libfm 1.2 - en to uk translation catalogue (391 entries)

en: Preferred Applications
uk: Улюблені програми

en: Select applications called on click on Web link or e-mail address
uk: Вибір програм, що викликаються по клацанню на Web посилання або поштову адресу

en: Shortcut Editor
uk: Редактор ярликів

en: Create new or change existing desktop entry
uk: Створення або редагування ярлику програми

en: Choose Application
uk: Вибрати програму

en: Use selected application to open files
uk: Використати вибрану програму для відкриття файлів цього типу

en: _Installed Applications
uk: _Встановлені програми

en: <b>C_ommand line to execute:</b>
uk: <b>_Командна стрічка для виконання:</b>

en: _Browse...
uk: Ви_брати...

note: row 1: "Terminal" GtkCheckButton
en: _Execute in terminal emulator
uk: Виконати в _емуляторі терміналу

note: row 2: "X-KeepTerminal" GtkCheckButton
en: _Keep terminal window open after command execution
uk: _Залишити вікно терміналу після завершення виконання

en: <b>These special codes can be used in the command line:</b>
      <b>%f</b>: Represents a single file name
      <b>%F</b>: Represents multiple file names
      <b>%u</b>: Represents a single URI of the file
      <b>%U</b>: Represents multiple URIs
uk: <b>Ці спеціальні коди можна використати в командній стрічці:</b>
      <b>%f</b>: означає назву одного файлу
      <b>%F</b>: означає назву багатьох файлів
      <b>%u</b>: означає URI файлу
      <b>%U</b>: означає багато URI

en: <b>_Application name (optional, set it to keep association)</b>
uk: <b>_Назва програми (для збереження асоціації з файлами цього типу)</b>

en: Execute custom command line to open files
uk: Виконати власну команду для відкриття файлів

en: C_ustom Command Line
uk: _Інша командна стрічка

en: _Set selected application as default action for this file type
uk: Встановити вибрану програму _як типову дію для файлів цього типу

en: Confirm File Replacing
uk: Підтвердити заміщення файлів

en: _Skip
uk: Пр_опустити

en: _Rename
uk: Пере_йменувати

en: _Overwrite
uk: _Перезаписати

en: <b>There is already a file with the same name in this location.</b>
    
    Do you want to replace the existing file
uk: <b>Вже існує файл з такою назвою в цьому місці.</b>
    
    Ви бажаєте замінити існуючий файл

en: with the following file?
uk: наступним файлом?

en: _File name:
uk: _Назва файлу:

en: _Apply this option to all existing files
uk: _Застосувати цю опцію до всіх існуючих файлів

en: Choose An Icon...
uk: Виберіть піктограму...

note: genitive case is here: Choose icon from: ...
en: system icon theme
uk: системної теми значків

note: genitive case is here: Choose icon from: ...
en: image files
uk: файлів зображень

en: <b>Choose icon from:</b>
uk: <b>Вибрати значок з:</b>

en: Execute File
uk: Виконати файл

en: Execute in _Terminal
uk: Виконати в _емуляторі терміналу

en: File Properties
uk: Властивості файлу

en: Icon of the file in folder view
uk: Значок файлу, що буде показаний у теці

en: <b>_Name:</b>
uk: <b>_Назва:</b>

en: <b>Location:</b>
uk: <b>Місцезнаходження:</b>

en: <b>Target file:</b>
uk: <b>Посилається на:</b>

en: <b>File type:</b>
uk: <b>Тип файлу:</b>

en: <b>Open _with:</b>
uk: <b>_Відкривати з:</b>

en: Select the application used to open files of this type
uk: Виберіть програму для відкриття файлів цього типу

en: <b>Total count of files:</b>
uk: <b>Загалом файлів:</b>

en: <b>Total size of files:</b>
uk: <b>Загальний розмір файлів:</b>

en: <b>Size on disk:</b>
uk: <b>Розмір на диску:</b>

en: <b>Last modification:</b>
uk: <b>Останнє оновлення:</b>

en: <b>Last access:</b>
uk: <b>Останній доступ:</b>

en: <b>Last permissions change:</b>
uk: <b>Остання зміна дозволів:</b>

en: _General
uk: _Загальне

en: <b>O_wner:</b>
uk: <b>_Власник:</b>

en: <b>G_roup:</b>
uk: <b>Гру_па:</b>

en: <b>_View content:</b>
uk: <b>Дивитис_я вміст:</b>

en: <b>C_hange content:</b>
uk: <b>З_мінювати вміст:</b>

en: <b>_Execute:</b>
uk: <b>В_иконувати:</b>

en: <b>Special bits:</b>
uk: <b>Особливі опції:</b>

en: Who can read content of the file/directory
uk: Хто може читати вміст файлу чи теки

en: Who can change content of the file/directory
uk: Хто може змінювати вміст файлу чи теки

en: Who can execute the file or enter the directory
uk: Хто може виконувати файл чи заходити до теки

en: Special flags for file execution
uk: Особливі опції виконання файлу

en: Special flags for directory access
uk: Особливі опції доступу до теки

en: <b>Access Control</b>
uk: <b>Контроль доступу</b>

en: Hidden file
uk: Схований файл

en: _Permissions
uk: _Дозволи

en: None
uk: Немає

[ctx: It is a directory access bit - 'sticky' - where only owner can delete a file from it]
en: Sticky
uk: Стійкий біт

en: Set GID
uk: Встановити GID

en: Sticky & set GID
uk: Стійкий та встановити GID

[ctx: this is a file access mode bit, also known as 'suid']
en: Set UID
uk: Встановити UID

en: Set UID & GID
uk: Встановити UID та GID

[ctx: this is a file access mode - only owner can access the file, for others access is denied]
en: Only owner
uk: Лише власник

en: Only owner and group
uk: Лише власник та група

en: Anyone
uk: Будь-хто

en: Nobody
uk: Ніхто

en: Bytes
uk: Байт

en: KB
uk: КБ

en: MB
uk: МБ

en: GB
uk: ГБ

en: Choose Date
uk: Виберіть дату

en: Choose a date from the following calendar
uk: Виберіть дату у наступному календарі

en: Search Files
uk: Пошук файлів

en: <b>File _Name Patterns:</b>
uk: <b>Шаблон _назви файлу:</b>

en: Pattern may be either POSIX shell pattern list (with ',' as separator) or POSIX regular expression.
uk: Шаблон може бути або шаблоном оболонки згідно POSIX (декілька шаблонів мають бути розділені комою), або POSIX регулярний вираз.

en: Case insensiti_ve
uk: _Ігнорувати регістр

en: _Use regular expression
uk: Ви_користовувати регулярний вираз

en: <b>Plac_es to Search:</b>
uk: <b>Д_е шукати:</b>

en: _Search in sub directories
uk: Шукати у _підтеках

en: Search _hidden files
uk: Шукати с_ховані файли

en: Name/_Location
uk: _Шлях пошуку

en: <b>File Type</b>
uk: <b>Тип файлу</b>

en: Only search for files of following types:
uk: Шукати лише файли наступних типів:

en: Te_xt files
uk: Т_екстові файли

en: _Image files
uk: Файли зобра_жень

en: _Audio files
uk: _Звукові файли

en: _Video files
uk: Віде_о файли

en: _Documents
uk: _Документи

en: Folde_rs
uk: Тек_и

en: Ot_her:
uk: _Інше:

en: Any valid content type can be entered here. Wildcard '*' is allowed at end of the type. Multiple types should be separated with ';'.
uk: Введіть потрібний тип файлу. Шаблон '*' можна застосовувати на кінці типу. Декілька значень мають бути розділені ';'.

en: File _Type
uk: _Тип файлу

en: <b>File Contain_s:</b>
uk: <b>_Файл містить:</b>

en: C_ontent
uk: _Вміст

en: <b>File Size</b>
uk: <b>Розмір файлу</b>

en: _Smaller than:
uk: _Менші ніж:

en: _Bigger than:
uk: _Більші ніж:

en: <b>Last Modified Time</b>
uk: <b>Час останньої зміни</b>

en: (None)
uk: (Немає)

en: _Earlier than:
uk: Д_авніші ніж:

en: L_ater than:
uk: _Новіші ніж:

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: <b>Web Browser</b>
uk: <b>Веб-переглядач</b>

en: The preferred Web Browser will be used to open hyperlinks.
uk: Улюблений веб-переглядач, що буде використаний для відкриття гіперпосилань.

en: <b>Mail Client</b>
uk: <b>Поштовий клієнт</b>

en: The preferred Mail Client will be used to compose emails when you click on e-mail addresses.
uk: Улюблений поштовий клієнт, що буде використаний для створення електронного листа при клацанні на e-mail адрес.

en: <b>Terminal Emulator</b>
uk: <b>Емулятор терміналу</b>

en: Command line:
uk: Командна стрічка:

en: System Applications
uk: Системні програми

en: File Associations
uk: Асоціації файлів

note: To: <Destination folder> ex. Copy file to..., Move file to...etc.
en: <b>To:</b>
uk: <b>До:</b>

note: Preparing to do some file operation (Copy, Move, Delete...)
en: Preparing...
uk: Підготовлюю...

en: <b>Data transferred:</b>
uk: <b>Даних перенесено:</b>

en: <b>Time remaining:</b>
uk: <b>Залишилось часу:</b>

en: <b>Errors occurred:</b>
uk: <b>Сталися такі помилки:</b>

en: Empty value
uk: Порожнє значення

en: Invalid selection
uk: Неприпустимий вибір

note: ---- GFile implementation ----
en: Operation not supported
uk: Дія не підтримується

en: Invalid desktop entry file: '%s'
uk: Зіпсований файл ярлику програми: '%s'

en: Could not determine content type of file '%s' to launch it
uk: Не вдалося визначити тип вмісту файлу '%s' для його виконання

en: No default application is set to launch URIs %s://
uk: Типову програму для завантаження URI %s:// не обрано

en: Cannot set working directory to '%s': %s
uk: Не вдалося змінити робочу теку до '%s': %s

en: No default application is set for MIME type %s
uk: Типову програму для типу MIME %s не обрано

en: Devices
uk: Пристрої

en: Network
uk: Мережа

en: Trash Can
uk: Смітник

en: shortcut to URI
uk: посилання на URI

en: fm_template_create_file: invalid argument
uk: fm_template_create_file: помилковий параметр

en: No terminal emulator is set in libfm config
uk: Емулятор терміналу не обрано у конфігурації

en: Invalid description of thumbnailer application
uk: Опис створювача мініатюр недійсний

en: kB
uk: кБ

en: TB
uk: ТБ

en: %u byte | %u bytes
uk[0]: %u байт
uk[1]: %u байти
uk[2]: %u байт

en: KiB
uk: КіБ

en: MiB
uk: МіБ

en: GiB
uk: ГіБ

en: TiB
uk: ТіБ

en: The URI subpath '%s' contains invalid escaped characters
uk: Фрагмент URI '%s' містить неприпустимі екрановані символи

en: Duplicate handler for tag <%s>
uk: Підтримку теґу <%s> вже призначено

en: Failed to parse '%-.*s', which should have been a digit inside a character reference (&#234; for example) - perhaps the digit is too large
uk: Помилка аналізу '%-.*s', де має бути число у символьному посиланні (наприклад, &#234), можливо, число надто велике

en: Character reference did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
uk: Посилання на символ не закінчується крапкою з комою, схоже символ '&' було використано не для позначення початку предикату – екрануйте його як &amp;

en: Character reference '%-.*s' does not encode a permitted character
uk: Посилання на символ "%-.*s" не визначає дозволений символ

en: Empty entity '&;' seen; valid entities are: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;
uk: Виявлено порожній предикат "&;"; допустимими предикатами є: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;

en: Entity name '%-.*s' is not known
uk: Назва елементу '%-.*s' невідома

en: Entity did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
uk: Предикат не закінчується крапкою з комою; очевидно, що символ '&' було використано не для позначення початку предикату – екрануйте його як &amp;

en: Space isn't allowed in the close tag
uk: Закриваючий теґ не може містити порожнин

en: Element '%s' was closed but no element was opened
uk: Було закрито елемент '%s', але жодного елементу не було відкрито

en: Element '%s' was closed but the currently open element is '%s'
uk: Було закрито елемент "%s", але зараз відрито елемент "%s"

en: Invalid char '%c' at start of attribute value
uk: Неприпустимий символ '%c' на початку значення атрибуту

en: Invalid char '%c' at end of attribute value, expected '%c'
uk: Неприпустимий символ '%c' на кінці значення атрибуту, мав бути '%c'

en: Document ended unexpectedly
uk: Несподіване закінчення документу

en: Document was empty or contained only whitespace
uk: Документ порожній чи містить лише пропуски

en: fm_xml_file_to_data: XML data error
uk: fm_xml_file_to_data: помилка у даних XML

en: Customize
uk: Налаштувати

en: <b>Select an application to open "%s" files</b>
uk: <b>Оберіть програму для відкриття файлів "%s"</b>

en: Installed Applications
uk: Встановлені програми

en: <No subfolders>
uk: <Немає підтеки>

en: Loading...
uk: Завантажую...

en: Shows tree of directories in sidebar
uk: Показує дерево тек у боковій панелі

en: _Cancel
uk: _Відмінити

en: C_opy Here
uk: _Копіювати сюди

en: _Move Here
uk: _Перемістити сюди

note: Note to translators: Link in not noun but verb here
en: _Link Here
uk: _Створити посилання

en: XDirectSave failed.
uk: XDirectSave не вдалося.

en: _Open
uk: Ві_дкрити

en: Open _With...
uk: В_ідкрити з...

en: Open _With
uk: В_ідкрити з

en: Copy Pa_th(s)
uk: Копіювати шл_ях(и)

en: H_ide
uk: С_ховати

en: Unh_ide
uk: В_ідновити

en: _Add to Bookmarks
uk: Додати до _закладок

en: _Rename...
uk: Пере_йменувати...

en: Co_mpress...
uk: С_пакувати...

en: Extract _Here
uk: _Розпакувати сюди

en: E_xtract To...
uk: Роз_пакувати до...

en: Prop_erties
uk: Властив_ості

note: Note to translators: Trash in not noun but verb here
en: Move to _Trash
uk: Перенести до с_мітника

en: Your bookmarks already have a bookmark for this folder.
uk: Ви вже маєте цю теку у закладках.

en: Image files
uk: Файли зображень

en: byte | bytes
uk[0]: байт
uk[1]: байти
uk[2]: байт

en: scanning... %d
uk: сканування... %d

en: Please enter a valid user name or numeric id.
uk: Введіть дійсну назву користувача або чисельне id.

en: Please enter a valid group name or numeric id.
uk: Введіть дійсну назву групи або чисельне id.

note: FIXME: may special bits and exec flags still be messed up?
en: Do you want to recursively apply these changes to all files and sub-folders?
uk: Бажаєте рекурсивно застосувати ці зміни до всіх файлів і підтек?

en: Hide or unhide the file
uk: Сховати чи відновити файл

en: This file is hidden because its name starts with a dot ('.').
uk: Цей файл приховано, тому що його назва починається з крапки.

en: Files on this system are hidden if their name starts with a dot ('.'). Hit <Ctrl+H> to toggle displaying hidden files.
uk: Файли у цїй системі є прихованими, якщо їх назви починаються з крапки. Натисніть <Ctrl+H> для зміни стану показування прихованих файлів.

en: scanning...
uk: сканування...

en: <b>_Access content:</b>
uk: <b>Д_оступ до вмісту:</b>

en: Files of different types
uk: Файли різних типів

en: <b>File:</b>
uk: <b>Файл:</b>

en: Multiple files
uk: Кілька файлів

note: columns visible to the users
en: Name
uk: Назва

en: Description
uk: Опис

en: Size
uk: Розмір

en: Permissions
uk: Дозволи

en: Owner
uk: Власник

en: Modified
uk: Змінено

en: Location
uk: Місцезнаходження

en: Extension
uk: Розширення

en: Create _New...
uk: С_творити...

en: Folder
uk: Теку

en: Empty File
uk: Порожній файл

en: _Invert Selection
uk: _Інвертувати виділене

en: _Sort Files
uk: _Сортувати файли

en: _Rename Folder...
uk: _Перейменувати теку...

en: Folder Prop_erties
uk: _Властивості теки

en: Show _Hidden
uk: Показати при_ховане

note: Note to translators: "Mingle..." means "Do not put folders before files" but make the translation as short as possible, please!
en: Mingle _Files and Folders
uk: _Не відображати теки перед файлами

en: _Ignore Name Case
uk: Ігнорувати ре_гістр літер

en: By _Name
uk: За _назвою

en: By _Modification Time
uk: За _часом зміни

en: By _Size
uk: За р_озміром

en: By File _Type
uk: За _типом файлу

en: Enter a name for the newly created folder:
uk: Введіть назву новоствореної теки:

en: Creating New Folder
uk: Створення нової теки

en: Enter a name for empty file:
uk: Введіть назву новоствореного файлу:

en: Creating ...
uk: Створення ...

en: New
uk: Новий

en: Enter a name for the new %s:
uk: Введіть назву нового файлу типу %s:

en: Creating %s
uk: Створення %s

en: _Run default application on file after creation
uk: _Запустити типову програму для новоствореного файлу

en: This text file '%s' seems to be an executable script.
    What do you want to do with it?
uk: Цей текстовий файл '%s' схоже є скриптом запуску.
    Що Ви бажаєте зробити з ним?

en: This file '%s' is executable. Do you want to execute it?
uk: Цей файл '%s' можна запустити. Ви бажаєте запустити його?

note: show error if no paths are added
en: No folders are specified.
uk: Жодної теки не вибрано.

en: Select Folder
uk: Вибрати теку

note: g_message("(!) %s", msg);
en: Error
uk: Помилка

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Question
uk: Питання

en: Only system administrators have the permission to do this.
uk: Це може зробити тільки системний адміністратор.

en: Do you want to move the file '%s' to trash can?
uk: Ви бажаєте перемістити файл '%s' до смітника?

en: Do you want to move the %d selected file to trash can? | Do you want to move the %d selected files to trash can?
uk[0]: Ви бажаєте перемістити %d обраний файл до смітника?
uk[1]: Ви бажаєте перемістити %d обраних файли до смітника?
uk[2]: Ви бажаєте перемістити %d обраних файлів до смітника?

en: Do you want to delete the file '%s'?
uk: Ви бажаєте видалити файл '%s'?

en: Do you want to delete the %d selected file? | Do you want to delete the %d selected files?
uk[0]: Ви бажаєте видалити %d обраний файл?
uk[1]: Ви бажаєте видалити %d обраних файли?
uk[2]: Ви бажаєте видалити %d обраних файлів?

en: Rename File
uk: Перейменувати файл

en: Please enter a new name:
uk: Вкажіть нову назву:

en: Are you sure you want to empty the trash can?
uk: Ви дійсно бажаєте очистити смітник?

en: Pa_ste and Go
uk: В_ставити та активувати

en: Folder location bar
uk: Панель шляху теки

en: Home Folder
uk: Домашня тека

en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: Applications
uk: Програми

en: Filesystem Root
uk: Корінь файлової системи

en: _Mount Volume
uk: _Змонтувати диск

en: _Unmount Volume
uk: _Відмонтувати диск

en: _Eject Removable Media
uk: В_итягнути зовнішній носій

en: _Format Volume
uk: _Форматувати диск

en: _Rename Bookmark Item
uk: _Перейменувати елемент закладки

en: Re_move from Bookmarks
uk: _Видалити з закладок

en: Move Bookmark _Up
uk: Підняти _закладку вище

en: Move Bookmark _Down
uk: _Опустити закладку нижче

en: _Empty Trash Can
uk: _Очистити смітник

en: Shows list of common places, devices, and bookmarks in sidebar
uk: Показує перелік загальних місць, пристроїв та закладок у боковій панелі

en: Rename Bookmark Item
uk: Перейменувати елемент закладки

en: Enter a new name:
uk: Вкажіть нову назву:

en: Type: %s
    Size: %s
    Modified: %s
uk: Тип: %s
    Розмір: %s
    Змінено: %s

en: Type: %s
    Modified: %s
uk: Тип: %s
    Змінено: %s

en: <b>Errors occurred before file operation was stopped.</b>
uk: <b>Доки операцію не було припинено, сталися помилки.</b>

en: Cancelled
uk: Відмінено

en: <b>The file operation was completed with errors.</b>
uk: <b>Операцію завершено, але сталися помилки.</b>

en: Finished
uk: Закінчено

en: Some files cannot be moved to trash can because the underlying file systems don't support this operation.
    Do you want to delete them instead?
uk: Деякі файли не можна перенести в смітник, тому що поточна файлова система не підтримує цю операцію.
    Ви бажаєте замість цього видалити їх?

en: _Pause
uk: _Призупинити

en: _Resume
uk: _Продовжити

note: translators: it is part of "Moving files:" or "Moving xxx.txt"
en: Moving
uk: Переміщення

note: translators: it is part of "Copying files:" or "Copying xxx.txt"
en: Copying
uk: Копіювання

note: translators: it is part of "Trashing files:" or "Trashing xxx.txt"
en: Trashing
uk: Переміщення у смітник

note: translators: it is part of "Deleting files:" or "Deleting xxx.txt"
en: Deleting
uk: Видалення

note: translators: it is part of "Creating link /path/xxx.txt"
en: Creating link
uk: Створення посилання

note: translators: 'In:' string is followed by destination folder path
en: <b>In:</b>
uk: <b>В:</b>

en: Creating links to files
uk: Створення посилань до файлів

note: translators: it is part of "Changing attributes of xxx.txt"
en: Changing attributes of
uk: Зміна атрибутів

en: Changing attributes of files
uk: Зміна атрибутів файлів

note: translators: it is part of "Restoring files:" or "Restoring xxx.txt"
en: Restoring
uk: Відновлення

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting files"
en: %s files
uk: %s файлів

en: <b>File operation is in progress...</b>
uk: <b>Виконання файлової операції...</b>

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting file"
en: <b>%s file:</b>
uk: <b>%s файлу:</b>

note: note to translators: resulting string is such as "Deleting files"
en: <b>%s files:</b>
uk: <b>%s файлів:</b>

en: _Off
uk: _Сховати

en: _Places
uk: _Місця

en: _Directory Tree
uk: _Дерево тек

en: _Remote
uk: _Віддалене

en: Places
uk: Місця

en: Directory Tree
uk: Дерево тек

en: View of folder contents
uk: Показує вміст теки

en: _Hide %s
uk: _Сховати %s

en: _Move Left
uk: Пересунути _ліворуч

en: Move _Right
uk: _Пересунути праворуч

en: Show %s
uk: Показати %s

en: _Forget Width
uk: _Не пам'ятати ширину

en: _Icon View
uk: _Вигляд значками

en: _Compact View
uk: _Компактний вигляд

en: _Thumbnail View
uk: Вигляд мініа_тюрами

en: Detailed _List View
uk: Детальний вигляд _списком

en: Changes active tab
uk: Змінює активну вкладку

en: The specified directory '%s' is not valid
uk: Вказана тека '%s' не є дійсна

en: Cannot access destination file
uk: Нема доступу до файлу призначення

en: Cannot create a link on non-native filesystem
uk: Неможливо створювати посилання на віртуальних файлових системах

en: Cannot untrash file '%s': original path not known
uk: Неможливо відновити файл '%s': невідомий початковий шлях

en: Destination does not exist
uk: Призначення не існує

en: Source and destination are the same.
uk: Вихідна тека і тека призначення однакові.

en: Cannot move a folder into its sub folder
uk: Не можна переміщувати теку в її підтеку

en: Cannot copy a folder into its sub folder
uk: Не можна копіювати теку в її підтеку

en: Destination is a sub folder of source
uk: Тека призначення є підтекою вихідної теки

en: Cannot copy file '%s': not supported
uk: Неможливо зкопіювати файл '%s': не підтримується

en: Setting display name can be done only for single file
uk: Можна встановлювати ім'я лише для єдиного файлу

en: Setting target can be done only for single file
uk: Можна встановлювати посилання лише для єдиного файлу

en: XML file '%s' error (%d:%d):
uk: Помилка у XML файлі '%s' (%d:%d):

en: XML file doesn't contain Applications root
uk: XML файл не містить кореню програм

en: Cannot create XML definition for '%s'
uk: Не вдалося створити XML визначення для '%s'

en: Menu path '%s' already exists
uk: Шлях меню '%s' вже існує

en: Menu cache error
uk: Помилка кешу меню

en: Invalid menu directory
uk: Невідома тека меню

en: Menu item name cannot be empty
uk: Назва пункту меню не може бути порожньою

en: Invalid menu directory '%s'
uk: Невідома тека меню '%s'

en: Invalid menu item
uk: Невідомий пункт меню

en: The menu item '%s' doesn't have appropriate entry file
uk: Пункт меню '%s' не має відповідного файлу

en: Change hidden status isn't supported for menu directory
uk: Зміна статусу 'схований' не підтримується для теки меню

en: Setting attribute '%s' not supported
uk: Встановлення атрибуту '%s' не підтримується

en: Invalid value for attribute '%s'
uk: Погане значення для атрибуту '%s'

en: The '%s' is a menu directory
uk: '%s' є текою меню

en: The '%s' isn't a menu item
uk: '%s' не є пунктом меню

en: The '%s' entry file is broken
uk: Файл відповідний до '%s' зіпсовано

en: Cannot create menu item '%s'
uk: Не вдається створити пункт меню '%s'

en: Name of menu directory should not end with ".desktop"
uk: Назва теки меню не може закінчуватися на ".desktop"

en: Invalid operation with menu root
uk: Неприпустима операція з коренем меню

en: Invalid destination
uk: Призначення недійсне

en: FmMenuVFileMonitor: folder '%s' not found in menu cache
uk: FmMenuVFileMonitor: теку '%s' не знайдено у кешу меню

note: FIXME: need name to be converted to UTF-8?
en: Search
uk: Пошук

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Choose Executable File
uk: Виберіть виконуваний файл

en: Executable files
uk: Виконувані файли

en: <b>Co_mmand:</b>
uk: <b>_Команда:</b>

en: Command to execute when the application icon is activated
uk: Команда до виконання при активації значку програми

en: <b>D_escription:</b>
uk: <b>_Опис:</b>

en: Generic name of the application
uk: Загальне ім'я для програми

en: <b>_Working directory:</b>
uk: <b>_Робоча тека:</b>

en: The working directory to run the program in
uk: Робоча тека для запуску програми

en: <b>_Tooltip:</b>
uk: <b>_Підказка:</b>

en: Tooltip to show on application
uk: Підказка, що її показувати на програмі

note: TODO: handle "TryExec" field ? row 7: "StartupNotify" GtkCheckButton
en: _Use startup notification
uk: Використовувати пов_ідомлення про запуск

en: _Desktop Entry
uk: _Ярлик програми

en: _Restore
uk: _Відновити

en: Restore trashed files to original paths
uk: Відновити перенесені файли в смітнику до початкового стану

en: source file name or desktop id
uk: назва вхідного файлу або id ярлику

en: SOURCE
uk: ЯРЛИК

en: result file name
uk: назва вихідного файлу

en: RESULT
uk: ЯРЛИК

note: Translator: The word "blank" is used as an adjective, e.g. we are decsribing discs that are already blank
en: CD-ROM Disc
uk: Диск CD-ROM

en: Blank CD-ROM Disc
uk: Чистий диск CD-ROM

en: CD-R Disc
uk: Диск CD-R

en: Blank CD-R Disc
uk: Чистий диск CD-R

en: CD-RW Disc
uk: Диск CD-RW

en: Blank CD-RW Disc
uk: Чистий диск CD-RW

en: DVD-ROM Disc
uk: Диск DVD-ROM

en: Blank DVD-ROM Disc
uk: Чистий диск DVD-ROM

en: DVD-RW Disc
uk: Диск DVD-RW

en: Blank DVD-RW Disc
uk: Чистий диск DVD-RW

en: DVD-RAM Disc
uk: Диск DVD-RAM

en: Blank DVD-RAM Disc
uk: Чистий диск DVD-RAM

en: DVD+R Disc
uk: Диск DVD+R

en: Blank DVD+R Disc
uk: Чистий диск DVD+R

en: DVD+RW Disc
uk: Диск DVD+RW

en: Blank DVD+RW Disc
uk: Чистий диск DVD+RW

en: DVD+R DL Disc
uk: Диск DVD+R DL

en: Blank DVD+R DL Disc
uk: Чистий диск DVD+R DL

en: DVD+RW DL Disc
uk: Диск DVD+RW DL

en: Blank DVD+RW DL Disc
uk: Чистий диск DVD+RW DL

en: Blu-Ray Disc
uk: Диск Blu-Ray

en: Blank Blu-Ray Disc
uk: Чистий диск Blu-Ray

en: Blu-Ray R Disc
uk: Диск Blu-Ray R

en: Blank Blu-Ray R Disc
uk: Чистий диск Blu-Ray R

en: Blu-Ray RW Disc
uk: Диск Blu-Ray RW

en: Blank Blu-Ray RW Disc
uk: Чистий диск Blu-Ray RW

en: HD DVD Disc
uk: Диск HD DVD

en: Blank HD DVD Disc
uk: Чистий диск HD DVD

en: HD DVD-R Disc
uk: Диск HD DVD-R

en: Blank HD DVD-R Disc
uk: Чистий диск HD DVD-R

en: HD DVD-RW Disc
uk: Диск HD DVD-RW

en: Blank HD DVD-RW Disc
uk: Чистий диск HD DVD-RW

en: MO Disc
uk: Диск MO

en: Blank MO Disc
uk: Чистий диск MO

en: MRW Disc
uk: Диск MRW

en: Blank MRW Disc
uk: Чистий диск MRW

en: MRW/W Disc
uk: Диск MRW/W

en: Blank MRW/W Disc
uk: Чистий диск MRW/W

en: Blank Optical Disc
uk: Чистий оптичний диск

en: Optical Disc
uk: Оптичний диск
