plank - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Stupidly simple.
lv: Muļķīgi vienkārši.

en: Plank is meant to be the simplest dock on the planet. The goal is to provide just what a dock needs and absolutely nothing more.
lv: Plank ir veidots kā vienkāršākais programmu panelis pasaulē. Mūsu mērķis ir nodrošināt to, kas panelim ir vajadzīgs un ne vairāk.

en: It is, however, a library which can be extended to create other dock programs with more advanced features. Thus, Plank is the underlying technology for Docky (starting in version 3.0.0) and aims to provide all the core features while Docky extends it to add fancier things like Docklets, painters, settings dialogs, etc.
lv: Neskatoties uz to, tā ir bibliotēka, kura var tikt papildināta, lai izveidotu citas paneļu programmas ar sarežģītākām funkcijām. Tāpēc, Plank ir pamattehnoloģija programmai Docky ( sākot no 3.0.0 versijas) un tās mērķis ir nodrošināt visas pamatfunkcijas, kamēr Docky paplašina to, lai tam pievienotu jau sarežģītākas lietas, kā Dockleti, painteri, iestatījumu dialogus u.c.

en: Theme:
lv: Tēma:

en: Alignment:
lv: Novietojums:

en: On Primary Display:
lv: Uz Galvenā Ekrāna:

en: Offset in percent from the center of the screen-edge
lv: Centra nobīde procentos no ekrāna malas

en: Icon Alignment:
lv: Ikonu novietojums:

en: Icon Size:
lv: Ikonu izmēri:

en: Icon Zoom:
lv: Ikonu palielinājums:

en: Appearance
lv: Attēlojums

en: Intellihide
lv: Viedpaslēpšana

en: Autohide
lv: Automātiskā paslēpšana

en: Dodge maximized window
lv: Izvairīties no pilnekrāna logiem

en: Window Dodge
lv: Izvairīšanās no logiem

en: Dodge active window
lv: Izvairīties no aktīvā loga

en: Hide Dock
lv: Paslēpt paneli

en: Hide Delay:
lv: Paslēpšanas laiks:

en: Delay in ms before hiding the dock
lv: Laiks milisekundēs, pirms paneļa paslēpšanas

en: Unhide Delay:
lv: Laiks pirms parādīšanās:

en: Delay in ms before showing the dock
lv: Laiks milisekundēs pirms paneļa parādīšanas

en: Pressure Reveal:
lv: Spiediena atklāšana:

en: Item Management
lv: Priekšmetu pārvaldīšana

en: Show Unpinned:
lv: Rādīt nepiespraustos:

en: Restrict to Workspace:
lv: Norobežot uz darbavirsmas:

en: Lock Icons:
lv: Iesaldēt ikonas:

en: Behaviour
lv: Darbība

en: Drop to add to dock
lv: Uzmetiet lai pievienotu dokam

en: _Keep in Dock
lv: At_stāt panelī

en: _Close All
lv: _Aizvērt Visu

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: Drop to open with %s
lv: Uzmetiet, lai atvērtu ar %s

en: _Open in File Browser
lv: At_vērt failu pārlūkā

en: _Open
lv: At_vērt

en: Open Containing _Folder
lv: Atvērt saturošo _mapi

en: Drop applications or files here
lv: Nometiet programmas vai failus šeit

en: Get _Help Online...
lv: Meklēt _palīdzību tiešsaitē...

en: _Translate This Application...
lv: _Tulkot šo lietotni...

en: Preferences
lv: Iestatījumi
