plasma-desktop - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Quick Settings
pl: Szybkie ustawienia

en: Landing page with some basic settings.
pl: Strona lądowania z kilkoma ustawieniami podstawowymi.

note: i18n: ectx: label, entry (colorScheme), group (General)
en: Color scheme name
pl: Nazwa zestawu kolorów

note: i18n: ectx: label, entry (singleClick), group (KDE)
en: Single click to open files
pl: Jednokrotne kliknięcie otwiera pliki

note: i18n: ectx: label, entry (lookAndFeelPackage), group (KDE)
en: Global Look and Feel package
pl: Pakiet globalnego wyglądu

note: i18n: ectx: label, entry (defaultLightLookAndFeel), group (KDE) i18n: ectx: label, entry (defaultDarkLookAndFeel), group (KDE)
en: Global Look and Feel package, alternate
pl: Pakiet globalnego wyglądu, zamienny

note: i18n: ectx: label, entry (animationDurationFactor), group (KDE)
en: Animation speed
pl: Szybkość animacji

en: Plasma
pl: Plazma

en: You can help KDE improve Plasma by contributing information on how you use it, so we can focus on things that matter to you.<nl/><nl/>Contributing this information is optional and entirely anonymous. We never collect your personal data, files you use, websites you visit, or information that could identify you.
pl: Możesz pomóc KDE ulepszyć Plazmę poprzez dzielenie się tym jak z niej korzystasz. Umożliwia nam to skupianie się na rzeczach, które mają dla ciebie znaczenie.Dzielenie się danymi nt sposobu korzystania z programów jest dobrowolne i całkowicie anonimowe. Dane te nie zostaną skojarzone z jakimkolwiek niepowtarzalnym identyfikatorem oraz nigdy nie będą śledzone dokumenty, które otwierasz, strony które odwiedzasz, czy żadne inne dane osobiste.

en: No data will be sent.
pl: Nie zostaną wysłane żadne dane.

en: The following information will be sent:
pl: Zostaną wysłane następujące dane:

en: Light Theme
pl: Jasny tryb

en: Dark Theme
pl: Ciemny tryb

en: Animation speed:
pl: Szybkość animacji:

[ctx: Animation speed]
en: Slow
pl: Wolne

[ctx: Animation speed]
en: Instant
pl: Natychmiastowe

en: Change Wallpaper…
pl: Zmień tapetę...

en: More Appearance Settings…
pl: Więcej ustawień wyglądu...

[ctx: part of a sentence: 'Clicking files or folders [opens them/selects them]']
en: Clicking files or folders:
pl: Kliknięcie na plik lub katalog:

[ctx: part of a sentence: 'Clicking files or folders opens them']
en: Opens them
pl: Otwiera je

[ctx: part of a sentence: 'Clicking files or folders selects them']
en: Selects them
pl: Zaznacza je

en: Select by clicking on item's selection marker
pl: Zaznacz, klikając na znaczniku zaznaczania elementu

en: Open by double-clicking instead
pl: Otwórz dwukrotnym kliknięciem

en: Send User Feedback:
pl: Wyślij informację zwrotną:

en: More Behavior Settings…
pl: Więcej ustawień zachowania...

en: Most Used Settings
pl: Najczęściej używane ustawienia

en: Most used module number %1
pl: Numer najczęściej używanego modułu %1
