Xfce Apps - en to hu translation catalogue (76 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
hu: %.2fKb, összesen %.2fKb

en: Transfer
hu: Átvitel

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
hu: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">A képernyőkép átvitele:</span>

note: Setup window
en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Close
hu: _Bezárás

en: Preferences
hu: Beállítások

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: Take a screenshot
hu: Képernyőkép készítése

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
hu: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Mentendő terület</span>

en: Entire screen
hu: Teljes képernyő

en: Take a screenshot of the entire screen
hu: Képernyőkép készítése a teljes képernyőről

en: Active window
hu: Aktív ablak

en: Take a screenshot of the active window
hu: Képernyőkép készítése az aktív ablakról

en: Select a region
hu: Válaszon területet

en: Capture the mouse pointer
hu: Egérmutató bevétele

en: Display the mouse pointer on the screenshot
hu: Egérmutató megjelenítése a képernyőképen

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
hu: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Késleltetés a felvétel előtt</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
hu: A képernyőkép készítése előtti késleltetés másodpercben

en: seconds
hu: másodperc

en: Choose what to do with the screenshot
hu: Válassza ki mi történjen a képernyőképpel

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
hu: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Művelet</span>

note: Save option radio button
en: Save
hu: Mentés

en: Save the screenshot to a PNG file
hu: Képernyőkép mentése PNG fájlba

en: Copy to the clipboard
hu: Másolás a vágólapra

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
hu: A képernyőkép másolása a vágólapra, így az beilleszthető lesz

en: Open with:
hu: Megnyitás ezzel:

en: Open the screenshot with the chosen application
hu: Képernyőkép megnyitása a kiválasztott alkalmazással

en: Application to open the screenshot
hu: Alkalmazás a képernyő megnyitásához

en: Host on Imgur
hu: Megosztás az Imgur oldalon

en: Host the screenshot on Imgur, a free online image hosting service
hu: Képernyőkép megosztása az Imgur nevű ingyenes online képmegosztó oldalon

en: Watch for sensitive content, the uploaded image will be publicly
    available and there is no guarantee it can be certainly deleted.
hu: Ellenőrizze, hogy van-e érzékeny tartalom a képen, mert a feltöltött kép nyilvánosan látható lesz
    és nincs rá garancia, hogy később biztosan törölni tudja majd.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
hu: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Előnézet</span>

en: Save screenshot as...
hu: Képernyőkép mentése másként…

en: <b>The application could not be launched.</b>
    %s
hu: <b>Az alkalmazás nem indítható.</b>
    %s

en: Error
hu: Hiba

en: Upload the screenshot...
hu: Képernyőkép feltöltése…

en: An error occurred while transferring the data to imgur.
hu: Hiba történt az adatok átvitelekor az imgur oldalra.

en: Your uploaded image
hu: Az Ön által feltöltött kép

en: Size
hu: Méret

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Tiny
hu: Kis méret

en: Medium
hu: Közepes méret

en: Full
hu: Teljes méret

en: Copy
hu: Másolás

en: View in browser
hu: Megjelenítés böngészőben

en: Image
hu: Lemezkép

en: Syntax
hu: Szintaxis

en: Code
hu: Kód

en: Type
hu: Típus

en: Direct image
hu: Kép közvetlenül

en: Link to full size
hu: Hivatkozás a teljes méretű változatra

en: Embed into code
hu: Beágyazás kódba

en: Delete
hu: Törlés

en: This link only shows up once. Make sure to save it if you think you might be deleting this image. We don't currently support linking images to Imgur accounts.
hu: Ez a hivatkozás csak egyszer jelenik meg. Mentse el ha úgy gondolja, hogy később talán törölni akarja majd ezt a képet. Jelenleg nincs támogatva a képek társítása az Imgur fiókokhoz.

en: Deletion link
hu: Törlési hivatkozás

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Status</span>
hu: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Állapot</span>

en: Details about the screenshot
hu: A képernyőkép részletei

note: Create the user label
en: User:
hu: Felhasználó:

en: Your user name, if you do not have one yet please create one on the Web page linked above
hu: A felhasználóneve, ha még nincs Önnek, akkor hozzon létre egyet a fent hivatkozott weboldalon

note: Create the password label
en: Password:
hu: Jelszó:

en: The password for the user above
hu: A fenti felhasználó jelszava

note: Create the title label
en: Title:
hu: Cím:

en: The title of the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
hu: A képernyőkép címe, a képernyőkép megjelenítésekor lesz felhasználva a képmegosztó szolgáltatásban

note: Create the comment label
en: Comment:
hu: Megjegyzés:

en: A comment on the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
hu: A képernyőkép megjegyzése, a képernyőkép megjelenítésekor lesz felhasználva a képmegosztó szolgáltatásban

en: Copy the screenshot to the clipboard
hu: Képernyőkép másolása a vágólapra

en: Delay in seconds before taking the screenshot
hu: Késleltetés a képernyőkép készítése előtt másodpercben

en: Display the mouse on the screenshot
hu: Az egér jelenjen meg a képernyőképen

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
hu: Válassza ki a lementeni kívánt területet a képernyő egy pontjára kattintva, majd az egérgomb felengedése nélkül húzza az egeret a terület másik sarkára és engedje fel a gombot.

en: Version information
hu: Verzióinformációk

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
hu: Ütköző kapcsolók: --%s és --%s nem használható egyszerre.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
hu: A --%s kapcsoló csak a --fullscreen, --window vagy --region megadásakor használható. Figyelmen kívül marad.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
hu: %s: %s
    Az elérhető kapcsolók listájáért adja ki az %s --help parancsot.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
hu: Képernyőkép készítése a teljes képernyőről, egy ablakról vagy területről

en: Allows you to capture the entire screen, the active window or a selected region. You can set the delay that elapses before the screenshot is taken and the action that will be done with the screenshot: save it to a PNG file, copy it to the clipboard, open it using another application, or host it on imgur, a free online image hosting service.
hu: Lehetővé teszi képernyőkép készítését a teljes képernyőről, az aktív ablakról vagy egy kiválasztott területről. Megadhatja a képernyőkép elkészítése előtti várakozás idejét és a végrehajtandó műveletet a képernyőkép elkészítése után: mentés PNG fájlba, másolás vágólapra, megnyitás egy másik alkalmazással vagy megosztás az imgur nevű ingyenes képmegosztó oldalon.
