Rodent Delta - en to br translation catalogue (32 entries)

note: gtk_window_set_keep_above (GTK_WINDOW(dialog), TRUE);
en: Package Manager
br: Merour ar pakadoù

note: FIXME:yum+zypper search option from pkg_option
en: Search
br: Klask

en: Please wait while querying the server...
br: Gortozit en un goulenn ar servijer mar plij ...

en: Cache
br: Krubuilh

en: Ports
br: Porzhioù

en: Accept
br: Asañtiñ

en: Help
br: Skoazell

en: Cancel
br: Nullañ

en: No
br: Ket

en: Yes
br: Ya

en: Version
br: handelv

en: Homepage
br: Pajenn Er-Gêr

en: Categories
br: Rummadoù

en: Size
br: Ment

en: Installed
br: Staliet

en: Maintainer
br: Ratreer

en: Add
br: Ouzhpennañ

en: Backup
br: Gwareziñ

en: Check
br: Gwiriañ

en: Clean
br: Naet

en: Convert
br: Amdreiñ

en: Uninstall
br: Distaliañ

en: Download
br: Pellgargañ

en: Information
br: Titouroù

en: Install
br: Staliañ

en: Lock
br: Prennañ

en: Plugins
br: Enlugelladoù

en: Statistics
br: Stadegoù

en: Unlock
br: Dibrennañ

en: Upgrade
br: Hizivaat

en: Update
br: Hizivaat

en: remove
br: lemel
