step - en to cs translation catalogue (7 entries)

[ctx: name]
en: Sun
cs: Slunce

[ctx: name]
en: Mercury
cs: Merkur

[ctx: name]
en: Venus
cs: Venuše

[ctx: name]
en: Earth
cs: Země

[ctx: name]
en: Uranus
cs: Uran

[ctx: name]
en: Neptune
cs: Neptun

[ctx: name]
en: World
cs: Svět
