mate-polkit 1.25.0 - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
be: Скінуць усе павышаныя прывілеі

en: Click the icon to drop all elevated privileges
be: Пстрыкніце па значку, каб скасаваць усе ўзнятыя прывілеі

en: Select user...
be: Вылучце карыстальніка…

en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: _Authenticate
be: _Аўтэнтыфікацыя

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
be: Праграма спрабуе выканаць дзеянне, якое патрабуе дадатковых прывілеяў. Аўтэнтыфікацыя ў якасці аднаго з пералічаных карыстальнікаў патрабуецца, каб выканаць гэтае дзеянне.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
be: Праграма спрабуе выканаць дзеянне, якое патрабуе дадатковых прывілеяў. Аўтэнтыфікацыя патрабуецца, каб выканаць гэтае дзеянне.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
be: Праграма спрабуе выканаць дзеянне, якое патрабуе дадатковых прывілеяў. Аўтэнтыфікацыя ў якасці адміністратара (root) патрабуецца, каб выканаць гэтае дзеянне.

en: _Password:
be: _Пароль:

en: <small><b>_Details</b></small>
be: <small><b>Д_эталі</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
be: <small><b>Дзеянне:</b></small>

en: Click to edit %s
be: Пстрыкніце, каб рэдагаваць %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
be: <small><b>Вытворца:</b></small>

en: Click to open %s
be: Пстрыкніце, каб адкрыць %s

en: Authenticate
be: Аўтэнтыфікацыя

en: _Password for %s:
be: _Пароль для %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
be: Спроба аўтэнтыфікацыі правалілася. Паспрабуйце ізноў.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
be: Аўтэнтыфікацыя была адхілена карыстальнікам

en: PolicyKit Authentication Agent
be: PolicyKit, агент аўтэнтыфікацыі

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
be: PolicyKit, агент аўтэнтыфікацыі для асяроддзя MATE
