ktimer - en to sl translation catalogue (46 entries)

en: KDE Timer
sl: Časomer za KDE

en: (c) 2001, Stefan Schimanski
sl: © 2001, Stefan Schimanski

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PrefWidget)
en: Timer Settings
sl: Nastavitve časomera

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_list)
en: List of countdowns you have set
sl: Seznam odštevanj, ki ste jih nastavili

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_list)
en: New countdowns are put here. You can add and remove them, and stop and start them.
sl: Nova odštevanja so dodana sem. Lahko jih dodajate, odstranjujete, zaustavljate ali zaganjate.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Counter
sl: Števec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Delay
sl: Zakasnitev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_state)
en: State
sl: Stanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_list)
en: Command
sl: Ukaz

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task
sl: Dodaj novo opravilo

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new task to the list.
sl: Na seznam doda novo opravilo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &New
sl: &Novo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task
sl: Odstrani opravilo

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a task from the list.
sl: Odstrani opravilo s seznama.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
sl: Odst&rani

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, m_slider)
en: Speed up or slow down your countdown
sl: Pohitrite ali upočasnite odštevanje

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, m_slider)
en: You can use this slider to adjust the time.
sl: Ta drsnik lahko uporabite za prilagajanje časa.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: Time in seconds until command is executed
sl: Čas v sekundah do izvedbe ukaza

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLCDNumber, m_counter)
en: This number is how many seconds are left for the selected countdown.
sl: Ta številka prikazuje število sekund, ki preostajajo do konca odštevanja.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pause)
en: Pause a countdown
sl: Naredi premor odštevanja

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_pause)
en: Use this to pause a timer countdown.
sl: Uporabite to, da napravite premor odštevanja.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_start)
en: Start a countdown
sl: Začni odštevanje

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_start)
en: Use this to start or restart a countdown.
sl: Uporabite za začetek ali nadaljevanje odštevanja.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_stop)
en: Stop a countdown
sl: Zaustavi odštevanje

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, m_stop)
en: Use this to stop the countdown for a task.
sl: Uporabite to za zaustavitev odštevanja za opravilo.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_help)
en: Detailed help documentation
sl: Dokumentacija s podrobno pomočjo

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_help)
en: Click here to open the help documentation viewer.
sl: Kliknite, da odprete pregledovalnik dokumentacije s pomočjo.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_settings)
en: Settings
sl: Nastavitve

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_loop) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_loop)
en: Check this box if you want your countdown to start over after it finishes
sl: Označite to polje, če želite da se odštevanje po koncu ponovno zažene

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_loop)
en: &Loop
sl: Ponav&ljaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Delay:
sl: Zakasnitev:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delay)
en: Enter the seconds here
sl: Sem vnesite sekunde

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_delay)
en: You can change the amount of time in the countdown here.
sl: Tu lahko spremenite količino časa za odštevanje.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want to open one copy of your program
sl: Označite to polje, če želite odpreti samo eno kopijo programa

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_one)
en: Check this box if you only want one instance to open
sl: Označite to polje, če želite odpreti le en primerek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_one)
en: Start only &one instance
sl: Zaženi le &en primerek

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_consecutive) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Check this box if you want to execute this task after the previous one finishes
sl: Označite to polje, če želite da se to opravilo ponovno zažene, ko se je prejšnje opravilo končalo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_consecutive)
en: Consecutive task
sl: Naslednje zaporedno opravilo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: seconds
sl: sekund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Command line:
sl: Ukazna vrstica:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayH)
en: Enter the hours here
sl: Sem vnesite ure

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_delayM)
en: Enter the minutes here
sl: Sem vnesite minute

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: hours
sl: ur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: minutes
sl: minut

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: command you would like to run when time is up
sl: ukaz, ki ga želite zagnati po iztečenem času

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_commandLine)
en: Enter a program you would like to run when the countdown is zero
sl: Vnesite program, ki ga želite zagnati, ko se odštevanje izteče
