Zabbix 4.2 - en to lt translation catalogue (125 entries)

en: %1$s (year %2$s)
lt: %1$s (metai %2$s)

en: %1$s Item | %1$s Items
lt[0]: %1$s Elementą
lt[1]: %1$s Elementus
lt[2]: %1$s Elementų

en: %d device | %d devices
lt[0]: %d įtaisą
lt[1]: %d įtaisus
lt[2]: %d įtaisų

en: (Only super admins can create groups)
lt: (Tik super administratoriai gali kurti grupes)

en: (no proxy)
lt: (nerastas įgaliotasis serveris)

en: 0 or 1
lt: 0 arba 1

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: 10 seconds
lt: 10 sekundžių

en: 30 seconds
lt: 30 sekundžių

en: 3D view
lt: 3D vaizdas

en: 5 minutes
lt: 5 minutės

en: 5 seconds
lt: 5 sekundės

en: 500 latest values
lt: 500 paskutinių reikšmių

en: <manual>
lt: <rankinis>

en: Acceptable SLA
lt: Priimtinas SLA

en: Access denied!
lt: Prieiga uždrausta!

en: Ack
lt: Pripažinimas

en: Acknowledge
lt: Pripažinimas

en: Acknowledged
lt: Pripažintas

en: Acknowledged PROBLEM events
lt: Pripažinti PROBLEM įvykiai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Action added
lt: Veiksmas pridėtas

en: Action deleted
lt: Veiksmas ištrintas

en: Action updated
lt: Veiksmas atnaujintas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Active
lt: Aktyvus

[ctx: maintenance status]
en: Active
lt: Aktyvus

en: Active since
lt: Aktyvus nuo

en: Active till
lt: Aktyvus iki

en: Add
lt: Pridėti

en: Add host
lt: Pridėti mazgą

en: Add prototype
lt: Pridėti prototipą

en: Add to favourites
lt: Pridėti prie mėgstamiausių

en: Add to host group
lt: Pridėti prie mazgų grupės

en: Add to host groups
lt: Pridėti prie mazgų grupių

en: Admin
lt: Adminas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Advanced labels
lt: Sudėtingesnė žymė

en: Age
lt: Laikotarpis

en: Age less than
lt: Laikotarpis mažesnis už

en: Agent
lt: Agentas

en: Agent interfaces
lt: Agento sąsaja

en: Alias
lt: Alternatyvus vardas

en: All
lt: Visi

en: All links should have "Name" and "URL" specified
lt: Visos nuorodos turi turėti apibrėžtą "Pavadinimą" ir "URL"

en: Allowed hosts
lt: Leidžiami mazgai

en: Any
lt: Bet kuris

en: Any character string included
lt: Bet kuri simbolio eilutė įtraukta

en: Application
lt: Programa

en: Application "%1$s" already exists.
lt: Programa "%1$s" jau egzistuoja.

en: Application added
lt: Programa pridėta

en: Application error.
lt: Programos klaida.

en: Application updated
lt: Programa atnaujinta

en: Application with ID "%1$s" is not available on "%2$s".
lt: Programa su ID "%1$s" yra nepasiekiama ant "%2$s".

en: Applications
lt: Programos

en: Apply
lt: Taikyti

[ctx: maintenance status]
en: Approaching
lt: Kreipiantis

en: Apr
lt: Bal

en: April
lt: Balandis

en: Are you sure you want perform this action?
lt: Ar tikrai jūs norite atlikti šį veiksmą?

en: Are you sure you want to delete
lt: Ar jūs tikrai norite ištrinti

en: Area size
lt: Srities dydis

en: Area type
lt: Srities tipas

en: As is
lt: Kaip

en: As plain text
lt: Kaip gryną tekstą

en: Asset tag
lt: Aprašo punkto gairė

en: At (hour:minute)
lt: Ties (valanda:minutė)

en: At least one maintenance period must be created.
lt: Bent vienas priežiūros periodas turi būti sukurtas.

en: Audit
lt: Auditas

en: Aug
lt: Rugpj

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Authentication
lt: Autentifikacija

en: Authentication algorithm
lt: Autentifikacijos algoritmas

en: Authentication method
lt: Autentifikacijos metodas

en: Auto-login
lt: Automatinis prisijungimas

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Automatic icon mapping
lt: Automatinis piktogramų išdėstymas

en: Automatic icon selection
lt: Automatinis piktogramų pažymėjimas

en: Availability
lt: Prieinamumas

en: Availability report
lt: Prieinamumo ataskaita

en: Available
lt: Pasiekiamas

en: Average
lt: Vidutinis

en: Background
lt: Fonas

en: Background image
lt: Fono paveikslėlis

en: Base DN
lt: Bazė DN

en: Bind DN
lt: Įrišti DN

en: Bind password
lt: Įrišti slaptažodį

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Bold line
lt: Pusjuodė eilutė

en: Bottom
lt: Apačia

en: Bulgarian (bg_BG)
lt: Bulgarų (bg_BG)

en: By host
lt: Pagal mazgą

en: By trigger template
lt: Pagal trigerio šabloną

en: Calculate SLA, acceptable SLA (in %)
lt: Apskaičiuoti SLA, priimtinas SLA (į %)

en: Calculated
lt: Apskaičiuotas

en: Callback
lt: Atgalinis skambutis

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cannot add action
lt: Negalima pridėti veiksmo

en: Cannot add application
lt: Negalima pridėti programą

en: Cannot add dependency from a host to a template.
lt: Negalima pridėti priklausomybės iš mazgo į šabloną.

en: Cannot add dependency from trigger "%1$s:%2$s" to non existing trigger "%3$s:%4$s".
lt: Negalima pridėti priklausomybės iš trigerio "%1$s:%2$s" į neegzistuojantį trigerį "%3$s:%4$s".Negalima pridėti priklausomybės iš trigerio "%1$s:%2$s" į neegzistuojantį trigerį "%3$s:%4$s".Negalima pridėti priklausomybės iš trigerio "%1$s:%2$s" į neegzistuojantį trigerį "%3$s:%4$s".Negalima pridėti priklausomybės iš trigerio "%1$s:%2$s" į neegzistuojantį trigerį "%3$s:%4$s".Negalima pridėti priklausomybės iš trigerio "%1$s:%2$s" į neegzistuojantį trigerį "%3$s:%4$s".

en: Cannot add discovery rule
lt: Negalima pridėti atradimo taisyklės

en: Cannot add graph
lt: Negalima pridėti grafiko

en: Cannot add group
lt: Negalima pridėti grupės

en: Cannot add host
lt: Negalima pridėti mazgo

en: Cannot add image
lt: Negalima pridėti atvaizdo

en: Cannot add item
lt: Negalima pridėti elemento

en: Cannot add maintenance
lt: Negalima pridėti priežiūros

en: Cannot add media type
lt: Negalima pridėti medijos tipo

en: Cannot add more than one item with type "Graph sum" on graph "%1$s".
lt: Negalima pridėti daugiau nei vieno elemento su tipu "Grafiko suma" ant grafiko "%1$s".Negalima pridėti daugiau nei vieno elemento su tipu "Grafiko suma" ant grafiko "%1$s".Negalima pridėti daugiau nei vieno elemento su tipu "Grafiko suma" ant grafiko "%1$s".Negalima pridėti daugiau nei vieno elemento su tipu "Grafiko suma" ant grafiko "%1$s".Negalima pridėti daugiau nei vieno elemento su tipu "Grafiko suma" ant grafiko "%1$s".

en: Cannot add network map
lt: Negalima pridėti tinklo žemėlapio

en: Cannot add proxy
lt: Negalima pridėti įgaliotojo serverio

en: Cannot add regular expression
lt: Negalima pridėti reguliarios išraiškos

en: Cannot add screen
lt: Negalima pridėti ekrano

en: Cannot add script
lt: Negalima pridėti skripto

en: Cannot add service
lt: Negalima pridėti serviso

en: Cannot add slide show
lt: Negalima pridėti skaidrių rodymo

en: Cannot add template
lt: Negalima pridėti šablono

en: Cannot add trigger
lt: Negalima pridėti trigerio

en: Cannot add user
lt: Negalima pridėti vartotojo

en: Cannot add value map
lt: Negalima pridėti reikšmių žemėlapio

en: Cannot clear history
lt: Negalima išvalyti istorijos

en: Cannot clone graph prototypes.
lt: Negalima klonuoti grafiko prototipų.

en: Cannot clone item prototypes.
lt: Negalima klonuoti elemento prototipų.

en: Cannot clone trigger prototypes.
lt: Negalima klonuoti trigerio prototipų.
