mate-terminal 1.25.0 - en to zu translation catalogue (37 entries)

en: Terminal
zu: Isixhumanisi

en: Disable connection to session manager
zu: Qamula ukuxhumana kumphathi wesiqephu

en: Specify session management ID
zu: Cacisa isiqephu sokulawula ukuzazisa

en: ID
zu: Ukuzazisa

en: _Help
zu: _Usizo

en: _Close
zu: _Vala

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: Disabled
zu: Ayinamandla

en: Keyboard Shortcuts
zu: Izinqamulo zendawo yokushaya uma ubhala

en: Font
zu: Isigamu sombhalo

en: Background type
zu: Uhlobo lwesizinda

en: Background image
zu: Isithombe sesizinda

en: Images
zu: Izithombe

en: _New
zu: _Okusha

en: Edit
zu: Hlela

en: _Delete
zu: _Cima

en: columns
zu: uhume

en: rows
zu: imidenda

en: General
zu: Jikelele

en: Background
zu: Isizinda

en: _Password:
zu: _Igama lokungena:

en: Zoom In
zu: Lwizela Phakathi

en: Zoom Out
zu: Lwizela Phandle

en: Search
zu: Hlola

en: GEOMETRY
zu: IZIBALO_ZEMIBHALO_EDWETSHIWE

en: _File
zu: _Ihele

en: _Edit
zu: _Hlela

en: _View
zu: _Bheka

en: _Copy
zu: _Kopisha

en: _Paste
zu: _Namathisela

en: Select _All
zu: Khetha _konke

en: Zoom _In
zu: Lwizela _Phakathi

en: Zoom _Out
zu: Inkulisa _buqamama

en: _Normal Size
zu: _Ukulingana ngokujwayelekile

en: _Find...
zu: _Thola...

en: Find Ne_xt
zu: Thola okula_ndelayo

en: _Contents
zu: _Iziqikithi

en: _About
zu: _Nge
