master - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Failed to load the obconf.glade interface file. ObConf is probably not installed correctly.
kk: obconf.glade интерфейс файлын жүктеу сәтсіз. ObConf дұрыс орнатылмаған болуы мүмкін.

en: Failed to load an rc.xml. Openbox is probably not installed correctly.
kk: rc.xml файлын жүктеу сәтсіз. Openbox дұрыс орнатылмаған болуы мүмкін.

en: Error while parsing the Openbox configuration file. Your configuration file is not valid XML.
    
    Message: %s
kk: Openbox баптаулар файлын талдау қатесі. Сіздің баптаулар файлыңыз дұрыс XML файлы емес.
    
    Хабарлама: %s

en: Choose an Openbox theme
kk: Openbox темасын таңдаңыз

en: Openbox theme archives
kk: Openbox темалар архивтері

en: "%s" was installed to %s
kk: "%s" %s ішіне орнатылды

en: "%s" was successfully created
kk: "%s" сәтті жасалды

en: Unable to create the theme archive "%s".
    The following errors were reported:
    %s
kk: "%s" тема архивін жасау мүмкін емес.
    Келесі қателер орын алды:
    %s

en: Unable to run the "tar" command: %s
kk: "tar" командасын жөнелту сәтсіз: %s

en: Unable to create directory "%s": %s
kk: "%s" бумасын жасау сәтсіз: %s

en: "%s" does not appear to be a valid Openbox theme directory
kk: "%s" Openbox үшін дұрыс тема бумасы емес

en: Unable to move to directory "%s": %s
kk: "%s" бумасына жылжыту сәтсіз: %s

en: <span weight="bold">Theme</span>
kk: <span weight="bold">Тема</span>

en: _Install a new theme...
kk: _Жаңа теманы орнату...

en: Create a theme _archive (.obt)...
kk: Тема ар_хивін жасау (.obt)...

en: Theme
kk: Тема

en: Font for active window title:
kk: Белсенді терезе атауының қарібі:

en: Font for inactive window title:
kk: Белсенді емес терезе атауының қарібі:

en: _Button order:
kk: Ба_тырмалар реті:

en: N: Window icon
    L: Window label (Title)
    I: Iconify (Minimize)
    M: Maximize
    C: Close
    S: Shade (Roll up)
    D: Omnipresent (On all desktops)
kk: N: Терезе таңбашасы
    L: Терезе атауы
    I: Қайыру
    M: Жазық қылу
    C: Жабу
    S: Көлеңкелеу (Жинау)
    D: Барлық жұмыс үстелдеріне

en: Title Bar
kk: Атауы

en: Font for menu header:
kk: Мәзір тақырыптамасының қарібі:

en: Font for menu Item:
kk: Мәзір нәрсесінің қарібі:

en: Font for on-screen display:
kk: Экрандағы хабарлама қарібі:

en: Font for inactive on-screen display:
kk: Белсенді емес экрандағы хабарлама қарібі:

en: Misc.
kk: Таңд.
