Zabbix 3.0 - en to uk translation catalogue (3126 entries)

en: "%1$s" is expected
uk: "%1$s" очікувалось

en: "%s" must be between 1970.01.01 and 2038.01.18.
uk: "%s" має бути між 1970.01.01 та 2038.01.18.

en: "host:key" pair is expected
uk: очікувалась пара "вузел мережі:ключ"

en: %1$d day | %1$d days
uk[0]: %1$d день
uk[1]: %1$d дні
uk[2]: %1$d днів

en: %1$d of %2$d issue is shown | %1$d of %2$d issues are shown
uk[0]: відображено %1$d з %2$d проблеми
uk[1]: відображено %1$d з %2$d проблем
uk[2]: відображено %1$d з %2$d проблем

en: %1$s (year %2$s)
uk: %1$s (рік %2$s)

en: %1$s Item | %1$s Items
uk[0]: %1$s елемент даних
uk[1]: %1$s елемента даних
uk[2]: %1$s елементів даних

en: %1$s [Line: %2$s | Column: %3$s]
uk: %1$s [Рядок: %2$s | Стовпчик: %3$s]

en: %1$s day | %1$s days
uk[0]: %1$s день
uk[1]: %1$s дні
uk[2]: %1$s днів

en: %1$s event | %1$s events
uk[0]: %1$s подія
uk[1]: %1$s події
uk[2]: %1$s подій

en: %1$s item | %1$s items
uk[0]: %1$s елемент даних
uk[1]: %1$s елементи даних
uk[2]: %1$s елементів даних

en: %1$s minute | %1$s minutes
uk[0]: %1$s хвилина
uk[1]: %1$s хвилини
uk[2]: %1$s хвилин

en: %1$s retry left | %1$s retries left
uk[0]: залишилась %1$s спроба
uk[1]: залишилось %1$s спроби
uk[2]: залишилось %1$s спроб

en: %1$s second | %1$s seconds
uk[0]: %1$s секунда
uk[1]: %1$s секунди
uk[2]: %1$s секунд

en: %4$s failed login attempt logged. Last failed attempt was from %1$s on %2$s at %3$s. | %4$s failed login attempts logged. Last failed attempt was from %1$s on %2$s at %3$s.
uk[0]: Зафіксовано %4$s невдалу спробу входу в систему. Остання невдала спроба була з %1$s о %2$s %3$s.
uk[1]: Зафіксовано %4$s невдалих спроби входу в систему. Остання невдала спроба була з %1$s о %2$s %3$s.
uk[2]: Зафіксовано %4$s невдалих спроб входу в систему. Остання невдала спроба була з %1$s о %2$s %3$s.

en: %d device | %d devices
uk[0]: %d пристрій
uk[1]: %d пристрої
uk[2]: %d пристроїв

en: (0 - infinitely)
uk: (0 - нескінченно)

en: (Only super admins can create groups)
uk: (Тільки супер адміністратори можуть створювати групи)

en: (minimum 60 seconds, 0 - use action default)
uk: (мінімум 60 секунд, 0 - використовувати замовчування з властивостей дії)

en: (no proxy)
uk: (без проксі)

en: 0 - use default port
uk: 0 - використовувати порт по замовчуванню

en: 0 or 1
uk: 0 або 1

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: 10 seconds
uk: 10 секунд

en: 100 busiest triggers
uk: 100 найбільш активних тригерів

en: 30 seconds
uk: 30 секунд

en: 3D view
uk: 3D вид

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 5 seconds
uk: 5 секунд

en: 500 latest values
uk: 500 останніх значень

en: <Sub-menu/Sub-menu.../>Script
uk: <Підменю/Підменю.../>Скрипт

en: <manual>
uk: <вручну>

en: AND
uk: ТА

en: Acceptable SLA
uk: Допустимий рівень SLA

en: Access denied
uk: Доступ заборонено

en: Access denied!
uk: Доступ заборонено!

en: Account is blocked for %s seconds
uk: Обліковий запис заблоковано на %s секунд

en: Ack
uk: Підтверджено

en: Acknowledge
uk: Підтвердити

en: Acknowledge status
uk: Статус підтвердження

en: Acknowledged
uk: Підтверджено

en: Acknowledged OK events
uk: Підтверджені події ОК

en: Acknowledged PROBLEM events
uk: Підтверджені події ПРОБЛЕМА

en: Acknowledges
uk: Підтвердження

en: Action
uk: Дія

en: Action "%1$s" already exists.
uk: Дія "%1$s" вже існує.

en: Action "%1$s" has incorrect value for "esc_period" (minimum %2$s seconds).
uk: В дії "%1$s" вказано некоректне значення для "esc_period" (мінімум %2$s секунд).

en: Action "%1$s" no operations defined.
uk: В дії "%1$s" не вказано операцій.

en: Action added
uk: Дію додано

en: Action deleted
uk: Дію видалено

en: Action disabled | Actions disabled
uk[0]: Дію дезактивовано
uk[1]: Дії дезактивовано
uk[2]: Дії дезактивовано

en: Action disabled due to deletion of user group.
uk: Дію дезактивовано в зв'язку з видаленням групи користувачів.

en: Action disabled due to deletion of user.
uk: Дію дезактивовано в зв'язку з видаленням користувача.

en: Action enabled | Actions enabled
uk[0]: Дію активовано
uk[1]: Дії активовано
uk[2]: Дії активовано

en: Action log
uk: Журнал дій

en: Action operations
uk: Операції дії

en: Action updated
uk: Дію оновлено

en: Actions
uk: Дії

en: Active
uk: Активний

[ctx: maintenance status]
en: Active
uk: Активний

en: Active since
uk: Активно із

en: Active till
uk: Активно до

en: Add
uk: Додати

en: Add child
uk: Додати підлеглу

en: Add host
uk: Додати вузел мережі

en: Add new or existing applications
uk: Додати нові або існуючі групи елементів даних

en: Add new or existing host groups
uk: Додати нові або існуючі групи вузлів мережі

en: Add prototype
uk: Додати прототип

en: Add to favourites
uk: Додати до обраного

en: Add to host group
uk: Додати до групи вузлів мережі

en: Add to host groups
uk: Додати до груп вузлів мережі

en: Added
uk: Додано

en: Admin
uk: Адміністратор

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Advanced labels
uk: Розширені ярлики

en: Age
uk: Вік

en: Age less than
uk: З віком менше ніж

en: Age less than %s
uk: З віком менше ніж %s

en: Agent
uk: Агент

en: Agent availability check. Returns nothing - unavailable; 1 - available
uk: Перевірка доступності агента. Нічого не повертає - не доступний; 1 - доступний

en: Agent encryption
uk: Шифрування агента

en: Agent host name. Returns string
uk: Ім'я агента вузла мережі. Повертає текст

en: Agent interfaces
uk: Інтерфейси агента

en: Agent or SNMP or JMX or IPMI interface
uk: Інтерфейс Агента або SNMP або JMX або IPMI

en: Aggregate checks do not require any agent running on a host being monitored. Zabbix server collects aggregate information by doing direct database queries. See Zabbix Manual.
uk: Агреговані перевірки не потребують наявності агента на вузлі мережі під спостереженням. Zabbix сервер збирає агреговану інформацію за допомогою прямих запитів в базу даних. Дивіться документацію по Zabbix.

en: Alarm acknowledgements
uk: Підтвердження тривоги

en: Alias
uk: Аліас

en: Align icons
uk: Вирівняти іконки

en: All
uk: Все

en: All hosts
uk: Всі вузли мережі

en: All links should have "Name" and "URL" specified
uk: Всі посилання повинні мати вказані "І'мя" та "URL-запит"

en: All maps
uk: Всі карти мереж

en: All screens
uk: Всі комплексні екрани

en: All slide shows
uk: Всі слайд-шоу

en: All templates
uk: Всі шаблони

en: Allowed hosts
uk: Дозволені вузли мережі

en: Alternatively, you can install it manually:
uk: Альтернативно, ви можете встановити його вручну:

en: And
uk: Та

en: And/Or
uk: Та/Або

en: Any
uk: Будь-який

en: Any character string included
uk: Містить будь-який рядок символів

en: Application
uk: Група елементів даних

en: Application "%1$s" already exists.
uk: Група елементів даних "%1$s" вже існує.

en: Application added
uk: Групу елементів даних додано

en: Application deleted | Applications deleted
uk[0]: Групу елементів даних видалено
uk[1]: Групи елементів даних видалено
uk[2]: Груп елементів даних видалено

en: Application error.
uk: Помилка програми.

en: Application prototypes
uk: Прототипи груп елементів даних

en: Application updated
uk: Групу елементів даних оновлено

en: Application with ID "%1$s" is not available on "%2$s".
uk: Група елементів даних з ID "%1$s" недоступна для "%2$s".

en: Applications
uk: Групи елементів даних

en: Apply
uk: Задіяти

[ctx: maintenance status]
en: Approaching
uk: Наближається

en: Apr
uk: Кві

en: April
uk: Квітень

en: Are you sure you want perform this action?
uk: Ви дійсно хочете виконати цю дію?

en: Are you sure you want to delete
uk: Ви дійсно хочете видалити

en: Area size
uk: Розмір області

en: Area type
uk: Тип області

en: As is
uk: Як є

en: As plain text
uk: Як простий текст

en: Asset tag
uk: Етикетка власника

en: At %1$s:%2$s on %3$s %4$s of every %5$s
uk: О %1$s:%2$s %3$s %4$s кожний %5$s

en: At %1$s:%2$s on day %3$s of every %4$s
uk: О %1$s:%2$s на %3$s день кожний %4$s

en: At %1$s:%2$s on every %3$s of every week | At %1$s:%2$s on every %3$s of every %4$s weeks
uk[0]: О %1$s:%2$s кожний %3$s кожний %4$s тиждень
uk[1]: О %1$s:%2$s кожний %3$s кожні %4$s тижні
uk[2]: О %1$s:%2$s кожний %3$s кожні %4$s тижнів

en: At %1$s:%2$s on every day | At %1$s:%2$s on every %3$s days
uk[0]: О %1$s:%2$s кожний %3$s день
uk[1]: О %1$s:%2$s кожні %3$s дні
uk[2]: О %1$s:%2$s кожні %3$s днів

en: At (hour:minute)
uk: В (час:хвилина)

en: At least one host or group should be selected.
uk: Має бути вибрано як мінімум один вузел мережі або група вузлів мережі.

en: At least one maintenance period must be created.
uk: Має бути створено як мінімум один період обслуговування.

en: At least one mapping should be given for value map "%1$s".
uk: Принаймні одне значення має бути заданим в перетворені значень "%1$s".

en: At least one of MySQL, PostgreSQL, Oracle, SQLite3 or IBM DB2 should be supported.
uk: Має підтримуватись принаймні один з MySQL, PostgreSQL, Oracle, SQLite3 або IBM DB2.

en: Attempts
uk: Спроби

en: Audit
uk: Аудит

en: Audit data storage period
uk: Період зберігання даних аудиту

en: Audit data storage period (in days) "%1$s".
uk: Період зберігання даних аудиту (в днях) "%1$s".

en: Audit log
uk: Журнал аудиту

en: Aug
uk: Сер

en: August
uk: Серпень

en: Authentication
uk: Аутентифікація

en: Authentication algorithm
uk: Алгоритм аутентифікації

en: Authentication method
uk: Метод аутентифікації

en: Authentication method changed to HTTP
uk: Метод аутентифікації змінено на HTTP

en: Authentication method changed to LDAP
uk: Метод аутентифікації змінено на LDAP

en: Authentication method changed to Zabbix internal
uk: Метод аутентифікації змінено на Zabbix внутрішній

en: Authentication passphrase
uk: Пароль для аутентифікації

en: Authentication protocol
uk: Протокол аутентифікації

en: Auto registration
uk: Автоматична реєстрація

en: Auto-login
uk: Авто-вхід

en: Auto-logout (min 90 seconds)
uk: Авто-вихід (мін. 90 секунд)

en: Auto-registration data storage period (in days)
uk: Період зберігання даних автореєстрації (в днях)

en: Auto-registration event and alert data storage period
uk: Період зберігання даних про події автореєстрації та повідомлень

en: Auto-registration event and alert data storage period (in days) "%1$s".
uk: Період зберігання даних про події автореєстрації та повідомлень (в днях) "%1$s".

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Automatic icon mapping
uk: Автоматичне призначення іконок

en: Automatic icon selection
uk: Автоматичний вибір іконок

en: Availability
uk: Доступність

en: Availability report
uk: Звіт про доступність

en: Available
uk: Доступний

en: Average
uk: Середня

en: Back
uk: Назад

en: Background
uk: Фонове зображення

en: Background image
uk: Фонове зображення

en: Base DN
uk: База для пошуку (BaseDN)

en: Basic
uk: Проста

en: Bind DN
uk: Ім'я для підключення (BindDN)

en: Bind password
uk: Пароль підключення (Bind password)

en: Blinking
uk: Мигання

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Blue
uk: Блакитна

en: Bold line
uk: Товста лінія

en: Boolean
uk: Булеан

en: Bottom
uk: По нижньому краю

en: Bulgarian (bg_BG)
uk: Болгарська (bg_BG)

en: Bulk acknowledge
uk: Масове підтвердження

en: By host
uk: По вузлу мережі

en: By trigger template
uk: По шаблону тригера

en: CONFIGURATION OF TRIGGERS
uk: НАЛАШТУВАННЯ ТРИГЕРІВ

en: CPU information. Returns string or integer
uk: Інформація о CPU. Повертає текст або число

en: CPU load. Returns float
uk: Завантаження CPU. Повертає дробове значення

en: CPU utilisation percentage. Returns float
uk: Утилізація CPU у відсотках. Повертає дробове число

en: Calculate SLA, acceptable SLA (in %)
uk: Вираховувати SLA, допустимий рівень SLA (у %)

en: Calculated
uk: Вираховується автоматично

en: Calculated permissions
uk: Підсумкові права доступу

en: Callback
uk: Зворотній виклик

en: Canada (136 characters)
uk: Канада (136 символів)

en: Cancel
uk: Скасувати та повернутись

en: Cannot acknowledge event | Cannot acknowledge events
uk[0]: Не вдалося підтвердити подію
uk[1]: Не вдалося підтвердити події
uk[2]: Не вдалося підтвердити події

en: Cannot add a discovered application "%1$s" to a web scenario.
uk: Не вдалось додати виявлену групу елементів даних "%1$s" до веб сценарію.

en: Cannot add a non-numeric item "%1$s" to graph "%2$s".
uk: Не вдалося додати не числовий елемент даних "%1$s" на графік "%2$s".

en: Cannot add a non-numeric item "%1$s" to graph prototype "%2$s".
uk: Не вдалося додати не числовий елемент даних "%1$s" до прототипу графіка "%2$s".

en: Cannot add action
uk: Не вдалося додати дію

en: Cannot add action condition
uk: Не вдалося додати умову дії

en: Cannot add application
uk: Не вдалося додати групу елементів даних

en: Cannot add dependency from a host to a template.
uk: Не вдалося додати залежність від вузла мережі до шаблону.

en: Cannot add dependency from trigger "%1$s:%2$s" to non existing trigger "%3$s:%4$s".
uk: Не вдалось додати залежність від тригера "%1$s:%2$s" до неіснуючого тригера "%3$s:%4$s".

en: Cannot add discovery rule
uk: Не вдалося додати правило виявлення

en: Cannot add graph
uk: Не вдалося додати графік

en: Cannot add graph prototype
uk: Не вдалось додати прототип графіку

en: Cannot add group
uk: Не вдалося додати групу

en: Cannot add group.
uk: Не вдалось додати групу.

en: Cannot add host
uk: Не вдалося додати вузел мережі

en: Cannot add host prototype
uk: Не вдалося додати прототип вузла мережі

en: Cannot add image
uk: Не вдалося додати картинку

en: Cannot add item
uk: Не вдалося додати елемент даних

en: Cannot add item "%1$s" from "%2$s" to application "%3$s" from "%4$s".
uk: Не вдалося додати елемент даних "%1$s" з "%2$s" в групу елементів даних "%3$s" з "%4$s".

en: Cannot add item prototype
uk: Не вдалось додати прототип елементів даних

en: Cannot add items.
uk: Не вдалося додати прототип елемента даних.

en: Cannot add maintenance
uk: Не вдалося додати період сервісу

en: Cannot add media type
uk: Не вдалося додати метод повідомлень

en: Cannot add more than one item with type "Graph sum" on graph "%1$s".
uk: Не вдалося додати більше одного елементу даних з типом "Сума графіку" до графіку "%1$s".

en: Cannot add more than one item with type "Graph sum" on graph prototype "%1$s".
uk: Неможливо додати більше одного елемента даних з типом "Сумарний графік" до прототипу графіка "%1$s".

en: Cannot add network map
uk: Не вдалося додати карту мережі

en: Cannot add new application "%1$s".
uk: Не вдалося додати нову групу елементів даних "%1$s".

en: Cannot add proxy
uk: Не вдалося додати проксі

en: Cannot add regular expression
uk: Не вдалося додати регулярний вираз

en: Cannot add screen
uk: Не вдалося додати комплексний екран

en: Cannot add script
uk: Не вдалося додати скрипт

en: Cannot add service
uk: Не вдалося додати послугу

en: Cannot add slide show
uk: Не вдалося додати слайд-шоу

en: Cannot add template
uk: Не вдалося додати шаблон

en: Cannot add trigger
uk: Не вдалося додати тригер

en: Cannot add trigger prototype
uk: Не вдалось додати прототип тригера

en: Cannot add user
uk: Не вдалося додати користувача

en: Cannot add user. Both passwords must be equal.
uk: Не вдалося додати користувача. Обидва паролі мають співпадати.

en: Cannot add users.
uk: Не вдалося додати користувачів.

en: Cannot add value map
uk: Не вдалося додати перетворення значення

en: Cannot add web scenario
uk: Не вдалося додати веб сценарій

en: Cannot call method "%1$s.%2$s" without parameters.
uk: Не вдалося викликати метод "%1$s.%2$s" без параметрів.

en: Cannot change authentication
uk: Не вдалось змінити аутентифікацію

en: Cannot change authentication method to HTTP
uk: Не вдалося змінити метод аутентифікації на HTTP

en: Cannot change authentication method to LDAP
uk: Не вдалося змінити метод аутентифікації на LDAP

en: Cannot change authentication method to Zabbix internal
uk: Не вдалося змінити метод аутентифікації на внутрішній Zabbix

en: Cannot clear history
uk: Не вдалося очистити історію

en: Cannot clone graph prototypes.
uk: Не вдалося клонувати прототипи графіків.

en: Cannot clone host prototypes.
uk: Не вдалося клонувати прототипи вузлів мережі.

en: Cannot clone item prototypes.
uk: Не вдалося клонувати прототипи елементів даних.

en: Cannot clone trigger prototypes.
uk: Не вдалося клонувати прототипи тригерів.

en: Cannot connect to the database.
uk: Не вдалося підключитись до бази даних.

en: Cannot copy graph | Cannot copy graphs
uk[0]: Не вдалося скопіювати графік
uk[1]: Не вдалося скопіювати графіки
uk[2]: Не вдалося скопіювати графіки

en: Cannot copy item | Cannot copy items
uk[0]: Не вдалося скопіювати елемент даних
uk[1]: Не вдалося скопіювати елементи даних
uk[2]: Не вдалося скопіювати елементи даних

en: Cannot copy trigger | Cannot copy triggers
uk[0]: Не вдалося скопіювати тригер
uk[1]: Не вдалося скопіювати тригери
uk[2]: Не вдалося скопіювати тригери

en: Cannot copy trigger "%1$s:%2$s", because it has multiple hosts in the expression.
uk: Не вдалося скопіювати тригер "%1$s:%2$s", тому що він містить декілька вузлів мережі у виразі.

en: Cannot create a host prototype on a discovered host "%1$s".
uk: Не вдалося створити прототип вузла мережі у виявленого вузла мережі "%1$s".

en: Cannot create another database connection.
uk: Не вдалося сворити інше з'єднання з базою даних.

en: Cannot create circular dependencies.
uk: Не вдалося створити залежності утворюючі кільце.

en: Cannot create dependency on trigger itself.
uk: Неможливо створити залежність тригера самого від себе.

en: Cannot create dependency on trigger prototype itself.
uk: Не можливо створити залежність прототипа тригера до самого себе.

en: Cannot create discovery rule
uk: Не вдалося створити правило виявлення

en: Cannot create icon map
uk: Не вдалося створити призначення іконок

en: Cannot create icon maps with identical name "%s".
uk: Не вдалося створити призначення іконок з ідентичним ім'ям "%s".

en: Cannot create new application, web scenario is already assigned to application.
uk: Не вдалося створити нову групу елементів даних, веб сценарій вже приєднано до групи елементів даних.

en: Cannot create new element
uk: Не вдалося створити новий елемент

en: Cannot create template.
uk: Не вдалося створити шаблон.

en: Cannot create the configuration file.
uk: Не вдалося створити конфігураційний файл.

en: Cannot delete Zabbix internal user "%1$s", try disabling that user.
uk: Не вдалося видалити внутрішнього користувача Zabbix "%1$s", спробуйте відключити цього користувача.

en: Cannot delete action
uk: Не вдалося видалити дію

en: Cannot delete application | Cannot delete applications
uk[0]: Не вдалося видалити групу елементів даних
uk[1]: Не вдалося видалити групи елементів даних
uk[2]: Не вдалося видалити групи елементів даних

en: Cannot delete dependency
uk: Не вдалося видалити залежність

en: Cannot delete discovered application "%1$s".
uk: Не вдалося видалити виявлену групу елементів даних "%1$s".

en: Cannot delete discovered graph "%1$s".
uk: Не вдалося видалити виявлений графік "%1$s".

en: Cannot delete discovered item "%1$s".
uk: Не вдалося видалити виявлений елемент даних "%1$s".

en: Cannot delete discovered trigger "%1$s".
uk: Не вдалося видалити виявлений тригер "%1$s".

en: Cannot delete discovery rule
uk: Не вдалося видалити правило виявлення

en: Cannot delete discovery rules
uk: Не вдалося видалити плавила виявлення

en: Cannot delete graph
uk: Не вдалося видалити графік

en: Cannot delete graph prototype
uk: Не вдалося видалити прототип графіка

en: Cannot delete graph prototypes
uk: Не вдалося видалити прототипи графіків

en: Cannot delete graphs
uk: Не вдалося видалити графіки

en: Cannot delete graphs created by low level discovery.
uk: Неможливо видалити графіки створені низькорівневим виявленням.

en: Cannot delete group | Cannot delete groups
uk[0]: Не вдалося видалити групу
uk[1]: Не вдалося видалити групи
uk[2]: Не вдалося видалити групи

en: Cannot delete host
uk: Не вдалося видалити вузел мережі

en: Cannot delete host prototype.
uk: Не вдалося видалити прототип вузла мережі.

en: Cannot delete host prototypes
uk: Не вдалося видалити прототипи вузлів мережі

en: Cannot delete icon map
uk: Не вдалося видалити призначення іконок

en: Cannot delete image
uk: Не вдалося видалити картинку

en: Cannot delete inventory.
uk: Не вдалося видалити інвентарні дані.

en: Cannot delete item
uk: Не вдалося видалити елемент даних

en: Cannot delete item prototype
uk: Не вдалося видалити прототип елементів даних

en: Cannot delete item prototypes
uk: Не вдалося видалити прототипи елементів даних

en: Cannot delete items
uk: Не вдалося видалити елементи даних

en: Cannot delete maintenance
uk: Не вдалося видалити період сервісу

en: Cannot delete media type | Cannot delete media types
uk[0]: Не вдалося видалити метод повідомлень
uk[1]: Не вдалося видалити методи повідомлень
uk[2]: Не вдалося видалити методи повідомлень

en: Cannot delete network map
uk: Не вдалося видалити карту мережі

en: Cannot delete proxy | Cannot delete proxies
uk[0]: Не вдалося видалити проксі
uk[1]: Не вдалося видалити проксі
uk[2]: Не вдалося видалити проксі

en: Cannot delete regular expression | Cannot delete regular expressions
uk[0]: Не вдалося видалити регулярний вираз
uk[1]: Не вдалося видалити регулярний вираз
uk[2]: Не вдалося видалити регулярний вираз

en: Cannot delete screen
uk: Не вдалося видалити комплексний екран

en: Cannot delete script | Cannot delete scripts
uk[0]: Не вдалося видалити скрипт
uk[1]: Не вдалося видалити скрипти
uk[2]: Не вдалося видалити скрипти

en: Cannot delete scripts. Empty input parameter "scriptids".
uk: Не вдалося видалити скрипти. Вхідний параметр "scriptids" пустий.

en: Cannot delete scripts. Script "%1$s" is used in action operation "%2$s".
uk: Не вдалося видалити скрипт. Скрипт "%1$s" використовується в операції дії "%2$s".

en: Cannot delete scripts. Script with scriptid "%1$s" does not exist.
uk: Не вдалося видалити скрипти. Скрипт з scriptid "%1$s" не існує.

en: Cannot delete selected actions
uk: Не вдалося видалити вибрані дії

en: Cannot delete service
uk: Не вдалося видалити послугу

en: Cannot delete slide show
uk: Не вдалося видалити слайд-шоу

en: Cannot delete template
uk: Не вдалося видалити шаблон

en: Cannot delete templated application.
uk: Не вдалося видалити шаблонну групу елементів даних.

en: Cannot delete templated graphs.
uk: Не вдалося видалити шаблонний графік.

en: Cannot delete templated host prototype.
uk: Не вдалося видалити шаблонний прототип вузла мережі.

en: Cannot delete templated item.
uk: Не вдалося видалити шаблонний елемент даних.

en: Cannot delete templated items
uk: Не вдалося видалити шаблонні елементи даних

en: Cannot delete templated items.
uk: Не вдалося видалити шаблонні елементи даних.

en: Cannot delete templated trigger "%1$s:%2$s".
uk: Не вдалося видалити шаблонний тригер "%1$s:%2$s".

en: Cannot delete templated web scenario "%1$s".
uk: Не вдалося видалити шаблонний веб сценарій "%1$s".

en: Cannot delete trigger
uk: Не вдалося видалити тригер

en: Cannot delete trigger prototype
uk: Не вдалося видалити прототип тригера

en: Cannot delete trigger prototypes
uk: Не вдалося видалити прототипи тригерів

en: Cannot delete triggers
uk: Не вдалося видалити тригери

en: Cannot delete user
uk: Не вдалося видалити користувача

en: Cannot delete user media.
uk: Не вдалось видалити метод повідомлень.

en: Cannot delete value map | Cannot delete value maps
uk[0]: Не вдалося видалити перетворення значення
uk[1]: Не вдалося видалити перетворення значеннь
uk[2]: Не вдалося видалити перетворення значеннь

en: Cannot delete web scenario
uk: Не вдалося видалити веб сценарій

en: Cannot disable action | Cannot disable actions
uk[0]: Не вдалося дезактивувати дію
uk[1]: Не вдалося дезактивувати дії
uk[2]: Не вдалося дезактивувати дії

en: Cannot disable discovery rule | Cannot disable discovery rules
uk[0]: Не вдалося дезактивувати правило виявлення
uk[1]: Не вдалося дезактивувати правила виявлення
uk[2]: Не вдалося дезактивувати правила виявлення

en: Cannot disable host | Cannot disable hosts
uk[0]: Не вдалося дезактивувати вузел мережі
uk[1]: Не вдалося дезактивувати вузли мережі
uk[2]: Не вдалося дезактивувати вузли мережі

en: Cannot disable host prototype | Cannot disable host prototypes
uk[0]: Не вдалося дезактивувати прототип вузла мережі
uk[1]: Не вдалося дезактивувати прототипи вузла мережі
uk[2]: Не вдалося дезактивувати прототипи вузла мережі

en: Cannot disable item | Cannot disable items
uk[0]: Не вдалося дезактивувати елемент даних
uk[1]: Не вдалося дезактивувати елементи даних
uk[2]: Не вдалося дезактивувати елементи даних

en: Cannot disable item prototype | Cannot disable item prototypes
uk[0]: Не вдалося дезактивувати прототип елементів даних
uk[1]: Не вдалося дезактивувати прототипи елементів даних
uk[2]: Не вдалося дезактивувати прототипи елементів даних

en: Cannot disable media type | Cannot disable media types
uk[0]: Не вдалося дезактивувати метод повідомлень
uk[1]: Не вдалося дезактивувати методи повідомлень
uk[2]: Не вдалося дезактивувати методи повідомлень

en: Cannot disable trigger | Cannot disable triggers
uk[0]: Не вдалося дезактивувати тригер
uk[1]: Не вдалося дезактивувати тригери
uk[2]: Не вдалося дезактивувати тригери

en: Cannot disable trigger prototype | Cannot disable trigger prototypes
uk[0]: Не вдалося дезактивувати прототип тригера
uk[1]: Не вдалося дезактивувати прототипи тригерів
uk[2]: Не вдалося дезактивувати прототипи тригерів

en: Cannot disable user group | Cannot disable user groups
uk[0]: Не вдалося дезактивувати групу користувачів
uk[1]: Не вдалося дезактивувати групи користувачів
uk[2]: Не вдалося дезактивувати групи користувачів

en: Cannot disable web scenario | Cannot disable web scenarios
uk[0]: Не вдалося відключити веб сценарій
uk[1]: Не вдалося відключити веб сценарії
uk[2]: Не вдалося відключити веб сценарії

en: Cannot display item queue.
uk: Не вдалося відобразити чергу елементів даних.

en: Cannot display more than one item with type "Graph sum".
uk: Не вдалося відобразити більше одного елемента даних з типом "Сумарний графік".

en: Cannot enable action | Cannot enable actions
uk[0]: Не вдалося активувати дію
uk[1]: Не вдалося активувати дії
uk[2]: Не вдалося активувати дії

en: Cannot enable discovery rule | Cannot enable discovery rules
uk[0]: Не вдалося активувати правило виявлення
uk[1]: Не вдалося активувати правила виявлення
uk[2]: Не вдалося активувати правила виявлення

en: Cannot enable host | Cannot enable hosts
uk[0]: Не вдалося активувати вузел мережі
uk[1]: Не вдалося активувати вузли мережі
uk[2]: Не вдалося активувати вузли мережі

en: Cannot enable host prototype | Cannot enable host prototypes
uk[0]: Не вдалося активувати прототип вузлів мережі
uk[1]: Не вдалося активувати прототипи вузлів мережі
uk[2]: Не вдалося активувати прототипи вузлів мережі

en: Cannot enable item | Cannot enable items
uk[0]: Не вдалося активувати елемент даних
uk[1]: Не вдалося активувати елементи даних
uk[2]: Не вдалося активувати елементи даних

en: Cannot enable item prototype | Cannot enable item prototypes
uk[0]: Не вдалося активувати прототип елемента даних
uk[1]: Не вдалося активувати прототипи елементів даних
uk[2]: Не вдалося активувати прототипи елементів даних

en: Cannot enable media type | Cannot enable media types
uk[0]: Не вдалося активувати метод повідомлень
uk[1]: Не вдалося активувати методи повідомлень
uk[2]: Не вдалося активувати методи повідомлень

en: Cannot enable trigger | Cannot enable triggers
uk[0]: Не вдалося активувати тригер
uk[1]: Не вдалося активувати тригери
uk[2]: Не вдалося активувати тригери

en: Cannot enable trigger prototype | Cannot enable trigger prototypes
uk[0]: Не вдалося активувати прототип тригера
uk[1]: Не вдалося активувати прототипи тригерів
uk[2]: Не вдалося активувати прототипи тригерів

en: Cannot enable user group | Cannot enable user groups
uk[0]: Не вдалося активувати групу користувачів
uk[1]: Не вдалося активувати групи користувачів
uk[2]: Не вдалося активувати групи користувачів

en: Cannot enable web scenario | Cannot enable web scenarios
uk[0]: Не вдалося активувати веб сценарій
uk[1]: Не вдалося активувати веб сценарії
uk[2]: Не вдалося активувати веб сценарії

en: Cannot execute script
uk: Не вдалося виконати скрипт

en: Cannot find background image "%1$s" used in map "%2$s".
uk: Не вдалося знайти фонове зображення "%1$s" використовуване в карті мережі "%2$s".

en: Cannot find graph "%1$s" used in screen "%2$s".
uk: Не вдалося знайти графік "%1$s" який використовується в комплексному екрані "%2$s".

en: Cannot find group "%1$s" used in map "%2$s".
uk: Не вдалося знайти групу "%1$s" яка використовується в карті мережі "%2$s".

en: Cannot find group "%1$s" used in screen "%2$s".
uk: Не вдалося знайти групу "%1$s" яка використовується в комплексному екрані "%2$s".

en: Cannot find host "%1$s" used in map "%2$s".
uk: Не вдалося знайти вузел мережі "%1$s" який використовується в карті мережі "%2$s".

en: Cannot find host "%1$s" used in screen "%2$s".
uk: Не вдалося знайти вузел мережі "%1$s" який використовується в комплексному екрані "%2$s".

en: Cannot find host group "%1$s" for host prototype "%2$s" of discovery rule "%3$s" on "%4$s".
uk: Не вдалося знайти групу вузлів мережі "%1$s" для прототипу вузлів мережі "%2$s" правила виявлення "%3$s" на "%4$s".

en: Cannot find host interface on "%1$s" for item key "%2$s".
uk: Не вдалося знайти інтерфейс вузла мережі "%1$s" для ключа елемента даних "%2$s".

en: Cannot find icon "%1$s" used in map "%2$s".
uk: Не вдалося знайти іконку "%1$s" яка використовується в карті мережі "%2$s".

en: Cannot find icon map "%1$s" used in map "%2$s".
uk: Не вдалося знайти призначення іконок "%1$s" використовуване в карті мережі "%2$s".

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used as the Y axis MAX value for graph "%3$s".
uk: Не вдалося знайти елемент даних "%1$s" в "%2$s", який використовується як MAX значення вісі Y в графіку "%3$s".

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used as the Y axis MAX value for graph prototype "%3$s" of discovery rule "%4$s" on "%5$s".
uk: Не вдалося найти елемент даних "%1$s" в "%2$s", який використовується як MAX значення вісі Y в прототипі графіку "%3$s" правила виявлення "%4$s" на "%5$s".

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used as the Y axis MIN value for graph "%3$s".
uk: Не вдалося знайти елемент даних "%1$s" в "%2$s", який використовується як MIN значення вісі Y в графіку "%3$s".

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used as the Y axis MIN value for graph prototype "%3$s" of discovery rule "%4$s" on "%5$s".
uk: Не вдалося знайти елемент даних "%1$s" в "%2$s", який використовується як MIN значення вісі Y в прототипі графіку "%3$s" правила виявлення "%4$s" на "%5$s".

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used in graph "%3$s".
uk: Не вдалося знайти елемент даних "%1$s" в "%2$s", який використовується в графіку "%3$s".

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used in graph prototype "%3$s" of discovery rule "%4$s" on "%5$s".
uk: Не вдалося знайти елемент даних "%1$s" в "%2$s", який використовується в прототипі графіку "%3$s" правила виявлення "%4$s" на "%5$s".

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used in trigger "%3$s".
uk: Не вдалося знайти елемент даних "%1$s" в "%2$s", який використовується в тригері "%3$s".

en: Cannot find item "%1$s" on "%2$s" used in trigger prototype "%3$s" of discovery rule "%4$s" on "%5$s".
uk: Не вдалося знайти елемент даних "%1$s" в "%2$s", який використовується в прототипі тригерів "%3$s" правила виявлення "%4$s" на "%5$s".

en: Cannot find item "%1$s" used in screen "%2$s".
uk: Не вдалося знайти елемент даних "%1$s" який використовується в комплексному екрані "%2$s".

en: Cannot find map "%1$s" used in map "%2$s".
uk: Не вдалось знайти карту мережі "%1$s" яка використовується в карті мережі "%2$s".

en: Cannot find map "%1$s" used in screen "%2$s".
uk: Не вдалося знайти карту мережі "%1$s" яка використовується в комплексному екрані "%2$s".

en: Cannot find objects with name
uk: Не вдалося знайти об'єкти з іменем

en: Cannot find screen "%1$s" used in screen "%2$s".
uk: Не вдалося знайти комплексний екран "%1$s" який використовується в комплексному екрані "%2$s".

en: Cannot find template "%1$s" for host prototype "%2$s" of discovery rule "%3$s" on "%4$s".
uk: Не вдалося знайти шаблон "%1$s" для прототипу вузлів мережі "%2$s" правила виявлення "%3$s" в "%4$s".

en: Cannot find trigger "%1$s" used in map "%2$s".
uk: Не вдалось знайти тригер "%1$s" який використовується в карті мережі "%2$s".

en: Cannot find value map "%1$s" used for item "%2$s" on "%3$s".
uk: Не вдалося знайти перетворення значень "%1$s" яке використовується в елементі даних "%2$s" на "%3$s".

en: Cannot find value map "%1$s" used for item prototype "%2$s" of discovery rule "%3$s" on "%4$s".
uk: Не вдалося знайти перетворення значень "%1$s" яке використовується в прототипі елементів даних "%2$s" правила виявлення "%3$s" на "%4$s".

en: Cannot format Tree. Check logic structure in service links.
uk: Не вдалося побудувати дерево. Перевірте логічну структуру в з'єднаннях між послугами.

en: Cannot format tree.
uk: Не вдалося побудувати дерево.

en: Cannot have empty visible template name.
uk: Видиме ім'я шаблону не може бути пустим.

en: Cannot implode expression "%s".
uk: Не вдалося розкрити вираз "%s".

en: Cannot import screen "%1$s": subscreen "%2$s" does not exist. | Cannot import screen "%1$s": subscreens "%2$s" do not exist.
uk[0]: Не вдалося імпортувати комплексний екран "%1$s": під-екран "%2$s" не існує.
uk[1]: Не вдалося імпортувати комплексний екран "%1$s": під-екрани "%2$s" не існують.
uk[2]: Не вдалося імпортувати комплексний екран "%1$s": під-екрани "%2$s" не існують.

en: Cannot import template "%1$s", linked template "%2$s" does not exist. | Cannot import template "%1$s", linked templates "%2$s" do not exist.
uk[0]: Не вдалося імпортувати шаблон "%1$s", приєднаний шаблон "%2$s" не існує.
uk[1]: Не вдалося імпортувати шаблон "%1$s", приєднані шаблони "%2$s" не існують.
uk[2]: Не вдалося імпортувати шаблон "%1$s", приєднані шаблони "%2$s" не існують.

en: Cannot include JS file "%s".
uk: Не вдалося включити JS файл "%s".

en: Cannot include view file "%s".
uk: Не вдалося включити файлу вигляду "%s".

en: Cannot insert trigger expression
uk: Не вдалося вставити вираз тригера

en: Cannot insert user media.
uk: Не вдалось вставити метод повідомлення користувача.

en: Cannot link template
uk: Не вдалося приєднати шаблон

en: Cannot link template.
uk: Не вдалося приєднати шаблон.

en: Cannot login.
uk: Не вдалося увійти в систему.

en: Cannot logout.
uk: Не вдалося виконати вихід.

en: Cannot mass update host name.
uk: Неможливо масово оновити ім'я вузла мережі.

en: Cannot mass update template name.
uk: Неможливо масово оновити ім'я шаблону.

en: Cannot mass update visible host name.
uk: Неможливо масово оновити видиме ім'я вузла мережі.

en: Cannot mass update visible template name.
uk: Неможливо масово оновити видиме ім'я шаблону.

en: Cannot pass duplicate template IDs for the linkage: %s.
uk: Неможливо передати одинакові ID шаблонів для приєднання: %s.

en: Cannot perform delete statement on table "%1$s" without where condition.
uk: Неможливо виконати запит видалення з таблиці "%1$s" без виразу where.

en: Cannot perform update statement on table "%1$s" without values.
uk: Неможливо виконати запит оновлення таблиці "%1$s" без значень.

en: Cannot perform update statement on table "%1$s" without where condition.
uk: Неможливо виконати запит оновлення таблиці "%1$s" без виразу where.

en: Cannot process applications from different hosts or templates.
uk: Не вдалося обробити групи елементів даних з різних вузлів мережі або шаблонів.

en: Cannot read JSON: %1$s.
uk: Не вдалося прочитати JSON: %1$s.

en: Cannot read XML: %1$s.
uk: Не вдалося прочитати XML: %1$s.

en: Cannot read the response, check connection with the Zabbix server "%1$s".
uk: Не вдалося прочитати відповідь, перевірте з'єднання з Zabbix сервером "%1$s".

en: Cannot remove all items, at least one item should remain.
uk: Неможливо видалити всі елементи даних, принаймні один елемент даних має залишитись.

en: Cannot rename guest user.
uk: Не вдалось перейменувати гостьового користувача.

en: Cannot save discovery rule without checks.
uk: Не вдалось зберегти правило виявлення без перевірок.

en: Cannot send command, check connection with Zabbix server "%1$s".
uk: Не вдалося відправити команду, перевірте з'єднання з Zabbix сервером "%1$s".

en: Cannot set "%1$s" for application "%2$s".
uk: Не вдалося задати "%1$s" для групи елементів даних "%2$s".

en: Cannot set "%1$s" for host group "%2$s".
uk: Не вдалося задати "%1$s" для групи вузлів мережі "%2$s".

en: Cannot set "%1$s" for item "%2$s".
uk: Не вдалося задати "%1$s" для елемента даних "%2$s".

en: Cannot set "%1$s" for template screen "%2$s".
uk: Не вдалося встановити "%1$s" шаблонному комплексному екрану "%2$s".

en: Cannot set "%1$s" for trigger "%2$s".
uk: Не вдалося задати "%1$s" для тригера "%2$s".

en: Cannot set "templateid" field for application prototype in item prototype "%1$s".
uk: Не вдалося задати поле "templateid" для прототипу групи елементів даних в прототипі елементів даних "%1$s".

en: Cannot set "templateid" for screen "%1$s".
uk: Не вдалося встановити "templateid" для комплексного екрану "%1$s".

en: Cannot set "templateid" for trigger prototype "%1$s".
uk: Не вдалося встановити "templateid" для прототипа тригера "%1$s".

en: Cannot set inventory fields for disabled inventory.
uk: Не вдалося задати поля інтентарних даних при відключеній інвентаризації.

en: Cannot set resource ID for screen element.
uk: Не вдалося встановити ID ресурсу для елемента комплексного екрану.

en: Cannot switch host for interface.
uk: Не вдалося переключити вузел мережі на інтерфейс.

en: Cannot unblock users
uk: Не вдалося розблокувати користувачів

en: Cannot unlink and clear Web scenarios.
uk: Не вдалося від'єднати і очистити веб сценарії.

en: Cannot unlink and clear applications.
uk: Не вдалося від'єднати і очистити групи елементів даних.

en: Cannot unlink and clear discovery rules
uk: Не вдалося від'єднати та очистити правила виявлення

en: Cannot unlink and clear graph prototypes
uk: Не вдалося від'єднати та очистити прототипи графіків

en: Cannot unlink and clear graphs.
uk: Не вдалося від'єднати та очистити графіки.

en: Cannot unlink and clear item prototypes
uk: Не вдалося від'єднати та очистити прототипи елементів даних

en: Cannot unlink and clear items
uk: Не вдалося від'єднати та очистити елементи даних

en: Cannot unlink and clear triggers
uk: Не вдалося від'єднати та очистити тригери

en: Cannot unlink template
uk: Не вдалося від'єднати шаблон

en: Cannot unlink template.
uk: Не вдалося від'єднати шаблон.

en: Cannot unlink trigger "%s", it has items from template that is left linked to host.
uk: Не вдалося від'єднати тригер "%s", він містить елементи даних із шаблону, який залишається приєднаним до вузла мережі.

en: Cannot update "%1$s" for action "%2$s".
uk: Не вдалося оновити "%1$s" для дії "%2$s".

en: Cannot update "%1$s" for application "%2$s".
uk: Не вдалося оновити "%1$s" для групи елементів даних "%2$s".

en: Cannot update "%1$s" for host group "%2$s".
uk: Не вдалося оновити "%1$s" для групи вузлів мережі "%2$s".

en: Cannot update "%1$s" for item "%2$s".
uk: Не вдалося оновити "%1$s" для елемента даних "%2$s".

en: Cannot update "%1$s" for trigger "%2$s".
uk: Не вдалося оновити "%1$s" для тригера "%2$s".

en: Cannot update "%2$s" for a discovered host "%1$s".
uk: Не вдалося оновити "%1$s" для виявленого вузла мережі "%2$s".

en: Cannot update "%2$s" for a discovered item "%1$s".
uk: Не вдалося оновити "%1$s" для виявленого елемента даних "%2$s".

en: Cannot update "%2$s" for a discovered trigger "%1$s".
uk: Не вдалося оновити "%2$s" у виявленого тригера "%1$s".

en: Cannot update "imagetype" for image "%1$s".
uk: Не вдалося оновити "imagetype" для картинки "%1$s".

en: Cannot update "templateid" for graph "%1$s".
uk: Не вдалося оновити "templateid" для графіка "%1$s".

en: Cannot update "templateid" for graph prototype "%1$s".
uk: Не вдалося оновити "templateid" у прототипа графіка "%1$s".

en: Cannot update "templateid" for screen "%1$s".
uk: Не вдалося оновити "templateid" для шаблонного комплексного екрану "%1$s".

en: Cannot update "templateid" for template screen "%1$s".
uk: Не вдалося оновити "templateid" для шаблонного комплексного екрану "%1$s".

en: Cannot update a discovered graph.
uk: Не вдалося оновити виявлений графік.

en: Cannot update a discovered host group.
uk: Не вдалося оновити виявлену групу вузлів мережі.

en: Cannot update action
uk: Не вдалося оновити дію

en: Cannot update application
uk: Не вдалося оновити групу елементів даних

en: Cannot update configuration
uk: Не вдалося оновити налаштування

en: Cannot update debug mode
uk: Не вдалося оновити режим дебаг

en: Cannot update description
uk: Не вдалося оновити опис

en: Cannot update discovered application "%1$s".
uk: Не вдалося оновити виявлену групу елементів даних "%1$s".

en: Cannot update discovery rule
uk: Не вдалося оновити правило виявлення

en: Cannot update frontend access
uk: Не вдалося оновити доступ до веб-інтерфейсу

en: Cannot update graph
uk: Не вдалося оновити графік

en: Cannot update graph prototype
uk: Не вдалося оновити прототип графіку

en: Cannot update group
uk: Не вдалося оновити групу

en: Cannot update group.
uk: Не вдалося оновити групу.

en: Cannot update groups for discovered host "%1$s".
uk: Не вдалося оновити групи для виявленого вузла мережі "%1$s".

en: Cannot update host
uk: Не вдалося оновити вузел мережі

en: Cannot update host encryption settings. Connection settings for both directions should be specified.
uk: Не вдалося оновити налаштування шифрування вузла мережі. Потрібно вказати налаштування з'єднання для обох сторін.

en: Cannot update host prototype
uk: Не вдалося оновити прототип вузла мережі

en: Cannot update hosts
uk: Не вдалося оновити вузли мережі

en: Cannot update icon map
uk: Не вдалося оновити призначення іконок

en: Cannot update image
uk: Не вдалося оновити картинку

en: Cannot update interface for discovered host "%1$s".
uk: Не вдалося оновити інтерфейс для виявленого вузла мережі "%1$s".

en: Cannot update item
uk: Не вдалося оновити елемент даних

en: Cannot update item prototype
uk: Не вдалося оновити прототип елемента даних

en: Cannot update items
uk: Не вдалося оновити елементи даних

en: Cannot update macros
uk: Не вдалося оновити макроси

en: Cannot update maintenance
uk: Не вдалося оновити період сервісу

en: Cannot update media type
uk: Не вдалося оновити метод повідомлень

en: Cannot update network map
uk: Не вдалося оновити карту мережі

en: Cannot update proxy
uk: Не вдалося оновити проксі

en: Cannot update proxy for discovered host "%1$s".
uk: Не вдалося оновити проксі для виявленого вузла мережі "%1$s".

en: Cannot update regular expression
uk: Не вдалося оновити регулярний вираз

en: Cannot update screen
uk: Не вдалося оновити комплексний екран

en: Cannot update script
uk: Не вдалося оновити скрипт

en: Cannot update service
uk: Не вдалося оновити послугу

en: Cannot update slide show
uk: Не вдалося оновити слайд-шоу

en: Cannot update step name for a templated web scenario "%1$s".
uk: Не вдалося оновити ім'я кроку для шаблонного веб сценарію "%1$s".

en: Cannot update template
uk: Не вдалося оновити шаблон

en: Cannot update templated applications.
uk: Не вдалося оновити шаблоні групи елементів даних.

en: Cannot update templates on discovered host "%1$s".
uk: Не вдалося оновити шаблони для виявленого вузла мережі "%1$s".

en: Cannot update trigger
uk: Не вдалося оновити тригер

en: Cannot update trigger prototype
uk: Не вдалося оновити прототип тригера

en: Cannot update trigger prototypes
uk: Не вдалося оновити прототипи тригерів

en: Cannot update user
uk: Не вдалося оновити дані користувача

en: Cannot update user media.
uk: Не вдалось оновити метод повідомлень користувача.

en: Cannot update user. Both passwords must be equal.
uk: Не вдалося оновити дані користувача. Обидва паролі мають співпадати.

en: Cannot update value map
uk: Не вдалося оновити перетворення значення

en: Cannot update web scenario
uk: Не вдалося оновити веб сценарій

en: Cannot validate discovery check: invalid request or connection to Zabbix server failed.
uk: Не вдалося валідувати перевірку виявлення: помилковий запит або невдале з'єднання з Zabbix сервером.

en: Case sensitive
uk: Чутливий до регістру

en: Catches all SNMP traps that match regex. If regexp is unspecified, catches any trap.
uk: Ловить SNMP трапи, які співпадають з регулярним виразом. Якщо регулярний вираз не задано, ловить всі трапи.

en: Catches all SNMP traps that were not caught by any of snmptrap[] items.
uk: Ловить всі SNMP трапи, які не були піймані жодним елементом даних snmptrap[].

en: Center
uk: По центру

en: Certificate
uk: Сертіфикат

en: Change
uk: Змінити

[ctx: noun in latest data]
en: Change
uk: Зміна

en: Change password
uk: Змінити пароль

en: Character
uk: Символ

en: Character string included
uk: Містить рядок символів

en: Character string not included
uk: Не містить рядок символів

en: Chassis
uk: Шассі

en: Chassis information. Returns string
uk: Інформація про шасі. Повертає текст

en: Check already exists.
uk: Перевірка вже існує.

en: Check expression part starting from "%1$s".
uk: Перевірте частину виразу починаючи з "%1$s".

en: Check of pre-requisites
uk: Перевірка попередніх умов

en: Check the key, please. Default example was passed.
uk: Будь ласка, перевірте ключ. Приклад по замовчуванню показано.

en: Check type
uk: Тип перевірки

en: Checks
uk: Перевірки

en: Checks if DNS service is up. Returns 0 - DNS is down (server did not respond or DNS resolution failed); 1 - DNS is up
uk: Перевіряє доступність DNS сервісу. Повертає 0 - DNS не доступний (сервер не відповів або DNS запит не виконано); 1 - DNS доступний

en: Checks if file exists. Returns 0 - not found; 1 - regular file or a link (symbolic or hard) to regular file exists
uk: Перевіряє існування файлу. Повертає 0 - файл не знайдено; 1 - звичайний файл або посилання (жорстке або символічне) на існуючий звичайний файл

en: Checks if it is possible to make TCP connection to specified port. Returns 0 - cannot connect; 1 - can connect
uk: Перевіряє чи можливо створити TCP з'єднання до певного порту. Повертає 0 - не вдалося під'єднатись; 1 - вдалося під'єднатись

en: Checks if server is accessible by ICMP ping. 0 - ICMP ping fails. 1 - ICMP ping successful.
uk: Перевіряє чи доступний сервер по ICMP ping. 0 - ICMP ping не успішний. 1 - ICMP ping успішний.

en: Checks if service is running and accepting TCP connections. Returns 0 - service is down; 1 - service is running
uk: Перевіряє чи запущений сервіс і чи приймає TCP з'єднання. Повертає 0 - якщо сервіс недоступний; 1 - сервіс запущено

en: Checks if service is running and responding to UDP requests. Returns 0 - service is down; 1 - service is running
uk: Перевіряє чи запущений сервіс і чи приймає UDP запити. Повертає 0 - якщо сервіс недоступний; 1 - сервіс запущено

en: Checks if this TCP port is in LISTEN state. Returns 0 - it is not in LISTEN state; 1 - it is in LISTEN state
uk: Перевіряє чи знаходиться цей TCP порт в стані LISTEN. Повертає 0 - якщо він не в стані LISTEN; 1 - він в стані LISTEN

en: Checks if this UDP port is in LISTEN state. Returns 0 - it is not in LISTEN state; 1 - it is in LISTEN state
uk: Перевіряє чи знаходиться цей UDP порт в стані LISTEN. Повертає 0 - якщо він не в стані LISTEN; 1 - він в стані LISTEN

en: Checks performance of TCP service. Returns 0 - service is down; seconds - the number of seconds spent while connecting to the service
uk: Перевіряє швидкодію TCP сервісу. Повертає 0 - сервіс недоступний; секунди - тривалість секунд, затрачених в процесі під'єднання до сервісу

en: Checks performance of UDP service. Returns 0 - service is down; seconds - the number of seconds spent waiting for response from the service
uk: Перевіряє швидкодію UDP сервісу. Повертає 0 - сервіс недоступний; секунди - тривалість секунд, затрачених в процесі під'єднання до сервісу

en: Checks should be unique.
uk: Перевірки повинні бути унікальними.

en: Chinese (zh_CN)
uk: Китайська (zh_CN)

en: Chinese (zh_TW)
uk: Китайська (zh_TW)

en: Circular link cannot be created for map element "%s".
uk: Утворюючий кільце зв'язок не може бути створений для елемента карти мережі "%s".

en: Circular reference in maps: %1$s.
uk: Посилання, утворююче кільце, в картах мережі: %1$s.

en: Circular reference in screens: %1$s.
uk: Посилання, утворююче кільце, в комплексних екранах: %1$s.

en: Circular reference in templates: %1$s.
uk: Посилання, утворююче кільце, в шаблонах: %1$s.

en: Circular template linkage is not allowed.
uk: Приєднання шаблону, утворююче кільце, не дозволено.

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear history
uk: Очистити історію

en: Clear history and trends
uk: Очистити історію та динаміку змін

en: Clear when unlinking
uk: Очистити при від'єднанні

en: Clock
uk: Годинник

en: Clone
uk: Клонувати

en: Close
uk: Закрити

en: Close expression constructor
uk: Закрити конструктор виразу

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Colour
uk: Колір

en: Colour "%1$s" is not correct: expecting hexadecimal colour code (6 symbols).
uk: Колір "%1$s" не коректний: очікується шістнадцятковий код кольору (6 символів).

en: Colour (OK)
uk: Колір (ОК)

en: Column added
uk: Стовпчик додано

en: Column deleted
uk: Стовпчик видалено

en: Column span
uk: Об'єднати стовпчики

en: Columns
uk: Стовпчиків

en: Combined result
uk: Комбінований результат

en: Command
uk: Команда

en: Command actions
uk: Команди дій

en: Commands
uk: Команди

en: Comments
uk: Коментарі

en: Commercial
uk: Комерційні

en: Comparing several triggers with "and" is not allowed.
uk: Порівняння декількох тригерів з "and" заборонено.

en: Composing permissions
uk: Компонування прав доступу

en: Condition
uk: Умова

en: Condition "%2$s" is not used in formula "%3$s" for action "%1$s".
uk: Умова "%2$s" не використовується в формулі "%3$s" для дії "%1$s".

en: Condition "%2$s" is not used in formula "%3$s" for discovery rule "%1$s".
uk: Умова "%2$s" не використовується в формулі "%3$s" для правила виявлення "%1$s".

en: Condition "%2$s" used in formula "%3$s" for action "%1$s" is not defined.
uk: Умову "%2$s" яка використовується в формулі "%3$s" для дії "%1$s" не задано.

en: Condition "%2$s" used in formula "%3$s" for discovery rule "%1$s" is not defined.
uk: Умову "%2$s" яка використовується в формулі "%3$s" для правила виявлення "%1$s" не задано.

en: Conditions
uk: Умови

en: Configuration
uk: Налаштування

en: Configuration cache statistics. Cache - buffer (modes: pfree, total, used, free).
uk: Статистика конфігураційного кешу. Кеш - буфер (режими: pfree, total, used, free).

en: Configuration file "%1$s" created.
uk: Файл конфігурації "%1$s" створено.

en: Configuration import
uk: Імпорт конфігурації

en: Configuration of GUI
uk: Налаштування веб-інтерфейсу

en: Configuration of IT services
uk: Налаштування IT послуг

en: Configuration of Zabbix
uk: Налаштування Zabbix

en: Configuration of actions
uk: Налаштування дій

en: Configuration of applications
uk: Налаштування груп елементів даних

en: Configuration of authentication
uk: Налаштування аутентифікації

en: Configuration of discovery rules
uk: Налаштування правил виявлення

en: Configuration of graph prototypes
uk: Налаштування прототипу графіків

en: Configuration of graphs
uk: Налаштування графіків

en: Configuration of host groups
uk: Налаштування груп вузлів мережі

en: Configuration of host prototypes
uk: Налаштування прототипів вузлів мережі

en: Configuration of hosts
uk: Налаштування вузлів мережі

en: Configuration of housekeeping
uk: Налаштування очистки

en: Configuration of icon mapping
uk: Налаштування призначення іконок

en: Configuration of images
uk: Налаштування картинок

en: Configuration of item prototypes
uk: Налаштування прототипів елементів даних

en: Configuration of items
uk: Налаштування елементів даних

en: Configuration of macros
uk: Налаштування макросів

en: Configuration of maintenance periods
uk: Налаштування періодів обслуговування

en: Configuration of media types
uk: Налаштування методів повідомлень

en: Configuration of network maps
uk: Налаштування карт мереж

en: Configuration of proxies
uk: Налаштування проксі

en: Configuration of regular expressions
uk: Налаштування регулярних виразів

en: Configuration of screens
uk: Налаштування комплексних екранів

en: Configuration of scripts
uk: Налаштування скриптів

en: Configuration of slide shows
uk: Налаштування слайд-шоу

en: Configuration of templates
uk: Налаштування шаблонів

en: Configuration of trigger displaying options
uk: Налаштування опцій відображення тригерів

en: Configuration of trigger prototypes
uk: Налаштування протитипів тригерів

en: Configuration of trigger severities
uk: Налаштування важливостей тригерів

en: Configuration of triggers
uk: Налаштування тригерів

en: Configuration of user groups
uk: Налаштування груп користувачів

en: Configuration of users
uk: Налаштування користувачів

en: Configuration of value mapping
uk: Налаштування перетворення значень

en: Configuration of web monitoring
uk: Налаштування веб-моніторингу

en: Configuration of working time
uk: Налаштування робочого часу

en: Configuration updated
uk: Налаштування оновлено

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Configure DB connection
uk: Налаштування з'єднання з БД

en: Confirmation text
uk: Текст підтвердження

en: Congratulations! You have successfully installed Zabbix frontend.
uk: Вітаємо! Ви успішно встановили веб-інтерфейс Zabbix.

en: Connect to
uk: Підключатись використовуючи

en: Connection security
uk: Безпека з'єднання

en: Connection timeout of %1$s seconds exceeded when connecting to Zabbix server "%2$s".
uk: Перевищено час очікування %1$s секунд при під'єднанні до Zabbix сервера "%2$s".

en: Connection to Zabbix server "%s" failed. Possible reasons:
    1. Incorrect server IP/DNS in the "zabbix.conf.php";
    2. Incorrect DNS server configuration.
uk: Не вдалося під'єднатись до Zabbix сервера "%s". Можливі причини:
    1. Некоректні IP/DNS сервера в "zabbix.conf.php";
    2. Некоректне налаштування DNS сервера.

en: Connection to Zabbix server "%s" refused. Possible reasons:
    1. Incorrect server IP/DNS in the "zabbix.conf.php";
    2. Security environment (for example, SELinux) is blocking the connection;
    3. Zabbix server daemon not running;
    4. Firewall is blocking TCP connection.
uk: Підключення до Zabbix сервера "%s" відхилено. Можливі причини:
    1. Некоректні IP/DNS сервера в "zabbix.conf.php";
    2. Середовище безпеки (наприклад, SELinux) блокує підключення;
    3. Демон Zabbix сервера не запущено;
    4. Фаєрвол блокує TCP з'єднання.

en: Connection to Zabbix server "%s" timed out. Possible reasons:
    1. Incorrect server IP/DNS in the "zabbix.conf.php";
    2. Firewall is blocking TCP connection.
uk: Перевищено час очікування при підключенні до Zabbix сервера "%s". Можливі причини:
    1. Некоректні IP/DNS сервера в "zabbix.conf.php";
    2. Фаєрвол блокує TCP з'єднання.

en: Connections
uk: З'єднання

en: Connections from host
uk: З'єднання від вузла мережі

en: Connections from proxy
uk: З'єднання з проксі

en: Connections to host
uk: З'єднання до вузла мережі

en: Connections to proxy
uk: З'єднання до проксі

en: Constructor
uk: Конструктор

en: Contact
uk: Контактна інформація

en: Context name
uk: Ім'я контексту

en: Contract number
uk: Номер контракту

en: Coordinates
uk: Координати

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy %1$s element to... | Copy %1$s elements to...
uk[0]: Копіювати %1$s елемент в...
uk[1]: Копіювати %1$s елементи в...
uk[2]: Копіювати %1$s елементів в...

en: Could not save image!
uk: Не вдалося зберегти картинку!

en: Count
uk: Кількість

en: Count of context switches. Returns integer
uk: Кількість перемикань контексту. Повертає ціле число

en: Create action
uk: Створити дію

en: Create application
uk: Створити групу елементів даних

en: Create application (select host first)
uk: Створити групу елементів даних (спочатку виберіть вузел мережі)

en: Create background
uk: Створити фонове зображення

en: Create discovery rule
uk: Створити правило виявлення

en: Create graph
uk: Створити графік

en: Create graph (select host first)
uk: Створити графік (спочатку оберіть вузел мережі)

en: Create graph prototype
uk: Створити прототип графіка

en: Create host
uk: Створити вузел мережі

en: Create host group
uk: Створити групу вузлів мережі

en: Create host prototype
uk: Створити прототип вузла мережі

en: Create icon
uk: Створити іконку

en: Create icon map
uk: Створити призначення іконок

en: Create item
uk: Створити елемент даних

en: Create item (select host first)
uk: Створити елемент даних (оберіть спочатку вузел мережі)

en: Create item prototype
uk: Створити прототип елемента даних

en: Create maintenance period
uk: Створити період сервісу

en: Create map
uk: Створити карту мережі

en: Create media type
uk: Створити метод повідомлень

en: Create new
uk: Створити нові

en: Create proxy
uk: Створити проксі

en: Create screen
uk: Створити комплексний екран

en: Create script
uk: Створити скрипт

en: Create slide show
uk: Створити слайд-шоу

en: Create template
uk: Створити шаблон

en: Create trigger
uk: Створити тригер

en: Create trigger (select host first)
uk: Створити тригер (оберіть спочатку вузел мережі)

en: Create trigger prototype
uk: Створити прототип тригера

en: Create user
uk: Створити користувача

en: Create user group
uk: Створити групу користувачів

en: Create value map
uk: Створити перетворення значення

en: Create web scenario
uk: Створити веб сценарій

en: Create web scenario (select host first)
uk: Створити веб сценарій (спочатку виберіть вузел мережі)

en: Created: Application "%1$s" on "%2$s".
uk: Створено: Група елементів даних "%1$s" у "%2$s".

en: Created: Discovery rule "%1$s" on "%2$s".
uk: Створено: Правило виявлення"%1$s" у "%2$s".

en: Created: Host prototype "%1$s" on "%2$s".
uk: Створено: Прототип вузла мережі "%1$s" у "%2$s".

en: Created: Item "%1$s" on "%2$s".
uk: Створено: Елемент даних "%1$s" у "%2$s".

en: Created: Item prototype "%1$s" on "%2$s".
uk: Створено: Прототип елемента даних "%1$s" у "%2$s".

en: Created: Trigger "%1$s" on "%2$s".
uk: Створено: Тригер "%1$s" у "%2$s".

en: Created: Trigger prototype "%1$s" on "%2$s".
uk: Створено: Прототип тригера "%1$s" у "%2$s".

en: Created: Web scenario "%1$s" on "%2$s".
uk: Створено: веб сценарій "%1$s" у "%2$s".

en: Critical
uk: Критична

en: Current host
uk: Поточний вузел мережі

en: Current month
uk: Поточний місяць

en: Current value
uk: Поточне значення

en: Current week
uk: Поточний тиждень

en: Current year
uk: Поточний рік

en: Custom expression
uk: Довільний вираз

en: Custom graphs
uk: Графіки користувача

en: Custom intervals
uk: Довільні інтервали

en: Custom label
uk: Ярлик користувача

en: Custom label for map "%2$s" elements of type "%1$s" may not be empty.
uk: Ярлик користувача для елементів карти мережі "%2$s" типу "%1$s" не може бути пустим.

en: Custom multiplier
uk: Користувацький множник

en: Custom screens
uk: Комплексні екрани користувачів

en: Custom script
uk: Користувацький скрипт

en: Custom severity names affect all locales and require manual translation!
uk: Імена користувацьких важливостей впливають на всі мови і потребують ручного перекладу!

en: Custom size
uk: Користувацький розмір

en: Custom slides
uk: Слайдшоу користувачів

en: Czech (cs_CZ)
uk: Чеська (cs_CZ)

en: DISABLED
uk: ДЕЗАКТИВОВАНО

en: DISCOVERED
uk: ВИЯВЛЕНО

en: DNS like
uk: DNS містить

en: DNS name
uk: DNS ім'я

en: DOWN
uk: НЕДОСТУПНО

en: Daily
uk: Щодня

en: Dark
uk: Темна

en: Dashboard
uk: ПАНЕЛЬ

en: Dashboard configuration
uk: Параметри ПЕНЕЛІ

en: Dashboard filter
uk: Фільтрування ПАНЕЛІ

en: Dashed line
uk: Пунктирна лінія

en: Data
uk: Дані

en: Data cache statistics. Cache - one of values (modes: all, float, uint, str, log, text), history (modes: pfree, total, used, free), trend (modes: pfree, total, used, free), text (modes: pfree, total, used, free).
uk: Статистика кешу даних. Cache - одне із значень (режими: all, float, uint, str, log, text), history (режими: pfree, total, used, free), trends (режими: pfree, total, used, free), text (режими: pfree, total, used, free).

en: Data from %1$s. Generated in %2$s sec.
uk: Дані із %1$s. Згенеровано за %2$s сек.

en: Data overview
uk: Огляд даних

en: Data storage period (in days)
uk: Період зберігання даних (в днях)

en: Data type
uk: Тип даних

en: Database file
uk: Файл бази даних

en: Database host
uk: Хост бази даних

en: Database monitor
uk: Монітор бази даних

en: Database name
uk: Ім'я бази даних

en: Database password
uk: Пароль до бази даних

en: Database port
uk: Порт бази даних

en: Database schema
uk: Схема бази даних

en: Database server
uk: Сервер бази даних

en: Database type
uk: Тип бази даних

en: Database user
uk: Користувач бази даних

en: Date
uk: Дата

en: Date HW decommissioned
uk: Дата списання HW

en: Date HW installed
uk: Дата встановлення HW

en: Date HW maintenance expires
uk: Дата закінчення гарантії HW

en: Date HW purchased
uk: Дата придбання HW

en: Day
uk: День

en: Day of month
uk: День в місяць

en: Day of week
uk: День в тиждень

en: Days
uk: Днів

en: Debug
uk: Дебаг

en: Debug mode
uk: Режим діагност.

en: Debug mode updated
uk: Режим діагностики оновлено

en: Dec
uk: Гру

en: December
uk: Грудень

en: Decimal
uk: Десятковий

en: Default
uk: По замовчуванню

en: Default authentication
uk: Аутентифікація по замовчуванню

en: Default delay (in seconds)
uk: Затримка по замовчуванню (в секундах)

en: Default host inventory mode
uk: Режим інвентаризації вузлів мережі по замовчуванню

en: Default message
uk: Повідомлення по замовчуванню

en: Default operation step duration
uk: Тривалість кроку операції по замовчуванню

en: Default subject
uk: Тема по замовчуванню

en: Default theme
uk: Тема по замовчуванню

en: Default theme "%1$s".
uk: Тема по замовчуванню "%1$s".

en: Delay
uk: Затримка

en: Delay (in sec)
uk: Затримка (в сек)

en: Delayed by
uk: Затримується на

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete all elements that are not present in the XML file?
uk: Видалити всі елементи, яких немає в XML файлі?

en: Delete and clear
uk: Видалити та очистити

en: Delete and clear selected templates? (Warning: all linked hosts will be cleared!)
uk: Видалити та очистити вибрані шаблони? (УВАГА: всі приєднані вузли мережі буде очищено!)

en: Delete and clear template? (Warning: all linked hosts will be cleared!)
uk: Видалити та очистити шаблон? (УВАГА: всі приєднані вузли мережі буде очищено!)

en: Delete application?
uk: Видалити групу елементів даних?

en: Delete current action?
uk: Видалити поточну дію?

en: Delete discovery rule?
uk: Видалити правило виявлення?

en: Delete expression?
uk: Видалити вираз?

en: Delete graph prototype?
uk: Видалити прототип графиків?

en: Delete graph?
uk: Видалити графік?

en: Delete history of selected items?
uk: Видалити історію вибраних елементів даних?

en: Delete history of selected web scenarios?
uk: Видалити історію вибраних веб сценаріїв?

en: Delete icon map?
uk: Видалити призначення іконок?

en: Delete item prototype?
uk: Видалити прототип елементів даних?

en: Delete item?
uk: Видалити елемент даних?

en: Delete links between selected elements?
uk: Видалити лінки між обраними елементами?

en: Delete maintenance period?
uk: Видалити період сервісу?

en: Delete media type?
uk: Видалити метод повідомлень?

en: Delete missing
uk: Видалити відсутні

en: Delete proxy?
uk: Видалити проксі?

en: Delete regular expression?
uk: Видалити регулярний вираз?

en: Delete screen?
uk: Видалити комплексний екран?

en: Delete script?
uk: Видалити скрипт?

en: Delete selected
uk: Видалити вибрані

en: Delete selected actions?
uk: Видалити вибрані дії?

en: Delete selected applications?
uk: Видалити вибрані групи елементів даних?

en: Delete selected discovery rules?
uk: Видалити вибрані правила виявлення?

en: Delete selected elements?
uk: Видалити вибрані елементи?

en: Delete selected graph prototypes?
uk: Видалити вибрані прототипи графіків?

en: Delete selected graphs?
uk: Видалити вибрані графіки?

en: Delete selected group?
uk: Видалити вибрану групу?

en: Delete selected groups?
uk: Видалити вибрані групи?

en: Delete selected host groups?
uk: Видалити вибрані групи вузлів мережі?

en: Delete selected host prototype?
uk: Видалити вибраний прототип вузлів мережі?

en: Delete selected host prototypes?
uk: Видалити вибрані прототипи вузлів мережі?

en: Delete selected host?
uk: Видалити вибраний вузел мережі?

en: Delete selected hosts?
uk: Видалити вибрані вузли мережі?

en: Delete selected image?
uk: Видалити вибрані картинки?

en: Delete selected item prototypes?
uk: Видалити вибрані прототипи елементів даних?

en: Delete selected items?
uk: Видалити вибрані елементи даних?

en: Delete selected maintenance periods?
uk: Видалити вибрані періоди сервісу?

en: Delete selected map?
uk: Видалити вибрану карту мережі?

en: Delete selected maps?
uk: Видалити вибрані карти?

en: Delete selected media types?
uk: Видалити вибрані методи повідомлень?

en: Delete selected proxies?
uk: Видалити вибрані проксі?

en: Delete selected regular expressions?
uk: Видалити вибрані регулярні вирази?

en: Delete selected screens?
uk: Видалити вибрані комплексні екрани?

en: Delete selected scripts?
uk: Видалити вибрані скрипти?

en: Delete selected slide shows?
uk: Видалити вибрані слайд-шоу?

en: Delete selected templates?
uk: Видалити вибрані шаблони?

en: Delete selected trigger prototypes?
uk: Видалити вибрані прототипи тригерів?

en: Delete selected triggers?
uk: Видалити вибрані тригери?

en: Delete selected user?
uk: Видалити обраного користувача?

en: Delete selected users?
uk: Видалити вибраних користувачів?

en: Delete selected value mapping?
uk: Видалити вибрані перетворення значень?

en: Delete selected value mapping? It is used for %d item! | Delete selected value mapping? It is used for %d items!
uk[0]: Видалити вибране перетворення значення? Воно використовується в %d елементі даних!
uk[1]: Видалити вибране перетворення значення? Воно використовується в %d елементах даних!
uk[2]: Видалити вибране перетворення значення? Воно використовується в %d елементах даних!

en: Delete selected value maps?
uk: Видалити вибрані перетворення значень?

en: Delete selected web scenarios?
uk: Видалити вибрані веб сценарії?

en: Delete service "%1$s"?
uk: Видалити послугу "%1$s"?

en: Delete slide show?
uk: Видалити слайд-шоу?

en: Delete template?
uk: Видалити шаблон?

en: Delete trigger prototype?
uk: Видалити прототип тригерів?

en: Delete trigger?
uk: Видалити тригер?

en: Delete web scenario?
uk: Видалити веб сценарій?

en: Deleted
uk: Видалено

en: Deleted: Application "%1$s" on "%2$s".
uk: Видалено: Група елементів даних "%1$s" із "%2$s".

en: Deleted: Discovery rule "%1$s" on "%2$s".
uk: Видалено: Правило виявлення "%1$s" із "%2$s".

en: Deleted: Graph "%1$s" on "%2$s".
uk: Видалено: Графік "%1$s" із "%2$s".

en: Deleted: Host "%1$s".
uk: Видалено: Вузел мережі "%1$s".

en: Deleted: Host prototype "%1$s" on "%2$s".
uk: Видалено: Прототип вузлів мережі "%1$s" з "%2$s".

en: Deleted: Item "%1$s" on "%2$s".
uk: Видалено: Елемент даних "%1$s" із "%2$s".

en: Deleted: Item prototype "%1$s" on "%2$s".
uk: Видалено: Прототип елемента даних "%1$s" із "%2$s".

en: Deleted: Proxy "%1$s".
uk: Видалено: Проксі "%1$s".

en: Deleted: Template "%1$s".
uk: Видалено: Шаблон "%1$s".

en: Deleted: Trigger "%1$s" on "%2$s".
uk: Видалено: Тригер "%1$s" із "%2$s".

en: Deleted: Trigger prototype "%1$s" on "%2$s".
uk: Видалено: Прототип тригера "%1$s" із "%2$s".

en: Deleted: Web scenario "%1$s" on "%2$s".
uk: Видалено: Веб сценарій "%1$s" з "%2$s".

en: Delimiter
uk: Розділювач

en: Delta (simple change)
uk: Дельта (проста зміна)

en: Delta (speed per second)
uk: Дельта (швидкість в секунду)

en: Deny
uk: Заборонено

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Dependent
uk: Залежність

en: Depends on
uk: Залежить від

en: Deployment status
uk: Статус розгортання

en: Description
uk: Опис

en: Description for "%s".
uk: Опис для "%s".

en: Description updated
uk: Опис оновлено

en: Details
uk: Деталі

en: Details of web scenario
uk: Деталі про веб сценарій

en: Device
uk: Пристрій

en: Device interrupts. Returns integer
uk: Перериви пристрою. Повертає ціле число

en: Device uniqueness criteria
uk: Критерій унікальності пристрою

en: Different information about specific process(es). Returns float
uk: Різна інформація про певний процес(и). Повертає дробове число

en: Dimension (cols x rows)
uk: Розмір (стовпчиків Х рядків)

en: Disable
uk: Дезактивувати

en: Disable debug mode
uk: Дезактивувати діагностичний режим

en: Disable debug mode in selected groups?
uk: Дезактивувати діагностичний режим для вибраних груп?

en: Disable host
uk: Дезактивувати вузел мережі

en: Disable host?
uk: Дезактивувати вузел мережі?

en: Disable hosts
uk: Дезактивувати вузли мережі

en: Disable hosts in the selected host groups?
uk: Дезактивувати вузли мережі у вибраних групах вузлів мережі?

en: Disable hosts monitored by selected proxies?
uk: Дезактивувати вузли мережі, які моніторяться обраними проксі?

en: Disable selected actions?
uk: Дезактивувати вузли мережі?

en: Disable selected applications?
uk: Дезактивувати вибрані групи елементів даних?

en: Disable selected discovery rules?
uk: Дезактивувати вибрані правила виявлення?

en: Disable selected groups?
uk: Дезактивувати вибрані групи?

en: Disable selected host prototypes?
uk: Дезактивувати вибрані прототипи вузлів мережі?

en: Disable selected hosts?
uk: Дезактивувати вибрані вузли мережі?

en: Disable selected item prototypes?
uk: Дезактивувати вибрані прототипи елементів даних?

en: Disable selected items?
uk: Дезактивувати вибрані елементи даних?

en: Disable selected media types?
uk: Дезактивувати вибрані методи повідомлень?

en: Disable selected trigger prototypes?
uk: Дезактивувати вибрані прототипи тригерів?

en: Disable selected triggers?
uk: Дезактивувати вибрані тригери?

en: Disable selected web scenarios?
uk: Дезактивувати вибрані веб сценарії?

en: Disabled
uk: Дезактивовано

en: Disaster
uk: Критична

en: Discovered
uk: Виявлено

en: Discovered by
uk: Виявлено

en: Discovered device
uk: Виявлений пристрій

en: Discovery
uk: Виявлення

en: Discovery by proxy
uk: Виявлення через проксі

en: Discovery check
uk: Перевірка виявлення

en: Discovery check error
uk: Помилка перевірки виявлення

en: Discovery checks
uk: Перевірки виявлення

en: Discovery list
uk: Список виявлення

en: Discovery object
uk: Об'єкт виявлення

en: Discovery rule
uk: Правило виявлення

en: Discovery rule "%1$s" already exists on "%2$s", inherited from another template.
uk: Правило виявлення "%1$s" вже існує у "%2$s", успадковано з іншого шаблону.

en: Discovery rule "%1$s" already exists on "%2$s".
uk: Правило виявлення "%1$s" вже існує у "%2$s".

en: Discovery rule "%1$s" already exists.
uk: Правило виявлення "%1$s" вже існує.

en: Discovery rule "%1$s:%2$s" has incorrect lifetime: "%3$s". (min: %4$d, max: %5$d, user macro allowed)
uk: У правила виявлення "%1$s:%2$s" некоректний період зберігання втрачених ресурсів: "%3$s". (мін: %4$d, макс: %5$d, допускається макрос користувача)

en: Discovery rule created
uk: Правило виявлення створено

en: Discovery rule deleted
uk: Правило виявлення видалено

en: Discovery rule disabled | Discovery rules disabled
uk[0]: Правило виявлення дезактивовано
uk[1]: Правила виявлення дезактивовано
uk[2]: Правила виявлення дезактивовано

en: Discovery rule enabled | Discovery rules enabled
uk[0]: Правило виявлення активовано
uk[1]: Правила виявлення активовано
uk[2]: Правила виявлення активовано

en: Discovery rule updated
uk: Правило виявлення оновлено

en: Discovery rules
uk: Правила виявлення

en: Discovery rules deleted
uk: Правила виявлення видалено

en: Discovery status
uk: Стан виявлення

en: Disk read statistics. Returns integer with type in sectors, operations, bytes; float with type in sps, ops, bps
uk: Статистика читання диска. Повертає ціле число для типів sectors, operations, bytes; дробове число для типів sps, ops, bps

en: Disk space in bytes or in percentage from total. Returns integer for bytes; float for percentage
uk: Розмір дискового простору в байтах або відсотках від загального. Повертає ціле число для байт; дробове для відсотків

en: Disk write statistics. Returns integer with type in sectors, operations, bytes; float with type in sps, ops, bps
uk: Статистика запису на диск. Повертає ціле число для типів sectors, operations, bytes; дробове число для типів sps, ops, bps

en: Display OK triggers for
uk: Відображати тригери ОК протягом

en: Display graph
uk: Показати графік

en: Display stacked graph
uk: Показати стекований графік

en: Displaying %1$s of %2$s found
uk: Відображено %1$s із %2$s знайдених

en: Displaying %1$s to %2$s of %3$s found
uk: Відображено від %1$s до %2$s з %3$s знайдених

en: Do not calculate
uk: Не підраховувати

en: Do you wish to replace the conditional expression?
uk: Ви дійсно хочете замінити умовний вираз?

en: Done
uk: Готово

en: Dot
uk: Лінія з крапок

[ctx: discovery results in dashboard]
en: Down
uk: Недоступно

[ctx: discovery status]
en: Down
uk: Недоступний

en: Download the configuration file
uk: Завантажити конфігураційний файл

en: Downtime
uk: Недоступний

en: Draw style
uk: Стиль креслення

en: Dropdown first entry
uk: Перший запис у випадаючому списку

en: Dropdown first entry "%1$s".
uk: Перший запис у випадаючому списку "%1$s".

en: Dropdown remember selected "%1$s".
uk: Запам'ятовувати вибране у випадаючому списку "%1$s".

en: Duplicate "description" value "%1$s" for media type.
uk: Дублікат значення "%1$s" для "description" у метода повідомлень.

en: Duplicate "name" value "%1$s" for application prototype in item prototype "%2$s".
uk: Дублікат значення "%1$s" для "name" у прототипу групи елементів даних "%2$s".

en: Duplicate "name" value "%1$s" for map.
uk: Дублікат значення "%1$s" для "name" у карти мережі.

en: Duplicate "name" value "%1$s" for screen.
uk: Дублікат значення "%1$s" для "name" у комплексного екрану.

en: Duplicate "name" value "%1$s" for value map.
uk: Дублікат значення "%1$s" для "name" у перетворення значень.

en: Duplicate dependencies in trigger "%1$s".
uk: Дублюючі залежності в тригері "%1$s".

en: Duplicate dependencies in trigger prototype "%1$s".
uk: Дублікат залежності в прототипі тригерів "%1$s".

en: Duplicate group prototype name "%2$s" for host prototype "%1$s".
uk: Дублікат імені прототипу групи "%2$s" у прототипу вузла мережі "%1$s".

en: Duplicate host group ID "%2$s" for host prototype "%1$s".
uk: Дублікат ID групи вузлів мережі "%2$s" у прототипу вузлів мережі "%1$s".

en: Duplicate host. Host with the same host name "%s" already exists in data.
uk: Дублікат вузла мережі. Вузел мережі з таким же ім'ям "%s" вже існує в даних.

en: Duplicate host. Host with the same visible name "%s" already exists in data.
uk: Дублікат вузла мережі. Вузел мережі з таким же видимим ім'ям "%s" вже існує в даних.

en: Duplicate mapping value "%1$s" for value map "%2$s".
uk: Дублікат значення "%1$s" у перетворенні значень "%2$s".

en: Duplicate severity name "%s".
uk: Дублікат назви важливості "%s".

en: Duplicate user alias "%s".
uk: Дублікат імені користувача "%s".

en: Duplicate userid "%1$s" in users for map "%2$s".
uk: Дублікат userid "%1$s" у користувачів для карти мережі "%2$s".

en: Duplicate userid "%1$s" in users for screen "%2$s".
uk: Дублікат userid "%1$s" у користувачів для комплексного екрану "%2$s".

en: Duplicate usrgrpid "%1$s" in user groups for map "%2$s".
uk: Дублікат usrgrpid "%1$s" у групах користувачів для карти мережі "%2$s".

en: Duplicate usrgrpid "%1$s" in user groups for screen "%2$s".
uk: Дублікат usrgrpid "%1$s" у групах користувачів для комплексного екрану "%2$s".

en: Duration
uk: Тривалість

en: Duration (sec)
uk: Тривалість (сек)

en: Dutch (nl_NL)
uk: Голландська (nl_NL)

en: Dynamic item
uk: Динамічний елемент

en: Each URL should have a unique name. Please make sure there is only one URL named
uk: Кожнен URL-запит повинен мати унікальне ім'я. Будь ласка переконайтесь що це тільки один URL-запит з таким іменем

en: Edit
uk: Змінити

en: Edit map
uk: Редагувати карту мережі

en: Edit screen
uk: Редагувати комплексний екран

en: Edit slide show
uk: Редагувати слайд шоу

en: Edit trigger
uk: Редагувати тригер

en: Effective value
uk: Результативне значення

en: Element
uk: Елемент

en: Element name
uk: Назва елемента

en: Empty
uk: Пусто

en: Empty SSL certificate file for web scenario "%1$s".
uk: Пустий файл SSL сертифікату у веб сценарії "%1$s".

en: Empty SSL key file for web scenario "%1$s".
uk: Пустий файл SSL ключа у веб сценарії "%1$s".

en: Empty action condition.
uk: Умова дії пуста.

en: Empty application prototype name in item prototype "%1$s".
uk: Пусте ім'я прототипу групи елементів даних в прототипі елементів даних "%1$s".

en: Empty color.
uk: Пустий колір.

en: Empty filter condition formula ID for action "%1$s".
uk: Пустий ID формули умови фільтру для дії "%1$s".

en: Empty filter condition formula ID for discovery rule "%1$s".
uk: Пустий ID формули умови фільтру для правила виявлення "%1$s".

en: Empty filter condition macro for discovery rule "%1$s".
uk: Пустий макрос умови фільтру для правила виявлення "%1$s".

en: Empty host ID for host prototype.
uk: Пустий ID вузла мережі для прототипа вузлів мережі.

en: Empty host.
uk: Пусте ім'я вузла мережі.

en: Empty input parameter.
uk: Вхідний параметр пустий.

en: Empty input parameters.
uk: Пусті вхідні параметри.

en: Empty input.
uk: Нічого не введено.

en: Empty map ID.
uk: Пустий ID карти мережі.

en: Empty media type ID.
uk: Пустий ID методу повідомлень.

en: Empty name for group prototype.
uk: Пусте ім'я для прототипу групи.

en: Empty name for host prototype "%1$s".
uk: Пусте ім'я для прототипу вузлів мережі "%1$s".

en: Empty name for script "%1$s".
uk: Пусте ім'я для скрипта "%1$s".

en: Empty name.
uk: Пусте ім'я.

en: Empty new value in value map "%1$s".
uk: Пусте нове значення в перетворенні значень "%1$s".

en: Empty parameters
uk: Пусті параметри

en: Empty response received from Zabbix server "%1$s".
uk: Отримано пусту відповідь від Zabbix сервера "%1$s".

en: Empty screen ID for screen.
uk: Пустий screen ID для комплексного екрану.

en: Empty screen ID for template screen.
uk: Пустий screen ID для шаблонного комплексного екрану.

en: Empty screen ID.
uk: Пустий ID комплексного екрану.

en: Empty time period.
uk: Пустий період часу.

en: Empty value map ID.
uk: Пустий ID перетворення значень.

en: Empty web scenario ID.
uk: Пустий ID веб сценарію.

en: Enable
uk: Активувати

en: Enable confirmation
uk: Задіяти підтвердження

en: Enable debug mode
uk: Активувати діагностичний режим

en: Enable debug mode in selected groups?
uk: Активувати діагностичний режим для вибраних груп?

en: Enable event acknowledges
uk: Активувати підтвердження подій

en: Enable host
uk: Активувати вузел мережі

en: Enable host?
uk: Активувати вузел мережі?

en: Enable hosts
uk: Активувати вузли мережі

en: Enable hosts monitored by selected proxies?
uk: Активувати вузли мережі, які моніторяться обраними проксі?

en: Enable internal housekeeping
uk: Активувати внутрішню очистку

en: Enable selected actions?
uk: Активувати вибрані дії?

en: Enable selected applications?
uk: Активувати вибрані групи елементів даних?

en: Enable selected discovery rules?
uk: Активувати вибрані правила виявлення?

en: Enable selected groups?
uk: Активувати вибрані групи?

en: Enable selected host prototypes?
uk: Активувати вибрані прототипи вузлів мережі?

en: Enable selected hosts?
uk: Активувати вибрані вузли мережі?

en: Enable selected item prototypes?
uk: Активувати вибрані прототипи елементів даних?

en: Enable selected items?
uk: Активувати вибрані елементи даних?

en: Enable selected media types?
uk: Активувати вибрані методи повідомлень?

en: Enable selected trigger prototypes?
uk: Активувати вибрані прототипи тригерів?

en: Enable selected triggers?
uk: Активувати вибрані тригери?

en: Enable selected web scenarios?
uk: Активувати вибрані прототипи веб сценаріїв?

en: Enabled
uk: Активовано

en: Encryption
uk: Шифрування

en: English (en_GB)
uk: Англійська (en_GB)

en: English (en_US)
uk: Англійська (en_US)

en: Error
uk: Помилка

en: Error in search request for table "%1$s".
uk: Помилка в запиті пошуку в таблиці "%1$s".

en: Error: %1$s
uk: Помилка: %1$s

en: Event
uk: Подія

en: Event ID
uk: ID події

en: Event acknowledged | Events acknowledged
uk[0]: Подію підтвержено
uk[1]: Події підтвержено
uk[2]: Події підтвержено

en: Event acknowledges "%1$s".
uk: Підтвердження подій "%1$s".

en: Event details
uk: Подробиці події

en: Event generation
uk: Генерація події

en: Event list [previous 20]
uk: Список подій [20 попередніх]

en: Event log monitoring. Returns log
uk: Моніторинг журналів подій. Повертає записи з журналу

en: Event source
uk: Джерело події

en: Event source details
uk: Деталі джерела події

en: Event type
uk: Тип події

en: Events
uk: Події

en: Events and alerts
uk: Події і повідомлення

en: Every day(s)
uk: Щодня

en: Every week(s)
uk: Щотижня

en: Exclude
uk: Виключено

en: Execute
uk: Виконати

en: Execute SQL error [%1$s] in [%2$s].
uk: Помилка виконання SQL [%1$s] у [%2$s].

en: Execute WMI query and return the first selected object. Returns integer, float, string or text (depending on the request)
uk: Виконує WMI запит та повертає перший вибраний об'єкт. Повертає ціле число, дробове число, рядок або текст (в залежності від запиту)

en: Execute on
uk: Виконати на

en: Executed
uk: Виконано

en: Executed script
uk: Скрипт для виконання

en: Execution confirmation
uk: Підтвердження виконання

en: Expand
uk: Розгорнути

en: Expand macros
uk: Розкривання макросів

en: Expand single problem
uk: Розгортати одиночну проблему

en: Expecting JSON-rpc version 2.0, "%s" is given.
uk: Очікувався JSON-rpc версії 2.0, а отримано "%s".

[ctx: maintenance status]
en: Expired
uk: Завершено

en: Exploded
uk: Розширений круговий

en: Export
uk: Експорт

en: Export to CSV
uk: Експортувати в CSV

en: Expression
uk: Вираз

en: Expression Syntax Error.
uk: Помилка в синтаксисі виразу.

en: Expression Variable Elements
uk: Значення елементів Виразу

en: Expression cannot be empty
uk: Вираз не може бути пустим

en: Expression constructor
uk: Конструктор виразу

en: Expression type
uk: Тип виразу

en: Expressions
uk: Вирази

en: External check
uk: Зовнішня перевірка

[ctx: Friday short]
en: F
uk: Пт

en: FALSE
uk: ФАЛЬШ

en: Fail
uk: Помилка

en: Failed
uk: Помилковий

en: Failed to update template.
uk: Помилка при оновленні шаблону.

en: Failure Audit
uk: Аудит відмов

en: Fatal error, please report to the Zabbix team
uk: Критична помилка, будь-ласка повідомте про це команді Zabbix

en: Favourite graphs
uk: Обрані графіки

en: Favourite maps
uk: Обрані карти мереж

en: Favourite screens
uk: Обрані комплексні екрани

en: Favourite simple graphs
uk: Обрані прості графіки

en: Favourite slide shows
uk: Обрані слайд шоу

en: Favourites
uk: Обрані

en: Feb
uk: Лют

en: February
uk: Лютий

en: Field
uk: Поле

en: Field "%1$s" cannot be set to NULL.
uk: Поле "%1$s" не може бути встановлено в NULL.

en: Field "%1$s" is mandatory.
uk: Поле "%1$s" є обов'язковим.

en: Field "%1$s" is missing a value for map "%2$s".
uk: В полі "%1$s" відсутнє значення для карти мережі "%2$s".

en: Field "%1$s" is missing a value for media type "%2$s".
uk: В полі "%1$s" відсутнє значення для методу повідомлень "%2$s".

en: Field "%1$s" is missing a value for screen "%2$s".
uk: В полі "%1$s" відсутнє значення для комплексного екрану "%2$s".

en: Field "%1$s" is not correct: %2$s
uk: Поле "%1$s" некоректне: %2$s

en: Field "%1$s" is not integer.
uk: Поле "%1$s" не ціле число.

en: Field "%1$s" is not string.
uk: Поле "%1$s" не рядок.

en: Field "%1$s" is required for media type "%2$s".
uk: Поле "%1$s" є обов'язковим для методу повідомлень "%2$s".

en: Field "%1$s" must be missing.
uk: Поле "%1$s" не повинно бути присутнім.

en: Field "druleid" is required.
uk: Поле "druleid" є обов'язковим.

en: Field "host" is mandatory.
uk: Поле "host" є обов'язковим.

en: Field "name" is required.
uk: Поле "name" є обов'язковим.

en: File checksum, calculated by the UNIX cksum algorithm. Returns integer
uk: Контрольна сума файлу, вираховується алгоритмом UNIX cksum. Повертає ціле число

en: File format is unsupported.
uk: Формат файлу не підтримується.

en: File is too big, max upload size is %1$s bytes.
uk: Файл занадто великий, максимальний розмір файлу для завантаження %1$s байт.

en: File provided to a view does not exist. Tried to find "%s".
uk: Файл вказаний для відображення не існує. Була спроба знайти "%s".

en: File size (in bytes). Returns integer
uk: Розмір файлу (в байтах). Повертає ціле число

en: File time information. Returns integer (Unix timestamp)
uk: Інформація часу файлу. Повертає ціле число (Unix timestamp)

en: Filled region
uk: Заповнений регіон

en: Filter
uk: Фільтр

[ctx: filter button]
en: Filter
uk: Фільтрувати

en: Filter by application
uk: Фільтр по групі елементів даних

en: Filter by host group
uk: Фільтр по групі вузлів мережі

en: Filter by host inventory
uk: Фільтр по інвентарним даним

en: Filter by name
uk: Фільтр по імені

en: Filters
uk: Фільтри

en: Find string in a file. Returns 0 - match not found; 1 - found
uk: Пошук рядка в файлі. Повертає 0 - відповідностей не знайдено; 1 - знайдено

en: Find string in a file. Returns the line containing the matched string, or as specified by the optional output parameter
uk: Пошук рядка в файлі. Повертає рядок, який містить відповідність, або як задано в додатковому параметрі output

en: Find string on a web page. Returns the matched string, or as specified by the optional output parameter
uk: Пошук рядка на веб сторінці. Повертає рядок, який містить відповідність, або як задано в додатковому параметрі output

en: Finish
uk: Завершити

en: Finnish (fi_FI)
uk: Фінська (fi_FI)

en: First
uk: Перший

[ctx: page navigation]
en: First
uk: Перша

en: Fit
uk: Апроксимація

en: Fit to map
uk: Вписати в карту мережі

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Flexible
uk: Гнучкий

en: Follow redirects
uk: Слідувати перенаправленням

en: For guest, password must be empty
uk: Для Гостя пароль повинен бути пустим

en: Formula
uk: Формула

en: Fourth
uk: Четвертий

en: French (fr_FR)
uk: Французька (fr_FR)

en: Fri
uk: П'ят

en: Friday
uk: П'ятниця

en: From
uk: З

en: Frontend access
uk: Доступ до веб-інтерфейсу

en: Frontend access updated
uk: Доступ до веб-інтерфейсу оновлено

en: Frontend messaging
uk: Повідомлення у веб-інтерфейсі

en: Full clone
uk: Клонувати повністю

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Function
uk: Функція

en: GSM modem
uk: GSM модем

en: GUI
uk: Веб інтерфейс

en: GUI access disabled.
uk: Доступ до GUI відключено.

en: General
uk: Загальні

en: Generated in %s sec
uk: Згенеровано за %s сек.

en: Georgian (ka_GE)
uk: Грузинська (ka_GE)

en: German (de_DE)
uk: Німецька (de_DE)

en: Get content of web page. Returns web page source as text
uk: Отримання вмісту веб сторінки. Повертає джерельний код веб сторінки у вигляді тексту

en: Given expression is not a macro
uk: Наданий вираз це не макрос

en: Global expression does not exist.
uk: Глобальний вираз не існує.

en: Global script
uk: Глобальний скрипт

en: Global scripts
uk: Глобальні скрипти

en: Global value
uk: Глобальне значення

en: Go to
uk: Перейти до

en: Go to dashboard
uk: Перейти на ПАНЕЛЬ

en: Gradient line
uk: Градієнтна лінія

en: Graph
uk: Графік

en: Graph "%1$s" already exists on "%2$s" (inherited from another template).
uk: Графік "%1$s" вже існує у "%2$s" (успадковано із іншого шаблону).

en: Graph "%1$s" already exists on "%2$s" (items are not identical).
uk: Графік "%1$s" вже існує у "%2$s" (елементи даних не ідентичні).

en: Graph "%1$s" already exists on "%2$s".
uk: Графік "%1$s" вже існує у "%2$s".

en: Graph "%1$s" cannot inherit. No required items on "%2$s" (Ymax value item).
uk: Графік "%1$s" не може бути успадковано. Не вистачає обов'язкових елементів даних у "%2$s" (елемента даних для макс. значення вісі Y).

en: Graph "%1$s" cannot inherit. No required items on "%2$s" (Ymin value item).
uk: Графік "%1$s" не може бути успадковано. Не вистачає обов'язкових елементів даних у "%2$s" (елемента даних для мін. значення вісі Y).

en: Graph "%1$s" cannot inherit. No required items on "%2$s".
uk: Графік "%1$s" не може бути успадковано. Не вистачає обов'язкових елементів даних у "%2$s".

en: Graph "%1$s" does not exist on template "%2$s".
uk: Графік "%1$s" не існує в шаблоні "%2$s".

en: Graph "%1$s" with templated items cannot contain items from other hosts.
uk: Графік "%1$s" з елементами даних із шаблону не може містити елементи даних з інших вузлів мережі.

en: Graph added
uk: Графік додано

en: Graph copied | Graphs copied
uk[0]: Графік скопійовано
uk[1]: Графіки скопійовано
uk[2]: Графіки скопійовано

en: Graph deleted
uk: Графік видалено

en: Graph element
uk: Елемент графіка

en: Graph prototype
uk: Прототип графіків

en: Graph prototype "%1$s" contains item prototypes from multiple discovery rules.
uk: Прототип графіків "%1$s" містить прототипи елементів даних від декількох правил виявлення.

en: Graph prototype "%1$s" must have at least one item prototype.
uk: Прототип графіків "%1$s" повинен містити принаймні один прототип елементів даних.

en: Graph prototype "%1$s" with templated items cannot contain items from other hosts.
uk: Прототип графіку "%1$s" з елементами даних із шаблону не може містити елементи даних з інших вузлів мережі.

en: Graph prototype "%s" deleted.
uk: Прототип графіка "%s" видалено.

en: Graph prototype added
uk: Прототип графіків додано

en: Graph prototype deleted
uk: Прототип графіків видалено

en: Graph prototype not found.
uk: Прототип графіків не знайдено.

en: Graph prototype updated
uk: Прототип графіків оновлено

en: Graph prototypes
uk: Прототипи графіків

en: Graph prototypes deleted
uk: Прототипи графіків видалено

en: Graph sum
uk: Сума графіку

en: Graph type
uk: Тип графіка

en: Graph updated
uk: Графік оновлено

en: Graph with name "%1$s" already exists in graphs or graph prototypes.
uk: Графік з іменем "%1$s" вже існує в графіках або в прототипах графіків.

en: Graph with same name but other type exist.
uk: Графік з таким же іменем, але іншого типу, вже існує.

en: Graphs
uk: Графіки

en: Graphs deleted
uk: Графіки видалено

en: Greek (el_GR)
uk: Грецька (el_GR)

en: Grid
uk: Сітка

en: Group
uk: Група

en: Group "%1$s" cannot be deleted, because it is used by a host prototype.
uk: Групу "%1$s" не може бути видалено, так як вона використовується прототипом вузлів мережі.

en: Group "%1$s" does not exist.
uk: Група "%1$s" не існує.

en: Group "%1$s" for host "%2$s" does not exist.
uk: Група "%1$s" для вузла мережі "%2$s" не існує.

en: Group added
uk: Групу додано

en: Group deleted | Groups deleted
uk[0]: Групу видалено
uk[1]: Групи видалено
uk[2]: Групи видалено

en: Group for discovered hosts
uk: Група для виявлених вузлів

en: Group for discovered hosts "%1$s".
uk: Група для виявлених вузлів мережі "%1$s".

en: Group name
uk: Назва групи

en: Group prototype ID cannot be empty.
uk: ID прототипу групи не може бути пустим.

en: Group prototype cannot be based on a discovered host group "%1$s".
uk: Прототип групи не може бути заснований на виявленій групі вузлів мережі "%1$s".

en: Group prototypes
uk: Прототипи груп

en: Group updated
uk: Групу оновлено

en: Grouping by
uk: Згруповано по

en: Groups
uk: Групи

en: Groups in maintenance
uk: Групи, в яких проводиться сервіс

en: HTTP authentication
uk: HTTP аутентифікація

en: HTTP proxy
uk: HTTP проксі

en: HW architecture
uk: Архітектура HW

en: Hardware
uk: Апаратна конфігурація

en: Hardware (Full details)
uk: Апаратна частина (повні деталі)

en: Hardware sensor reading. Returns float
uk: Значення апаратного сенсору. Повертає дробове число

en: Headers
uk: Заголовки

en: Height
uk: Висота

en: Help
uk: Допомога

en: Hexadecimal
uk: Шістнадцятковий

en: Hidden
uk: Прихована

en: Hide all
uk: Приховати все

en: Hide debug
uk: Сховати діагностичну інф.

en: Hide selected
uk: Не відображувати тільки відібрані

en: Hide selected groups
uk: Сховати вибрані групи

en: High
uk: Висока

en: History
uk: Історія

en: History (in days)
uk: Історія (в днях)

en: History cleared
uk: Історію очищено

en: History clearing can take a long time. Continue?
uk: Очистка журналу може забрати багато часу. Продовжувати?

en: History data storage period
uk: Період зберігання даних історії

en: History data storage period (in days) "%1$s".
uk: Період зберігання даних історії (в днях) "%1$s".

en: History of events
uk: Історія подій

en: History storage period
uk: Період зберігання історії

en: History storage period (in days)
uk: Період зберігання історії (в днях)

en: Horizontal
uk: Горизонтальний

en: Horizontal align
uk: Вирівнювання по горизонталі

en: Host | Hosts
uk[0]: Вузел мережі
uk[1]: Вузли мережі
uk[2]: Вузли мережі

en: Host "%1$s" already exists.
uk: Вузел мережі "%1$s" вже існує.

en: Host "%1$s" cannot be without host group.
uk: Вузел мережі "%1$s" не може бути без групи вузлів мережі.

en: Host "%1$s" is monitored with proxy "%2$s".
uk: Вузел мережі "%1$s" під спостереженням через проксі "%2$s".

en: Host (ascending)
uk: Вузел мережі (в порядку зростання)

en: Host IP
uk: IP адреса вузла мережі

en: Host access
uk: Доступ до вузла мережі

en: Host added
uk: Вузел мережі додано

en: Host cannot have more than one default interface of the same type.
uk: У вузла мережі не може бути більше одного інтерфейсу по замовчуванню однакового типу.

en: Host count
uk: Кількість вузлів мережі

en: Host deleted
uk: Вузел мережі видалено

en: Host disabled | Hosts disabled
uk[0]: Вузел мережі дезактивовано
uk[1]: Вузли мережі дезактивовано
uk[2]: Вузли мережі дезактивовано

en: Host enabled | Hosts enabled
uk[0]: Вузел мережі активовано
uk[1]: Вузли мережі активовано
uk[2]: Вузли мережі активовано

en: Host group
uk: Група вузлів мережі

en: Host group "%1$s" already exists.
uk: Група вузлів мережі "%1$s" вже існує.

en: Host group "%1$s" cannot be deleted, because it is used in a global script.
uk: Група вузлів мережі "%1$s" не може бути видалена, так як вона використовується в глобальному скрипті.

en: Host group "%1$s" is internal and can not be deleted.
uk: Група вузлів мережі "%1$s" являється внутрішньою і не може бути видалена.

en: Host group elements
uk: Елементи групи вузлів мережі

en: Host group issues
uk: Події в групі вузлів мережі

en: Host group label type
uk: Тип ярлика до групи вузлів мережі

en: Host group name cannot be empty.
uk: Назва групи вузлів мережі не може бути порожньою.

en: Host groups
uk: Групи вузлів мережі

en: Host interface
uk: Інтерфейс вузла мережі

en: Host inventory
uk: Інвентарні дані вузла мережі

en: Host inventory overview
uk: Огляд інвентарних даних вузла мережі

en: Host issues
uk: Події вузла мережі

en: Host label type
uk: Тип ярлика до вузла мережі

en: Host macros
uk: Макроси вузла мережі

en: Host metadata
uk: Метадані вузла мережі

en: Host name
uk: Ім'я вузла мережі

en: Host name for host prototype "%1$s" must contain macros.
uk: Ім'я вузла мережі для прототипу вузлів мережі "%1$s" повинно містити макроси.

en: Host networks
uk: Мережі вузла мережі

en: Host prototype "%1$s" already exists on "%2$s", inherited from another template.
uk: Прототип вузлів мережі "%1$s" вже існує в "%2$s", успадкований з іншого шаблону.

en: Host prototype "%1$s" already exists on "%2$s".
uk: Прототип вузлів мережі "%1$s" уже існую в "%2$s".

en: Host prototype "%1$s" cannot be without host group.
uk: Прототип вузла мережі "%1$s" не може бути без групи вузлів мережі.

en: Host prototype added
uk: Прототип вузлів мережі додано

en: Host prototype deleted
uk: Прототип вузлів мережі видалено

en: Host prototype disabled | Host prototypes disabled
uk[0]: Прототип вузлів мережі дезактивовано
uk[1]: Прототипи вузлів мережі дезактивовано
uk[2]: Прототипи вузлів мережі дезактивовано

en: Host prototype enabled | Host prototypes enabled
uk[0]: Прототип вузлів мережі активовано
uk[1]: Прототипи вузлів мережі активовано
uk[2]: Прототипи вузлів мережі активовано

en: Host prototype updated
uk: Прототип вузлів мережі оновлено

en: Host prototype with host name "%1$s" already exists in discovery rule "%2$s".
uk: Прототип вузлів мережі з іменем вузла мережі "%1$s" вже існує в правилі виявлення "%2$s".

en: Host prototype with host name "%1$s" already exists.
uk: Прототип вузлів мережі з іменем вузла мережі "%1$s" вже існує.

en: Host prototype with visible name "%1$s" already exists in discovery rule "%2$s".
uk: Прототип вузлів мережі з видимим іменем вузла мережі "%1$s" вже існує в правилі виявлення "%2$s".

en: Host prototype with visible name "%1$s" already exists.
uk: Прототип вузлів мережі з видимим іменем вузла мережі "%1$s" вже існує.

en: Host prototypes
uk: Прототипи вузлів мережі

en: Host prototypes deleted
uk: Прототипи вузлів мережі видалено

en: Host router
uk: Шлюз вузла мережі

en: Host screens
uk: Комплексні екрани вузла мережі

en: Host status
uk: Стан вузла мережі

en: Host subnet mask
uk: Маска підмережі вузла мережі

en: Host time
uk: Час вузла мережі

en: Host update failed.
uk: Помилка при оновленні вузла мережі.

en: Host updated
uk: Вузел мережі оновлено

en: Host with the same name "%1$s" already exists.
uk: Вузел мережі з таким самим іменем "%1$s" вже існує.

en: Host with the same name "%s" already exists.
uk: Вузел мережі з цим самим іменем "%s" вже існує.

en: Host with the same visible name "%1$s" already exists.
uk: Вузел мережі з таким самим видимим іменем "%1$s" вже існує.

en: Host with the same visible name "%s" already exists.
uk: Вузел мережі з цим самим видимим іменем "%s" вже існує.

en: Hosts
uk: Вузли мережі

en: Hosts & Groups
uk: Вузли мережі & Групи вузлів мережі

en: Hosts (m/n/t)
uk: Вузли мережі (пс/бс/ш)

en: Hosts / templates
uk: Вузли мережі / шаблони

en: Hosts in
uk: Вузли мережі в

en: Hosts in maintenance
uk: Вузли, в яких проводиться сервіс

en: Hosts info
uk: Інформація по вузлах мережі

en: Hosts location
uk: Розміщення вузлів

en: Hosts updated
uk: Вузли мережі оновлено

en: Hours
uk: Годин

en: Housekeeping
uk: Очистка

en: Hungarian (hu_HU)
uk: Угорська (hu_HU)

en: IP address
uk: IP-адрес

en: IP address cannot be empty.
uk: IP адреса не може бути пустою.

en: IP address range cannot be empty.
uk: Діапазон IP адрес не може бути пустим.

en: IP and DNS cannot be empty for host interface.
uk: IP та DNS не можуть бути пустими для інтерфейсу вузла мережі.

en: IP like
uk: IP містить

en: IP range
uk: Діапазон IP адрес

en: IP range "%1$s" exceeds "%2$s" address limit.
uk: IP діапазон "%1$s" перевищує ліміт в "%2$s" адрес.

en: IP range cannot be empty.
uk: Діапазон IP не може бути пустим.

en: IPMI agent
uk: IPMI агент

en: IPMI authentication algorithm
uk: Алгоритм аутентифікації IPMI

en: IPMI interfaces
uk: Інтерфейси IPMI

en: IPMI password
uk: Пароль IPMI

en: IPMI privilege level
uk: Рівень привілеїв IPMI

en: IPMI sensor
uk: IPMI датчик

en: IPMI username
uk: Ім'я користувача IPMI

en: IT service
uk: IT послуга

en: IT service data storage period
uk: Період зберігання даних IT послуг

en: IT service data storage period (in days) "%1$s".
uk: Період зберігання даних IT послуг (в днях) "%1$s".

en: IT service dependencies
uk: Залежності послуги ІТ

en: IT service parent
uk: Батьківська послуга ІТ

en: IT services
uk: IT послуги

en: IT services availability report
uk: Звіт про доступність IT послуг

en: Icon
uk: Іконка

en: Icon (default)
uk: Іконка (по замовчуванню)

en: Icon (disabled)
uk: Іконка (відключено)

en: Icon (maintenance)
uk: Іконка (обслуговування)

en: Icon (problem)
uk: Іконка (проблема)

en: Icon highlight
uk: Виділення іконки

en: Icon label location
uk: Розміщення ярлика іконки

en: Icon label type
uk: Тип ярлика у іконці

en: Icon map
uk: Призначення іконок

en: Icon map "%1$s" cannot be deleted. Used in map "%2$s".
uk: Призначення іконок "%1$s" не може бути видалено. Використовується в карті мережі "%2$s".

en: Icon map "%1$s" has mapping with incorrect iconid "%2$s".
uk: Призначення іконок "%1$s" посилається на некоректний iconid "%2$s".

en: Icon map "%1$s" has mapping with incorrect inventory link "%2$s".
uk: Призначення іконок "%1$s" посилається на некоректний зв'язок "%2$s" з інвентарними даними.

en: Icon map "%s" already exists.
uk: Призначення іконок "%s" вже існує.

en: Icon map "%s" cannot have mapping with empty expression.
uk: Призначення іконок "%s" не може посилатись на пустий вираз.

en: Icon map "%s" cannot have mapping with global expression that does not exist.
uk: Призначення іконок "%s" не може посилатись на глобальний вираз якого не існує.

en: Icon map "%s" has incorrect expression.
uk: Призначення іконок "%s" має некоректний вираз.

en: Icon map "%s" must have at least one mapping.
uk: Призначення іконок "%s" повинно мати як мінімум одне призначення.

en: Icon map created
uk: Призначення іконок створено

en: Icon map deleted
uk: Призначення іконок видалено

en: Icon map name cannot be empty.
uk: Ім'я призначення іконок не може бути пустим.

en: Icon map updated
uk: Призначення іконок оновлено

en: Icon map with iconmapid "%s" does not exist.
uk: Призначення іконок з iconmapid "%s" не існує.

en: Icon mapping
uk: Призначення іконок

en: Icon mapping entry "%1$s" against "%2$s" already exists.
uk: В призначенні іконок запис "%1$s" для "%2$s" вже існує.

en: Icons
uk: Іконки

en: Identification of the system. Returns string
uk: Ідентифікатор системи. Повертає рядок

en: If you think this message is wrong, please consult your administrators about getting the necessary permissions.
uk: Якщо Ви вважаєте це повідомлення помилковим, то зверніться до вашого адміністратора для отримання необхідних прав доступу.

en: Image
uk: Картинка

en: Image "%1$s" already exists.
uk: Картинка "%1$s" вже існує.

en: Image added
uk: Картинку додано

en: Image deleted
uk: Картинку видалено

en: Image label type
uk: Тип ярлика до картинки

en: Image load error [%1$s] in [%2$s].
uk: Помилка завантаження зображення [%1$s] в [%2$s].

en: Image size must be less than 1MB.
uk: Розмір зображення має бути менше 1МБ.

en: Image updated
uk: Картинку оновлено

en: Images
uk: Картинки

en: Images for all maps will be updated!
uk: Картинки для всіх карт мереж буде оновлено!

en: Immediately
uk: Негайно

en: Import
uk: Імпорт

en: Import failed
uk: Імпорт не вдався

en: Import file
uk: Імпорт файлу

en: Imported successfully
uk: Імпортовано успішно

en: Impossible to filter by inventory field "%s", which does not exist.
uk: Неможливо фільтрувати по неіснуючому полю інвентарних даних "%s".

en: In
uk: В

en: In group
uk: В групі

en: In groups
uk: В групах

en: In maintenance
uk: В періоді сервісу

en: In progress
uk: В роботі

en: Inaccessible user
uk: Недоступний користувач

en: Include
uk: Включено

en: Incoming traffic statistics on network interface. Returns integer
uk: Статистика вхідного трафіку мережевого інтерфейсу. Повертає ціле число

en: Incorrect "height" value for map "%1$s".
uk: Некоректне значення "height" у карти мережі "%1$s".

en: Incorrect "permission" value "%1$s" in user groups for map "%2$s".
uk: Некоректне значення "%1$s" для "permission" в групах користувачів для карти мережі "%2$s".

en: Incorrect "permission" value "%1$s" in user groups for screen "%2$s".
uk: Некоректне значення "%1$s" для "permission" в групах користувачів для комплексного екрану "%2$s".

en: Incorrect "permission" value "%1$s" in users for map "%2$s".
uk: Некоректне значення "%1$s" для "permission" в користувачах для карти мережі "%2$s".

en: Incorrect "permission" value "%1$s" in users for screen "%2$s".
uk: Некоректне значення "%1$s" для "permission" в користувачах для комплексного екрану "%2$s".

en: Incorrect "private" value "%1$s" for map "%2$s".
uk: Некоректне значення "%1$s" для "private" для карти мережі "%2$s".

en: Incorrect "private" value "%1$s" for screen "%2$s".
uk: Некоректне значення "%1$s" для "private" для комплексного екрану "%2$s".

en: Incorrect "soft" field value for dependency for service "%1$s".
uk: Некоректне значення поля "не жорстка" для залежності у послуги "%1$s".

en: Incorrect "width" value for map "%1$s".
uk: Некоректне значення "width" для карти мережі "%1$s".

en: Incorrect %1$s label type value for map "%2$s".
uk: Некоректне значення %1$s типу підпису для карти мережі "%2$s".

en: Incorrect API "%1$s".
uk: Некоректний API "%1$s".

en: Incorrect SNMP OID.
uk: Некоректний SNMP OID.

en: Incorrect SNMP community.
uk: Некоректне SNMP community.

en: Incorrect SSL verify host value for web scenario "%1$s".
uk: Некоректне значення перевірки SSL host для веб сценарію "%1$s".

en: Incorrect SSL verify peer value for web scenario "%1$s".
uk: Некоректне значення перевірки SSL peer для веб сценарію "%1$s".

en: Incorrect acceptable SLA for service "%1$s".
uk: Некоректне допустиме SLA для послуги "%1$s".

en: Incorrect action condition discovery check.
uk: Некоректна перевірка виявлення в умові дії.

en: Incorrect action condition discovery check. Discovery check does not exist or you have no access to it.
uk: Некоректна перевірка виявлення в умові дії. Перевірка виявлення не існує або у вас немає прав доступу до неї.

en: Incorrect action condition discovery object.
uk: Некоректний об'єкт виявлення в умові дії.

en: Incorrect action condition discovery rule. Discovery rule does not exist or you have no access to it.
uk: Некоректна правило виявлення в умові дії. Правило виявлення не існує або у вас немає прав доступу до нього.

en: Incorrect action condition discovery status.
uk: Некоректний стан виявлення в умові дії.

en: Incorrect action condition event type.
uk: Некоректний тип події в умові дії.

en: Incorrect action condition host group. Host group does not exist or you have no access to it.
uk: Некоректна група вузлів мережі в умові дії. Група вузлів мережі не існує або у вас немає прав доступу до неї.

en: Incorrect action condition host. Host does not exist or you have no access to it.
uk: Некоректний вузел мережі в умові дії. Вузел мережі не існує або у вас немає прав доступу до нього.

en: Incorrect action condition port "%1$s".
uk: Некоректний порт "%1$s" в умові дії.

en: Incorrect action condition proxy. Proxy does not exist or you have no access to it.
uk: Некоректний проксі в умові дії. Проксі не існує або у вас немає прав доступу до нього.

en: Incorrect action condition template. Template does not exist or you have no access to it.
uk: Некоректний шаблон в умові дії. Шаблон не існує або у вас немає прав доступу до нього.

en: Incorrect action condition trigger severity.
uk: Некоректна важливість тригера в умові дії.

en: Incorrect action condition trigger value.
uk: Некоректне значення тригера в умові дії.

en: Incorrect action condition trigger. Trigger does not exist or you have no access to it.
uk: Некоректний тригер в умові дії. Тригер не існує або у вас немає прав доступу до нього.

en: Incorrect action condition type.
uk: Некоректний тип умови дії.

en: Incorrect action operation command type.
uk: Некоректний тип команди в операції дії.

en: Incorrect action operation condition acknowledge type.
uk: Некоректний тип підтвердження для умови в операції дії.

en: Incorrect action operation condition type.
uk: Некоректний тип умови в операції дії.

en: Incorrect action operation escalation step values.
uk: Некоректні значення кроку ескалації для операції дії.

en: Incorrect action operation host group. Host group does not exist or you have no access to this host group.
uk: Некоректна група вузлів мережі в операції дії. Група вузлів мережі не існує або у вас немає прав доступу до цієї групи вузлів мережі.

en: Incorrect action operation host. Host does not exist or you have no access to this host.
uk: Некоректний вузел мережі для операції дії. Вузел мережі не існує або ви не маєте до нього доступу.

en: Incorrect action operation port "%s".
uk: Некоректний порт "%s" для операції дії.

en: Incorrect action operation step duration.
uk: Некоректна тривалість кроку операції дії.

en: Incorrect action operation type.
uk: Некоректний тип операції дії.

en: Incorrect action operation user group. User group does not exist or you have no access to this user group.
uk: Некоректна група користувачів для операції дії. Група користувачів не існує або ви не маєте до неї доступу.

en: Incorrect action operation user. User does not exist or you have no access to this user.
uk: Некоректний користувач для операції дії. Користувач не існує або ви не маєте до нього доступу.

en: Incorrect action operationid.
uk: Некоректний id операції дії.

en: Incorrect algorithm for service "%1$s".
uk: Некоректний алгоритм для послуги "%1$s".

en: Incorrect arguments passed to function
uk: Функції передано некоректні параметри

en: Incorrect arguments passed to function.
uk: Функції передано некоректні параметри.

en: Incorrect arguments passed to method.
uk: Некоректні параметри передано методу.

en: Incorrect authentication protocol for discovery rule "%1$s".
uk: Некоректний протокол аутентифікації для правила виявлення "%1$s".

en: Incorrect authentication protocol for item "%1$s".
uk: Некоректний протокол аутентифікації для елемента даних "%1$s".

en: Incorrect bulk value for interface.
uk: Некоректне масове значення для інтерфейсу.

en: Incorrect calculate SLA value for service "%1$s".
uk: Некоректне значення для вирахування SLA для послуги "%1$s".

en: Incorrect characters used for host "%1$s".
uk: Некоректні символи використано в вузлі мережі "%1$s".

en: Incorrect characters used for host name "%s".
uk: Використано некоректні символи в імені вузла мережі "%s".

en: Incorrect characters used for proxy name "%1$s".
uk: Використано некоректні символи в імені проксі "%1$s".

en: Incorrect characters used for template name "%1$s".
uk: Використано некоректні символи в імені шаблону "%1$s".

en: Incorrect conditions for action "%1$s".
uk: Некоректні умови для дії "%1$s".

en: Incorrect conditions for discovery rule "%1$s".
uk: Некоректні умови для правила виявлення "%1$s".

en: Incorrect custom expression "%2$s" for action "%1$s": %3$s.
uk: Некоректний довільний вираз "%2$s" для дії "%1$s": %3$s.

en: Incorrect custom expression "%2$s" for discovery rule "%1$s": %3$s.
uk: Некоректний довільний вираз "%2$s" для правила виявлення "%1$s": %3$s.

en: Incorrect delay.
uk: Некоректна затримка.

en: Incorrect discovery rule ID for host prototype "%1$s".
uk: Некоректний ID правила виявлення для прототипу вузла мережі "%1$s".

en: Incorrect event object "%1$s" (%2$s) for event source "%3$s" (%4$s), only the following objects are supported: %5$s.
uk: Некоректний об'єкт події "%1$s" (%2$s) для джерела події" %3$s" (%4$s), підтримуються тільки наступні об'єкти: %5$s.

en: Incorrect eventobject value.
uk: Некоректне значення eventobject.

en: Incorrect eventsource value.
uk: Некоректне значення eventsource.

en: Incorrect field "%1$s" name or value in where statement for table "%2$s".
uk: Некоректне ім'я або значення поля "%1$s" в операторі where для таблиці "%2$s".

en: Incorrect fields for sysmap.
uk: Некоректні поля для sysmap.

en: Incorrect fields for trigger.
uk: Некоректні поля для тригера.

en: Incorrect file upload.
uk: Некоректний завантажуваний файл.

en: Incorrect filter condition formula ID for action "%1$s".
uk: Некоректний ID формули умови фільтру для дії "%1$s".

en: Incorrect filter condition formula ID for discovery rule "%1$s".
uk: Некоректний ID формули умови фільтру для правила виявлення "%1$s".

en: Incorrect filter condition macro for discovery rule "%1$s".
uk: Некоректний макрос умови фільтру для правила виявлення "%1$s".

en: Incorrect filter condition operator for action "%1$s".
uk: Некоректний оператор умови фільтру для дії "%1$s".

en: Incorrect filter condition operator for discovery rule "%1$s".
uk: Некоректний оператор умови фільтру для правила виявлення "%1$s".

en: Incorrect filter condition type for action "%1$s".
uk: Некоректний тип умови фільтру для дії "%1$s".

en: Incorrect follow redirects value for step "%1$s" of web scenario "%2$s".
uk: Некоректне значення слідування перенаправлення для кроку "%1$s" в веб сценарії "%2$s".

en: Incorrect function is used
uk: Використано некоректну функцію

en: Incorrect graph ID "%1$s" provided for screen element.
uk: Некоректний ID графіку "%1$s" вказано для елементу комплексного екрану.

en: Incorrect graph prototype ID "%1$s" provided for screen element.
uk: Некоректний ID прототипу графіку "%1$s" вказано для елементу комплексного екрану.

en: Incorrect group prototype ID.
uk: Некоректний ID прототипу групи.

en: Incorrect group prototypes for host prototype "%1$s".
uk: Некоректні прототипи груп для прототипу вузла мережі "%1$s".

en: Incorrect host ID "%1$s" provided for screen element.
uk: Некоректний ID вузла мережі "%1$s" вказано для елементу комплексного екрану.

en: Incorrect host group ID "%1$s" provided for screen element.
uk: Некоректний ID групи вузлів мережі "%1$s" вказано для елементу комплексного екрану.

en: Incorrect host group ID for group prototype.
uk: Некоректний ID групи вузлів мережі для прототипу групи.

en: Incorrect host group.
uk: Некоректна група вузлів мережі.

en: Incorrect host groups for host prototype "%1$s".
uk: Некоректні групи вузлів мережі для прототипу вузла мережі "%1$s".

en: Incorrect host prototype ID.
uk: Некоректний ID прототипу вузла мережі.

en: Incorrect image index.
uk: Некоректний номер картинки.

en: Incorrect input parameters.
uk: Некоректні вхідні параметри.

en: Incorrect interface DNS parameter "%s" provided.
uk: Для інтерфейсу вказано некоректний параметр DNS "%s".

en: Incorrect interface port "%s" provided.
uk: Для інтерфейсу вказано некоректний порт "%s".

en: Incorrect inventory field "%s".
uk: Некоректне поле "%s" інвентарних даних.

en: Incorrect inventory mode in action operation.
uk: Некоректний режим інвентарних даних в операції дії.

en: Incorrect item ID "%1$s" provided for screen element.
uk: Некоректний ID елемента даних "%1$s" вказано для елемента комплексного екрану.

en: Incorrect item for axis value.
uk: Некоректний елемент даних для значення вісі.

en: Incorrect item key "%1$s" provided for trigger expression on "%2$s".
uk: У виразі тригера "%2$s" вказано некоректний ключ елемента даних "%1$s".

en: Incorrect item prototype ID "%1$s" provided for screen element.
uk: Некоректний ID прототипу елемента даних "%1$s" вказано для елемента комплексного екрану.

en: Incorrect item value type
uk: Некоректний тип значення елемента даних

en: Incorrect item value type "%1$s" provided for trigger function "%2$s".
uk: Некоректний тип значення елемента даних "%1$s" вказано для функції тригера "%2$s".

en: Incorrect key.
uk: Некоректний ключ.

en: Incorrect list of items.
uk: Некоректний список елементів даних.

en: Incorrect maintenance - date must be between 1970.01.01 and 2038.01.18
uk: Некоректний сервіс - дата має бути між 1970.01.01 та 2038.01.18

en: Incorrect maintenance date
uk: Некоректна дата періоду сервісу

en: Incorrect maintenance day period
uk: Некоректний день періоду сервісу

en: Incorrect maintenance days of week
uk: Некоректний день тижня періоду сервісу

en: Incorrect maintenance month period
uk: Некоректний місяць періоду сервісу

en: Incorrect maintenance period
uk: Некоректний період сервісу

en: Incorrect maintenance period (minimum 5 minutes)
uk: Некоректний період сервісу (мінімум 5 хвилин)

en: Incorrect maintenance week period
uk: Некоректний тиждень періоду сервісу

en: Incorrect map ID "%1$s" provided for screen element.
uk: Некоректний ID карти мережі "%1$s" вказано для елемента комплексного екрану.

en: Incorrect map ID.
uk: Некоректний ID карти мережі.

en: Incorrect max columns provided for screen element.
uk: Некоректне значення максимальної кількості колонок вказано для елемента комплексного екрану.

en: Incorrect media type ID.
uk: Некоректний ID методу повідомлень.

en: Incorrect menu path for script "%1$s".
uk: Некоректний шлях меню для скрипта "%1$s".

en: Incorrect method "%1$s.%2$s".
uk: Некоректний метод "%1$s.%2$s".

en: Incorrect object value.
uk: Некоректне значення об'єкта.

en: Incorrect parameter for action "%1$s".
uk: Некоректний параметр для дії "%1$s".

en: Incorrect parameter for operations.
uk: Некоректний параметр для операцій.

en: Incorrect parameter is used for icon map "%s".
uk: Використано некоректний параметр для призначення іконок "%s".

en: Incorrect parameters for action update method "%1$s".
uk: Некоректні параметри для методу оновлення дії "%1$s".

en: Incorrect parameters for condition.
uk: Некоректні параметри для умови.

en: Incorrect parameters for icon map update method "%s".
uk: Некоректні параметри для методу оновлення призначення іконок "%s".

en: Incorrect parameters for maintenance.
uk: Некоректні параметри для сервісу.

en: Incorrect parameters for user group.
uk: Некоректні параметри для групи користувачів.

en: Incorrect parent for service "%1$s".
uk: Некоректна батьківська для послуги "%1$s".

en: Incorrect parent service.
uk: Некоректна батьківська послуга.

en: Incorrect port range.
uk: Некоректний діапазон портів.

en: Incorrect privacy protocol for discovery rule "%1$s".
uk: Некоректний протокол приватності для правила виявлення "%1$s".

en: Incorrect privacy protocol for item "%1$s".
uk: Некоректний протокол приватності для елемента даних "%1$s".

en: Incorrect proxyid.
uk: Некоректний proxyid.

en: Incorrect regular expression "%1$s": "%2$s"
uk: Некоректний регулярний вираз "%1$s": "%2$s"

en: Incorrect resource type provided for screen item.
uk: Вказано некоректний тип ресурсу для елементу комплексного екрану.

en: Incorrect response received from Zabbix server "%1$s".
uk: Некоректну відповідь отримано від Zabbix сервера "%1$s".

en: Incorrect retrieve mode value for step "%1$s" of web scenario "%2$s".
uk: Некоректне значення режиму отримання для кроку "%1$s" веб сценарію "%2$s".

en: Incorrect screen ID "%1$s" provided for screen element.
uk: Некоректний ID комплексного екрану "%1$s" вказано для елемента комплексного екрану.

en: Incorrect screen ID.
uk: Некоректний ID комплексного екрану.

en: Incorrect screen provided for slide show.
uk: Некоректний комплексний екран вказано для слайд-шоу.

en: Incorrect service end time.
uk: Некоректний час завершення послуги.

en: Incorrect service start time.
uk: Некоректний час початку послуги.

en: Incorrect service time type.
uk: Некоректний тип часу послуги.

en: Incorrect sorder order for service "%1$s".
uk: Некоректний порядок сортування для послуги "%1$s".

en: Incorrect source value.
uk: Некоректне значення джерела.

en: Incorrect status for host "%1$s".
uk: Некоректний статус для вузла мережі "%1$s".

en: Incorrect status for host prototype "%1$s".
uk: Некоректний статус для прототипу вузлів мережі "%1$s".

en: Incorrect status for service "%1$s".
uk: Некоректний стан для послуги "%1$s".

en: Incorrect status.
uk: Некоректний статус.

en: Incorrect style provided for screen element.
uk: Некоректний стиль вказано для елемента комплексного екрану.

en: Incorrect template screen ID.
uk: Некоректний ID шаблонного комплексного екрану.

en: Incorrect templated web scenario step count.
uk: Некоректна кількість кроків шаблонного веб сценарію.

en: Incorrect theme for user "%1$s".
uk: Некоректна тема для користувача "%1$s".

en: Incorrect time period "%1$s" start day must be less or equal to end day.
uk: Некоректний період часу "%1$s". День початку має бути меншим або рівним дню закінчення.

en: Incorrect time period "%1$s" start time must be less than end time.
uk: Некоректний період часу "%1$s". Час початку має бути меншим або рівним часу закінчення.

en: Incorrect time period "%1$s".
uk: Некоректний період часу "%1$s".

en: Incorrect trigger ID for service "%1$s".
uk: Некоректний ID тригера для послуги "%1$s".

en: Incorrect trigger expression
uk: Некоректний вираз тригера

en: Incorrect trigger expression.
uk: Некоректний вираз тригера.

en: Incorrect trigger expression. Host "%1$s" does not exist or you have no access to this host.
uk: Некоректний вираз тригера. Вузел мережі "%1$s" не існує або ви не маєте до цього вузла мережі.

en: Incorrect trigger expression. Host "%s" does not exist or you have no access to this host.
uk: Некоректний вираз тригера. Вузел мережі "%s" не існує або ви не маєте до нього доступу.

en: Incorrect trigger expression. Trigger expression elements should not belong to a template and a host simultaneously.
uk: Некоректний вираз тригера. Елементи виразу тригера не повинні належати шаблону та вузлу мережі одночасно.

en: Incorrect trigger function "%1$s" provided in expression.
uk: У виразі вказано некоректну функцію тригера "%1$s".

en: Incorrect trigger prototype expression. Host "%1$s" does not exist or you have no access to this host.
uk: Некоректний вираз прототипу тригера. Вузел мережі "%1$s" не існує або у вас немає права доступу до нього.

en: Incorrect trigger prototype expression. Trigger prototype expression elements should not belong to a template and a host simultaneously.
uk: Некоректний вираз прототипу тригера. Елементи виразу прототипу тригера не повинні належати шаблону та вузлу мережі одночасно.

en: Incorrect type of calculation for action "%1$s".
uk: Некоректний тип підрахунку для дії "%1$s".

en: Incorrect type of calculation for discovery rule "%1$s".
uk: Некоректний тип підрахунку для правила виявлення "%1$s".

en: Incorrect user ID specified for map "%1$s".
uk: Некоректне значення ID користувача вказано для карти мережі "%1$s".

en: Incorrect user ID specified for screen "%1$s".
uk: Некоректне значення ID користувача вказано для комплексного екрану "%1$s".

en: Incorrect user group ID specified for map "%1$s".
uk: Некоректне значення ID групи користувачів вказано для карти мережі "%1$s".

en: Incorrect user group ID specified for screen "%1$s".
uk: Некоректне значення ID групи користувачів вказано для комплексного екрану "%1$s".

en: Incorrect user group.
uk: Некоректна група користувачів.

en: Incorrect value "%1$s" for "%2$s" field.
uk: Некоректне значення "%1$s" для поля "%2$s".

en: Incorrect value "%1$s" for "%2$s" field: must be between %3$s and %4$s.
uk: Некоректне значення "%1$s" для поля "%2$s": має бути між %3$s та %4$s.

en: Incorrect value "%1$s" for float field "%2$s".
uk: Значення "%1$s" є некоректним для поля дробового числа "%2$s".

en: Incorrect value "%1$s" for int field "%2$s".
uk: Значення "%1$s" є некоректним для поля цілого числа "%2$s".

en: Incorrect value "%1$s" for unsigned int field "%2$s".
uk: Значення "%1$s" є некоректним для поля числа без знаку "%2$s".

en: Incorrect value "%1$s" in field "%2$s" for media type "%3$s".
uk: Некоректне значення "%1$s" в полі "%2$s" для методу повідомлень "%3$s".

en: Incorrect value for field "%1$s": %2$s.
uk: Некоректне значення для поля "%1$s": %2$s.

en: Incorrect value for field "%1$s": cannot be empty.
uk: Некоректне значення для поля "%1$s": не може бути пустим.

en: Incorrect value map ID.
uk: Некоректний ID перетворення значень.

en: Incorrect value used for PSK field. It should consist of an even number of hexadecimal characters.
uk: Некоректне значення використано для поля PSK. Воно має містити парну кількість шістнадцяткових символів.

en: Incorrect value used for proxy status "%1$s".
uk: Некоректне значення використано для статусу проксі "%1$s".

en: Incorrect web scenario ID.
uk: Некоректний ID веб сценарію.

en: Indonesian (id_ID)
uk: Індонезійська (id_ID)

en: Info
uk: Інфо

en: Information
uk: Інформація

en: Information about a service. Returns integer with param as state, startup; string - with param as displayname, path, user; text - with param as description; Specifically for state: 0 - running, 1 - paused, 2 - start pending, 3 - pause pending, 4 - continue pending, 5 - stop pending, 6 - stopped, 7 - unknown, 255 - no such service; Specifically for startup: 0 - automatic, 1 - automatic delayed, 2 - manual, 3 - disabled, 4 - unknown
uk: Інформація про сервіс. Повертає ціле число для параметрів state, startup; рядок - для параметрів displayname, path, user; текст - для параметра description; Особливості для state: 0 - запущений, 1 - призупинений, 2 - запускається, 3 - призупиняється, 4 - відновлюється, 5 - зупиняється, 6 - зупинений, 7 - невідомо, 255 - сервіс відсутній; Особливості для startup: 0 - автоматичний, 1 - автоматичний з затримкою, 2 - вручну, 3 - відімкнений, 4 - невідомо

en: Inherited and host macros
uk: Макроси вузла мережі та успадковані

en: Inherited and template macros
uk: Успадковані та макроси із шаблонів

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert expression
uk: Вставити вираз

en: Install
uk: Встановлення

en: Installation
uk: Інсталяція

en: Installer name
uk: Ім'я інсталятора

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Interface is linked to item "%1$s" on "%2$s".
uk: Інтерфейс зв'язаний з елементом даних "%1$s" у "%2$s".

en: Interface is used by items that require this type of the interface.
uk: Інтерфейс використовується елементами даних, яким потрібен цей тип інтерфейсу.

en: Interface with DNS "%1$s" cannot have empty IP address.
uk: У інтерфейсу з DNS іменем "%1$s" не може бути пуста IP адреса.

en: Interface with IP "%1$s" cannot have empty DNS name while having "Use DNS" property on "%2$s".
uk: У інтерфейсу з IP адресою "%1$s" не може бути пусте DNS ім'я, коли встановлено "Використовувати DNS" у "%2$s".

en: Interface with IP "%1$s" cannot have empty DNS name.
uk: У інтерфейсу з IP адресою "%1$s" не може бути пусте DNS ім'я.

[ctx: authentication]
en: Internal
uk: Внутрішня

[ctx: event source]
en: Internal
uk: Внутрішня

[ctx: user type]
en: Internal
uk: Внутрішній

en: Internal JSON-RPC error.
uk: Внутрішня помилка JSON-RPC.

en: Internal data storage period (in days)
uk: Період зберігання внутрішніх даних (в днях)

en: Internal error.
uk: Внутрішня помилка.

en: Internal event and alert data storage period
uk: Період зберігання даних про внутрішні події і повідомлення

en: Internal event and alert data storage period (in days) "%1$s".
uk: Період зберігання даних про внутрішні події і повідомлення (в днях) "%1$s".

en: Interval
uk: Інтервал

en: Invalid IP address "%1$s".
uk: Неправильна IP адреса "%1$s".

en: Invalid IP address "%1$s": must be a string.
uk: Неправильна IP адреса "%1$s": повинен бути рядок.

en: Invalid IP address range "%1$s".
uk: Неправильний діапазон IP адрес "%1$s".

en: Invalid IP address range "%1$s": must be a string.
uk: Неправильний діапазон IP адрес "%1$s": має бути рядок.

en: Invalid JSON. An error occurred on the server while parsing the JSON text.
uk: Неправильний JSON. На сервері виникла помилка при аналізі тексту JSON.

en: Invalid Request.
uk: Неправильний запит.

en: Invalid date "%s".
uk: Неправильна дата "%s".

en: Invalid fifth parameter.
uk: Некоректний п'ятий параметр.

en: Invalid first parameter.
uk: Неправильний перший параметр.

en: Invalid flexible interval delay: "%1$s" exceeds maximum delay of "%2$s".
uk: Неправильне значення інтервалу для гнучкого інтервалу: "%1$s" перевищує максимальне значення "%2$s".

en: Invalid fourth parameter.
uk: Неправильний четвертий параметр.

en: Invalid hostid for macro "%1$s".
uk: Неправильний hostid для макросу "%1$s".

en: Invalid interval "%1$s".
uk: Неправильний інтервал "%1$s".

en: Invalid interval "%1$s": %2$s.
uk: Неправильний інтервал "%1$s": %2$s.

en: Invalid interval "%1$s": invalid hour step "%2$s".
uk: Неправильний інтервал "%1$s": неправильний крок години "%2$s".

en: Invalid interval "%1$s": invalid hours "%2$s".
uk: Неправильний інтервал "%1$s": неправильні години "%2$s".

en: Invalid interval "%1$s": invalid minute step "%2$s".
uk: Неправильний інтервал "%1$s": неправильний крок хвилини "%2$s".

en: Invalid interval "%1$s": invalid minutes "%2$s".
uk: Неправильний інтервал "%1$s": неправильні хвилини "%2$s".

en: Invalid interval "%1$s": invalid month day "%2$s".
uk: Неправильний інтервал "%1$s": неправильний день місяця "%2$s".

en: Invalid interval "%1$s": invalid month day step "%2$s".
uk: Неправильний інтервал "%1$s": неправильний крок дня місяця "%2$s".

en: Invalid interval "%1$s": invalid second step "%2$s".
uk: Неправильний інтервал "%1$s": неправильний другий крок "%2$s".

en: Invalid interval "%1$s": invalid seconds "%2$s".
uk: Неправильний інтервал "%1$s": неправильні секунди "%2$s".

en: Invalid interval "%1$s": invalid week day "%2$s".
uk: Неправильний інтервал "%1$s": неправильний день тижня "%2$s".

en: Invalid interval "%1$s": invalid week day step "%2$s".
uk: Неправильний інтервал "%1$s": неправильний крок дня тижня "%2$s".

en: Invalid interval "%1$s": starting hour must be less or equal to ending hour.
uk: Неправильний інтервал "%1$s": година початку повинна бути менша або рівна годині кінця.

en: Invalid interval "%1$s": starting minute must be less or equal to ending minute.
uk: Неправильний інтервал "%1$s": хвилина початку повинна бути менша або рівна хвилині кінця.

en: Invalid interval "%1$s": starting month day must be less or equal to ending month day.
uk: Неправильний інтервал "%1$s": місяць початку повинен бути меншим або рівним місяцю кінця.

en: Invalid interval "%1$s": starting second must be less or equal to ending second.
uk: Неправильний інтервал "%1$s": секунда початку повинна бути менша або рівна секунді кінця.

en: Invalid interval "%1$s": starting week day must be less or equal to ending week day.
uk: Неправильний інтервал "%1$s": день тижня початку повинен бути меншим або рівним дню тижня кінця.

en: Invalid key "%1$s" for discovery rule "%2$s" on "%3$s": %4$s.
uk: Неправильний ключ "%1$s" для правила виявлення "%2$s" в "%3$s": %4$s.

en: Invalid key "%1$s" for item "%2$s" on "%3$s": %4$s.
uk: Неправильний ключ "%1$s" для елемента даних "%2$s" в "%3$s": %4$s.

en: Invalid key "%1$s" for item prototype "%2$s" on "%3$s": %4$s.
uk: Неправильний ключ "%1$s" для прототипу елементів даних "%2$s" в "%3$s": %4$s.

en: Invalid key "%1$s": %2$s.
uk: Неправильний ключ "%1$s": %2$s.

en: Invalid macro "%1$s": %2$s.
uk: Неправильний макрос "%1$s": %2$s.

en: Invalid maintenance period
uk: Неправильний період обслуговування

en: Invalid method parameters.
uk: Неправильні параметри методу.

en: Invalid number of parameters.
uk: Неправильна кількість параметрів.

en: Invalid params.
uk: Неправильні параметри.

en: Invalid response code "%1$s".
uk: Неправильний код відповіді "%1$s".

en: Invalid second parameter.
uk: Неправильний другий параметр.

en: Invalid tag "%1$s": %2$s.
uk: Неправильний тег "%1$s": %2$s.

en: Invalid third parameter.
uk: Неправильний третій параметр.

en: Invalid view name given "%s". Allowed chars: "a-z" and ".".
uk: Отримано помилкове ім'я вигляду "%s". Дозволені символи : "a-z" та ".".

en: Inventory
uk: Інвентаризація

en: Inventory disabled for host "%1$s".
uk: Інвентарні данні дезактивовано для вузла мережі "%1$s".

en: Inventory field
uk: Поле інвентарних даних

en: Inventory mode
uk: Режим інвентарних даних

en: Is online?
uk: В системі?

en: Issue
uk: Проблема

en: Issuer
uk: Видавець

en: It is not possible to filter by user password.
uk: Неможливо фільтрувати по паролю користувача.

en: It is not possible to search by user password.
uk: Неможливо виконувати пошук по паролю користувача.

en: Italian (it_IT)
uk: Італійська (it_IT)

en: Item
uk: Елемент даних

en: Item "%1$s"
uk: Елемент даних "%1$s"

en: Item "%1$s" already exists on "%2$s", inherited from another template.
uk: Елемент даних "%1$s" вже існує в "%2$s", успадковано з іншого шаблону.

en: Item "%1$s" already exists on "%2$s".
uk: Елемент даних "%1$s" вже існує в "%2$s".

en: Item "%1$s" cannot populate a missing host inventory field number "%2$d". Choices are: from 0 (do not populate) to %3$d.
uk: Елемент даних "%1$s" не може заповнювати відсутнє поле під номером "%2$d" інвентарних даних вузла мережі. Оберіть з: від 0 (не заповнювати) до %3$d.

en: Item "%1$s" does not exist on template "%2$s".
uk: Елемент даних "%1$s" не існує в шаблоні "%2$s".

en: Item "%1$s" on "%2$s": application "%3$s" does not exist.
uk: Елемент даних "%1$s" в "%2$s": група елементів даних "%3$s" не існує.

en: Item "%1$s:%2$s" has invalid port: "%3$s".
uk: Елемент даних "%1$s:%2$s" має неправильний порт: "%3$s".

en: Item added
uk: Елемент додано

en: Item copied | Items copied
uk[0]: Елемент даних скопійовано
uk[1]: Елементи даних скопійовано
uk[2]: Елементи даних скопійовано

en: Item count
uk: Кількість елементів даних

en: Item deleted
uk: Елемент даних видалено

en: Item disabled | Items disabled
uk[0]: Елемент даних дезактивовано
uk[1]: Елементи даних дезактивовано
uk[2]: Елементи даних дезактивовано

en: Item enabled | Items enabled
uk[0]: Елемент даних активовано
uk[1]: Елементи даних активовано
uk[2]: Елементи даних активовано

en: Item in "normal" state
uk: Елемент даних в "нормальному" стані

en: Item in "not supported" state
uk: Елемент даних в стані "не підтримується"

en: Item not selected
uk: Елемент даних не вибрано

en: Item prototype
uk: Прототип елемента даних

en: Item prototype "%1$s" already exists on "%2$s", inherited from another template.
uk: Прототип елемента даних "%1$s" вже існує в "%2$s", успадкований з іншого шаблону.

en: Item prototype "%1$s" already exists on "%2$s".
uk: Прототип елемента даних "%1$s" вже існує в "%2$s".

en: Item prototype added
uk: Прототип елемента даних додано

en: Item prototype deleted
uk: Прототип елемента даних видалено

en: Item prototype disabled | Item prototypes disabled
uk[0]: Прототип елементів даних дезактивовано
uk[1]: Прототипи елементів даних дезактивовано
uk[2]: Прототипи елементів даних дезактивовано

en: Item prototype enabled | Item prototypes enabled
uk[0]: Прототип елементів даних активовано
uk[1]: Прототипи елементів даних активовано
uk[2]: Прототипи елементів даних активовано

en: Item prototype updated
uk: Прототип елемента даних оновлено

en: Item prototypes
uk: Прототипи елементів даних

en: Item prototypes deleted
uk: Прототипи елементів даних видалено

en: Item updated
uk: Елемент даних оновлено

en: Item uses host interface from non-parent host.
uk: Елемент даних використовує інтерфейс не від батьківського вузла мережі.

en: Item uses incorrect interface type.
uk: Елемент даних використовує некоректний тип інтерфейсу.

en: Item values
uk: Значення елемента даних

en: Item will not be refreshed. Please enter a correct update interval.
uk: Елемент не було оновлено. Будь ласка введіть коректний інтервал оновлення.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as a discovery rule.
uk: Елемент даних з ключем "%1$s" вже існує в "%2$s" як правило виявлення.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as an item created from item prototype.
uk: Елемент даних з ключем "%1$s" вже існує в "%2$s" як елемент даних створений з прототипу елемента даних.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as an item prototype.
uk: Елемент даних з ключем "%1$s" вже існує в "%2$s" як прототип елемента даних.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as an item.
uk: Елемент даних з ключем "%1$s" вже існує в "%2$s" як елемент даних.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s" as unknown item element.
uk: Елемент даних з ключем "%1$s" вже існує в "%2$s" як невідомий елемент даних.

en: Item with key "%1$s" already exists on "%2$s".
uk: Елемент даних з ключем "%1$s" вже існує в "%2$s".

en: Items
uk: Елементи даних

en: Items (m/d/n)
uk: Елементи даних (а/д/нп)

en: Items deleted
uk: Елементи даних видалено

en: Items list
uk: Список елементів

en: Items updated
uk: Елементи оновлено

en: JMX agent
uk: JMX агент

en: JMX interfaces
uk: Інтерфейси JMX

en: JSON-rpc error generation failed. No such error "%s".
uk: Не вдалось згенерувати JSON-rpc помилку. Немає такої помилки "%s".

en: JSON-rpc method is not defined.
uk: JSON-rpc метод не визначено.

en: JSON-rpc params is not an Array.
uk: JSON-rpc параметри не являються масивом.

en: JSON-rpc version is not specified.
uk: Версію JSON-rpc не вказано.

en: Jabber identifier
uk: Ідентифікатор Jabber

en: Jan
uk: Січ

en: January
uk: Січень

en: Japanese (ja_JP)
uk: Японська (ja_JP)

en: Jul
uk: Лип

en: July
uk: Липень

en: Jun
uk: Чер

en: June
uk: Червень

en: Keep lost resources period (in days)
uk: Період збереження втрачених ресурсів (дні)

en: Key
uk: Ключ

en: Key "%1$s" does not match <grpmax|grpmin|grpsum|grpavg>["Host group(s)", "Item key", "<last|min|max|avg|sum|count>", "parameter"].
uk: Ключ "%1$s" не співпадає з <grpmax|grpmin|grpsum|grpavg>["Група вузлів мережі", "Ключ елемента даних", "<last|min|max|avg|sum|count>", "параметр"].

en: Key like
uk: Ключ містить

en: Key passphrase
uk: Фраза-пароль ключа

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Korean (ko_KR)
uk: Корейська (ko_KR)

en: LDAP authentication
uk: LDAP аутентифікація

en: LDAP authentication changed
uk: LDAP аутентифікацію змінено

en: LDAP host
uk: Хост LDAP

en: LDAP login successful
uk: Вдалий вхід через LDAP

en: LDAP login was not successful
uk: Невдалий вхід через LDAP

en: LOST
uk: ВТРАЧЕНО

en: Label
uk: Ярлик

en: Label location
uk: Розміщення ярлика

en: Language
uk: Мова

en: Language "%1$s" is not supported.
uk: Мова "%1$s" не підтримується.

en: Last
uk: Останній

[ctx: page navigation]
en: Last
uk: Остання

en: Last %1$d issue | Last %1$d issues
uk[0]: Остання %1$d подія
uk[1]: Останні %1$d події
uk[2]: Останні %1$d подій

en: Last 24 hours
uk: Останні 24 години

en: Last 30 days
uk: Останні 30 днів

en: Last 365 days
uk: Останні 365 днів

en: Last 7 days
uk: Останні 7 днів

en: Last change
uk: Остання зміна

en: Last change (descending)
uk: Остання зміна (в порядку спадання)

en: Last check
uk: Остання перевірка

en: Last hour graph
uk: Графік за останню годину

en: Last month
uk: Попередній місяць

en: Last month graph
uk: Графік за останній місяць

en: Last of
uk: За останні

en: Last seen (age)
uk: Востаннє помітний (вік)

en: Last value
uk: Останнє значення

en: Last week
uk: Останній тиждень

en: Last week graph
uk: Графік за останній тиждень

en: Last year
uk: Останній рік

en: Latest data
uk: Останні дані

en: Latest events
uk: Останні події

en: Latest values
uk: Останні значення

en: Latvian (lv_LV)
uk: Латвійська (lv_LV)

en: Left
uk: З лівого боку

en: Line
uk: Лінія

en: Link
uk: Лінк

en: Link indicators
uk: Індикатори лінка

en: Link new templates
uk: Приєднати нові шаблони

en: Link selementid1 field is pointing to a nonexistent map selement ID "%1$s" for map "%2$s".
uk: Поле лінку selementid1 вказує на не існуючий selement ID "%1$s" для карти мережі "%2$s".

en: Link selementid2 field is pointing to a nonexistent map selement ID "%1$s" for map "%2$s".
uk: Поле лінку selementid2 вказує на не існуючий selement ID "%1$s" для карти мережі "%2$s".

en: Link templates
uk: Приєднати шаблони

en: Link to template
uk: Приєднати до шаблону

en: Link to templates
uk: Приєднати до шаблонів

en: Linked templates
uk: Приєднані шаблони

en: Linked to
uk: Приєднаний до

en: Links
uk: Зв'язки

en: List is empty
uk: Список пустий

en: List of user group shares
uk: Список груп користувачів спільного доступу

en: List of user shares
uk: Список користувачів спільного доступу

en: Listing of MAC addresses. Returns string
uk: Список MAC адрес. Повертає рядок

en: Listing of PCI or USB devices. Returns text
uk: Список PCI та USB пристроїв. Повертає текст

en: Listing of installed packages. Returns text
uk: Список встановлених пакетів. Повертає текст

en: Listing of services. Returns 0 - if empty; text - list of services separated by a newline
uk: Список сервісів. Повертає 0 - якщо список пустий; текст - список сервісів розділених переводом рядка

en: Lithuanian (lt_LT)
uk: Литовський (lt_LT)

en: Loading time of full web page (in seconds). Returns float
uk: Повний час завантаження веб сторінки (в секундах). Повертає дробове число

en: Local
uk: Локальний

en: Local time
uk: Локальний (дійсний) час

en: Location
uk: Місцезнаходження

en: Location latitude
uk: Розміщення (широта)

en: Location longitude
uk: Розміщення (довгота)

en: Log
uk: Лог (багато полів)

en: Log file monitoring with log rotation support. Returns log
uk: Моніторинг файлів журналів з підтримкою ротації. Повертає лог

en: Log file monitoring. Returns log
uk: Моніторинг файлів журналів. Повертає лог

en: Log time format
uk: Формат часу в журналі

en: Log unmatched SNMP traps
uk: Записувати не співпадаючі SNMP трапи

en: Logged in as
uk: Підключено до системи як

en: Login
uk: Вхід в систему

en: Login failed "%s".
uk: Помилка входу "%s".

en: Login name "%1$s" does not match the name "%2$s" used to pass HTTP authentication.
uk: Ім'я користувача "%1$s" не співпадає з іменем "%2$s", яке використовується для проходження HTTP аутентифікації.

en: Login name or password is incorrect!
uk: Ім'я користувача або пароль некоректні!

en: Login name or password is incorrect.
uk: Некоректне ім'я користувача або пароль.

en: Logout
uk: Вихід із системи

en: Lost
uk: Втрачено

en: Low-level discovery rule in "normal" state
uk: Правило низькорівневого виявлення в "нормальному" стані

en: Low-level discovery rule in "not supported" state
uk: Правило низькорівневого виявлення в стані "не підтримується"

[ctx: Monday short]
en: M
uk: Пн

en: MAC address A
uk: MAC адреса A

en: MAC address B
uk: MAC адреса B

en: MAINTENANCE
uk: В СТАНІ СЕРВІСУ

en: MD5 checksum of file. Returns character string (MD5 hash of the file)
uk: MD5 контрольна сума файлу. Повертає рядок символів (MD5 хеш файлу)

en: Macro
uk: Макро

en: Macro "%1$s" already exists on "%2$s".
uk: Макрос "%1$s" вже існує в "%2$s".

en: Macro "%1$s" already exists.
uk: Макрос "%1$s" вже існує.

en: Macro "%1$s" is not unique.
uk: Макрос "%1$s" не унікальний.

en: Macro with globalmacroid "%1$s" does not exist.
uk: Макросу з globalmacroid "%1$s" не існує.

en: Macro with hostmacroid "%1$s" does not exist.
uk: Макросу з hostmacroid "%1$s" не існує.

en: Macros
uk: Макроси

en: Macros updated
uk: Макроси оновлено

en: Maintenance
uk: Сервіс

en: Maintenance "%1$s" already exists.
uk: Сервіс "%1$s" вже існує.

en: Maintenance "Active since" value cannot be bigger than "Active till".
uk: Значення "Активно з" в сервісі не може бути більше ніж "Активно до".

en: Maintenance action condition value must be empty.
uk: Значення сервісу в умові дії повинно бути порожнім.

en: Maintenance added
uk: Період сервісу додано

en: Maintenance deleted
uk: Сервіс видалено

en: Maintenance period
uk: Період сервісу

en: Maintenance period length
uk: Тривалість періоду сервісу

en: Maintenance periods
uk: Періоди сервісу

en: Maintenance status
uk: Стан сервісу

en: Maintenance type
uk: Тип сервісу

en: Maintenance updated
uk: Сервіс оновлено

en: Maintenance with data collection
uk: Сервіс зі збором даних

en: Maintenance without data collection
uk: Сервіс без збору даних

en: Mandatory parameter is missing.
uk: Пропущено обов'язковий параметр.

en: Manual
uk: Вручну

en: Manual Logout
uk: Примусовий вихід

en: Map
uk: Карта мережі

en: Map "%1$s" already exists.
uk: Карта мережі "%1$s" вже існує.

en: Map "%1$s" is public and read-only sharing is disallowed.
uk: Карта мережі "%1$s" є публічною, тому спільний доступ тільки на читання не дозволений.

en: Map element
uk: Елемент карти мережі

en: Map is updated! Return?
uk: Карту мережі оновлено! Повернутись?

en: Map label type
uk: Тип позначки карти мережі

en: Map name cannot be empty.
uk: Ім'я карти мережі не може бути пустим.

en: Map owner cannot be empty.
uk: Власник карти мережі не може бути пустим.

en: Map update failed.
uk: Оновлення карти мережі неуспішне.

en: Mapped to
uk: Перетворюється на

en: Mapping is missing parameters: %1$s for value map "%2$s".
uk: В перетворенні недостатньо параметрів: %1$s для перетворення значень "%2$s".

en: Mappings
uk: Призначення

en: Maps
uk: Карти мереж

en: Mar
uk: Бер

en: March
uk: Березень

en: Mark elements on trigger status change
uk: Відмічати елементи при зміні стану тригера

en: Mark others
uk: Не помічати тільки відібрані

en: Mark selected
uk: Помітити тільки відібрані

en: Mask
uk: Маска

en: Mass update
uk: Масове оновлення

en: Mass update elements
uk: Масове оновлення елементів

en: Max columns
uk: Макс стовпчиків

en: Max count of elements to show inside table cell
uk: Макс. кількість елементів для відображення в комірці таблиці

en: Max count of elements to show inside table cell "%1$s".
uk: Макс. кількість елементів для відображення у комірці таблиці "%1$s".

en: Max count of events per trigger to show
uk: Макс. кількість подій у тригера для відображення

en: Maximum number of opened files supported by OS. Returns integer
uk: Максимальна кількість відкритих файлів яку підтримує ОС. Повертає ціле число

en: Maximum number of processes supported by OS. Returns integer
uk: Максимальна кількість процесів яку підтримує ОС. Повертає ціле число

en: Maximum time period to display is %1$s day. | Maximum time period to display is %1$s days.
uk[0]: Максимальний період часу відображення %1$s день.
uk[1]: Максимальний період часу відображення %1$s дні.
uk[2]: Максимальний період часу відображення %1$s днів.

en: May
uk: Тра

[ctx: May short]
en: May
uk: Травень

en: Media
uk: Метод повідомлення

en: Media type
uk: Тип засобу передачі

en: Media type "%1$s" already exists.
uk: Метод повідомлень "%1$s" вже існує.

en: Media type added
uk: Метод повідомлень додано

en: Media type deleted | Media types deleted
uk[0]: Метод повідомлень видалено
uk[1]: Методи повідомлень видалено
uk[2]: Методи повідомлень видалено

en: Media type disabled | Media types disabled
uk[0]: Метод повідомлень дезактивовано
uk[1]: Методи повідомлень дезактивовано
uk[2]: Методи повідомлень дезактивовано

en: Media type enabled | Media types enabled
uk[0]: Метод повідомлень активовано
uk[1]: Методи повідомлень активовано
uk[2]: Методи повідомлень активовано

en: Media type is missing parameters: %1$s
uk: В методі повідомлень відсутні параметри: %1$s

en: Media type updated
uk: Метод повідомлень оновлено

en: Media types
uk: Методи повідомлень

en: Media types used by action "%s".
uk: Методи повідомлень використовуються у дії "%s".

en: Members
uk: Члени групи

en: Memory limit: %1$s
uk: Ліміт пам'яті: %1$s

en: Memory size in bytes or in percentage from total. Returns integer for bytes; float for percentage
uk: Розмір пам'яті в байтах або у відсотках від загальної. Повертає ціле число в байтах; дробове для відсотків

en: Memory used by process in bytes. Returns integer
uk: Пам'ять яка використовується процесом в байтах. Повертає ціле число

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message actions
uk: Повідомлення дій

en: Message text limit
uk: Обреження тексту повідомлення

en: Message timeout
uk: Таймаут повідомлення

en: Message timeout (seconds)
uk: Таймаут повідомлення (секунди)

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Messaging
uk: Повідомлення

en: Method not found.
uk: Метод не знайдено.

en: Middle
uk: Посередині

en: Minimum required PHP memory limit is %s (configuration option "memory_limit").
uk: Мінімально необхідний ліміт пам'яті в PHP - %s (параметр конфігурації "memory_limit").

en: Minimum required PHP upload filesize is %s (configuration option "upload_max_filesize").
uk: Мінімально необхідний розмір файлу, який завантажується в PHP - %s (параметр конфігурації "upload_max_filesize").

en: Minimum required PHP version is %s.
uk: Мінімально необхідна версія PHP це %s.

en: Minimum required limit on execution time of PHP scripts is %s (configuration option "max_execution_time").
uk: Мінімально необхідний ліміт часу виконання в PHP - %s (параметр конфігурації "max_execution_time").

en: Minimum required limit on input parse time for PHP scripts is %s (configuration option "max_input_time").
uk: Мінімально необхідний ліміт часу аналізу скриптів в PHP - %s (параметр конфігурації "max_input_time").

en: Minimum required size of PHP post is %s (configuration option "post_max_size").
uk: Мінімально необхідний розмір PHP post - %s (параметр конфігурації "post_max_size").

en: Minimum severity
uk: Мінімальна важливість

en: Minimum time period to display is %1$s minute. | Minimum time period to display is %1$s minutes.
uk[0]: Мінімальний період часу для відображеня %1$s хвилина.
uk[1]: Мінімальний період часу для відображеня %1$s хвилини.
uk[2]: Мінімальний період часу для відображеня %1$s хвилин.

en: Minimum trigger severity
uk: Мінімальна важливість тригера

en: Minutes
uk: Хвилин

en: Missing "gitemid" field for item.
uk: Відсутнє поле "gitemid" для елемента даних.

en: Missing "itemid" field for item.
uk: Відсутнє поле "itemid" для елемента даних.

en: Missing "name" field for application prototype in item prototype "%1$s".
uk: Відсутнє поле "name" для прототипу групи елементів даних в прототипі елементів даних "%1$s".

en: Missing "name" field for graph prototype.
uk: Відсутнє поле "name" для прототипу графіка.

en: Missing "name" field for graph.
uk: Відсутнє поле "name" для графіку.

en: Missing items for graph "%1$s".
uk: Відсутні елементи даних для графіку "%1$s".

en: Missing items for graph prototype "%1$s".
uk: Відсутні елементи даних для прототипу графіка "%1$s".

en: Missing key "%1$s" for host "%2$s".
uk: Відсутній ключ "%1$s" для вузла мережі "%2$s".

en: Missing parameter: usrgrpids.
uk: Відсутній параметр: usrgrpids.

en: Mode
uk: Режим

en: Model
uk: Модель

en: Mon
uk: Пн

en: Monday
uk: Понеділок

en: Monitored by proxy
uk: Спостерігається через проксі

en: Monitored host
uk: Вузел мережі під спостереженням

en: Monitoring
uk: Моніторинг

en: Month
uk: Місяць

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: More matches found...
uk: Знайдено більше співпадінь...

en: More than 10 minutes
uk: Більше 10 хвилин

en: More than one graph with name "%1$s" within host.
uk: Більше ніж один графік з ім'ям "%1$s" у вузла мережі.

en: Multiple PROBLEM events
uk: Багатократні події ПРОБЛЕМА

en: Multiple PROBLEM events generation
uk: Багатократна генерація подій ПРОБЛЕМА

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Name
uk: Ім'я

[ctx: user first name]
en: Name
uk: Ім'я

en: Name for group prototype "%1$s" must contain macros.
uk: Ім'я прототипу групи "%1$s" має містити макроси.

en: Name like
uk: Ім'я містить

en: Network discovery data storage period (in days)
uk: Період зберігання даних мережевого виявлення (в днях)

en: Network discovery event and alert data storage period
uk: Період зберігання подій та повідомлень мережевого виявлення

en: Network discovery event and alert data storage period (in days) "%1$s".
uk: Період зберігання подій та повідомлень мережевого виявлення (в днях) "%1$s".

en: Network interface list (includes interface type, status, IPv4 address, description). Returns text
uk: Список мережевих інтерфейсів (містить тип, стан, IPv4 адресу, опис). Повертає текст

en: Network map added
uk: Карту мережі додано

en: Network map deleted
uk: Карту мережі видалено

en: Network map updated
uk: Карту мережі оновлено

en: Network maps
uk: Карти мереж

en: Never
uk: Ніколи

en: New
uk: Новий

en: New application
uk: Нова група елементів даних

en: New application prototype
uk: Новий прототип групи елементів даних

en: New condition
uk: Нова умова

en: New element
uk: Новий елемент

en: New group
uk: Нова група

en: New host group
uk: Нова група вузлів мережі

en: New regular expression
uk: Новий регулярний вираз

en: New service time
uk: Новий період послуги

en: Next step
uk: Наступний крок

en: No
uk: Ні

en: No "%1$s" given for graph prototype.
uk: Не вказано "%1$s" для прототипу графіків.

en: No "%1$s" given for graph.
uk: Не вказано "%1$s" для графіку.

en: No "%1$s" given for host prototype.
uk: Не вказано "%1$s" для прототипу вузла мережі.

en: No "%1$s" given for map.
uk: Не вказано "%1$s" для карти мережі.

en: No "%1$s" given for media type.
uk: Не вказано "%1$s" для методу повідомлень.

en: No "%1$s" given for screen.
uk: Не вказано "%1$s" для комплексного екрану.

en: No "%1$s" given for template screen.
uk: Не вказано "%1$s" для шаблонного екрану.

en: No "%1$s" given for value map.
uk: Не вказано "%1$s" для перетворення значень.

en: No "%1$s" given for web scenario.
uk: Не вказано "%1$s" для веб сценарію.

en: No "%2$s" given for a filter condition of action "%1$s".
uk: Не вказано "%2$s" для умови фільтру в дії "%1$s".

en: No "%2$s" given for a filter condition of discovery rule "%1$s".
uk: Не вказано "%2$s" для умови фільтру в правилі виявлення "%1$s".

en: No "%2$s" given for host prototype "%1$s".
uk: Не вказано "%2$s" для прототипу вузла мережі "%1$s".

en: No "%2$s" given for the filter of action "%1$s".
uk: Не вказано "%2$s" для фільтру в дії "%1$s".

en: No "%2$s" given for the filter of discovery rule "%1$s".
uk: Не вказано "%2$s" для фільтру в правилі виявлення "%1$s".

en: No IPMI interfaces found.
uk: Інтерфейсів IPMI не знайдено.

en: No JMX interfaces found.
uk: Інтерфейсів JMX не знайдено.

en: No SNMP OID specified.
uk: Не вказано SNMP OID.

en: No SNMP community specified.
uk: Не вказано SNMP community.

en: No SNMP interfaces found.
uk: Інтерфейсів SNMP не знайдено.

en: No URL provided for screen element.
uk: Для елемента комплексного екрану не вказано URL.

en: No agent interfaces found.
uk: Інтерфейсів агента не знайдено.

en: No application with ID "%1$s".
uk: Немає групи елементів даних з ID "%1$s".

en: No applications found.
uk: Групи елементів даних не знайдено.

en: No authentication type specified for action operation command "%s".
uk: Не вказано тип аутентифікації для команди "%s" в операції дії.

en: No authentication user name specified for action operation command "%s".
uk: Не вказано імені користувача аутентифікації для команди "%s" в операції дії.

en: No authentication user name specified.
uk: Для аутентифікації не вказано ім'я користувача.

en: No command specified for action operation.
uk: Не вказано команди в операції дії.

en: No command type specified for action operation.
uk: Не вказано тип команди в операції дії.

en: No conditions defined.
uk: Умов не визначено.

en: No data
uk: Немає даних

en: No data collection
uk: Без збору даних

en: No data found.
uk: Дані не знайдено.

en: No default interface for "%1$s" type on "%2$s".
uk: Відсутній інтерфейс по замовчуванню "%1$s" типу у вузла мережі "%2$s".

en: No details
uk: Подробиці відсутні

en: No discovery rule ID given for host prototype "%1$s".
uk: Не вказано ID правила виявлення для прототипу вузлів мережі "%1$s".

en: No discovery rule IDs given.
uk: ID правил виявлення не вказано.

en: No encryption
uk: Без шифрування

en: No events
uk: Подій немає

en: No execution target specified for action operation command "%s".
uk: Не вказано ціль виконання для команди "%s" в операції дії.

en: No file was uploaded.
uk: Файл не було завантажено.

en: No graph ID provided for screen element.
uk: Для елемента комплексного екрану не вказано ID графіка.

en: No graph item with graphid "%s".
uk: Немає елемента графіку з graphid "%s".

en: No graph prototype ID provided for screen element.
uk: Не вказано ID прототипу графіка для елемента комплексного екрану.

en: No graphs added.
uk: Графіків не додано.

en: No host IDs given.
uk: Не вказано ID вузлів мережі.

en: No host given for macro "%1$s".
uk: Не вказано вузел мережі для макросу "%1$s".

en: No host group ID for group prototype.
uk: Немає ID групи вузлів мережі для прототипу групи.

en: No host group ID provided for screen element.
uk: Не вказано ID групи вузлів мережі для елемента комплексного екрану.

en: No host groups with groupid "%s".
uk: Немає груп вузлів мережі з groupid "%s".

en: No host selected.
uk: Не вибрано вузел мережі.

en: No host with hostid "%s".
uk: Немає вузла мережі з hostid "%s".

en: No icon for map element "%s".
uk: Немає іконки для елемента карти мережі "%s".

en: No image
uk: Немає картинки

en: No interface found
uk: Інтерфейсу не знайдено

en: No interface found.
uk: Інтерфейсу не знайдено.

en: No interface provided for proxy "%s".
uk: Не вказано інтерфейс для проксі "%s".

en: No interfaces for host "%s".
uk: Немає інтерфейсів для вузла мережі "%s".

en: No inventory mode specified for action operation.
uk: Не вказано режим інвентарних даних для операції дії.

en: No item ID provided for screen element.
uk: Не вказано ID елемента даних для елемента комплексного екрану.

en: No item prototype ID provided for screen element.
uk: Не вказано ID прототипу елемента даних для елемента комплексного екрану.

en: No item with itemid "%1$s".
uk: Немає елемента даних з itemid "%1$s".

en: No item with itemid="%1$s".
uk: Немає елемента даних з itemid="%1$s".

en: No items defined.
uk: Елементів даних не визначено.

en: No macros found.
uk: Макроси не знайдено.

en: No map ID provided for screen element.
uk: Не вказано ID карти мережі для елемента комплексного екрану.

en: No maps added.
uk: Карти мереж не додано.

en: No matches found
uk: Відповідностей не знайдено

en: No permissions for system access.
uk: Немає прав доступу до системи.

en: No permissions to referred object or it does not exist!
uk: Немає прав доступу до запитуваного об'єкту або він не існує!

en: No private key file specified for action operation command "%s".
uk: Не вказано файл приватного ключа для команди "%s" в операції дії.

en: No private key file specified.
uk: Файл приватного ключа не вказано.

en: No proxy
uk: Без проксі

en: No public key file specified for action operation command "%s".
uk: Не вказано файл публічного ключа для команди "%s" в операції дії.

en: No public key file specified.
uk: Файл публічного ключа не вказано.

en: No recipients for action operation message.
uk: Немає отримувачів повідомлення в операції дії.

en: No screen ID provided for screen element.
uk: Не вказано ID комплексного екрану для елемента комплексного екрану.

en: No screens added.
uk: Комплексні екрани не додано.

en: No script specified for action operation command.
uk: Не вказано скрипт для команди в операції дії.

en: No status for proxy.
uk: Немає статусу для проксі.

en: No target selected
uk: Ціль не обрано

en: No target selected.
uk: Ціль не обрано.

en: No trigger with triggerid "%1$s".
uk: Немає тригера з triggerid "%1$s".

en: No triggers defined.
uk: Тригерів не визначено.

en: None
uk: Немає

en: Normal
uk: Звичайний

en: Normal view
uk: Звичайний вигляд

en: Not Ack
uk: Не підтверджено

en: Not Templated items
uk: Немає елементів даних з шаблону

en: Not all templates are linked to "%s".
uk: Не всі шаблони приєднані до "%s".

en: Not allowed to set password for user "guest".
uk: Забороняється встановлювати пароль для користувача "гість".

en: Not authorised.
uk: Не авторизовано.

en: Not available
uk: Недоступний

en: Not classified
uk: Не класифіковано

en: Not sent
uk: Не відправлено

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Note
uk: Примітка

en: Notes
uk: Примітки

en: Nothing
uk: Нічого

en: Nothing to do.
uk: Нічого робити.

en: Notification report
uk: Звіт про повідомлення

en: Notifications
uk: Повідомлення

en: Nov
uk: Лис

en: November
uk: Листопад

en: Now
uk: Зараз

en: Number of CPUs. Returns integer
uk: Кількість CPU. Повертає ціле число

en: Number of enabled items on the host.
uk: Кількість активованих елементів даних у вузла мережі.

en: Number of hosts (enabled/disabled/templates)
uk: Кількість вузлів мережі (активовані/дезактивовані/шаблони)

en: Number of items (enabled/disabled/not supported)
uk: Кількість елементів даних (активовані/дезактивовані/не підтримуються)

en: Number of items in Zabbix database.
uk: Кількість елементів даних в базі даних Zabbix.

en: Number of items in proxy history that are not yet sent to the server
uk: Кількість елементів даних в історії проксі, які ще не були відправлені на сервер

en: Number of items in the queue which are delayed by from to to seconds, inclusive.
uk: Кількість елементів даних в черзі, які затримується від і до секунд, включно.

en: Number of monitored hosts
uk: Кількість вузлів мережі під спостереженням

en: Number of out-of-window collisions. Returns integer
uk: Кількість колізій out-of-window. Повертає ціле число

en: Number of processor cores on VMware hypervisor, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Кількість ядер процесора у гіпервізора VMware, <url> - URL сервісу VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: Number of processor threads on VMware hypervisor, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Кількість потоків процесора у гіпервізора VMware, <url> - URL сервісу VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: Number of processors on VMware virtual machine, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Кількість процесорів віртуальної машини VMware, <url> - URL сервіс VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: Number of slides
uk: Кількість слайдів

en: Number of status changes
uk: Кількість змін стану

en: Number of steps
uk: Кількість кроків

en: Number of triggers (enabled/disabled [problem/ok])
uk: Кількість тригерів (активовані/дезактивовані [проблема/ок])

en: Number of triggers in Zabbix database.
uk: Кількість тригерів в базі даних Zabbix.

en: Number of unsupported items in Zabbix database.
uk: Кількість елементів даних в базі даних Zabbix, які не підтримуються.

en: Number of unsupported items on the host.
uk: Кількість елементів даних у вузла мережі, які не підтримуються.

en: Number of users (online)
uk: Кількість користувачів (підключених в даний момент)

en: Number of users logged in. Returns integer
uk: Кількість користувачів в системі. Повертає ціле число

en: Number of values stored in table HISTORY.
uk: Кількість значень збережених в таблиці HISTORY.

en: Number of values stored in table HISTORY_LOG.
uk: Кількість значень збережених в таблиці HISTORY_LOG.

en: Number of values stored in table HISTORY_STR.
uk: Кількість значень збережених в таблиці HISTORY_STR.

en: Number of values stored in table HISTORY_TEXT.
uk: Кількість значень збережених в таблиці HISTORY_TEXT.

en: Number of values stored in table HISTORY_UINT.
uk: Кількість значень збережених в таблиці HISTORY_UINT.

en: Number of values stored in table TRENDS.
uk: Кількість значень збережених в таблиці TRENDS.

en: Number of values stored in table TRENDS_UINT.
uk: Кількість значений збережених в таблиці TRENDS_UINT.

en: Number of virtual machines on VMware hypervisor, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Кількість віртуальних машин на гіпервізорі VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста VMware гіпервізора

en: Number or percentage of inodes. Returns integer for number; float for percentage
uk: Кількість inode у відсотках. Повертає ціле число для кількості; дробове - для відсотків

en: Numeric (float)
uk: Числовий (дробове)

en: Numeric (integer)
uk: Числовий (ціле)

en: Numeric (unsigned)
uk: Числовий (ціле додатне)

en: OOB IP address
uk: OOB IP адреса

en: OOB router
uk: OOB роутер

en: OOB subnet mask
uk: OOB маска підмережі

en: OR
uk: АБО

en: OS
uk: ОС

en: OS (Full details)
uk: ОС (Повні деталі)

en: OS (Short)
uk: ОС (Короткий опис)

en: Oct
uk: Жов

en: Octal
uk: Вісімковий

en: October
uk: Жовтень

en: Off
uk: Вимкн

en: Ok
uk: Ок

en: On
uk: Увімк

en: On status change triggers blink for
uk: Мигання тригерів при зміні стану протягом

en: Once
uk: Один раз

en: One of the objects is left without a host group.
uk: Один із об'єктів залишився без групи вузлів мережі.

en: One time only
uk: Одноразово

en: One-time downtime
uk: Однократна недоступність

en: Only Super Admins can create global macros.
uk: Тільки Супер-Адміністратори можуть створювати глобальні макроси.

en: Only Super Admins can create host groups.
uk: Тільки Супер-Адміністратори можуть створювати групи вузлів мережі.

en: Only Super Admins can create icon maps.
uk: Тільки Супер-Адміністратори можуть створювати призначення іконок.

en: Only Super Admins can create media types.
uk: Тільки Супер-Адміністратори можуть створювати методи повідомлень.

en: Only Super Admins can delete global macros.
uk: Тільки Супер-Адміністратори можуть видаляти глобальні макроси.

en: Only Super Admins can delete media types.
uk: Тільки Супер-Адміністратори можуть видаляти методи повідомлень.

en: Only Super Admins can delete user groups.
uk: Тільки Супер-Адміністратори можуть видаляти групи користувачів.

en: Only Super Admins can edit media types.
uk: Тільки Супер-Адміністратори можуть редагувати методи повідомлень.

en: Only Super Admins can update global macros.
uk: Тільки Супер-Адміністратори можуть редагувати глобальні макроси.

en: Only Super Admins can update icon maps.
uk: Тільки Супер-Адміністратори можуть редагувати призначення іконок.

en: Only Zabbix Admins can add user media.
uk: Тільки Zabbix Адміністратори можуть додавати оповіщення користувачам.

en: Only Zabbix Admins can change user media.
uk: Тільки Zabbix Адміністратори можуть змінювати оповіщення користувачам.

en: Only Zabbix Admins can remove user media.
uk: Тільки Zabbix Адміністратори можуть видаляти оповіщення користувачам.

en: Only Zabbix agent, SNMPv1, SNMPv2 and SNMPv3 checks can be made unique.
uk: Тільки Zabbix агент, SNMPv1, SNMPv2 та SNMPv3 перевірки можуть бути зроблені унікальними.

en: Only administrators can set map owner.
uk: Тільки адміністратори можуть задавати власника карти мережі.

en: Only administrators can set screen owner.
uk: Тільки адміністратори можуть задавати власника комплексного екрану.

en: Only administrators can set slide show owner.
uk: Тільки адміністратори можуть задавати власника слайд шоу.

en: Only items assigned to enabled hosts are counted
uk: Підраховуються елементи даних тільки у вузлів мережі під спостереженням

en: Only one check can be unique.
uk: Тільки одна перевірка може бути унікальною.

en: Only one user group name can be changed at a time.
uk: Тільки одне ім'я групи користувачів може бути змінено одночасно.

en: Only selected event | Only selected events
uk[0]: Тільки вибрана подія
uk[1]: Тільки вибрані події
uk[2]: Тільки вибрані події

en: Only super admins can create value maps.
uk: Тільки супер адміністратори можуть створювати перетворення значень.

en: Only super admins can delete value maps.
uk: Тільки супер адміністратори можуть видаляти перетворення значень.

en: Only super admins can update value maps.
uk: Тільки супер адміністратори можуть оновлювати перетворення значень.

en: Only the last 20%% of the indicator is displayed.
uk: Індикатор відображує тільки останні 20%%.

en: Only trigger events can be acknowledged.
uk: Тільки події тригерів можуть бути підтверджені.

en: Only triggers assigned to enabled hosts and depending on enabled items are counted
uk: Підраховуються тригери тільки у вузлів мережі під спостереженням та які залежать від активних елементів даних

en: Operating system information. Returns string
uk: Інформація про операційну систему. Повертає рядок

en: Operation "%s" already exists.
uk: Операція "%s" вже існує.

en: Operation cannot be performed due to unauthorized request.
uk: Операцію не може бути виконано через несанкціонований запит.

en: Operation condition
uk: Умова операції

en: Operation details
uk: Деталі операції

en: Operation has no group to operate.
uk: Операція не має групи для функціонування.

en: Operation has no template to operate.
uk: Операція не має шаблону для функціонування.

en: Operation type
uk: Тип операції

en: Operations
uk: Операції

en: Operator
uk: Оператор

en: Or
uk: Або

en: Original
uk: Оригінальне

en: Other
uk: Інші

en: Other configuration parameters
uk: Інші параметри налаштувань

en: Other groups
uk: Інші групи

en: Other hosts
uk: Інші вузли мережі

en: Other hosts | Group
uk: Інші вузли мережі | Група

en: Other parameters
uk: Інші параметри

en: Other | group
uk: Інші | Група

en: Others
uk: Інші

en: Outgoing traffic statistics on network interface. Returns integer
uk: Статистика вихідного трафіку на мережевому інтерфейсі. Повертає ціле число

[ctx: item_form]
en: Overridden by
uk: Перевизначено в

en: Override item history period
uk: Перевизначити період зберігання історії елементів даних

en: Override item trend period
uk: Перевизначити період зберігання трендів елементів даних

en: Overview
uk: Огляд

en: Overview by proxy
uk: Огляд по проксі

en: Owner
uk: Власник

en: PHP LDAP extension missing.
uk: PHP LDAP модуль выдсутній.

en: PHP bcmath extension missing (PHP configuration parameter --enable-bcmath).
uk: Розширення PHP bcmath відсутнє (параметр конфігурації PHP --enable-bcmath).

en: PHP ctype extension missing (PHP configuration parameter --enable-ctype).
uk: Розширення PHP ctype відсутнє (параметр конфігурації PHP --enable-ctype).

en: PHP databases support
uk: Підтримка баз даних PHP

en: PHP gd FreeType support
uk: Підтримка PHP gd FreeType

en: PHP gd FreeType support missing.
uk: Підтримка PHP gd FreeType відсутня.

en: PHP gd JPEG image support missing.
uk: Підтримка PHP gd JPEG зображень відсутня.

en: PHP gd JPEG support
uk: Підтримка JPEG в PHP gd

en: PHP gd PNG image support missing.
uk: Підтримка PHP gd PNG зображень відсутня.

en: PHP gd PNG support
uk: Підтримка PNG в PHP gd

en: PHP gd extension missing (PHP configuration parameter --with-gd).
uk: Розширення PHP gd відсутнє (параметр конфігурації PHP --with-gd).

en: PHP gettext extension missing (PHP configuration parameter --with-gettext). Translations will not be available.
uk: Розширення PHP gettext відсутнє (параметр конфігурації PHP --with-gettext). Переклади будуть недоступні.

en: PHP libxml extension missing.
uk: Розширення PHP libxml відсутнє.

en: PHP mbstring extension missing (PHP configuration parameter --enable-mbstring).
uk: Розширення PHP mbstring відсутнє (параметр конфігурації PHP --enable-mbstring).

en: PHP option "%1$s"
uk: Опція PHP "%1$s"

en: PHP option "%1$s" must be set to "%2$s"
uk: Опція PHP "%1$s" повинна бути задана як "%2$s"

en: PHP session auto start must be disabled (PHP directive "session.auto_start").
uk: Автоматичний старт сесій в PHP повинен бути відключений (PHP директива "session.auto_start").

en: PHP session extension missing (PHP configuration parameter --enable-session).
uk: Розширення PHP session відсутнє (параметр конфігурації PHP --enable-session).

en: PHP sockets extension missing (PHP configuration parameter --enable-sockets).
uk: Розширення PHP sockets відсутнє (параметр конфігурації PHP --enable-sockets).

en: PHP string function overloading must be disabled.
uk: Перевантаження функції PHP string повинно бути відімкнене.

en: PHP version
uk: Версія PHP

en: PHP xmlreader extension missing.
uk: Розширення PHP xmlreader відсутнє.

en: PHP xmlwriter extension missing.
uk: Розширення PHP xmlwriter відсутнє.

en: PROBLEM
uk: ПРОБЛЕМА

en: PSK identity
uk: Ідентифікатор PSK

en: PSK is too short. Minimum is %1$s hex-digits.
uk: PSK занадто короткий. Мінімум це %1$s шістнадцяткових чисел.

en: Page received incorrect data
uk: Сторінка отримала некоректні дані

en: Parameter
uk: Параметр

en: Parameters
uk: Параметри

en: Parent discovery rules
uk: Батьківські правила виявлення

en: Parent graphs
uk: Батьківські графіки

en: Parent items
uk: Батьківські елементи даних

en: Parent service
uk: Батьківська ІТ послуга

en: Parent triggers
uk: Батьківські тригери

en: Parent web scenarios
uk: Батьківські веб сценарії

en: Parse SQL error [%1$s] in [%2$s].
uk: Помилка аналізу SQL [%1$s] у [%2$s].

en: Parse error
uk: Помилка розбору

en: Passive
uk: Пасивний

en: Password
uk: Пароль

en: Password (once again)
uk: Пароль (підтвердження)

en: Password is unavailable for users with %1$s.
uk: Пароль недоступний для користувачів з %1$s.

en: Password required for media type "%1$s".
uk: Потрібен пароль для методу повідомлень "%1$s".

en: Password should not be empty
uk: Пароль не може бути пустим

en: Peak memory usage: %1$s
uk: Пікове використання пам'яті: %1$s

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Percentile line (left)
uk: Процентна лінія (зліва)

en: Percentile line (right)
uk: Процентна лінія (справа)

en: Performs a DNS query. Returns character string with the required type of information
uk: Виконує DNS запит. Повертає рядок символів з необхідним типом інформації

en: Period
uk: Період

en: Period type
uk: Тип періоду

en: Periods
uk: Періоди

en: Permissions
uk: Права доступу

en: Permissions can be assigned for user groups only.
uk: Права доступу можуть бути призначені тільки групам користувачів.

en: Persian (fa_IR)
uk: Персидська (fa_IR)

en: Pie
uk: Круговий

en: Placing algorithm
uk: Алгоритм розміщення

en: Plain text
uk: Текст

en: Play
uk: Грати

en: Play sound
uk: Програвати звуковий сигнал

en: Please check configuration parameters. If all is correct, press "%1$s" button, or "%2$s" button to change configuration parameters.
uk: Будь-ласка, перевірте параметри конфігурації. Якщо все вірно, то натисніть кнопку "%1$s" а для зміни параметрів конфігурації натисніть кнопку "%2$s".

en: Please create database manually, and set the configuration parameters for connection to this database. Press "%1$s" button when done.
uk: Будь-ласка, вручну створіть базу даних та вкажіть параметри для з'єднання з цією базою. Натисніть кнопку "%1$s" для завершення.

en: Please enter the host name or host IP address and port number of the Zabbix server, as well as the name of the installation (optional).
uk: Будь-ласка, вкажіть ім'я хоста або IP адресу хоста та номер порту Zabbix сервера, а також ім'я інсталяції (опція).

en: Please select two elements
uk: Будь-ласка, оберіть два елементи

en: Polish (pl_PL)
uk: Польська (pl_PL)

en: Populates host inventory field
uk: Заповнює поле інвентарних даних вузла мережі

en: Port
uk: Порт

en: Port cannot be empty for host interface.
uk: Порт не може бути порожнім для інтерфейсу вузла мережі.

en: Port range
uk: Діапазон портів

en: Portuguese (pt_BR)
uk: Португальська (pt_BR)

en: Portuguese (pt_PT)
uk: Португальська (pt_PT)

en: Position
uk: Позиція

en: Pre-installation summary
uk: Узагальнення інсталяції

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Primary POC cell
uk: Головний мобільний для контакту

en: Primary POC email
uk: Головний email для контакту

en: Primary POC name
uk: Головне ім'я для контакту

en: Primary POC notes
uk: Головні нотатки для контакту

en: Primary POC phone A
uk: Головний телефон А для контакту

en: Primary POC phone B
uk: Головний телефон B для контакту

en: Primary POC screen name
uk: Головне нік-ім'я для контакту

en: Privacy passphrase
uk: Ключова фраза приватності

en: Privacy protocol
uk: Протокол приватності

en: Private
uk: Приватний

en: Private key file
uk: Файл приватного ключа

en: Privilege level
uk: Рівень привілеїв

en: Problem
uk: Проблема

en: Problem display
uk: Відображення проблем

en: Problem on
uk: Проблема на

en: Problem time
uk: Тривалість проблем

en: Problem, if all children have problems
uk: Проблема, якщо всі підлеглі мають проблеми

en: Problem, if at least one child has a problem
uk: Проблема, якщо хоча б у одного із підлеглих наявна проблема

en: Problems
uk: Проблеми

en: Process CPU utilisation percentage. Returns float
uk: Утилізація CPU процесом у відсотках. Повертає дробове число

en: Properties
uk: Властивості

en: Provided URL "%1$s" is invalid.
uk: Наданий URL "%1$s" є некоректним.

en: Proxies
uk: Проксі

en: Proxy
uk: Проксі

en: Proxy "%1$s" for host "%2$s" does not exist.
uk: Проксі "%1$s" для вузла мережі "%2$s" не існує.

en: Proxy "%1$s" is used by discovery rule "%2$s".
uk: Проксі "%1$s" використовується в правилі виявлення "%2$s".

en: Proxy "%s" already exists.
uk: Проксі "%s" вже існує.

en: Proxy added
uk: Проксі додано

en: Proxy deleted | Proxies deleted
uk[0]: Проксі видалено
uk[1]: Проксі видалено
uk[2]: Проксі видалено

en: Proxy hosts
uk: Вузли мережі проксі

en: Proxy interface creation failed.
uk: Помилка при створенні інтерфейсу проксі.

en: Proxy interface update failed.
uk: Помилка при оновленні інтерфейсу проксі.

en: Proxy mode
uk: Режим проксі

en: Proxy name
uk: Ім'я проксі

en: Proxy updated
uk: Проксі оновлено

en: Public
uk: Публічний

en: Public key
uk: Публічний ключ

en: Public key file
uk: Файл публічного ключа

en: Queue
uk: Черга

en: Queue of items to be updated
uk: Черга елементів даних які очікують оновлення

en: Read
uk: Читання

en: Read only
uk: Тільки читання

en: Read-only
uk: Тільки читання

en: Read-write
uk: Читання-запис

en: Reason
uk: Причина

en: Received value
uk: Отримане значення

en: Recent problem
uk: Недавня проблема

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Recipient (ascending)
uk: Отримувач (у порядку зростання)

en: Recipient (descending)
uk: Отримувач (в порядку спадання)

en: Recipient(s)
uk: Отримувачі

en: Recovery
uk: Відновлення

en: Recovery message
uk: Повідомлення про відновлення

en: Recovery subject
uk: Тема про відновлення

en: Refresh (in seconds)
uk: Оновлювати екран (секунди)

en: Refresh time
uk: Час оновлення

en: Refresh time multiplier
uk: Множник інтервалу оновлення

en: Refresh unsupported items (in sec)
uk: Оновлювати елементи даних, які не підтримуються (секунди)

en: Refresh unsupported items (in sec) "%1$s".
uk: Оновлювати непідтримувані елементи даних (в сек) "%1$s".

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: Regular expression "%s" already exists.
uk: Регулярний вираз "%s" вже існує.

en: Regular expression added
uk: Регулярний вираз додано

en: Regular expression deleted | Regular expressions deleted
uk[0]: Регулярний вираз видалено
uk[1]: Регулярні вирази видалено
uk[2]: Регулярні вирази видалено

en: Regular expression does not exist.
uk: Регулярний вираз не існує.

en: Regular expression must be a string
uk: Регулярний вираз має бути рядком

en: Regular expression updated
uk: Регулярний вираз оновлено

en: Regular expressions
uk: Регулярні вирази

en: Remember me for 30 days
uk: Запам'ятати мене на 30 днів

en: Remote command
uk: Віддалена команда

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove all
uk: Видалити все

en: Remove from favourites
uk: Вилучити з обраного

en: Remove from host group
uk: Видалити з групи вузлів мережі

en: Remove from host groups
uk: Видалити із груп вузлів мережі

en: Remove host
uk: Видалити вузел мережі

en: Remove selected
uk: Прибрати вибране

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace applications
uk: Замінити групи елементів даних

en: Replace dependencies
uk: Замінити залежності

en: Replace host groups
uk: Замінити групи вузла мережі

en: Reports
uk: Звіти

en: Required
uk: Вимагається текст-відповідь

en: Required field "expression" is missing in icon mapping.
uk: В призначенні іконок пропущено необхідне поле "expression".

en: Required field "iconid" is missing in icon mapping.
uk: В призначенні іконок пропущено необхідне поле "iconid".

en: Required field "inventory_link" is missing in icon mapping.
uk: В призначенні іконок пропущено необхідне поле "inventory_link".

en: Required host permissions
uk: Необхідні права на вузел мережі

en: Required performance (vps)
uk: Необхідна продуктивність (знач/сек)

en: Required performance of the Zabbix server, in new values per second expected.
uk: Необхідна швидкодія Zabbix сервера, в одиницях очікуваної кількості нових значень в секунду.

en: Required server performance, new values per second
uk: Необхідна потужність сервера, нових значень в секунду

en: Required status codes
uk: Необхідні коди статусу

en: Required string
uk: Необхідна строка

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset all fields to default values?
uk: Скинути всі поля в значення по замовчуванню?

en: Reset confirmation
uk: Скинути підтвердження

en: Reset defaults
uk: Скинути по замовчуванню

en: Resolved
uk: Вирішено

en: Resource
uk: Ресурс

en: Response code
uk: Код відповіді

en: Response time
uk: Час відповіді

en: Result
uk: Результат

en: Result is FALSE
uk: Результат ФАЛЬШ

en: Result is TRUE
uk: Результат ІСТИНА

en: Result type
uk: Тип результату

en: Retries left
uk: Залишилось повторних спроб

en: Retrieve only headers
uk: Отримати тільки заголовки

en: Retrieving contents of a file. Returns text
uk: Отримує вміст файлу. Повертає текст

en: Retry
uk: Повторити

en: Return first column of the first row of the SQL query result.
uk: Повертає першу колонку першого рядка результату SQL запиту.

en: Returns ICMP ping response time in seconds. Example: 0.02
uk: Повертає час відповіді в секундах на ICMP ping. Наприклад: 0.02

en: Returns availability of a particular type of checks on the host. Value of this item corresponds to availability icons in the host list. Valid types are: agent, snmp, ipmi, jmx.
uk: Повертає доступність певного типу перевірок на вузлі мережі. Значення цього елементу даних відповідає іконкам доступності в списку вузлів мережі. Допустимі типи: agent, snmp, ipmi, jmx.

en: Returns current maintenance status of the host.
uk: Повертає поточний стан сервісу вузла мережі.

en: Returns information associated with Zabbix Java gateway. Valid params are: ping, version.
uk: Повертає інформацію про Zabbix Java gateway. Допустимі параметри: ping, version.

en: Returns percentage of lost ICMP ping packets.
uk: Повертає відсоток втрачених ICMP ping пакетів.

en: Right
uk: З правого боку

en: Romanian (ro_RO)
uk: Румунська (ro_RO)

en: Row added
uk: Рядок додано

en: Row deleted
uk: Рядок видалено

en: Row span
uk: Об'єднати рядки

en: Rows
uk: Рядків

en: Rows per page
uk: Рядків на сторінку

en: Rules
uk: Правила

en: Run IPMI command
uk: Виконати IPMI команду

en: Run SSH commands
uk: Виконати SSH команди

en: Run TELNET commands
uk: Виконати TELNET команди

en: Run commands
uk: Виконати команди

en: Run custom commands on Zabbix agent
uk: Виконати команди користувача на Zabbix агенті

en: Run custom commands on Zabbix server
uk: Виконати команди користувача на Zabbix сервері

en: Run global script
uk: Виконати глобальний скрипт

en: Run remote commands on current host
uk: Виконати віддалені команди на поточному вузлі мережі

en: Run remote commands on host groups
uk: Виконати віддалені команди в групах вузлів мережі

en: Run remote commands on hosts
uk: Виконати віддалені команди на вузлах мережі

en: Run specified command on the host. Returns text result of the command; 1 - with mode as nowait (regardless of command result)
uk: Виконує вказану команду на вузлі мережі. Повертає текстовий результат команди; 1 - якщо mode вказаний як nowait (незалежно від результату команди)

en: Russian (ru_RU)
uk: Російська (ru_RU)

[ctx: Saturday short]
en: S
uk: Сб

[ctx: Sunday short]
en: S
uk: Нд

en: SMTP email
uk: SMTP адрес електронної пошти

en: SMTP helo
uk: SMTP привітання (helo)

en: SMTP server
uk: SMTP сервер

en: SMTP server port
uk: Порт SMTP серверу

en: SNMP interfaces
uk: SNMP інтерфейси

en: SNMP trap
uk: SNMP трап

en: SNMP trap key is invalid.
uk: Ключ SNMP trap помилковий.

en: SNMPv1 agent
uk: SNMPv1 агент

en: SNMPv2 agent
uk: SNMPv2 агент

en: SNMPv3 agent
uk: SNMPv3 агент

en: SQL count: %1$s (selects: %2$s | executes: %3$s)
uk: SQL запитів: %1$s (selects: %2$s | executes: %3$s)

en: SQL query
uk: SQL запит

en: SQL statement execution has failed "%1$s"
uk: Помилка при виконанні SQL запиту "%1$s"

en: SQL statement execution has failed "%1$s".
uk: Помилка при виконанні SQL запиту "%1$s".

en: SSH agent
uk: SSH агент

en: SSL certificate file
uk: Файл SSL сертифікату

en: SSL key file
uk: Файл SSL ключа

en: SSL key password
uk: Пароль SSL ключа

en: SSL verify host
uk: Перевіряти SSL host

en: SSL verify peer
uk: Перевіряти SSL peer

en: Sat
uk: Суб

en: Saturday
uk: Субота

en: Save it as "%1$s"
uk: Зберегти як "%1$s"

en: Scenario
uk: Сценарій

en: Schedule
uk: Заплановано

en: Scheduled check
uk: Запланована перевірка

en: Scheduling
uk: По розкладу

en: Screen
uk: Комплексний екран

en: Screen "%1$s" already exists on template "%2$s".
uk: Комплексний екран "%1$s" вже існує в шаблоні "%2$s".

en: Screen "%1$s" already exists.
uk: Комплексний екран "%1$s" вже існує.

en: Screen "%1$s" cell X - %2$s Y - %3$s is already taken.
uk: Комірка X - %2$s Y - %3$s комплексного екрану "%1$s" вже зайнята.

en: Screen "%1$s" column span in cell X - %2$s Y - %3$s is incorrect.
uk: Об'єднання стовпчиків в комірці X - %2$s Y - %3$s комплексного екрану "%1$s" некоректне.

en: Screen "%1$s" column span in cell X - %2$s Y - %3$s is too big.
uk: Об'єднання стовпчиків в комірці X - %2$s Y - %3$s комплексного екрану "%1$s" занадто велике.

en: Screen "%1$s" is public and read-only sharing is disallowed.
uk: Комплексний екран "%1$s" є публічним, тому спільний доступ тільки на читання не дозволений.

en: Screen "%1$s" row span in cell X - %2$s Y - %3$s is incorrect.
uk: Об'єднання рядків в комірці X - %2$s Y - %3$s комплексного екрану "%1$s" некоректне.

en: Screen "%1$s" row span in cell X - %2$s Y - %3$s is too big.
uk: Об'єднання рядків в комірці X - %2$s Y - %3$s комплексного екрану "%1$s" занадто велике.

en: Screen added
uk: Комплексний екран додано

en: Screen deleted
uk: Комплексний екран видалено

en: Screen name cannot be empty.
uk: Ім'я комплексного екрану не може бути пустим.

en: Screen owner cannot be empty.
uk: Власник комплексного екрану не може бути пустим.

en: Screen updated
uk: Комплексний екран оновлено

en: Screens
uk: Комплексні екрани

en: Script
uk: Скрипт

en: Script "%1$s" already exists.
uk: Скрипт "%1$s" уже існує.

en: Script added
uk: Скрипт додано

en: Script command cannot be empty.
uk: Команда скрипта не може бути пустою.

en: Script deleted | Scripts deleted
uk[0]: Скрипт видалено
uk[1]: Скрипти видалено
uk[2]: Скрипти видалено

en: Script menu path "%1$s" already used in script name "%2$s".
uk: Шлях меню скрипта "%1$s" вже використовується в імені скрипта "%2$s".

en: Script name
uk: Назва скрипта

en: Script name "%1$s" already used in menu path for script "%2$s".
uk: Ім'я скрипта "%1$s" вже використовується в шляху меню для скрипта "%2$s".

en: Script name cannot be empty.
uk: Ім'я скрипта не може бути пустим.

en: Script parameters
uk: Параметри скрипта

en: Script parameters "%1$s" are missing the last new line feed for media type "%2$s".
uk: В кінці параметрів скрипта "%1$s" відсутній символ нового рядка для методу повідомлень "%2$s".

en: Script profiler
uk: Профілювання скрипта

en: Script updated
uk: Скрипт оновлено

en: Script with scriptid "%1$s" does not exist.
uk: Скрипт з scriptid "%1$s" не існує.

en: Scripts
uk: Скрипти

en: Search
uk: Пошук

en: Search attribute
uk: Атрибут пошуку

en: Search pattern is empty
uk: Шаблон пошуку пустий

en: Search/Filter elements limit
uk: Ліміт елементів в пошуку/фільтрі

[ctx: adjective]
en: Second
uk: Другий

en: Secondary POC cell
uk: Другорядний мобільний для контакту

en: Secondary POC email
uk: Другорядний email для контакту

en: Secondary POC name
uk: Другорядне ім'я для контакту

en: Secondary POC notes
uk: Другорядні нотатки для контакту

en: Secondary POC phone A
uk: Другорядний телефон А для контакту

en: Secondary POC phone B
uk: Другорядний телефон B для контакту

en: Secondary POC screen name
uk: Другорядне нік-ім'я для контакту

en: Seconds
uk: Секунд

en: Security level
uk: Рівень безпеки

en: Security name
uk: Ім'я безпеки

en: Select
uk: Вибрати

en: Select prototype
uk: Обрати прототип

en: Select rows with value like
uk: Відібрати рядки, які в значенні містять

en: Selected
uk: Відібрані

en: Selected actions deleted
uk: Вибрані дії видалено

en: Selected and all unacknowledged PROBLEM events
uk: Вибрані та всі непідтверджені події ПРОБЛЕМА

en: Selected and all unacknowledged events
uk: Вибрані та всі непідтверджені події

en: Selected elements
uk: Вибрані елементи

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Send message to user groups
uk: Надіслати повідомлення групі користувачів

en: Send message to users
uk: Надіслати повідомлення користувачам

en: Send only to
uk: Надіслати тільки на

en: Send to
uk: Надіслати

en: Send to User groups
uk: Надіслати групі користувачів

en: Send to Users
uk: Надіслати користувачам

en: Sent
uk: Надіслано

en: Sep
uk: Вер

en: Separated
uk: Непідтверджені окремо

en: September
uk: Вересень

en: Serial number A
uk: Серійний номер А

en: Serial number B
uk: Серійний номер Б

en: Server
uk: Сервер

en: Server info
uk: Інформація про сервер

en: Server time
uk: Час на сервері

en: Service
uk: Послуга

en: Service "%1$s" cannot be deleted, because it is dependent on another service.
uk: Послуга "%1$s" не може бути видалена, тому що інша послуга залежить від неї.

en: Service "%1$s" cannot be dependent on itself.
uk: Послуга "%1$s" не може залежати сама від себе.

en: Service "%1$s" cannot be linked to a trigger and have children at the same time.
uk: Послуга "%1$s" не може бути пов'язана з тригером і бути підлеглою одночасно.

en: Service "%1$s" is already hardlinked to a different service.
uk: Послуга "%1$s" вже жорстко з'єднана з іншою послугою.

en: Service cannot be parent and child at the same time.
uk: Послуга не може бути батьківською та підлеглою одночасно.

en: Service created
uk: Послугу створено

en: Service deleted
uk: Послугу видалено

en: Service port
uk: Порт сервісу

en: Service start time must be less than end time.
uk: Час початку послуги має бути меншим за час закінчення.

en: Service times
uk: Періоди послуги

en: Service type
uk: Тип сервісу

en: Service updated
uk: Послугу оновлено

en: Services
uk: Послуги

en: Services form a circular dependency.
uk: Послуги утворюють кільцеву залежність.

en: Session terminated, re-login, please.
uk: Сесія завершилась, будь-ласка повторно увійдіть в систему.

en: Set host inventory mode
uk: Встановити режим інвентарних даних вузла мережі

en: Severity
uk: Важливість

en: Severity (descending)
uk: Важливість (в порядку спадання)

en: Sharing
uk: Спільний доступ

en: Sharing option "%1$s" is missing a value for map "%2$s".
uk: В опції спільного доступу "%1$s" відсутнє значення для карти мережі "%2$s".

en: Sharing option "%1$s" is missing a value for screen "%2$s".
uk: В опції спільного доступу "%1$s" відсутнє значення для комплексного екрану "%2$s".

en: Show
uk: Відобразити

en: Show all (%1$s day) | Show all (%1$s days)
uk[0]: Відображати все (%1$s день)
uk[1]: Відображати все (%1$s дні)
uk[2]: Відображати все (%1$s днів)

en: Show details
uk: Відображувати деталі

en: Show events max "%1$s".
uk: Відображувати макс "%1$s" подій.

en: Show events not older than (in days)
uk: Відображувати події не старше ніж (в днях)

en: Show events not older than (in days) "%1$s".
uk: Відображувати події не старше ніж (в днях) "%1$s".

en: Show hosts in maintenance
uk: Відображувати вузли мережі в періодах сервісу

en: Show items without data
uk: Відображувати елементи даних без історії

en: Show legend
uk: Відображувати легенду

en: Show lines
uk: Відображувати лінії

en: Show selected
uk: Відобразити тільки відібрані

en: Show selected groups
uk: Відображати вибрані групи

en: Show text as HTML
uk: Відобразити текст у вигляді HTML

en: Show triggers
uk: Відображувати тригери

en: Show unacknowledged (%1$s day) | Show unacknowledged (%1$s days)
uk[0]: Відображувати непідтверджені (%1$s день)
uk[1]: Відображувати непідтверджені (%1$s дні)
uk[2]: Відображувати непідтверджені (%1$s днів)

en: Show value
uk: Відображувати значення

en: Show warning if Zabbix server is down
uk: Відображувати попередження, якщо Zabbix сервер недоступний

en: Show working time
uk: Відображувати робочий час

en: Shown
uk: Показана

en: Sign in
uk: Увійти

en: Sign out
uk: Вихід

en: Simple
uk: Простий

en: Simple check
uk: Проста перевірка

en: Simple graph
uk: Простий графік

en: Simple graph prototype
uk: Прототип простого графіку

en: Site ZIP / postal
uk: Поштовий індекс

en: Site address A
uk: Адреса А

en: Site address B
uk: Адреса B

en: Site address C
uk: Адреса C

en: Site city
uk: Місто

en: Site country
uk: Країна

en: Site notes
uk: Примітки

en: Site rack location
uk: Місце знаходження стійки

en: Site state / province
uk: Область / район

en: Size of the response received from Zabbix server "%1$s" exceeds the allowed size of %2$s bytes. This value can be increased in the ZBX_SOCKET_BYTES_LIMIT constant in include/defines.inc.php.
uk: Розмір отриманої відповіді від Zabbix сервера "%1$s" перевищує допустимий розмір в %2$s байт. Це значення може бути збільшене за допомогою константи ZBX_SOCKET_BYTES_LIMIT в include/defines.inc.php.

en: Skipped copying of graph "%1$s" to host "%2$s".
uk: Пропущено копіювання графіку "%1$s" у вузол мережі "%2$s".

en: Slide
uk: Слайд

en: Slide show
uk: Слайдшоу

en: Slide show "%1$s" already exists.
uk: Слайд шоу "%1$s" вже існує.

en: Slide show "%1$s" is public and read-only sharing is disallowed.
uk: Слайд шоу "%1$s" є публічним, тому спільний доступ тільки на читання не дозволений.

en: Slide show "%s" already exists.
uk: Слайдшоу "%s" вже існує.

en: Slide show added
uk: Слайдшоу додано

en: Slide show deleted
uk: Слайдшоу видалено

en: Slide show must contain slides.
uk: Слайдшоу повинно містити слайди.

en: Slide show owner cannot be empty.
uk: Власник слайд шоу не може бути пустим.

en: Slide show updated
uk: Слайдшоу оновлено

en: Slide shows
uk: Слайдшоу

en: Slides
uk: Слайди

en: Slovak (sk_SK)
uk: Словацька (sk_SK)

en: Snooze
uk: Подрімати

en: Soft
uk: Не жорстка

en: Software
uk: Програмне забезпечення

en: Software (Full details)
uk: Програмне забезпечення (повні деталі)

en: Software application A
uk: Програмне забезпечення A

en: Software application B
uk: Програмне забезпечення B

en: Software application C
uk: Програмне забезпечення C

en: Software application D
uk: Програмне забезпечення D

en: Software application E
uk: Програмне забезпечення E

en: Software architecture information. Returns string
uk: Інформація про архітектуру програмного забезпечення. Повертає рядок

en: Sort entries by
uk: Сортування записів за

en: Sort order (0->999)
uk: Порядок сортування (0->999)

en: Sort triggers by
uk: Сортувати тригери за

en: Sorting by field "%1$s" not allowed.
uk: Сортування по полю "%1$s" не дозволено.

en: Source
uk: Джерело

en: Spanish (es_ES)
uk: Іспанська (es_ES)

en: Specified script does not exist or you do not have rights on it for action operation command.
uk: Вказаний скрипт не існує або ви не маєте до нього доступу для команди операції дії.

en: Specify some filter condition to see the items.
uk: Вкажіть якусь умову в фільтрі щоб бачити елементи даних.

en: Specify some filter condition to see the values.
uk: Вкажіть якусь умову в фільтрі щоб бачити значення.

en: Speed
uk: Швидкість

en: Stacked
uk: Накладається шарами в стек

en: Standard items
uk: Стандартні елементи даних

en: Start in
uk: Початок в

en: Startup time of Zabbix server, Unix timestamp.
uk: Час запуску Zabbix сервера, Unix timestamp.

en: State
uk: Стан

en: Status
uk: Стан

en: Status (ascending)
uk: Статус (в порядку зростання)

en: Status (descending)
uk: Статус (в порядку спадання)

en: Status calculation
uk: Підрахунок статусу

en: Status calculation algorithm
uk: Алгоритм підрахунку статусу

en: Status codes
uk: Коди станів

en: Status of Zabbix
uk: Стан Zabbix

en: Status of discovery
uk: Стан виявлення

en: Status of triggers
uk: Стан тригерів

en: Status only
uk: Тільки статус

en: Step
uk: Крок

en: Step "%1$s" [%2$s of %3$s] failed: %4$s
uk: Крок "%1$s" [%2$s з %3$s] помилковий: %4$s

en: Step duration
uk: Тривалість кроку

en: Step of web scenario
uk: Крок веб сценарію

en: Step with name "%1$s" already exists.
uk: Крок з іменем "%1$s" вже існує.

en: Steps
uk: Кроки

en: Stop
uk: Стоп

en: Store value
uk: Зберігати значення

en: Style
uk: Спосіб

en: Subfilter
uk: Субфільтр

en: Subject
uk: Тема

[ctx: encryption certificate]
en: Subject
uk: Суб'єкт

en: Submap
uk: Суб-карта

en: Success Audit
uk: Аудит успіхів

en: Sum of incoming and outgoing traffic statistics on network interface. Returns integer
uk: Сумарна статистика вхідного та вихідного трафіку на мережевому інтерфейсі. Повертає ціле число

en: Sun
uk: Нед

en: Sunday
uk: Неділя

en: Support
uk: Підтримка

en: Surname
uk: Прізвище

en: Swap in (from device into memory) statistics. Returns integer
uk: Статистика swap in (з пристрою в пам'ять). Повертає ціле число

en: Swap out (from memory onto device) statistics. Returns integer
uk: Статистика swap out (з пам'яті в пристрій). Повертає ціле число

en: Swap space size in bytes or in percentage from total. Returns integer for bytes; float for percentage
uk: Розмір файлу підкачки в байтах або у відсотках від всього розміру. Повертає ціле число для байтів; дробове для відсотків

en: Swedish (sv_SE)
uk: Шведська (sv_SE)

en: Switching authentication method will reset all except this session! Continue?
uk: Переключення методу аутентифікації скине всі сесії за виключенням цієї! Продовжити?

en: System boot time. Returns integer (Unix timestamp)
uk: Час завантаження системи. Повертає ціле число (Unix timestamp)

en: System default
uk: Системна по замовчуванню

en: System error occurred. Please contact Zabbix administrator.
uk: Трапилась системна помилка. Зв'яжіться з адміністратором Zabbix.

en: System error.
uk: Системна помилка.

en: System host name. Returns string
uk: Ім'я вузла мережі системи. Повертає рядок

en: System statistics. Returns integer or float
uk: Статистика системи. Повертає ціле або дробове число

en: System status
uk: Стан системи

en: System time. Returns integer with type as utc; string - with type as local
uk: Час системи. Повертає ціле число для type як utc; рядок - для type як local

en: System uptime in seconds. Returns integer
uk: Час безперервної роботи системи в секундах (uptime). Повертає ціле число

[ctx: Thursday short]
en: T
uk: Чт

[ctx: Tuesday short]
en: T
uk: Вт

en: TELNET agent
uk: TELNET агент

en: TOTAL
uk: ВСЬОГО

en: TRUE
uk: ІСТИНА

en: Table "%1$s" does not exist.
uk: Таблиця "%1$s" не існує.

en: Table "%1$s" doesn't have a field named "%2$s".
uk: Таблиця "%1$s" не має поля з ім'ям "%2$s".

en: Tag
uk: Тег

en: Target
uk: Ціль

en: Target list
uk: Список цілей

en: Target type
uk: Тип цілі

en: Template
uk: Шаблон

en: Template "%1$s" already exists.
uk: Шаблон "%1$s" вже існує.

en: Template "%1$s" cannot be without host group.
uk: Шаблон "%1$s" не може бути без групи вузлів мережі.

en: Template "%1$s" for host "%2$s" does not exist.
uk: Шаблон "%1$s" для вузла мережі "%2$s" не існує.

en: Template added
uk: Шаблон додано

en: Template cannot be linked to another template more than once even through other templates.
uk: Шаблон не може бути приєднано до іншого шаблону більше ніж один раз, навіть через інші шаблони.

en: Template deleted
uk: Шаблон видалено

en: Template group
uk: Група шаблону

en: Template linkage
uk: Зв'язки з шаблонами

en: Template macros
uk: Макроси з шаблону

en: Template name
uk: Ім'я шаблону

en: Template screen "%1$s" already exists.
uk: Шаблонний комплексний екран "%1$s" вже існує.

en: Template screens
uk: Комплексні екрани з шаблону

en: Template trigger
uk: Тригер з шаблону

en: Template updated
uk: Шаблон оновлено

en: Template value
uk: Значення з шаблону

en: Template with the same name "%1$s" already exists.
uk: Шаблон з таким самим іменем "%1$s" вже існує.

en: Template with the same name "%s" already exists.
uk: Шаблон із цим самим ім'ям "%s" вже існує.

en: Template with the same visible name "%1$s" already exists.
uk: Шаблон із цим самим видимим ім'ям "%1$s" вже існує.

en: Template with the same visible name "%s" already exists.
uk: Шаблон із цим самим видимим ім'ям "%s" вже існує.

en: Templated items
uk: Елементи даних з шаблону

en: Templates
uk: Шаблони

en: Templates "%1$s" unlinked from hosts "%2$s".
uk: Шаблони "%1$s" від'єднано від вузлів мережі "%2$s".

en: Test
uk: Тест

en: Test authentication
uk: Тест аутентифікації

en: Test confirmation
uk: Тест підтвердження

en: Test data
uk: Тестові дані

en: Test expressions
uk: Тест виразів

en: Test string
uk: Тестовий рядок

en: Text
uk: Текст (одне поле)

en: The "%1$s.%2$s" method must be called without the "auth" parameter.
uk: Метод "%1$s.%2$s" повинен викликатись без "auth" параметра.

en: The X coordinate of screen element located at X - %1$s and Y - %2$s of screen "%3$s" is too big.
uk: X координата елементу комплексного екрана розміщеного в X - %1$s та Y - %2$s на комплексному екрані "%3$s" занадто велика.

en: The Y coordinate of screen element located at X - %1$s and Y - %2$s of screen "%3$s" is too big.
uk: Y координата елементу комплексного екрана розміщеного в X - %1$s та Y - %2$s на комплексному екрані "%3$s" занадто велика.

en: The application is not discovered anymore and will be deleted in %1$s (on %2$s at %3$s).
uk: Група елементів даних більше не виявляється та буде видалена через %1$s (%2$s о %3$s).

en: The application is not discovered anymore and will be deleted the next time discovery rule is processed.
uk: Група елементів даних більше не виявляється та буде видалена при наступному виконанні правила виявлення.

en: The frontend does not match Zabbix database.
uk: Веб інтерфейс не співпадає з базою даних Zabbix.

en: The frontend does not match Zabbix database. Current database version (mandatory/optional): %d/%d. Required mandatory version: %d. Contact your system administrator.
uk: Веб інтерфейс не співпадає з базою даних Zabbix. Поточна версія бази даних (обов'язкова/опціональна): %d/%d. Необхідна обов'язкова версія: %d. Зв'яжіться з вашим системним адміністратором.

en: The host group is not discovered anymore and will be deleted in %1$s (on %2$s at %3$s).
uk: Група вузлів мережі більше не виявляється та буде видалена через %1$s (%2$s о %3$s).

en: The host group is not discovered anymore and will be deleted the next time discovery rule is processed.
uk: Група вузлів мережі більше не виявляється та буде видалена при наступному виконанні правила виявлення.

en: The host is not discovered anymore and will be deleted in %1$s (on %2$s at %3$s).
uk: Вузел мережі більше не виявляється та буде видалений через %1$s (%2$s о %3$s).

en: The host is not discovered anymore and will be deleted the next time discovery rule is processed.
uk: Вузел мережі більше не виявляється та буде видалений при наступному виконанні правила виявлення.

en: The image is used in icon map %1$s. | The image is used in icon maps %1$s.
uk[0]: Картинка використовується у призначенні іконок %1$s.
uk[1]: Картинка використовується у призначеннях іконок %1$s.
uk[2]: Картинка використовується у призначеннях іконок %1$s.

en: The image is used in map %1$s. | The image is used in maps %1$s.
uk[0]: Картинка використовується у карті мережі %1$s.
uk[1]: Картинка використовується у картах мереж %1$s.
uk[2]: Картинка використовується у картах мереж %1$s.

en: The item is not discovered anymore and will be deleted in %1$s (on %2$s at %3$s).
uk: Елемент даних більш не виявляється і буде видалений через %1$s (%2$s о %3$s).

en: The item is not discovered anymore and will be deleted the next time discovery rule is processed.
uk: Елемент даних більше не виявляється та буде видалений при наступному виконанні правила виявлення.

en: The number of processes. Returns integer
uk: Кількість процесів. Повертає ціле число

en: The received JSON is not a valid JSON-RPC Request.
uk: Отриманий JSON не являється правильним запитом JSON-RPC.

en: The requested remote-procedure does not exist / is not available
uk: Запитувана віддалена процедура не існує / недоступна

en: The web scenario application belongs to a different host than the web scenario host.
uk: Група елементів даних веб сценарію належить іншому вузлу мережі ніж вузлу мережі цього веб сценарію.

en: Theme
uk: Тема інтерфейсу

en: There is "%1$d" group with Internal GUI access. | There are "%1$d" groups with Internal GUI access.
uk[0]: Існує "%1$d" група з Внутрішнім доступом до GUI.
uk[1]: Існує "%1$d" групи з Внутрішнім доступом до GUI.
uk[2]: Існує "%1$d" груп з Внутрішнім доступом до GUI.

en: Third
uk: Третій

en: This field is automatically populated by item "%s".
uk: Це поле автоматично заповнюється елементом даних "%s".

en: This month
uk: Цей місяць

en: This screen column is not empty. Delete it?
uk: Стовпчик комплексного екрану не порожній. Видалити його?

en: This screen row is not empty. Delete it?
uk: Рядок комплексного екрану не порожній. Видалити його?

en: This week
uk: Цей тиждень

en: This year
uk: Цей рік

en: Threshold
uk: Межа

en: Thu
uk: Чет

en: Thursday
uk: Четвер

en: Till
uk: До

en: Time
uk: Час

en: Time (ascending)
uk: Час (в порядку зростання)

en: Time (descending)
uk: Час (в порядку спадання)

en: Time a particular Zabbix process or a group of processes (identified by <type> and <mode>) spent in <state> in percentage.
uk: Час конкретного процесу Zabbix або групи процесів (задається <типом> та <режимом>), проведений у <стані> у відсотках.

en: Time of proxy last access. Name - proxy name. Param - lastaccess. Unix timestamp.
uk: Час останнього доступу проксі. Ім'я - ім'я проксі. Параметр - lastaccess. Штамп часу unix timestamp.

en: Time period
uk: Період часу

en: Time shift
uk: Зсув часу

en: Time type
uk: Тип часу

en: Time zone for PHP is not set (configuration parameter "date.timezone").
uk: Часовий пояс для PHP не вказано (параметр конфігурації "date.timezone").

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Timestamp
uk: Час виникнення (штамп)

en: To
uk: Для

en: To set a host interface select a single item type for all items
uk: Для встановлення інтерфейсу вузла мережі виберіть один тип елемента даних для всіх елементів даних

en: Today
uk: Сьогодні

en: Top
uk: По верхньому краю

en: Total
uk: Всього

en: Total SQL time: %1$s
uk: Всього затрачено часу на SQL: %1$s

en: Total time: %1$s
uk: Всього затрачено часу: %1$s

en: Transaction has not been closed. Aborting...
uk: Транзакція не була закрита. Скасування...

en: Transform SQL query result into a JSON object for low-level discovery.
uk: Перетворює результат SQL запиту в об'єкт JSON для низькорівневого виявлення.

en: Transport error.
uk: Помилка транспорту.

en: Trend data storage period
uk: Період зберігання даних трендів

en: Trend data storage period (in days) "%1$s".
uk: Період зберігання даних трендів (в днях) "%1$s".

en: Trend storage period
uk: Період зберігання трендів

en: Trend storage period (in days)
uk: Період зберігання трендів (в днях)

en: Trends
uk: Динаміка

en: Trends (in days)
uk: Тренди (в днях)

en: Trigger
uk: Тригер

en: Trigger "%1$s" already exists on "%2$s".
uk: Тригер "%1$s" вже існує у "%2$s".

en: Trigger "%1$s" depends on trigger "%2$s", which does not exist.
uk: Тригер "%1$s" залежить від тригера "%2$s", який не існує.

en: Trigger "%s" belongs to templates with different linkages.
uk: Тригер "%s" належить шаблонам з різними приєднаннями.

en: Trigger added
uk: Тригер додано

en: Trigger cannot be dependent on a trigger that is inherited from it.
uk: Тригер не може залежати від тригера, який успадкований від нього.

en: Trigger copied | Triggers copied
uk[0]: Тригер скопійовано
uk[1]: Тригери скопійовано
uk[2]: Тригери скопійовано

en: Trigger data storage period (in days)
uk: Період зберігання даних тригерів (в днях)

en: Trigger deleted
uk: Тригер видалено

en: Trigger description
uk: Опис тригера

en: Trigger disabled | Triggers disabled
uk[0]: Тригер дезактивовано
uk[1]: Тригери дезактивовано
uk[2]: Тригери дезактивовано

en: Trigger displaying options
uk: Параметри відображення тригера

en: Trigger enabled | Triggers enabled
uk[0]: Тригер активовано
uk[1]: Тригери активовано
uk[2]: Тригери активовано

en: Trigger event and alert data storage period
uk: Період зберігання даних подій і повідомлень тригерів

en: Trigger event and alert data storage period (in days) "%1$s".
uk: Період зберігання даних подій і повідомлень тригерів (в днях) "%1$s".

en: Trigger expression condition
uk: Умова виразу тригера

en: Trigger expression must contain at least one host:key reference.
uk: Вираз тригера повинен містити принаймні одне посилання вузел_мережі:ключ.

en: Trigger has items from template "%1$s" that is not linked to host.
uk: Тригер має елементи даних з шаблону "%1$s", який не приєднано до вузла мережі.

en: Trigger in "normal" state
uk: Тригер в "нормальному" стані

en: Trigger in "unknown" state
uk: Тригер в "невідомому" стані

en: Trigger in template "%1$s" has dependency with trigger in template "%2$s".
uk: Тригер з шаблону "%1$s" має залежність від тригера з шаблону "%2$s".

en: Trigger just added. No status update so far.
uk: Трігер щойно було додано. Статус поки що не оновлювався.

en: Trigger label type
uk: Тип ярлика до тригера

en: Trigger name
uk: Ім'я тригера

en: Trigger name like
uk: Ім'я тригера містить

en: Trigger prototype
uk: Прототип тригера

en: Trigger prototype "%1$s" contains item prototypes from multiple discovery rules.
uk: Прототип тригера "%1$s" містить прототипи елементів даних з декількох правил виявлення.

en: Trigger prototype "%1$s" depends on trigger "%2$s", which does not exist.
uk: Прототип тригера "%1$s" залежить від тригера "%2$s", який не існує.

en: Trigger prototype "%1$s" must contain at least one item prototype.
uk: Прототип тригера "%1$s" повинен містити принаймні один прототип елемента даних.

en: Trigger prototype added
uk: Прототип тригера додано

en: Trigger prototype cannot be dependent on a trigger that is inherited from it.
uk: Прототип тригера не може залежати від тригера який успадкований від нього.

en: Trigger prototype deleted
uk: Прототип тригера видалено

en: Trigger prototype disabled | Trigger prototypes disabled
uk[0]: Прототип тригера дезактивовано
uk[1]: Прототипи тригерів дезактивовано
uk[2]: Прототипи тригерів дезактивовано

en: Trigger prototype enabled | Trigger prototypes enabled
uk[0]: Прототип тригера активовано
uk[1]: Прототипи тригерів активовано
uk[2]: Прототипи тригерів активовано

en: Trigger prototype updated
uk: Прототипи тригера оновлено

en: Trigger prototypes
uk: Прототипи тригерів

en: Trigger prototypes deleted
uk: Прототипи тригера видалено

en: Trigger prototypes updated
uk: Прототипи тригерів оновлено

en: Trigger severities
uk: Важливість тригера

en: Trigger severity
uk: Важливість тригера

en: Trigger status "OK"
uk: Стан тригера "ОК"

en: Trigger status "Problem"
uk: Стан тригера "Проблема"

en: Trigger updated
uk: Тригер оновлено

en: Trigger value
uk: Значення тригера

en: Triggers
uk: Тригери

en: Triggers (e/d)[p/o]
uk: Тригери (а/д)[п/о]

en: Triggers deleted
uk: Тригери видалено

en: Triggers info
uk: Інформація по тригерам

en: Triggers overview
uk: Огляд тригерів

en: Triggers status
uk: Статус тригерів

en: Triggers top 100
uk: Найбільш активні 100 тригерів

en: Triggers with severity
uk: Тригери із важливістю

en: Truncated
uk: Скорочено

en: Try to read inaccessible property "%s".
uk: Спроба читання недоступної властивості "%s".

en: Tue
uk: Вів

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Turkish (tr_TR)
uk: Турецька (tr_TR)

en: Two elements should be selected
uk: Має бути обрано два елементи

en: Two items ("%1$s" and "%2$s") cannot populate one host inventory field "%3$s", this would lead to a conflict.
uk: Два елементи даних ("%1$s" та "%2$s") не можуть заповнювати одне поле "%3$s" інвентарних даних вузла мережі, це призвело б до конфлікту.

en: Type
uk: Тип

en: Type (Full details)
uk: Тип (повні деталі)

en: Type (OK)
uk: Тип (ОК)

en: Type (ascending)
uk: Тип (в порядку зростання)

en: Type (descending)
uk: Тип (в порядку спадання)

en: Type of calculation
uk: Тип підрахунку

en: Type of information
uk: Тип інформації

en: Type of information must be "Numeric (unsigned)" or "Numeric (float)" for aggregate items.
uk: Тип інформації повинен бути "Числовий (ціле додатне)" або "Числовий (дробове)" для агрегованих елементів даних.

en: Types
uk: Типи

en: UNKNOWN
uk: НЕВІДОМО

en: UP
uk: ДОСТУПНИЙ

en: URL (after login)
uk: URL (після входу в систему)

en: URL name should be unique for map "%1$s".
uk: Ім'я URL має бути унікальним для карти мережі "%1$s".

en: URL parameter cannot be array.
uk: Параметр URL не може бути масивом.

en: URL parameter name is empty.
uk: Ім'я параметра URL не може бути пустим.

en: URL should have both "name" and "url" fields for map "%1$s".
uk: URL повинен мати обидва поля "name" та "url" для карти мережі "%1$s".

en: URLs
uk: URLи

en: USA (160 characters)
uk: США (160 символів)

en: Ukrainian (uk_UA)
uk: Українська (uk_UA)

en: Unable to create the configuration file.
uk: Не вдалося створити файл налаштувань.

en: Unable to overwrite the existing configuration file.
uk: Не вдалося перезаписати існуючий файл налаштувань.

en: Unable to select configuration.
uk: Неможливо вибрати конфігурацію.

en: Unable to upload file because "file_uploads" is disabled.
uk: Неможливо завантажити файл, так як "file_uploads" відімкнено.

en: Unacknowledged
uk: Непідтверджено

en: Unacknowledged OK events
uk: Непідтверджені події ОК

en: Unacknowledged PROBLEM events
uk: Непідтверджені події ПРОБЛЕМА

en: Unacknowledged only
uk: Тільки непідтверджені

en: Unavailable for users with %1$s.
uk: Недоступно для користувачів з %1$s.

en: Unblock
uk: Разблокувати

en: Unblock selected users?
uk: Розблокувати вибраних користувачів?

en: Units
uk: Одиниця виміру

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown action
uk: Невідома дія

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown function.
uk: Невідома функція.

en: Unknown host item, no such item in selected host
uk: Невідомий елемент даних вузла мережі, немає цього елемента в обраному вузлі

en: Unknown host, no such host present in system
uk: Невідомий вузел мережі, його не представлено в системі

en: Unknown interface type.
uk: Невідомий тип інтерфейсу.

en: Unknown resource
uk: Невідомий ресурс

en: Unknown step failed: %1$s
uk: Помилка в невідомому кроці: %1$s

en: Unknown value type
uk: Невідомий тип

en: Unlink
uk: Від'єднати

en: Unlink and clear
uk: Від'єднати та очистити

en: Unlink from template
uk: Від'єднати від шаблону

en: Unlink from templates
uk: Від'єднати від шаблонів

en: Unlinked: Application "%1$s" on "%2$s".
uk: Від'єднано: Група елементів даних "%1$s" від "%2$s".

en: Unlinked: Discovery rule "%1$s" on "%2$s".
uk: Від'єднано: Правило виявлення "%1$s" від "%2$s".

en: Unlinked: Graph "%1$s" on "%2$s".
uk: Від'єднано: Графік "%1$s" від "%2$s".

en: Unlinked: Graph prototype "%1$s" on "%2$s".
uk: Від'єднано: Прототип графіка "%1$s" від "%2$s".

en: Unlinked: Host prototype "%1$s" on "%2$s".
uk: Від'єднано: Прототип вузлів мережі "%1$s" на "%2$s".

en: Unlinked: Item "%1$s" on "%2$s".
uk: Від'єднано: Елемент даних "%1$s" від "%2$s".

en: Unlinked: Item prototype "%1$s" on "%2$s".
uk: Від'єднано: Прототип елемента даних "%1$s" від "%2$s".

en: Unlinked: Web scenario "%1$s" on "%2$s".
uk: Від'єднано: Веб сценарій "%1$s" на "%2$s".

en: Unmute
uk: Увімк. звук

en: Unsupported import file extension "%1$s".
uk: Непідтримуване розширення файлу імпорту "%1$s".

en: Unsupported import format "%1$s".
uk: Непідтримуваний формат імпорту "%1$s".

en: Unsupported parameter "%1$s" for group prototype.
uk: Непідтримуваний параметр "%1$s" для прототипу групи.

en: Unsupported parameter "%2$s" for a filter condition of action "%1$s".
uk: Непідтримуваний параметр "%2$s" для дії умови фільтру "%1$s".

en: Unsupported parameter "%2$s" for a filter condition of discovery rule "%1$s".
uk: Непідтримуваний параметр "%2$s" для правила виявлення умови фільтру "%1$s".

en: Unsupported parameter "%2$s" for host prototype "%1$s".
uk: Непідтримуваний параметр "%2$s" для прототипу вузла мережі "%1$s".

en: Unsupported parameter "%2$s" for host prototype %1$s host inventory.
uk: Непідтримуваний параметр "%2$s" для інвентарних даних прототипу вузла мережі %1$s.

en: Unsupported parameter "%2$s" for the filter of action "%1$s".
uk: Непідтримуваний параметр "%2$s" для фільтру в дії "%1$s".

en: Unsupported parameter "%2$s" for the filter of discovery rule "%1$s".
uk: Непідтримуваний параметр "%2$s" для фільтру в правилі виявлення "%1$s".

[ctx: discovery results in dashboard]
en: Up
uk: Доступно

[ctx: discovery status]
en: Up
uk: Доступний

en: Update
uk: Оновити

en: Update existing
uk: Оновити існуючі

en: Update interval
uk: Інтервал оновлення

en: Update interval (in sec)
uk: Інтервал оновлення (секунди)

en: Updated
uk: Оновлено

en: Updated status of host "%1$s".
uk: Стан вузла мережі "%1$s" оновлено.

en: Updated: %s
uk: Оновлено: %s

en: Updated: Application "%1$s" on "%2$s".
uk: Оновлено: Група елементів даних "%1$s" на "%2$s".

en: Updated: Discovery rule "%1$s" on "%2$s".
uk: Оновлено: Прототип вузла мережі "%1$s" на "%2$s".

en: Updated: Host prototype "%1$s" on "%2$s".
uk: Оновлено: Прототип вузла мережі "%1$s" на "%2$s".

en: Updated: Item "%1$s" on "%2$s".
uk: Оновлено: Елемент даних "%1$s" на "%2$s".

en: Updated: Item prototype "%1$s" on "%2$s".
uk: Оновлено: Прототип елемента даних "%1$s" на "%2$s".

en: Updated: Trigger "%1$s" on "%2$s".
uk: Оновлено: Тригер "%1$s" на "%2$s".

en: Updated: Trigger prototype "%1$s" on "%2$s".
uk: Оновлено: Прототип тригера "%1$s" на "%2$s".

en: Updated: Web scenario "%1$s" on "%2$s".
uk: Оновлено: Веб сценарій "%1$s" на "%2$s".

en: Upload
uk: Завантажити

en: Upper level maps
uk: Карти верхнього рівня

en: Uptime
uk: Доступний

en: Uptime of Zabbix server process in seconds.
uk: Час роботи процесу Zabbix сервера в секундах (uptime).

en: Uptime/Downtime
uk: Доступний/Недоступний

en: Use bulk requests
uk: Використовувати масові запити

en: Use custom multiplier
uk: Використовувати довільний множник

en: Use if severity
uk: Використовувати, якщо важливість

en: Used in actions
uk: Використовується в діях

en: Used in items
uk: Використовується в елементах даних

en: User
uk: Користувач

en: User "%1$s" cannot be without user group.
uk: Користувач "%1$s" не може бути без групи користувачів.

en: User "%1$s" is map "%2$s" owner.
uk: Користувач "%1$s" є власником карти мережі "%2$s".

en: User "%1$s" is screen "%2$s" owner.
uk: Користувач "%1$s" є власником комплексного екрану "%2$s".

en: User "%1$s" is slide show "%2$s" owner.
uk: Користувач "%1$s" є власником слайд шоу "%2$s".

en: User added
uk: Користувача додано

en: User agent string
uk: Рядок user agent

en: User can't change type for himself
uk: Користувач не може змінювати тип сам собі

en: User cannot add himself to a disabled group or a group with disabled GUI access.
uk: Користувач не може додати сам себе у відключену групу або в групу з відключеним доступом до Веб-інтерфейсу.

en: User cannot change GUI access for himself.
uk: Користувач не може сам собі змінити доступ до веб-інтерфейсу.

en: User cannot change status of himself
uk: Користувач не може змінити статус для себе

en: User cannot change status of himself.
uk: Користувач не може змінити статус сам собі.

en: User deleted
uk: Користувача видалено

en: User group
uk: Група користувачів

en: User group "%1$s" already exists.
uk: Група користувачів "%1$s" вже існує.

en: User group "%1$s" is used in configuration for database down messages.
uk: Група користувачів "%1$s" використовується в налаштуваннях відправки повідомлень про недоступність бази даних.

en: User group "%1$s" is used in script "%2$s".
uk: Група користувачів "%1$s" використовується в скрипті "%2$s".

en: User group "%s" already exists.
uk: Група користувачів "%s" вже існує.

en: User group disabled | User groups disabled
uk[0]: Групу користувачів дезактивовано
uk[1]: Групи користувачів дезактивовано
uk[2]: Групи користувачів дезактивовано

en: User group enabled | User groups enabled
uk[0]: Групу користувачів активовано
uk[1]: Групи користувачів активовано
uk[2]: Групи користувачів активовано

en: User group for database down message
uk: Повідомлення для групи користувачів при недоступності бази даних

en: User group for database down message "%1$s".
uk: Група користувачів для повідомлення про недоступність бази даних "%1$s".

en: User group sharing is missing parameters: %1$s for map "%2$s".
uk: У спільного доступу групи користувачів відсутні параметри: %1$s для карти мережі "%2$s".

en: User group sharing is missing parameters: %1$s for screen "%2$s".
uk: У спільного доступу групи користувачів відсутні параметри: %1$s для комплексного екрану "%2$s".

en: User groups
uk: Групи користувачів

en: User is not allowed to delete himself.
uk: Користувачу не дозволено видалити самого себе.

en: User macro missing parameters: %1$s
uk: У макросу користувача відсутні параметри: %1$s

en: User may not modify GUI access for himself by becoming a member of user group "%s".
uk: Користувач не може модифікувати доступ до GUI для самого себе шляхом введення в групу користувачів "%s".

en: User may not modify system status for himself by becoming a member of user group "%s".
uk: Користувач не може модифікувати системний статус для самого себе шляхом введення в групу користувачів "%s".

en: User name
uk: Ім'я користувача

en: User name does not match with DB
uk: Ім'я користувача не співпадає з БД

en: User password
uk: Пароль користувача

en: User profile
uk: Профіль користувача

en: User session data storage period
uk: Період зберігання даних сесій користувачів

en: User session data storage period (in days) "%1$s".
uk: Період зберігання даних сесій користувачів (в днях) "%1$s".

en: User sessions
uk: Сесії користувачів

en: User sharing is missing parameters: %1$s for map "%2$s".
uk: У спільного доступу користувачів відсутні параметри: %1$s для карти мережі "%2$s".

en: User sharing is missing parameters: %1$s for screen "%2$s".
uk: У спільного доступу користувачів відсутні параметри: %1$s для комплексного екрану "%2$s".

en: User type
uk: Тип користувача

en: User updated
uk: Дані користувача оновлено

en: User with alias "%s" already exists.
uk: Користувач з псевдонімом "%s" вже існує.

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Username and password
uk: Ім'я користувача та пароль

en: Users
uk: Користувачі

en: Users (online)
uk: Користувачі (підключені в даний момент)

en: Users unblocked
uk: Розблоковані користувачі

en: VMware cache statistics. Valid modes are: total, free, pfree, used and pused.
uk: Статистика VMware кешу. Можливі режими: total, free, pfree, used та pused.

en: VMware cluster status, <url> - VMware service URL, <name> - VMware cluster name
uk: Стан кластера VMware, <url> - URL служби VMware, <name> - ім'я кластера VMware

en: VMware datastore capacity statistics in bytes or in percentage from total. Returns integer for bytes; float for percentage
uk: Статистика розміру сховища VMware в байтах або відсотках від загального. Повертає ціле для байт; дробове для відсотків

en: VMware event log, <url> - VMware service URL
uk: Журнал подій VMware, <url> - URL служби VMware

en: VMware hypervisor BIOS uuid, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: uuid BIOS гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: VMware hypervisor ballooned memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Розмір ballooned пам'яті гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: VMware hypervisor cluster name, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Ім'я кластера гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: VMware hypervisor datastore read statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name, <datastore> - datastore name, <mode> - latency
uk: Статистика зчитування зі сховища даних гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware, <datastore> - ім'я сховища даних, <mode> - затримка

en: VMware hypervisor datastore write statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name, <datastore> - datastore name, <mode> - latency
uk: Статистика записування в сховище даних гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware, <datastore> - ім'я сховища даних, <mode> - затримка

en: VMware hypervisor model, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Модель гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: VMware hypervisor name, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Ім'я гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: VMware hypervisor network input statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name, <mode> - bps
uk: Статистика вхідного трафіку мережевого інтерфейсу гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware, <mode> - bps

en: VMware hypervisor network output statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name, <mode> - bps
uk: Статистика вихідного трафіку мережевого інтерфейсу гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware, <mode> - bps

en: VMware hypervisor performance counter, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name, <path> - performance counter path, <instance> - performance counter instance
uk: Лічильник продуктивності гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware, <path> - шлях до лічильника продуктивності, <instance> - екземпляр лічильника продуктивності

en: VMware hypervisor processor frequency, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Частота процесора гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: VMware hypervisor processor model, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Модель процесора гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: VMware hypervisor processor usage in Hz, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Використання процесора гіпервізора VMware в Гц, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: VMware hypervisor status, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Стан гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: VMware hypervisor total memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Загальний розмір пам'ятні гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: VMware hypervisor uptime, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Час роботи гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: VMware hypervisor used memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Розмір використаної пам'ятні гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: VMware hypervisor vendor name, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Ім'я постачальника гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: VMware hypervisor version, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware hypervisor host name
uk: Версія гіпервізора VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста гіпервізора VMware

en: VMware service full name, <url> - VMware service URL
uk: Повне ім'я сервісу VMware, <url> - URL служби VMware

en: VMware service version, <url> - VMware service URL
uk: Версія сервісу VMware, <url> - URL служби VMware

en: VMware virtual machine ballooned memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Розмір ballooned пам'яті віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine committed storage space, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Розмір записаних даних в сховище віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine compressed memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Розмір стисненої пам'яті віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine disk device read statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - disk device instance, <mode> - bps/ops - bytes/operations per second
uk: Статистика зчитування дискового пристрою віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware, <instance> - екземпляр дискового пристрою, <mode> - bps/ops - байт/операцій в секунду

en: VMware virtual machine disk device write statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - disk device instance, <mode> - bps/ops - bytes/operations per second
uk: Статистика записування дискового пристрою віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware, <instance> - екземпляр дискового пристрою, <mode> - bps/ops - байт/операцій в секунду

en: VMware virtual machine file system statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <fsname> - file system name, <mode> - total/free/used/pfree/pused
uk: Статистика файлової системи віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware, <fsname> - ім'я файлової системи, <mode> - total/free/used/pfree/pused

en: VMware virtual machine guest memory usage, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Використання пам'яті гостьової віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine host memory usage, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Використання пам'яті хоста віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine hypervisor name, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Ім'я гіпервізора віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine name, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Ім'я віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine network interface input statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - network interface instance, <mode> - bps/pps - bytes/packets per second
uk: Статистика вхідного трафіку мережевого інтерфейсу віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware, <instance> - екземпляр мережевого інтерфейсу, <mode> - bps/pps - байт/пакетів в секунду

en: VMware virtual machine network interface output statistics, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <instance> - network interface instance, <mode> - bps/pps - bytes/packets per second
uk: Статистика вихідного трафіку мережевого інтерфейсу віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware, <instance> - екземпляр мережевого інтерфейсу, <mode> - bps/pps - байт/пакетів в секунду

en: VMware virtual machine performance counter, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name, <path> - performance counter path, <instance> - performance counter instance
uk: Лічильник продуктивності віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware, <path> - шлях до лічильника продуктивності, <instance> - екземпляр лічильника продуктивності

en: VMware virtual machine power state, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Стан живлення віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine private memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Розмір приватної пам'яті віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine processor ready time ms, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Час готовності процесора віртуальної машини VMware в мілісекундах, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine processor usage in Hz, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Використання процесора віртуальної машини VMware в Гц, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine shared memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Розмір спільної пам'яті віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine swapped memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Розмір пам'яті в фалі підкачки віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine total memory size, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Загальний розмір пам'яті віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine uncommitted storage space, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Розмір незаписаних даних в сховище віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine unshared storage space, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Розмір не спільного простору в сховищі віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: VMware virtual machine uptime, <url> - VMware service URL, <uuid> - VMware virtual machine host name
uk: Час роботи (uptime) віртуальної машини VMware, <url> - URL служби VMware, <uuid> - ім'я хоста віртуальної машини VMware

en: Value
uk: Значення

en: Value "%1$s" is invalid for parameter "grid_align". Choices are: "%2$s" and "%3$s"
uk: Значення "%1$s" являється недопустимим для параметра "grid_align". Варіанти: "%2$s" та "%3$s"

en: Value "%1$s" is invalid for parameter "grid_show". Choices are: "%2$s" and "%3$s".
uk: Значення "%1$s" є недопустимим для параметра "grid_show". Варіанти: "%2$s" та "%3$s".

en: Value "%1$s" is invalid for parameter "grid_show". Choices are: "%2$s".
uk: Значення "%1$s" є недопустимим для параметра "grid_show". Варіанти: "%2$s".

en: Value "%1$s" is too long for field "%2$s" - %3$d characters. Allowed length is %4$d characters.
uk: Значення "%1$s" являється занадто довгим для поля "%2$s" - %3$d символів. Допустима довжина %4$d символів.

en: Value "%1$s" is too long for field "%2$s" - %3$d characters. Allowed length is 2048 characters.
uk: Значення "%1$s" являється занадто довгим для поля "%2$s" - %3$d символів. Допустима довжина 2048 символів.

en: Value "%2$s" of "%1$s" has incorrect decimal format.
uk: Значення "%2$s" для "%1$s" має некоректний десятковий формат.

en: Value "%2$s" of "%1$s" has too many digits after the decimal point: it cannot have more than %3$s digits.
uk: Значення "%2$s" для "%1$s" має занадто багато цифр після коми: воно не може мати більше ніж %3$s цифр.

en: Value "%2$s" of "%1$s" has too many digits before the decimal point: it cannot have more than %3$s digits.
uk: Значення "%2$s" для "%1$s" має занадто багато цифр до коми: воно не може мати більше ніж %3$s цифр.

en: Value "%2$s" of "%1$s" is too long: it cannot have more than %3$s digits before the decimal point and more than %4$s digits after the decimal point.
uk: Значення "%2$s" для "%1$s" занадто довге: воно не може містити більше ніж %3$s цифри до коми та більше ніж %4$s цифри після коми.

en: Value cache effectiveness. Valid parameters are: requests, hits and misses.
uk: Ефективність кешу значень. Допустимі параметри: requests, hits та misses.

en: Value cache statistics. Valid modes are: total, free, pfree, used and pused.
uk: Статистика кешу значень. Допустимі режими: total, free, pfree, used та pused.

en: Value map
uk: Перетворення значення

en: Value map "%1$s" already exists.
uk: Перетворення значень "%1$s" вже існує.

en: Value map added
uk: Перетворення значення додано

en: Value map deleted | Value maps deleted
uk[0]: Перетворення значення видалено
uk[1]: Перетворення значеннь видалено
uk[2]: Перетворення значеннь видалено

en: Value map is missing parameters: %1$s
uk: В перетворенні значень відсутні параметри: %1$s

en: Value map name cannot be empty.
uk: Ім'я перетворення значень не може бути пустим.

en: Value map updated
uk: Перетворення значення оновлено

en: Value mapping
uk: Перетворення значень

en: Value mappings
uk: Перетворення значень

en: Value mappings for value maps will be updated!
uk: Перетворення значень для перетворень значень будуть оновлені!

en: Value of any Windows performance counter. Returns integer, float, string or text (depending on the request)
uk: Значення любого лічильника продуктивності Windows. Повертає ціле число, дробове число, рядок або текст (в залежності від запиту)

en: Value: no data
uk: Значення: немає даних

en: Values
uk: Значення

en: Variables
uk: Змінні

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Verbose
uk: Детально

en: Version of Zabbix agent. Returns string
uk: Версія Zabbix агента. Повертає рядок

en: Vertical
uk: Вертикальний

en: Vertical align
uk: Вирівнювання по вертикалі

en: Vietnamese (vi_VN)
uk: В'єтнамський (vi_VN)

en: View is not rendered.
uk: Перегляд не відтворено.

en: Virtual space size in bytes or in percentage from total. Returns integer for bytes; float for percentage
uk: Розмір віртуального простору в байтах або відсотках від загального. Повертає ціле число для байт; дробове для відсотків

en: Visible name
uk: Видиме ім'я

en: Visible name cannot be empty if host name is missing.
uk: Видиме ім'я не може бути пустим, якщо ім'я вузла мережі відсутнє.

[ctx: Wednesday short]
en: W
uk: Ср

en: Warning
uk: Попередження

[ctx: setup]
en: Warning
uk: Попередження

en: We are sorry, the maximum possible number of elements to remember has been reached.
uk: Вибачте, але досягнуто максимум для запам'ятовування елементів.

en: Web
uk: Веб

en: Web monitoring
uk: Веб моніторинг

en: Web scenario
uk: Веб сценарій

en: Web scenario "%1$s" already exists on host "%2$s".
uk: Веб сценарій "%1$s" вже існує у вузлі мережі "%2$s".

en: Web scenario "%1$s" already exists.
uk: Веб сценарій "%1$s" вже існує.

en: Web scenario added
uk: Веб сценарій додано

en: Web scenario deleted
uk: Веб сценарій видалено

en: Web scenario disabled | Web scenarios disabled
uk[0]: Веб сценарій дезактивовано
uk[1]: Веб сценарії дезактивовано
uk[2]: Веб сценарії дезактивовано

en: Web scenario enabled | Web scenarios enabled
uk[0]: Веб сценарій активовано
uk[1]: Веб сценарії активовано
uk[2]: Веб сценарії активовано

en: Web scenario missing parameters: %1$s
uk: У веб сценарію відсутні параметри: %1$s

en: Web scenario must have at least one step.
uk: Веб сценарій повинен мати принаймні один крок.

en: Web scenario name cannot be empty.
uk: Ім'я веб сценарію не може бути пустим.

en: Web scenario step "%1$s" already exists.
uk: Крок веб сценарію "%1$s" вже існує.

en: Web scenario step URL cannot be empty.
uk: URL кроку веб сценарію не може бути пустим.

en: Web scenario step is missing parameters: %1$s
uk: Для кроку веб сценарію відсутні параметри: %1$s

en: Web scenario step name cannot be empty.
uk: Ім'я кроку веб сценарію не може бути пустим.

en: Web scenario step number cannot be less than 1.
uk: Номер кроку веб сценарію не може бути меншим 1.

en: Web scenario updated
uk: Веб сценарій оновлено

en: Web scenarios
uk: Веб сценарії

en: Wed
uk: Сер

en: Wednesday
uk: Середа

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

en: Welcome to
uk: Ласкаво просимо до

en: When active
uk: Коли активно

en: Width
uk: Ширина

en: With data collection
uk: Зі збором даних

en: With last event unacknowledged
uk: З останньою непідтвердженою подією

en: With problems
uk: З проблемами

en: With triggers
uk: З тригерами

en: With unacknowledged events
uk: З непідтвердженими подіями

en: Without problems
uk: Без проблем

en: Without triggers
uk: Без тригерів

en: Wizard
uk: Майстер

en: Working time
uk: Робочий час

en: Working time "%1$s".
uk: Робочий час "%1$s".

en: Write
uk: Запис

en: Wrong fields for dependency for service "%1$s".
uk: Помилкові поля для залежності послуги "%1$s".

en: Wrong fields for element.
uk: Помилкові поля для елемента.

en: Wrong fields for host "%1$s".
uk: Помилкові поля для вузла мережі "%1$s".

en: Wrong fields for image "%1$s".
uk: Помилкові поля для картинки "%1$s".

en: Wrong fields for linktrigger delete.
uk: Помилкові поля для видалення linktrigger.

en: Wrong fields for linktrigger update.
uk: Помилкові поля для оновлення linktrigger.

en: Wrong fields for linktrigger.
uk: Помилкові поля для linktrigger.

en: Wrong fields for macro "%1$s".
uk: Помилкові поля для макросу "%1$s".

en: Wrong fields for map link.
uk: Помилкові поля для зв'язку на карті мережі.

en: Wrong fields for proxy "%1$s".
uk: Помилкові поля для проксі "%1$s".

en: Wrong fields for script.
uk: Помилкові поля для скрипта.

en: Wrong fields for service "%1$s".
uk: Помилкові поля для послуги "%1$s".

en: Wrong fields for time for service "%1$s".
uk: Помилкові поля для часу послуги "%1$s".

en: Wrong fields for trigger.
uk: Помилкові поля для тригера.

en: Wrong fields for user "%s".
uk: Помилкові поля для користувача "%s".

en: Wrong value for url field.
uk: Помилкове значення для поля url.

en: XML is empty
uk: XML пустий

en: Y axis MAX value
uk: Максимальне значення вісі Y

en: Y axis MAX value must be greater than Y axis MIN value.
uk: МАКС значення вісі Y має бути більшим ніж МІН значення вісі Y.

en: Y axis MIN value
uk: Мінімальне значення вісі Y

en: Y axis side
uk: Розміщення вісі Y

en: Y-m-d
uk: d.m.Y

en: Y-m-d H:i
uk: d.m.Y H:i

en: Y-m-d H:i:s
uk: d.m.Y H:i:s

en: Year
uk: Рік

en: Yearly
uk: Щороку

en: Yes
uk: Так

en: Yesterday
uk: Вчора

en: You are logged in as "%1$s".
uk: Ви увійшли під іменем "%1$s".

en: You are not able to choose some of the languages, because locales for them are not installed on the web server.
uk: Ви не можете вибрати деякі з мов, тому що їх локалі не встановлено на веб-сервері.

en: You are not allowed to alter privileges for user "%s".
uk: Вам не дозволено змінювати привілеї користувача "%s".

en: You are not logged in
uk: Ви не увійшли в систему

en: You can not switch hosts for current selection.
uk: Ви не можете перемкнути вузли мережі для поточного вибору.

en: You did not specify host for operation.
uk: Ви не вказали вузел мережі для операції.

en: You did not specify host group for operation.
uk: Ви не вказали групу вузлів мережі для операції.

en: You did not specify targets for action operation command "%s".
uk: Ви не вказали цілі для команди "%s" в операції дії.

en: You did not specify targets for action operation global script "%s".
uk: Ви не вказали цілі глобального скрипта "%s" в операції дії.

en: You do not have permission to perform this operation.
uk: У вас немає повноважень для виконання цієї операції.

en: You do not have permissions to create users.
uk: У вас немає повноважень для створення користувачів.

en: You do not have permissions to update other users.
uk: У вас немає повноважень для оновлення інших користувачів.

en: You do not have permissions to update user or user does not exist.
uk: У вас немає повноважень для оновлення користувача або користувач не існує.

en: You have no permissions to access this page.
uk: У вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки.

en: You must login to view this page.
uk: Ви маєте увійти в систему для перегляду цієї сторінки.

en: Your database is not working properly. Please wait a few minutes and try to repeat this action. If the problem still persists, please contact system administrator. The problem might be caused by long running transaction or row level lock accomplished by your database management system.
uk: Ваша база даних не працює коректно. Зачекайте будь-ласка декілька хвилин та спробуйте повторити цю дію. Якщо проблема досі присутня, зв'яжіться з адміністратором. Проблема може бути викликана довгою запущеною транзакцією або блокуванням на рівні стовпчика, яку виконує ваша система управління базою даних.

en: Zabbix Admin
uk: Zabbix Адміністратор

en: Zabbix Super Admin
uk: Zabbix Супер-адміністратор

en: Zabbix User
uk: Zabbix Користувач

en: Zabbix agent
uk: Zabbix агент

en: Zabbix agent (active)
uk: Zabbix агент (активний)

en: Zabbix aggregate
uk: Zabbix агрегований

en: Zabbix has received an incorrect request.
uk: Zabbix отримав некоректний запит.

en: Zabbix internal
uk: Zabbix внутрішні

en: Zabbix internal authentication
uk: Внутрішня аутентифікація Zabbix

en: Zabbix server
uk: Zabbix сервер

en: Zabbix server "%s" can not be reached. Possible reasons:
    1. Incorrect server IP/DNS in the "zabbix.conf.php";
    2. Incorrect network configuration.
uk: Не вдалось досягти Zabbix сервер "%s". Можливі причини:
    1. Некоректний IP/DNS сервера в "zabbix.conf.php";
    2. Некоректне налаштування мережі.

en: Zabbix server IP or port is not set!
uk: IP адресу або порт Zabbix сервера не задано!

en: Zabbix server details
uk: Деталі Zabbix сервера

en: Zabbix server info
uk: Інформація про Zabbix сервер

en: Zabbix server is not running: the information displayed may not be current.
uk: Zabbix сервер не запущено: відображувана інформація може бути не актуальною.

en: Zabbix server is running
uk: Zabbix сервер в запущеному стані

en: Zabbix server is running check interval "%1$s".
uk: Інтервал перевірки працездатності Zabbix сервера "%1$s".

en: Zabbix server name
uk: Ім'я Zabbix сервера

en: Zabbix server port
uk: Порт Zabbix сервера

en: Zabbix trapper
uk: Zabbix трапер

en: Zoom
uk: Період

en: [Wrong value for day: "%s" ]
uk: [Неправильне значення дня: "%s" ]

en: [Wrong value for month: "%s" ]
uk: [Неправильне значення місяця: "%s" ]

en: a character string is expected
uk: очікується рядок символів

en: a numeric value is expected
uk: очікується числове значення

en: abschange() - Absolute difference between last and previous value
uk: abschange() - Різниця по модулю між останнім і попереднім значениям

en: affects only filtered data
uk: впливає тільки на відфільтровані дані

en: agent
uk: агент

en: all
uk: всі

en: all media
uk: всі методи повідомлень

en: an array is expected
uk: очікується масив

en: an empty string is expected
uk: очікувався пустий рядок

en: an even number of hexadecimal characters is expected
uk: очікується парна кількість шістнадцяткових символів

en: as Blue
uk: синім

en: as Green
uk: зеленим

en: as Red
uk: червоним

en: auto registration
uk: автореєстрація

en: auto-registered host
uk: автоматично зареєстрований вузел мережі

en: avg
uk: сер.

en: avg() - Average value of a period T
uk: avg() - Середнє значення за період Т

en: band() - Bitwise AND of last (most recent) T value and mask
uk: band() - Побітове ТА останнього (найбільш недавнього) значення Т та маска

en: blinking
uk: мигання

en: cannot be empty
uk: не може бути пустим

en: change() - Difference between last and previous value
uk: change() - Різниця між останнім та попереднім значенням

en: check expression starting from "%1$s"
uk: перевірте вираз починаючи з "%1$s"

en: configure
uk: налаштувати

en: count() - Number of successfully retrieved values V (which fulfill operator O) for period T
uk: count() - Кількість успішно отриманих значень V (які задовільняють оператор О) за період Т

[ctx: day short]
en: d
uk: д

en: d.M
uk: d M

en: date() - Current date
uk: date() - Поточна дата

en: dayofmonth() - Day of month
uk: dayofmonth() - День місяця

en: dayofweek() - Day of week
uk: dayofweek() - День тижня

en: days
uk: днів

en: dd
uk: дд

en: default
uk: по замовчуванню

en: delta() - Difference between MAX and MIN value of a period T
uk: delta() - Різниця між МАКС та МІН значенням за період Т

en: diff() - Difference between last and preceding values (1 - true, 0 - false)
uk: diff() - Відмінність останнього та попереднього значень (1 - істина, 0 - фальш)

en: discovered host
uk: виявлений вузел мережі

en: discovered service
uk: виявлений сервіс

en: discovery
uk: виявлення

en: dynamic
uk: динаміч.

en: esc_step_from and esc_step_to must be set together.
uk: esc_step_from та esc_step_to повинні встановлюватись одночасно.

en: exactly
uk: точно

en: expression is empty
uk: вираз пустий

en: fixed
uk: фіксов.

en: forecast() - Forecast for next t seconds based on period T
uk: forecast() - Прогноз значення через t секунд на основі періоду Т

en: fuzzytime() - Difference between item value (as timestamp) and Zabbix server timestamp is less than or equal to T seconds (1 - true, 0 - false)
uk: fuzzytime() - Різниця між значенням елементу даних (як штамп часу) та штампом часу Zabbix сервера є меншою за або дорівнює T секунд (1 - істина, 0 - фальш)

[ctx: item_form]
en: global housekeeping settings
uk: глобальних налаштуваннях очистки історії

[ctx: hour short]
en: h
uk: г

en: hh
uk: гг

en: host
uk: вузел мережі

en: host group
uk: група вузлів мережі

en: icon
uk: іконка

en: image
uk: картинка

en: in
uk: в

en: incorrect syntax near "%1$s"
uk: некоректний синтаксис біля "%1$s"

[ctx: event source]
en: internal
uk: внутрішній

en: iregexp() - Regular expression V matching last value in period T (non case-sensitive; 1 - match, 0 - no match)
uk: iregexp() - Регулярний вираз V відповідає останньому значенню за період Т (не залежить від регістру; 1 - відповідає, 0 - не відповідає)

en: is
uk: є

en: item
uk: елемент даних

en: key is empty
uk: ключ пустий

en: last
uk: ост.

en: last() - Last (most recent) T value
uk: last() - Останнє (найбільш недавнє) значення Т

en: like
uk: містить

en: logeventid() - Event ID of last log entry matching regular expression T (1 - match, 0 - no match)
uk: logeventid() - ID події останнього запису логу відповідає регулярному виразу Т (1 - відповідає, 0 - не відповідає)

en: logseverity() - Log severity of the last log entry
uk: logseverity() - Важливість останнього запису логу

en: logsource() - Log source of the last log entry matching parameter T (1 - match, 0 - no match)
uk: logsource() - Джерело в останньому записі логу відповідає параметру Т (1 - відповідає, 0 - не відповідає)

en: low-level discovery rule
uk: правило низькорівневого виявлення

[ctx: minute short]
en: m
uk: хв

[ctx: month short]
en: m
uk: м

en: macro is empty
uk: макрос пустий

en: macro(s)
uk: макрос(и)

en: maintenance
uk: сервісі

en: map
uk: карта мережі

en: matches
uk: співпадає

en: max
uk: макс.

en: max() - Maximum value for period T
uk: max() - Максимальне значення за період Т

en: min
uk: мін.

en: min() - Minimum value for period T
uk: max() - Мінімальне значення за період Т

en: minimum 60 seconds
uk: мінімум 60 секунд

en: minimum length is %1$s characters
uk: мінімальна довжина %1$s символів

en: mm
uk: мм

[ctx: millisecond short]
en: ms
uk: мс

en: must be a valid LDAP user
uk: має бути дійсним користувачем LDAP

en: must be between "%1$s" and "%2$s"
uk: має бути між "%1$s" та "%2$s"

en: new
uk: новий

[ctx: new element in multiselect]
en: new
uk: новий

en: no data
uk: немає даних

en: nodata() - No data received during period of time T (1 - true, 0 - false)
uk: nodata() - Відсутність отриманих даних за період часу Т (1 - істина, 0 - фальш)

en: not in
uk: не в

en: not like
uk: не містить

en: not running
uk: не запущено

en: not selected
uk: не обрано

en: now
uk: зараз

en: now() - Number of seconds since the Epoch
uk: now() - Кількість секунд починаючи з Epoch

en: of
uk: із

en: off
uk: вимк

en: on
uk: в

en: other
uk: інший

en: percentile() - Percentile P of a period T
uk: percentile() - Процентне P за період Т

en: prev() - Previous value
uk: prev() - Попереднє значення

en: refreshed every %1$s sec.
uk: оновлюється кожних %1$s сек.

en: regexp() - Regular expression V matching last value in period T (1 - match, 0 - no match)
uk: regexp() - Регулярний вираз V відповідає останньому значенню за період Т (1 - відповідає, 0 - не відповідає)

en: regular expression
uk: регулярний вираз

en: remember selected
uk: запам'ятати обране

en: root
uk: корінь

en: running
uk: запущено

[ctx: second short]
en: s
uk: с

en: sec
uk: сек.

en: seconds
uk: секунд

en: selected
uk: вибрано

en: short description
uk: короткий опис

en: should be empty
uk: має бути пустим

en: show icon mappings
uk: показати призначення іконок

en: show value mappings
uk: перетворення значень

en: str() - Find string V in last (most recent) value (1 - found, 0 - not found)
uk: str() - Пошук рядка V в останньому (найбільш недавньому) значенні (1 -знайдено, 0 - не знайдено)

en: strlen() - Length of last (most recent) T value in characters
uk: strlen() - Довжина останнього (найбільш недавнього) значення Т в символах

en: sum() - Sum of values of a period T
uk: sum() - Сума значень за період Т

en: template ID "%1$s" is passed %2$s times
uk: шаблон з ID "%1$s" передано %2$s разів

en: the tag "%1$s" is missing
uk: тег "%1$s" відсутній

en: time() - Current time
uk: time() - Поточний час

en: timeleft() - Time to reach threshold estimated based on period T
uk: timeleft() - Час досягнення порогу, вирахуваний на основі періоду Т

en: trigger
uk: тригер

en: type here to search
uk: почніть друкувати для пошуку

en: unexpected end of interval
uk: неочікуваний кінець інтервалу

en: unexpected end of key
uk: неочікуваний кінець ключа

en: unexpected end of macro
uk: неочікуваний кінець макросу

en: unexpected tag "%1$s"
uk: неочікуваний тег "%1$s"

en: unexpected text "%1$s"
uk: неочікуваний текст "%1$s"

en: unexpected value "%1$s"
uk: неочікуване значення "%1$s"

en: unknown
uk: невідомо

en: unsupported version number
uk: непідтримуваний номер версії

en: value
uk: значення

en: value must be one of %1$s
uk: значення має бути одним з %1$s

en: via
uk: через

[ctx: year short]
en: y
uk: р

en: yyyy
uk: рррр
