kdiff3 - en to mai translation catalogue (40 entries)

en: Out of memory
mai: स्मृति सँ बाहर

en: Encoding:
mai: एनकोडिंग:

en: End
mai: अंत

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeCheckBox)
en: Merge
mai: मिलाबू

en: Error
mai: त्रुटि

en: Name
mai: नाम

en: Operation
mai: सँक्रिया

en: Status
mai: स्थिति

en: White
mai: उज्जर

en: Warning
mai: चेतावनी

en: Type
mai: प्रकार

en: Size
mai: आकार

en: File
mai: फाइल

en: not available
mai: उपलब्ध नहि

en: Do Nothing
mai: किछु नहि करू

en: Reload
mai: पुनः लोड करू

en: Search for a string
mai: स्ट्रिंग लेल ढूँढू

en: Show Line Numbers
mai: पंक्ति सँख्यासभ देखाबू

en: Save As...
mai: एहन सहेजू...

en: Printing...
mai: छपाइ भए रहल अछि...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
mai: फाइल (&F)

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
mai: विंडो (&W)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
mai: मुख्य अओजार पट्टी

en: Conflicts
mai: संघर्ष

en: Conflict
mai: विरोध

en: Unicode
mai: यूनिकोड

en: Configure
mai: बिन्यस्त करू

en: Font
mai: फोन्ट

en: Foreground color:
mai: अग्रभूमि क' रंगः

en: Background color:
mai: पृष्ठभूमि क' रंगः

en: Editor
mai: संपादक

en: Auto Select
mai: स्वतः चुनू

en: Integration
mai: संयोजन

en: Abort
mai: छोड़ू

en: Search complete.
mai: खोज पूर्ण भेल.

en: &Cancel
mai: रद्द करू (&C)

en: Configure...
mai: कान्फिगर...

en: Case sensitive
mai: स्थितिक प्रति संवेदनशील

en: &Search
mai: खोज (&S)

en: From Clipboard
mai: क्लिपबोर्ड सँ
