kmail 0 - en to hr translation catalogue (345 entries)

en: Maintainer
hr: Održavatelj

en: Former maintainer
hr: Prijašnji održavatelj

en: Original author
hr: Originalni autor

en: Former co-maintainer
hr: Prijašnji održavatelj

en: Former core developer
hr: Prijašnji glavni razvijatelj

en: Core developer
hr: Programer jezgre

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: PGP 6 support and further enhancements of the encryption support
hr: PGP 6 podrška i daljna poboljšanja podrške za enkripciju

en: GnuPG support
hr: GnuPG podrška

en: POP filters
hr: POP filtri

en: Usability tests and improvements
hr: Testovi uporabljivosti i poboljšanja

en: Ägypten and Kroupware project management
hr: Ägypten i Kroupware upravljanje projektima

en: Improved HTML support
hr: Unaprijeđena podrška za HTML

en: KDE Email Client
hr: KDE-ov klijent e-pošte

en: Detect Automatically
hr: Otkrij automatski

en: Mailing list description:
hr: Opis poštanske liste:

en: Browser
hr: Preglednik

en: Preferred handler:
hr: Preferirani rukovoditelj:

en: Invoke Handler
hr: Pokreni rukovoditelja

en: Subscribe to List
hr: Pretplati se na listu

en: Post to List
hr: Poruka na listu

en: Unsubscribe From List
hr: Otkaži pretplatu na listu

en: List Archives
hr: Arhive liste

en: List Help
hr: Izlistaj pomoć

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: Not available.
hr: Nije dostupno.

en: Usage:
hr: Upotreba:

en: Templates
hr: Predlošci

en: Outgoing accounts (add at least one):
hr: Izlazeći korisnički računi (dodajte barem jedan):

en: Send Now
hr: Pošalji odmah

en: Send Later
hr: Pošalji kasnije

en: Defa&ult send method:
hr: &Uobičajeni način slanja:

en: Message List
hr: Popisa poruka

en: Message Body
hr: Tijelo poruke

en: Fixed Width Font
hr: Pismo utvrđene širine

en: Printing Output
hr: Ispisujem izlaz

en: &Use custom fonts
hr: &Koristi prilagođena pisma

en: Apply &to:
hr: &Primijeni na:

en: Quoted Text - First Level
hr: Citirani tekst — prvi nivo

en: Quoted Text - Second Level
hr: Citirani tekst — drugi nivo

en: Quoted Text - Third Level
hr: Citirani tekst — treći nivo

en: HTML Status Bar Background - No HTML Message
hr: Pozadina statusne trake HTML-a – nema HTML-a u poruci

en: HTML Status Bar Foreground - No HTML Message
hr: Istaknuto u statusnoj traci HTML-a – nema HTML-a u poruci

en: &Use custom colors
hr: &Koristi podešene boje

en: Recycle colors on deep &quoting
hr: Vrti boje u krug kod dubokog &citiranja

en: Sta&ndard format (%1)
hr: Sta&ndardni format (%1)

en: Locali&zed format (%1)
hr: Lokali&zirani format (%1)

[ctx: Settings regarding the subject when composing a message.]
en: Subject
hr: Tema

[ctx: Config->Composer->Attachments]
en: Attachments
hr: Privitci

[ctx: @item:inlistbox Inline mail forwarding]
en: Inline
hr: Unutar

en: As Attachment
hr: Kao privitak

en: Repl&y Subject Prefixes
hr: Pref&iks za odgovor na predmet

en: Recognize any sequence of the following prefixes
    (entries are case-insensitive regular expressions):
hr: Prepoznaje bilo koju sekvencu sljedećih prefiksa
    (stavke su regularni izrazi neosjetljivi na mala i velika slova):

en: A&dd...
hr: Novi …

en: Re&move
hr: &Ukloni

en: Mod&ify...
hr: &Izmijeni …

en: Enter new reply prefix:
hr: Unesite novi prefiks za odgovor:

en: For&ward Subject Prefixes
hr: Proslijeđivanje &prefiksa naslova

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRemoveButton)
en: Remo&ve
hr: U&Kloni

en: Add...
hr: Dodaj …

en: Modify...
hr: Izmijeni …

en: Enter new forward prefix:
hr: Unesite novi prefiks za proslijeđivanje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mModifyButton)
en: &Modify...
hr: Iz&mijeni …

en: Enter charset:
hr: Unesite znakovni skup:

en: Custom message-&id suffix:
hr: Poseban suf&iks za id. poruke:

en: Define custom mime header fields:
hr: Definirajte posebna mime polja zaglavlja:

[ctx: @label:textbox Name of the mime header.]
en: &Name:
hr: &Naziv:

en: &Value:
hr: &Vrijednost:

en: Turn this option on to make Outlook(tm) understand attachment names containing non-English characters
hr: Uključite ovu opciju ako želite da Outlook(tm) razumije imena privitaka koja sadrže ne-engleske znakove

en: E&nable detection of missing attachments
hr: Uključi detekciju &nedostajućih privitaka

en: Recognize any of the following key words as intention to attach a file:
hr: Prepoznaj bilo koju od sljedećih ključnih riječi kao namjeru da se priloži datoteka:

en: Enter new key word:
hr: Unesite novu ključnu riječ:

en: Message Disposition Notifications
hr: Obavijesti o raspoređivanju poruka

[ctx: Start of the filename for a mail archive file]
en: Archive
hr: Arhiva

en: &Folder:
hr: &Mapa:

en: F&ormat:
hr: &Oblik:

en: Compressed Zip Archive (.zip)
hr: Sabijena Zip-arhiva (.zip)

en: Uncompressed Archive (.tar)
hr: Nesabijena arhiva (.tar)

en: BZ2-Compressed Tar Archive (.tar.bz2)
hr: BZ2-sabijena tar-arhiva (.tar.bz2)

en: GZ-Compressed Tar Archive (.tar.gz)
hr: GZ-sabijena tar-arhiva (.tar.gz)

en: &Archive File:
hr: &Arhivna datoteka:

en: Please select the folder that should be archived.
hr: Odaberite mapu koju treba arhivirati.

en: No folder selected
hr: Nije odabrana ni jedna mapa

[ctx: Menu item]
en: Encoding
hr: Uznačivanje

en: Select the sent-mail folder where a copy of this message will be saved
hr: Odaberite mapu poslane pošte gdje će se spremiti kopija ove poruke

en: &Identity:
hr: &Identitet:

en: &Dictionary:
hr: &Rječnik:

en: &Sent-Mail folder:
hr: Mapa po&slane pošte:

en: &Mail transport:
hr: &Prijenos pošte:

[ctx: sender address field]
en: &From:
hr: &Od:

[ctx: @label:textbox Subject of email.]
en: S&ubject:
hr: T&ema:

en: &Send Mail
hr: P&ošalji poštu

en: &Send Mail Via
hr: Pošalji poštu k&roz

en: Send &Later
hr: Poša&lji kasnije

en: Send &Later Via
hr: Pošalj&i kasnije kroz

[ctx: Queue the message for sending at a later date]
en: Queue
hr: Odgodi

en: Save as &Draft
hr: Spremi kao ski&cu

en: Save as &Template
hr: Spremi kao pre&dložak

en: &Insert Text File...
hr: Umetn&i tekstualnu datoteku…

en: &Insert Recent Text File
hr: Umetn&i nedavnu tekstualnu datoteku

en: &Address Book
hr: &Adresar …

en: &New Composer
hr: &Novi uređivač

en: Select &Recipients...
hr: Odabe&ri primatelje…

en: Paste as Attac&hment
hr: Umetni kao pri&vitak

en: Cl&ean Spaces
hr: &Očisti razmake

en: Use Fi&xed Font
hr: &Koristi pismo fiksne širine

en: &Request Disposition Notification
hr: &Zatraži obavijest dispozicije

en: &Snippets
hr: &Svaštice

en: &Automatic Spellchecking
hr: &Automatska provjera pravopisa

en: &All Fields
hr: Sva &polja

en: &Identity
hr: &Identitet

en: &Dictionary
hr: &Rječnik

en: &Sent-Mail Folder
hr: Mapa po&slane pošte

en: &Mail Transport
hr: Prijenos &pošte

en: &From
hr: &Od

en: Append S&ignature
hr: Dodaj po&tpis

en: &Spellchecker...
hr: &Provjera pravopisa…

en: Spellchecker
hr: Provjera pravopisa

en: &Encrypt Message
hr: &Kriptiraj poruku

en: Encrypt
hr: Kriptiraj

en: Sign
hr: Potpiši

[ctx: Shows the linenumber of the cursor position.]
en:  Line: %1
hr:  Linija: %1

en:  Column: %1
hr:  Stupac: %1

en: Spellcheck: on
hr: Provjera pravopisa: uključena

en: Spellcheck: off
hr: Provjera pravopisa: isključena

en: Re&save as Template
hr: Ponovno &spremi kao predložak

en: &Save as Draft
hr: &Spremi kao skicu

en: Add as &Attachment
hr: Do&daj kao privitak

en: unnamed
hr: neimenovan

en: You did not specify a subject. Send message anyway?
hr: Niste upisali temu. Da li da pošaljem poruku sa praznom temom?

en: No Subject Specified
hr: Nije naznačen naslov

en: You must specify at least one receiver in order to be able to encrypt a draft.
hr: Morate navesti barem jednog primatelja kako biste mogli kriptirati skicu.

en: About to send email...
hr: Spremam se poslati email …

en: &Send Now
hr: Pošalji &odmah

en: &Edit Recipients
hr: Ur&edi primatelje

en: Message will be signed
hr: Poruka će biti potpisana

en: Message will be encrypted
hr: Poruka će biti kriptirana

en: Message will not be encrypted
hr: Poruka neće biti kriptirana

en: &With empty fields
hr: &Sa praznim poljima

en: &Existing identities:
hr: &Postojeći identiteti:

en: &Your name:
hr: &Vaše ime:

en: Organi&zation:
hr: Or&ganizacija:

en: &Email address:
hr: Email adresa:

en: &Reply-To address:
hr: Ad&resa za odgovor (Reply-To):

en: &BCC addresses:
hr: BCC a&drese:

en: D&ictionary:
hr: &Rječnik:

en: Sent-mail &folder:
hr: Mapa poslane pošt&e:

en: &Drafts folder:
hr: Mapa &nacrta:

en: Defaul&t domain:
hr: Podra&zumijevana domena:

en: Invalid Email Address
hr: Neispravna adresa e-pošte

en: Edit...
hr: Uredi …

[ctx: %1: identity name. Used in the config dialog, section Identity, to indicate the default identity]
en: %1 (Default)
hr: %1 (uobičajeni)

en: Identity Name
hr: Ime identiteta

en: Email Address
hr: Adresa e-pošte

en: Set as Default
hr: Postavi kao uobičajeno

en: &New identity:
hr: &Novi identitet:

en: &Use System Settings values
hr: Koristi vrijednosti iz postavki s&ustava

en: &Duplicate existing identity
hr: &Dupliciraj postojeći identitet

en: Delete Folder
hr: Izbriši Mapu

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <b>%1</b>?</qt>
hr: <qt>Jeste li sigurni da želite da izbrisati praznu mapu <b>%1</b>?</qt>

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
hr: &Idi

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: F&older
hr: &Mapa

note: i18n: ectx: Menu (file) i18n: ectx: Menu (message)
en: &Message
hr: Poru&ka

note: i18n: ectx: Menu (menubar_message_forward)
en: &Forward
hr: &Proslijedi

note: i18n: ectx: Menu (apply_filter_actions)
en: A&pply Filter
hr: &Primijeni filtar

note: i18n: ectx: Menu (attach)
en: &Attach
hr: &Priloži

en: KMail is set to be offline; all network jobs are suspended
hr: KMail je postavljen da radi odspojeno; svi mrežni poslovi su obustavljeni

en: KMail is currently in offline mode. How do you want to proceed?
hr: KMail je trenutno odspojen s mreže. Kako želite postupiti?

en: Work Online
hr: Radi spojeno

en: Work Offline
hr: Radi odspojeno

en: This identity has been changed to use the default transport: | These %1 identities have been changed to use the default transport:
hr[0]: Promijenjen je %1 identitet tako da koristi zadani prijenos:
hr[1]: Promijenjena su %1 identiteta tako da koriste zadani prijenos:
hr[2]: Promijenjeno je %1 identiteta tako da koriste zadani prijenos:

en: This identity has been changed to use the modified transport: | These %1 identities have been changed to use the modified transport:
hr[0]: Promijenjen je %1 identitet tako da koristi promijenjeni prijenos:
hr[1]: Promijenjena su %1 identiteta tako da koriste promijenjeni prijenos:
hr[2]: Promijenjeno je %1 identiteta tako da koriste promijenjeni prijenos:

en: Sending messages
hr: Šaljem poruke

en: Initiating sending process...
hr: Započinjem proces slanja…

en: KMail Error
hr: KMail greška

en: No Subject
hr: Nema Teme

en: (no templates)
hr: (nema predložaka)

en: This folder does not have any expiry options set
hr: Ova mapa nema postavljene opcije vezane uz istek

en: <qt>Are you sure you want to expire the folder <b>%1</b>?</qt>
hr: <qt>Jeste li sigurni da želite izbaciti stare poruke iz mape <b>%1</b>?</qt>

en: Expire Folder
hr: Izbaci stare poruke iz mape

en: &Expire
hr: &Istječe

en: Empty Trash
hr: Isprazni smeće

en: Move to Trash
hr: Pošalji u smeće

en: Are you sure you want to empty the trash folder?
hr: Jeste li sigurni da želite isprazniti mapu za smeće?

en: <qt>Are you sure you want to move all messages from folder <b>%1</b> to the trash?</qt>
hr: <qt>Jeste li sigurni da želite premjestiti sve poruke iz mape <b>%1</b> u smeće?</qt>

en: Moved all messages to the trash
hr: Sve poruke su premještene u smeće

en: Are you sure you want to expire all old messages?
hr: Jeste li sigurni da želite da isteknu sve stare poruke?

en: Expire Old Messages?
hr: Izbaciti stare poruke?

en: Expire
hr: Izbaci stare poruke

en: Security Warning
hr: Sigurnosno upozorenje

en: Moving messages failed.
hr: Premještanje poruka nije uspjelo.

en: Save &As...
hr: Spremi &kao…

en: &Expire All Folders
hr: &Izbaci stare poruke iz svih mapa

en: Check &Mail
hr: Provjeri &poštu

en: Check Mail In
hr: Provjeri poštu u

en: Check Mail
hr: Provjeri poštu

en: &Send Queued Messages
hr: Pošalji od&gođene poruke

en: Send Queued Messages Via
hr: Pošalji odgođene poruke kroz

en: Filter &Log Viewer...
hr: Preglednik filtara i &logova …

en: Edit "Out of Office" Replies...
hr: Uredi odgovore „izvan ureda“ …

en: M&ove Thread to Trash
hr: Premjesti nit u s&meće

en: Move thread to trashcan
hr: Premjesti nit u smeće

en: &Find Messages...
hr: &Nađi poruke…

en: Select &All Messages
hr: Ozn&ači sve poruke

en: Copy Message To...
hr: Kopiraj poruku u…

en: Move Message To...
hr: Nova poruka za…

en: &New Message...
hr: &Nova poruka…

[ctx: @action:intoolbar New Empty Message]
en: New
hr: Nova

en: Message From &Template
hr: Poru&ka iz predloška

en: &Create Filter
hr: &Napravi filtar

en: Filter on &Subject...
hr: Filtriraj po &Naslovu …

en: Filter on &From...
hr: Filter po polju &Od …

en: Filter on &To...
hr: Filtriraj po polju &Za …

en: Mark &Thread
hr: &Označi nit

en: Mark Thread as &Read
hr: Označi nit kao &pročitanu

en: Mark all messages in the selected thread as read
hr: Označi sve poruke u odabranoj niti kao pročitane

en: Mark Thread as &Unread
hr: Označi nit kao nep&ročitanu

en: Mark all messages in the selected thread as unread
hr: Označi sve poruke u odabranoj niti kao nepročitane

en: Mark Thread as &Important
hr: Označi nit kao &važnu

en: &Watch Thread
hr: &Gledaj nit

en: &Ignore Thread
hr: &Ignoriraj nit

en: Save A&ttachments...
hr: &Spremi privitke …

en: Appl&y All Filters
hr: Primij&eni sve filtre

[ctx: View->]
en: Ex&pand All Threads
hr: &Proširi sve niti

en: Expand all threads in the current folder
hr: Proširi sve niti u trenutnoj mapi

[ctx: View->]
en: C&ollapse All Threads
hr: Skl&opi sve niti

en: Collapse all threads in the current folder
hr: Sklopi sve niti u trenutnoj mapi

en: &Display Message
hr: Pri&kaži poruku

en: &Next Message
hr: Slje&deća poruka

en: Go to the next message
hr: Idi na sljedeću poruku

en: Next &Unread Message
hr: Sljedeća nepročitana por&uka

[ctx: @action:inmenu Goto next unread message]
en: Next
hr: Sljedeća

en: Go to the next unread message
hr: Idi na sljedeću nepročitanu poruku

en: &Previous Message
hr: &Prethodna poruka

en: Go to the previous message
hr: Idi na prethodnu poruku

en: Previous Unread &Message
hr: Pr&ethodna nepročitana poruka

[ctx: @action:inmenu Goto previous unread message.]
en: Previous
hr: Prethodna

en: Go to the previous unread message
hr: Idi na prethodnu nepročitanu poruku

en: Next Unread &Folder
hr: Sljedeća nepročitana &mapa

en: Go to the next folder with unread messages
hr: Idi na sljedeću mapu s nepročitanim porukama

en: Previous Unread F&older
hr: Preth&odna nepročitana mapa

en: Go to the previous folder with unread messages
hr: Idi na prethodnu mapu s nepročitanim porukama

[ctx: Go->]
en: Next Unread &Text
hr: Sljedeći nepročitani &tekst

en: Go to the next unread text
hr: Idi na sljedeći nepročitani tekst

en: Scroll down current message. If at end of current message, go to next unread message.
hr: Kliži prema dolje trenutnu poruku. Ako je dosegnut kraj trenutne poruke, idi na sljedeću nepročitanu poruku.

en: Configure &Filters...
hr: Podesi &filtre…

en: KMail &Introduction
hr: Uvod u KMa&il

en: Display KMail's Welcome Page
hr: Prikaži KMailovu stranicu dobrodošlice

en: Configure &Notifications...
hr: Podešava&nje obavijesti …

en: &Configure KMail...
hr: Pode&si KMail…

en: Expire...
hr: Istek…

en: Add Favorite Folder...
hr: Dodaj omiljenu mapu…

en: Copy Message to Folder
hr: Kopiraj poruku u mapu

en: Jump to Folder...
hr: Skoči u mapu…

en: Abort Current Operation
hr: Prekini trenutni postupak

en: Focus on Next Folder
hr: Fokusiraj na sljedeću mapu

en: Focus on Previous Folder
hr: Fokusiraj na prethodnu mapu

en: Select Folder with Focus
hr: Odaberi mapu s fokusom

en: Focus on Next Message
hr: Fokusiraj na sljedeću poruku

en: Focus on Previous Message
hr: Fokusiraj na prethodnu poruku

en: Select Message with Focus
hr: Odaberi poruku s fokusom

en: Set Focus to Quick Search
hr: Postavi fokus na brzu pretragu

en: Extend Selection to Previous Message
hr: Proširi odabir na prethodnu poruku

en: Extend Selection to Next Message
hr: Proširi odabir na sljedeću poruku

en: Move Message to Folder
hr: Premjesti poruku u mapu

en: &Delete Search
hr: I&zbriši pretragu

en: E&mpty Trash
hr: Isprazni s&meće

en: &Move All Messages to Trash
hr: Premjesti sve poruke u s&meće

en: Filter %1
hr: Filtar %1

en: Starting...
hr: Pokrećem…

en: &Move to Trash
hr: Pre&mjesti u smeće

en: Move message to trashcan
hr: Premjesti poruku u smeće

en: New Message To...
hr: Nova poruka za…

en: Reply To...
hr: Odgovori na…

en: Forward To...
hr: Proslijedi za…

en: Add to Address Book
hr: Dodaj u adresar

en: Open in Address Book
hr: Otvori u adresaru

en: Bookmark This Link
hr: Spremi oznaku za ovaj link

en: Save Link As...
hr: Spremiti link kao…

en: &Find in Message...
hr: &Nađi u poruci…

en: New Messages In
hr: Nove poruke u

en: There are no unread messages
hr: Nema nepročitanih poruka

en: 1 unread message | %1 unread messages
hr[0]: %1 nepročitana poruka
hr[1]: %1 nepročitane poruke
hr[2]: %1 nepročitanih poruka

[ctx: Message->]
en: &Reply
hr: &Odgovori

en: &Reply...
hr: Odgovo&ri …

en: Reply to &All...
hr: Odgovori svim&a…

en: Reply to A&uthor...
hr: Odgovori a&utoru..

en: Reply to Mailing-&List...
hr: Odgovori na poštansku &listu…

en: Reply Without &Quote...
hr: Odgovori bez &citata…

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: &Inline...
hr: &Unutar…

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: As &Attachment...
hr: Kao &privitak…

[ctx: Message->Forward->]
en: &Redirect...
hr: P&reusmjeri …

en: Mar&k Message
hr: Označi poru&ku

[ctx: Message->]
en: &Forward
hr: &Proslijedi

[ctx: Message->]
en: Mailing-&List
hr: Poštanska &lista

en: Add Note...
hr: Dodaj bilješku…

en: Filter on Mailing-&List...
hr: Filtriraj po listi za raspravu …

en: Send A&gain...
hr: &Pošalji ponovno …

en: Edit Note...
hr: Uredi bilješku…

en: Filter on Mailing-List...
hr: Filtriraj po listi za raspravu …

en: Open Message in List Archive
hr: Otvori poruku u arhivi lista

en: Post New Message
hr: Pošalji novu poruku

en: Go to Archive
hr: Idi u arhivu

en: Request Help
hr: Zatraži pomoć

en: Unsubscribe from List
hr: Otkaži pretplatu na listu

en: Filter on Mailing-List %1...
hr: Filtriraj po listi za raspravu %1 …

en: email
hr: e-pošta

en: From
hr: Od

en: Date
hr: Datum

[ctx: @action:inmenu Forward message inline.]
en: &Inline...
hr: &Unutar…

[ctx: Message->Forward->]
en: As &Attachment...
hr: K&ao privitak…

en: Save Attachments...
hr: Spremi privitke …

en: Clear Selection
hr: Obriši odabir

en: %1 match | %1 matches
hr[0]: %1 podudaranje
hr[1]: %1 podudaranja
hr[2]: %1 podudaranja

en: Last Search
hr: Posljednja pretraga

en: Copy Message | Copy %1 Messages
hr[0]: Kopiraj %1 poruku
hr[1]: Kopiraj %1 poruke
hr[2]: Kopiraj %1 poruka

en: Cut Message | Cut %1 Messages
hr[0]: Izreži %1 poruku
hr[1]: Izreži %1 poruke
hr[2]: Izreži %1 poruka

note: i18n: ectx: label, entry (ExternalEditor), group (General)
en: Specify e&ditor:
hr: &Navedite uređivač:

note: i18n: ectx: label, entry (UseExternalEditor), group (General)
en: Use e&xternal editor instead of composer
hr: &Koristi vanjski uređivač umjesto sastavljača

note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmBeforeSend), group (Composer)
en: Confirm &before send
hr: &Potvrdi prije slanja

note: i18n: ectx: label, entry (RequestMDN), group (Composer)
en: Automatically request &message disposition notifications
hr: Auto&matski zahtijevaj obavijest o raspoređivanju poruke

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Message Preview Pane
hr: Ploča za pregled poruke

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Folder List
hr: Popis direktorija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, group)
en: New Mail Notification
hr: &Obavijest o novim porukama

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsGroup)
en: Encrypting
hr: Kriptiranje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mStoreEncrypted)
en: Check to store messages encrypted
hr: Obilježite kako biste kriptirano pohranili poruke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mStoreEncrypted)
en: Store sent messages encry&pted
hr: Kri&ptirano pohrani poslane poruke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowKeyApprovalDlg)
en: Always show the encryption keys &for approval
hr: &Uvijek traži odobrenje za ključeve za kriptiranje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAdd)
en: &Add...
hr: &Dodaj …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRenameButton)
en: &Rename
hr: &Promijeni ime

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSetAsDefaultButton)
en: Set as &Default
hr: Postavi kao uob&ičajeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mExcludeImportantFromExpiry)
en: E&xclude important messages from expiry
hr: Isključi važne poruke od isteka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mDelayedMarkAsRead)
en: Mar&k selected message as read after
hr: Označi odabrane poru&ke kao pročitane nakon

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mDelayedMarkTime)
en:  sec
hr:  sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mStartUpFolderCheck)
en: Open this folder on &startup:
hr: Otvori ovu mapu prilikom po&kretanja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkbxSpecificFolders)
en: Search &only in:
hr: Traži sam&o u:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSearchFolderLbl)
en: Search folder &name:
hr: I&me mape pretraživanja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSearchResultOpenBtn)
en: Open &Message
hr: Otvori poru&ku

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Encrypted Messages
hr: Kriptirane poruke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelQuote)
en: Quote original message:
hr: Citiraj originalnu poruku:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mWarnUnsigned)
en: Check to be warned when sending unsigned messages.
hr: Uključite ovo ako želite biti upozoreni pri slanju nepotpisanih poruka.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, warnUnencryptedCB)
en: Check to be warned when sending unencrypted messages.
hr: Uključite ovu opciju ako želite biti upozoreni pri slanju nekriptiranih poruka.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: For Encryption
hr: Za kriptiranje

en: There is nothing to undo.
hr: Nema nikakve akcije za poništiti

en: Prefer &HTML to Plain Text
hr: Preferiraj HTML nad običnim tekstom
