kdiff3 - en to ug translation catalogue (58 entries)

en: Out of memory
ug: ئەسلەك يېتىشمىدى

en: Encoding:
ug: كودلاش:

en: End
ug: تامام

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeCheckBox)
en: Merge
ug: بىرىكتۈر

en: Error
ug: خاتالىق

en: Name
ug: ئاتى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Status
ug: ھالىتى

en: White
ug: ئاق

en: Warning
ug: ئاگاھلاندۇرۇش

en: Rescan
ug: قايتا تەكشۈر

en: Ready.
ug: تەييار.

en: Type
ug: تىپى

en: Size
ug: چوڭلۇقى

en: File
ug: ھۆججەت

en: not available
ug: ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: Do Nothing
ug: ھېچقانداق قىلما

en: Reload
ug: قايتا يۈكلە

en: Quits the application
ug: پروگراممىنى ئاخىرلاشتۇرىدۇ

en: Cuts the selected section and puts it to the clipboard
ug: تاللانغان بۆلەكنى كېسىپ چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرىدۇ

en: Copies the selected section to the clipboard
ug: تاللانغان بۆلەكنى چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرىدۇ

en: Pastes the clipboard contents to current position
ug: چاپلاش تاختىسىنىڭ مەزمۇنىنى نۆۋەتتىكى ئورۇنغا چاپلايدۇ

en: Search for a string
ug: بىر ھەرپ-بەلگە ئىزدە

en: Enables/disables the statusbar
ug: ھالەت بالداقنى ئىناۋەتلىك/ئىناۋەتسىز قىل

en: Show Line Numbers
ug: قۇر نومۇرىنى كۆرسەت

en: Saving file...
ug: ھۆججەت ساقلاۋاتىدۇ…

en: Saving file with a new filename...
ug: يېڭى ھۆججەت ئاتىنى ئىشلىتىپ ساقلاۋاتىدۇ…

en: Save As...
ug: باشقا ئاتتا ساقلا…

en: Printing...
ug: بېسىۋاتىدۇ…

en: Exiting...
ug: چېكىنىۋاتىدۇ…

en: Toggle the statusbar...
ug: ھالەت بالداقنى ئالماشتۇرۇش…

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
ug: كۆزنەك(&W)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

en: Conflicts
ug: توقۇنۇشلار

en: Conflict
ug: توقۇنۇش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fileSelectC) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fileSelectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fileSelectA) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectOutputFile)
en: File...
ug: ھۆججەت …

en: Unicode
ug: يۇنىكود

en: Configure
ug: سەپلە

en: Font
ug: خەت نۇسخا

en: Foreground color:
ug: ئالدى رەڭگى:

en: Background color:
ug: تەگلىك رەڭگى:

en: Editor
ug: تەھرىرلىگۈچ

en: Diff
ug: سېلىشتۇرۇش(Diff)

en: Auto Select
ug: ئۆزلۈكىدىن تاللا

en: Integration
ug: يۈرۈشلەشتۈرۈش

en: Integration Settings
ug: يۈرۈشلەشتۈرۈش تەڭشىكى

en: Command line options to ignore:
ug: پەرۋا قىلمايدىغان بۇيرۇق قۇرى تاللانمىلىرى:

en: Abort
ug: توختات

en: Cutting selection...
ug: تاللانغاننى كېسىۋاتىدۇ…

en: Copying selection to clipboard...
ug: تاللانغاننى چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرۈۋاتىدۇ

en: Inserting clipboard contents...
ug: چاپلاش تاختىسى مەزمۇنلىرىنى قىستۇرۇۋاتىدۇ…

en: Search complete.
ug: ئىزدەش تاماملاندى.

en: &Cancel
ug: ۋاز كەچ(&C)

en: Configure...
ug: سەپلە…

en: Case sensitive
ug: چوڭ كىچىك يېزىلىشنى پەرقلەندۈر

en: &Search
ug: ئىزدە(&S)

en: From Clipboard
ug: چاپلاش تاختىسىدىن
