kmail - en to kk translation catalogue (872 entries)

en: Maintainer
kk: Жетілдірушісі

en: Former maintainer
kk: Жобаның бұрынғы жетілдірушісі

en: Original author
kk: Бастапқы авторы

en: Former co-maintainer
kk: Бұрынғы жетілдірушісі

en: Former core developer
kk: Бұрынғы негізін қалаушысы

en: Core developer
kk: Негізін қалаушысы

en: Documentation
kk: Құжаттамасын жазушысы

en: System tray notification
kk: жүйелік сөредегі құлақтандыру

en: PGP 6 support and further enhancements of the encryption support
kk: PGP 6 қолдау және шифрлауды әрі жақсарту

en: GnuPG support
kk: GnuPG шифрлауын қолдау

en: New message list and new folder tree
kk: Жаңа хаттар тізімі және жаңа қапшықтар бұтағы

en: Anti-virus support
kk: Вирус-қарсылықты қолдау

en: POP filters
kk: POP сүзгілері

en: Usability tests and improvements
kk: Сынау және жетілдіру

en: Ägypten and Kroupware project management
kk: Ägypten және Kroupware жобаларын басқару

en: Improved HTML support
kk: Жетілдірген HTML қолдауы

en: Beta testing of PGP 6 support
kk: PGP 6 шифрлауды қолдауының бета-сынағы

en: Timestamp for 'Transmission completed' status messages
kk: Күй-жай жолағындағы 'Тасымал аяқталды' хабарының уақыт белгісі

en: Multiple encryption keys per address
kk: Бір адреске бірнеше шифрлау кілтті қолдану

en: KDE Email Client
kk: KDE эл.пошта клиенті

[ctx: @title:tab Mailing list settings for a folder.]
en: Mailing List
kk: Хабарлау тізімі

en: Folder holds a mailing list
kk: Қапшықта хабарлау тізімі

en: Detect Automatically
kk: Автоматты түрде анықтау

en: Mailing list description:
kk: Хабарлау тізімінің сипаттамасы:

en: Browser
kk: Шолғыш

en: Preferred handler:
kk: Негізгі әрекет:

en: Invoke Handler
kk: Орындайтын әрекет

en: Address type:
kk: Адрестің түрі:

en: Subscribe to List
kk: Жазылу

en: Post to List
kk: Жіберу

en: Unsubscribe From List
kk: Жазылудан айну

en: List Archives
kk: Архивтер

en: List Help
kk: Анықтама

en: Not available
kk: Қол жеткізбейді

en: Not available.
kk: Қол жеткізбейді.

en: KMail was unable to detect any mailing list in this folder.
kk: KMail бұл қапшықта ешбір хабарлау тізімін таба алмады.

en: KMail was unable to fully detect a mailing list in this folder. Please fill in the addresses by hand.
kk: KMail бұл қапшықта хабарлау тізімін таба алмады. Адрестерді қолмен толтырыңыз.

en: Quota
kk: Квота

en: Usage:
kk: Қолдануы:

en: Status:
kk: Күй-жайы:

en: %p% full
kk: %p% толған

[ctx: @title:tab Shortcut settings for a folder.]
en: Shortcut
kk: Тіркесімі

en: <qt>To choose a key or a combination of keys which select the current folder, click the button below and then press the key(s) you wish to associate with this folder.</qt>
kk: <qt>Басқанда назардағы қапшықты таңдайтын пернелер тіркесімін таңдаңыз. Төмендегі батырманы түртіп, осы қапшыққа арнағыңыз келген перне тіркесімін басыңыз.</qt>

en: Templates
kk: Үлгілері

[ctx: @title:tab View settings for a folder.]
en: View
kk: Көрініс

en: Use custom &icons
kk: Өзгеше &таңбашалар болсын

[ctx: Icon used for folders with no unread messages.]
en: &Normal:
kk: &Қалыпты:

[ctx: Icon used for folders which do have unread messages.]
en: &Unread:
kk: &Оқылмаған:

en: Retrieval Options
kk: Кіріс параметрлері

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures accounts to receive mail]
en: Receiving
kk: Қабылдау

[ctx: @title:tab Tab page where the user configures accounts to send mail]
en: Sending
kk: Жіберу

en: Outgoing accounts (add at least one):
kk: Жіберетін тіркелгілер (кемінде біреуі):

en: Never Automatically
kk: Автоматты түрде жіберілмесін

en: On Manual Mail Checks
kk: Поштаны қолмен тексергенде

en: On All Mail Checks
kk: Бүкіл поштаны тексергенде

en: Send &messages in outbox folder:
kk: Шығыс қапшықтағы &хаттарды жіберу:

en: Send Now
kk: Қазір жіберу

en: Send Later
kk: Кейінірек жіберу

en: Defa&ult send method:
kk: Әд&етті жіберу әдісі:

en: Unable to start account wizard
kk: Тіркелгі шебері жегілмеді.

[ctx: Label to a checkbox, so is either checked/unchecked]
en: Include in Manual Mail Check
kk: Қ&олмен тексерілетіндеріне қосылсын

[ctx: Label to a checkbox, so is either checked/unchecked]
en: Switch offline on KMail Shutdown
kk: KMail доғарғанда желіден шығу

en: Check mail on startup
kk: Бастау кезінде поштаны тексеру

en: New Mail Notifier Agent not registered. Please contact your administrator.
kk: Жаңа пошта туралы құлақтандыру генті тіркелмеген. Әкімшіңібен қатынаңыз.

en: General
kk: Жалпы

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: Colors
kk: Түстер

en: Layout
kk: Орналасу

en: Message List
kk: Хаттар тізімі

en: Message Tags
kk: Хат белгілері

en: Message Body
kk: Хат беті

en: Message List - Unread Messages
kk: Хаттар тізімі - оқылмаған хаттар

en: Message List - Important Messages
kk: Хаттар тізімі - маңызды хаттар

en: Message List - Action Item Messages
kk: Хаттар тізімі - амал күтетін хаттар

en: Fixed Width Font
kk: Бірқадамды қаріп

en: Composer
kk: Құрастырғыш

en: Printing Output
kk: Басып шығару

en: &Use custom fonts
kk: Қ&алаған қаріпті қолдану

en: Apply &to:
kk: Келесіге қ&оданылсын:

en: Quoted Text - First Level
kk: Дәйексөз мәтіні - бірінші деңгейі

en: Quoted Text - Second Level
kk: Дәйексөз мәтіні - екінші деңгейі

en: Quoted Text - Third Level
kk: Дәйексөз мәтіні - үшінші деңгейі

en: Link
kk: Сілтеме

en: Unread Message
kk: Оқылмаған хат

en: Important Message
kk: Маңызды хат

en: Action Item Message
kk: Амал күтетін хат

en: HTML Status Bar Background - No HTML Message
kk: HTML күй-жай жолағының аясы - HTML емес хат

en: HTML Status Bar Foreground - No HTML Message
kk: HTML күй-жай жолағындағы жазудың түсі - HTML емес хат

en: HTML Status Bar Background - HTML Message
kk: HTML күй-жай жолағының аясы - HTML хаты

en: HTML Status Bar Foreground - HTML Message
kk: HTML күй-жай жолағындағы жазудың түсі - HTML хаты

en: &Use custom colors
kk: Қ&алаған түстер қолданылсын

en: Recycle colors on deep &quoting
kk: &Дәйексөздегі дәйексөздің түсі кезектесіп боялсын

en: Close to quota threshold:
kk: Квота шегіне жақын

en: Show folder quick search field
kk: Қапшықты жедел іздеу өрісін көрсету

en: Show Favorite Folders View
kk: Таңдаулы қапшық көрінісін көрсету

en: Never
kk: Ешқашанда

en: As icons
kk: Таңбаша түрінде

en: As list
kk: Тізім түрінде

en: Folder Tooltips
kk: Қапшық ишаралары

en: Always
kk: Әрқашанда

en: Sta&ndard format (%1)
kk: &Стандартты пішімі (%1)

en: Locali&zed format (%1)
kk: &Жергілікті пішімі (%1)

en: Smart for&mat (%1)
kk: Күшті пі&шімі (%1)

en: C&ustom format:
kk: Ө&згеше пішімі:

en: Default aggregation:
kk: Әдетті шоғырлануы:

en: Default theme:
kk: Әдетті нақышы:

en: <qt><a href="whatsthis1">Custom format information...</a></qt>
kk: <qt><a href="whatsthis1">Өзгеше пішімінің мәліметі...</a></qt>

en: <qt><p><strong>These expressions may be used for the date:</strong></p><ul><li>d - the day as a number without a leading zero (1-31)</li><li>dd - the day as a number with a leading zero (01-31)</li><li>ddd - the abbreviated day name (Mon - Sun)</li><li>dddd - the long day name (Monday - Sunday)</li><li>M - the month as a number without a leading zero (1-12)</li><li>MM - the month as a number with a leading zero (01-12)</li><li>MMM - the abbreviated month name (Jan - Dec)</li><li>MMMM - the long month name (January - December)</li><li>yy - the year as a two digit number (00-99)</li><li>yyyy - the year as a four digit number (0000-9999)</li></ul><p><strong>These expressions may be used for the time:</strong></p> <ul><li>h - the hour without a leading zero (0-23 or 1-12 if AM/PM display)</li><li>hh - the hour with a leading zero (00-23 or 01-12 if AM/PM display)</li><li>m - the minutes without a leading zero (0-59)</li><li>mm - the minutes with a leading zero (00-59)</li><li>s - the seconds without a leading zero (0-59)</li><li>ss - the seconds with a leading zero (00-59)</li><li>z - the milliseconds without leading zeroes (0-999)</li><li>zzz - the milliseconds with leading zeroes (000-999)</li><li>AP - switch to AM/PM display. AP will be replaced by either "AM" or "PM".</li><li>ap - switch to AM/PM display. ap will be replaced by either "am" or "pm".</li><li>Z - time zone in numeric form (-0500)</li></ul><p><strong>All other input characters will be ignored.</strong></p></qt>
kk: <qt><p><strong>Күнді көрсетуге қолданылатын өрнектері:</strong></p><ul><li>d - алдында нөлі жазылмаған айдын күн нөмірі (1-31) </li><li>dd - алдында нөлі жазылған айдын күн нөмірі, (01-31)</li><li>ddd - апта күнінің қысқартылған атауы (Дс - Жс)</li><li>dddd - апта күнінің толық атауы (Дүйсенбі - Жексенбі)</li><li>M - алдында нөлі жазылмаған ай нөмірі (1-12)</li><li>MM - алдында нөлі жазылған ай нөмірі (01-12)</li><li>MMM - айдың қысқартылған атауы (Қаң -Жел)</li><li>MMMM - айдың толық атауы (Қаңтар - Желтоқсан)</li><li>yy - жылдың екі таңбалы сан түрі (00-99)</li><li>yyyy - жылдың төрт таңбалы сан түрі (0000-9999)</li></ul><p><strong>Уақытты көрсетуге қолданылатын өрнектері:</strong></p> <ul><li>h - алдында нөлі жазылмаған сағат (0-23 немесе AM/PM көрсету пішімінде: 1-12)</li><li>hh - алдында нөлі жазылған сағат (0-23 немесе AM/PM көрсету пішімінде: 1-12)</li><li>m - алдында нөлі жазылмаған минут (0-59)</li><li>mm - алдында нөлі жазылған минут (00-59)</li><li>s - алдында нөлі жазылмаған секунд(0-59)</li><li>ss - алдында нөлі жазылған секунд(00-59)</li><li>z - алдында нөлі жазылмаған милисекунд (0-999)</li><li>zzz - алдында нөлі жазылған милисекунд (000-999)</li><li>AP -  12-сағаттық пішімге ауыстыру.AP деген "AM" немесе "PM" дегенімен ауыстырылады.</li><li>ap - 12-сағаттық пішімге ауыстыру. ap деген "am" немесе "pm" дегенімен ауыстырылады.</li><li>Z - санды пішімдегі  уақыт белдеуі (+0600)</li></ul><p><strong>Басқа таңбалар елемей қалдырылады.</strong></p></qt>

en: Message Window
kk: Хат терезесі

en: Close the standalone message window after replying or forwarding the message
kk: Хатқа жауап берген не оны басқаға жолдаған соң, бөлек хат терезесі жабылсын

en: System Tray
kk: Жүйелік сөре

note: i18n: ectx: label, entry (SystemTrayEnabled), group (General)
en: Enable system tray icon
kk: Жүйелік сөреде таңбашасы болсын

en: A&vailable Tags
kk: Қол жеткізер белгілер

en: Add new tag
kk: Жаңа белгіні қосу

en: Remove selected tag
kk: Таңдалған белгісін өшіру

en: Increase tag priority
kk: Белгінің басымдылығын көтеру

en: Decrease tag priority
kk: Белгінің басымдылығын түсіру

en: Ta&g Settings
kk: &Белгінің параметрлері

en: We cannot create tag. A tag with same name already exists.
kk: Тег-белгісі қойылмады. Осылай аталған белгі бар екен.

[ctx: General settings for the composer.]
en: General
kk: Жалпы

en: Standard Templates
kk: Стандартты үлгілер

en: Custom Templates
kk: Өзінің үлгілері

[ctx: Settings regarding the subject when composing a message.]
en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Charset
kk: Кодтамасы

en: Headers
kk: Айдарлар

[ctx: Config->Composer->Attachments]
en: Attachments
kk: Тіркемелер

en: Autocorrection
kk: Автотүзету

en: Auto Resize Image
kk: Кескін өлшемін автоөзгерту

[ctx: @title:group]
en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Automatically insert the configured signature
    when starting to compose a message
kk: Хатты жаза бастағанда, автоматты түрде
    бапталған қолтаңбаны енгізу

en: Insert the signature above any quoted text
kk: Қолтаңба барлық дәйексөзден жоғары болсын

en: Insert the RFC-compliant signature separator
    (two dashes and a space on a line) before the signature
kk: Қолтаңбаның алдында RFC-үйлесімді бөлгішті (қатар, қос сызықпен бос орын) енгізу

en: When replying, do not quote any existing signature
kk: Жауап бергенде, дәйексөзде ешбір қолтаңба келтірілмесін

[ctx: @title:group]
en: Format
kk: Пішімі

en: When replying, only quote the selected text
    (instead of the complete message), if
    there is text selected in the message window.
kk: Жауап бергенде, хат терезесінде мәтін үзіндісі
    таңдалса, онда дәйексөз ретінде толық хатты
    келтірмей, тек сол үзінді келтіріледі.

en: When replying, add quote signs in front of all lines of the quoted text,
    even when the line was created by adding an additional line break while
    word-wrapping the text.
kk: Жауап бергенде, барлық дәйексөз жолдарының алдында дәйексөз
    белгісі қойылады, бұндай жол дәйексөздер бір жолға сыймай, қосымша
    жолға тасымалдаудан пайда болса да.

en: Enable automatic word wrapping at the specified width
kk: Келтірілген жол ұзындығында автоматты түрде жол тасымалы рұқсат етілсін

en: Set the text width for automatic word wrapping
kk: Автоматты түрде жолды тасымалдау жасайтын мәтін енін орнату

en: When replying or forwarding, quote the message
    in the original format it was received.
    If unchecked, the reply will be as plain text by default.
kk: Жауап бергенде не басқаға жібергенде, дәйексөзге
    алыңған хат келген пішімімен келтіріледі, ал белгісін алып тастаса, жауап әдетте жәй мәтінімен жазылады.

en: Format the plain text part of a message from the HTML markup.
    Bold, italic and underlined text, lists, and external references
    are supported.
kk: Хаттың кәдімгі мәтін бөлігін HTML-пішімдеу.
    Қалын, көлбеу, асты сызық мәтін, тізім,
    сыртқы сілтемелер қолдауы бар.

[ctx: @item:inlistbox Inline mail forwarding]
en: Inline
kk: Хат бетінде

en: As Attachment
kk: Хат тіркемесінде

en: Set the default forwarded message format
kk: Басқаға жіберілетін хатың пішімін орнату

en: Default forwarding type:
kk: Басқаға жіберудің әдетті түрі:

[ctx: @title:group]
en: Recipients
kk: Алушылары

en: By default, request an MDN when starting to compose a message.
    You can select this on a per-message basis using "Options - Request Disposition Notification"
kk: Әдетте хатпен не істелген туралы хабарламаны (MDN-ді) сұрау.
    Бөлек хат үшін ондайды "Параметрлер - Не істелген туралы
    хабарламаны сұрау" мәзірі арқылы істеуге болады.

en: Warn if too many recipients are specified
kk: Тым көп қабылдаушыларды келтіргенде - ескерту

en: Set the maximum number of recipients for the warning
kk: Алушылар саны қаншадан артық болса ескерту керегін орнату

en: Only allow this many recipients to be specified for the message.
    This applies to doing a "Reply to All", entering recipients manually
    or using the "Select..." picker.  Setting this limit helps you to
    avoid accidentally sending a message to too many people.  Note,
    however, that it does not take account of distribution lists or
    mailing lists.
kk: Хаттың алушылар саны көрсетілгеннен аспау керек.
    Бұл шектеу "Бүкіліне жауап беру" дегенге, алушыларды
    қолмен келтіргенде, "Таңдау..." тергішіне әсер етеді. Бұл
    шек байқамай тым көп алушыларға хатты жіберуге
    тосқауыл қояды. Бірақ бұл хабарлау тізімге жібергенде әсер
    етпейді.

en: Remember recent addresses entered,
    and offer them for recipient completion
kk: Жуырда келтірілген адрестерін жаттап алып,
    оларды алушы ретінде ұсыну

[ctx: No addresses are retained]
en: No save
kk: Сақтамау

en: Maximum recent addresses retained:
kk: Жуырдағы адрестер шегі:

en: The maximum number of recently entered addresses that will
    be remembered for completion
kk: Автотолықтыруға жаттап алынатын жуырда келтірілген
    адрестер санның жоғарғы шегі

en: No autosave
kk: Автосақтамау

[ctx: Interval suffix]
en:  minute |  minutes
kk[0]:  минут

en: Automatically save the message at this specified interval
kk: Хат, келтірілген аралықта, автоматты түрде сақталсын

en: Repl&y Subject Prefixes
kk: Жа&уап тақырыбының префикстері

en: Recognize any sequence of the following prefixes
    (entries are case-insensitive regular expressions):
kk: Келесі префикстердің тізбегін біліп тану
    (әріптің үлкен-кішісін ескермейтін үлгі өрнегі):

en: A&dd...
kk: Қ&осу...

en: Re&move
kk: Ө&шіру

en: Mod&ify...
kk: &Өзгерту...

en: Enter new reply prefix:
kk: Жауаптың жаңа префиксін келтіріңіз:

en: For&ward Subject Prefixes
kk: Ба&сқаға жіберілетінін тақырып префикстері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRemoveButton)
en: Remo&ve
kk: Өші&ру

en: Add...
kk: Қосу...

en: Modify...
kk: Өзгерту...

en: Enter new forward prefix:
kk: Басқаға жіберілетін жаңа префиксі:

en: This list is checked for every outgoing message from the top to the bottom for a charset that contains all required characters.
kk: Бұл кодтамалар тізімінің жоғардан төменге дейін әрбір шығыс хаттағы таңбаларының барлығы түгел екенін тексеріп шығарады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mModifyButton)
en: &Modify...
kk: Ө&згерту...

en: Enter charset:
kk: Кодтауын келтіріңіз:

en: &Keep original charset when replying or forwarding (if possible)
kk: Жауап бергенде немесе басқаға жібергенде кодтамасы (мейілінше) &сақталсын

en: This charset is not supported.
kk: Бұл кодтаманың қолдауы жоқ.

en: &Use custom message-id suffix
kk: &Басқа message-id жұрнағы қолданылсын

en: Custom message-&id suffix:
kk: message-&id жұрнағы:

en: Define custom mime header fields:
kk: Қалаған mime айдар өрісін анықтау:

[ctx: @title:column Name of the mime header.]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: @title:column Value of the mimeheader.]
en: Value
kk: Мәні

[ctx: @action:button Add new mime header field.]
en: Ne&w
kk: &Жаңа

[ctx: @label:textbox Name of the mime header.]
en: &Name:
kk: &Атауы:

en: &Value:
kk: &Мәні:

en: Outlook-compatible attachment naming
kk: Тіркеме атауы Outlook-пен үйлесімді болсын

en: Turn this option on to make Outlook(tm) understand attachment names containing non-English characters
kk: Outlook(tm) түсінетіндей тіркеме атауларында латын әліппеге жатпайтын таңбаларын колдану үшін осы белгіні қойыңыз

en: E&nable detection of missing attachments
kk: Жолғалған тіркемелерін байқау рұқсат &етілсін

en: Recognize any of the following key words as intention to attach a file:
kk: Тіркеменің болу мүмкін екендігін келесі сөздердің әрқайсы айғақ бола алады:

en: Enter new key word:
kk: Жаңа кілт сөзді келтіріңіз:

[ctx: spinbox suffix: unit for kilobyte]
en:  kB
kk:  кБ

en: No limit
kk: Шегі жоқ

en: You have chosen to encode attachment names containing non-English characters in a way that is understood by Outlook(tm) and other mail clients that do not support standard-compliant encoded attachment names.
    Note that KMail may create non-standard compliant messages, and consequently it is possible that your messages will not be understood by standard-compliant mail clients; so, unless you have no other choice, you should not enable this option.
kk: Сіз тіркеген файлдар атауы Outlook(tm) пен Outlook Express(tm) бағдарламаларға түсінікті болсын деп, латын әліппеге жатпайтын әріптермен стандарттан тыс жазу әдісін таңдадыңыз.
    Байқаңыз, хаттарыңызды стандартты ұстанатын эл.пошта клиенттері танымай қалуы мүмкін. Сондықтан бұны, басқа амал болмаса ғана қолданыңыз.

en: Add
kk: Қосу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Folders
kk: Қапшықтар

en: Invitations
kk: Шақырулар

en: Printing
kk: Басып шығару

en: Reading
kk: Оқу

en: Message Disposition Notifications
kk: Хатпен не істеген туралы хабарлама

en: Composing
kk: Құрастыру

en: Miscellaneous
kk: Түрлі басқа

en: S/MIME Validation
kk: S/MIME тексерісі

en:  day |  days
kk[0]:  күн

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
kk: Бұл параметр dirmngr >= 0.9.0 орнатылғанын кажет етеді

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemHTTPProxy)
en: no proxy
kk: прокси-сервері жоқ

en: (Current system setting: %1)
kk: (Жүйелік баптаулар: %1)

[ctx: Start of the filename for a mail archive file]
en: Archive
kk: Архиві

en: &Folder:
kk: &Қапшығы:

en: F&ormat:
kk: П&ішіні:

en: Compressed Zip Archive (.zip)
kk: Сығылған Zip архиві (.zip)

en: Uncompressed Archive (.tar)
kk: Сығылмаған архиві (.tar)

en: BZ2-Compressed Tar Archive (.tar.bz2)
kk: BZ2-сығылған Tar архиві (.tar.bz2)

en: GZ-Compressed Tar Archive (.tar.gz)
kk: GZ-сығылған Tar архиві (.tar.gz)

en: &Archive File:
kk: &Архив файлы:

en: &Delete folder and subfolders after completion
kk: Біткесін қапшықтары &өшірілсін

en: Archive all subfolders
kk: Бүкіл ішкі қапшықтар архивтелсін

en: Please select the folder that should be archived.
kk: Архивтейтін қапшықты таңдаңыз.

en: No folder selected
kk: Қапшық таңдалмаған

en: 1 attachment (%2) | %1 attachments (%2)
kk[0]: %1 тіркеме: (%2)

en: Hide attachment list
kk: Тіркемелер тізімін жасыру

en: Show attachment list
kk: Тіркемелер тізімін көрсету

[ctx: Menu item]
en: Encoding
kk: Кодтамасы

en: Select the dictionary to use when spell-checking this message
kk: Хаттың емлесін тексеруде қолданатын сөздігін таңдаңыз.

en: Select the sent-mail folder where a copy of this message will be saved
kk: Хаттың көшірмесі жібелігеннен кейін қай қапшығында сақталатынын таңдаңыз

en: Select the outgoing account to use for sending this message
kk: Хатты жіберу үшін қолданатын шығыс тіркелгіні таңдаңыз

en: Set the "From:" email address for this message
kk: Хаттың "Кімден:" өрісіне эл.пошта адресін келтіріңіз

en: Set a subject for this message
kk: Хаттың тақырыбын өрісіне келтіріңіз

en: &Identity:
kk: &Іс-әлпеті:

en: &Dictionary:
kk: &Сөздік:

en: &Sent-Mail folder:
kk: &Жіберілген пошта қапшығы:

en: &Mail transport:
kk: Жіберу ә&дісі:

[ctx: sender address field]
en: &From:
kk: &Кімден:

[ctx: @label:textbox Subject of email.]
en: S&ubject:
kk: &Тақырыбы:

en: &Send Mail
kk: &Хатты жіберу

en: &Send Mail Via
kk: &Эл.поштаны жіберу жолы

en: Send
kk: Жіберу

en: Send &Later
kk: &Кейінірек жіберу

en: Send &Later Via
kk: &Кейінірек жіберу жолы

[ctx: Queue the message for sending at a later date]
en: Queue
kk: Кезекке қою

en: Save as &Draft
kk: Жоба жазу ретінде &сақтау

en: Save email in Draft folder
kk: Эл.поштаны Жоба қапшығында сақтау

en: Save as &Template
kk: &Үлгі ретінде сақтау

en: Save email in Template folder
kk: Эл.поштаны Үлгі қапшығында сақтау

en: Save as &File
kk: &Файлға сақтау

en: Save email as text or html file
kk: Эл.поштаны мәтін не html файлына сақтау

en: &Insert Text File...
kk: Мәтін файлын &енгізу...

en: &Insert Recent Text File
kk: Жуырдағы мәтін файлын &енгізу

en: &Address Book
kk: &Адрес кітапшасы

en: Open Address Book
kk: Адрестік кітапшаны ашу

en: &New Composer
kk: Ж&аңа құрастығыш

en: Select &Recipients...
kk: &Алушыларды таңдау...

en: Save &Distribution List...
kk: &Тарату тізімін сақтау...

en: Paste as Attac&hment
kk: &Тіркеме қылып орналастыру

en: Cl&ean Spaces
kk: Бос орындарын к&етіру

en: Use Fi&xed Font
kk: Қаріп ені б&ірыңғай болсын

[ctx: @action:inmenu Mark the email as urgent.]
en: &Urgent
kk: &Жедел

en: &Request Disposition Notification
kk: Не істелген туралы хабарламаны &сұрау

en: &Wordwrap
kk: &Сөздерді тасымалдау

en: &Snippets
kk: &Үзінділер

en: &Automatic Spellchecking
kk: Емлені &автоматты түрде тексеру

en: Rich Text Editing
kk: Пішімдеуін өзгерту

en: Rich Text
kk: Пішімделген мәтін

en: Toggle rich text editing mode
kk: Пішімдеуін өзгерту режімін ауыстыру

en: &All Fields
kk: &Барлық өрістер

en: &Identity
kk: &Іс-әлпеті

en: &Dictionary
kk: &Сөздік

en: &Sent-Mail Folder
kk: &Жіберілген пошта қапшығы

en: &Mail Transport
kk: &Жіберу әдісі

en: &From
kk: &Кімден

[ctx: @action:inmenu Show the subject in the composer window.]
en: S&ubject
kk: &Тақырыбы

en: Append S&ignature
kk: Қ&олтаңбамен жалғау

en: Pr&epend Signature
kk: Қ&олтаңбамен бастау

en: Insert Signature At C&ursor Position
kk: Қолтаңбаны меңзеген орнына е&нгізу

en: &Spellchecker...
kk: &Емлені тексеру...

en: Spellchecker
kk: Емлесін тексеру

en: &Encrypt Message
kk: Хатты &шифрлау

en: Encrypt
kk: Шифрлау

en: &Sign Message
kk: Хатты қ&олтаңбалау

en: Sign
kk: Қолтаңба

en: &Cryptographic Message Format
kk: &Криптография пішімі

en: Select a cryptographic format for this message
kk: Хатқа криптографиялық пішімін таңдау

en: Configure KMail...
kk: KMail-ді &баптау

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
kk: <qt>Мәзірін мүлдем жасыру. Оны пернетақтадан %1 деп қайтара аласызы.</qt>

en: Hide menu bar
kk: Мәзір панелін жасыру

[ctx: Shows the linenumber of the cursor position.]
en:  Line: %1
kk:  %1-жол

en:  Column: %1
kk:  %1-баған

en: OVR
kk: ҮСТ

en: INS
kk: ЕНД

en: Spellcheck: on
kk: Емлесі тексерілісін

en: Spellcheck: off
kk: Емлесі тексерілмеісін

en: Re&save as Template
kk: Үлгі ретінде &сақтау

en: &Save as Draft
kk: Жоба жазу ретінде &сақтау

en: Resave this message in the Templates folder. It can then be used at a later time.
kk: Үлгілер қапшығында сақтау. Бұны кейін пайдалануға болады.

en: Save this message in the Drafts folder. It can then be edited and sent at a later time.
kk: Жоба жазу қапшығында сақтау. Бұл хатты кез келгенде бітіріп, жіберуіңізге болады.

en: Do you want to save the message for later or discard it?
kk: Хатты әзірше сақтап қояйық па, әлде ысырып тастайық па?

en: Close Composer
kk: Құрастырғышын жабу

en: Autosave Message Failed
kk: Хатты автосақтау жаңылысы

en: Sending Message Failed
kk: Хат жіберу жаңылысы

en: Add as &Inline Image
kk: Хат б&етіндегі кескін қылып қосу

en: Add as &Attachment
kk: &Тіркеме ретінде қосу

en: Name of the attachment:
kk: Тіркеме атауы:

en: Add File as &Attachment | Add Files as &Attachment
kk[0]: Файл(дар)ды &тіркеме ретінде қосу

en: Insert clipboard text as attachment
kk: Алмасу буферіндегі мәтінді &тіркеме қылу

en: unnamed
kk: аталмаған

en: <qt><p>You have requested that messages be encrypted to yourself, but the currently selected identity does not define an (OpenPGP or S/MIME) encryption key to use for this.</p><p>Please select the key(s) to use in the identity configuration.</p></qt>
kk: <qt><p>Хатты өзіңізге шифрлауды сұрадыңыз, бірақ қолданыстағы іс-әлпетінде таңдалған (OpenPGP не S/MIME) кілттер жоқ.</p><p>Іс-әлпетін баптау диалогында кілтті таңдаңыз.</p></qt>

en: Undefined Encryption Key
kk: Шифрлау кілті анықталмаған

en: <qt><p>In order to be able to sign this message you first have to define the (OpenPGP or S/MIME) signing key to use.</p><p>Please select the key to use in the identity configuration.</p></qt>
kk: <qt> <p>Хатты қолтаңбалау үшін, OpenPGP немесе S/MIME қолтаңбалау кілтін анықтау керек.</p><p>Іс-әлпетін баптау диалогында кілтті таңдаңыз.</p></qt>

en: Undefined Signing Key
kk: Қолтаңбалау кілті анықталмаған

en: You must enter your email address in the From: field. You should also set your email address for all identities, so that you do not have to enter it for each message.
kk: Эл.пошта адресіңізді "Кімден" өрісіне келтіріңіз. Сонымен қатар, өзіңіздің эл.пошта адресіңізді, әрбір хатты жіберген сайын оны теріп отырмау үшін, барлық іс-әлпеттерінде келтіріңіз.

en: You must specify at least one receiver, either in the To: field or as CC or as BCC.
kk: "Кімге" деген өрісте немесе "Көшірме кімге", әлде "Жасырып кімге:" өрістеріне, кемінде бір алушының адресін келтіруіңіз қажет.

en: To: field is empty. Send message anyway?
kk: 'Кімге:' өрісі бос ғой. Хат сонда да жіберіле берсін бе?

en: No To: specified
kk: 'Кімге:' дегені келтірілмеген

en: S&end as Is
kk: Ж&ібере беру

en: You did not specify a subject. Send message anyway?
kk: Тақырыбын келтірмедіңіз. Хат жіберіле берсін бе?

en: No Subject Specified
kk: Тақырыбы келтірілмеген

en: &Specify the Subject
kk: &Тақырыпты келтіру

en: You must specify at least one receiver in order to be able to encrypt a draft.
kk: Жоба жазуын шифрлау үшін кемінде бір алушының адресін келтіруіңіз қажет.

en: About to send email...
kk: Хат жіберілуге дайын...

en: Send Confirmation
kk: Растауын жіберу

en: &Send Now
kk: &Қазір жіберу

en: You are trying to send the mail to more than %1 recipients. Send message anyway?
kk: Хатты %1 алушылардан артығына жібермексіз. Жіберле берсін бе?

en: Too many recipients
kk: Алушылар тым көп

en: &Send as Is
kk: &Бар түрінде жіберу

en: &Edit Recipients
kk: Алушыларды өзгерту

en: Turning HTML mode off will cause the text to lose the formatting. Are you sure?
kk: HTML күйінен қайту мәтіннің пішімдеуін жоғалтады. Бола берісн бе?

en: Lose the formatting?
kk: Пішімдеуі жоғалсын бе?

en: Lose Formatting
kk: Пішімдеуі жоғалсын

en: Add Markup Plain Text
kk: Жай мәтін белгісін қосу

en: The message you have composed seems to refer to an attached file but you have not attached anything. Do you want to attach a file to your message?
kk: Хатыңызда тіркемеге сілтеме бар сияқты, бірақ ештеңе тіркелмеген. Файлды тіркейсіз бе?

en: &Attach file
kk: Файлды &тіркеу

en: &Remind me later
kk: Кейінірек &еске салу

en: External editor was started.
kk: Сыртқы өңдегіш жұмысын бастады.

en: Message will be signed
kk: Хат қолтаңбаланды

en: Message will not be signed
kk: Хат қолтаңбаланбайды

en: Message will be encrypted
kk: Хат шифрланады

en: Message will not be encrypted
kk: Хат шифрланбайды

en: Folder Shortcut %1
kk: Қапшықтың тіркесімі %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, image)
en: Image
kk: Кескін

en: You do not have your own contact defined in the address book.
kk: Адрес кітапшаңызда өзіңіз туралы жазу жоқ.

en: No Picture
kk: Сурет жоқ

en: No picture set for your address book entry.
kk: Адрес кітапшаңызда сурет орнатылмаған.

en: &With empty fields
kk: &Бос өрістермен

en: &Duplicate existing vCard
kk: Бар vCard көшірмесі жасалсын

en: &Existing identities:
kk: Бар &іс-әлпеттері:

[ctx: @title:tab General identity settings.]
en: General
kk: Жалпы

en: &Your name:
kk: &Есіміңіз:

en: <qt><h3>Your name</h3><p>This field should contain your name as you would like it to appear in the email header that is sent out;</p><p>if you leave this blank your real name will not appear, only the email address.</p></qt>
kk: <qt><h3>Есіміңіз</h3><p>Бұл өрісте, жіберілетін хаттың айдарында көрсетілетін есіміңізді немесе бүркеншік атыңызды келтіруге болады. </p><p>Егер өріс бос қалса, хат айдарында тек эл.пошта адресіңіз ғана көрсетіледі.</p></qt>

en: Organi&zation:
kk: &Ұйымыңыз:

en: <qt><h3>Organization</h3><p>This field should have the name of your organization if you would like it to be shown in the email header that is sent out.</p><p>It is safe (and normal) to leave this blank.</p></qt>
kk: <qt><h3>Ұйымыңыз</h3><p>Бұл өрісте, жіберілетін хаттың айдарында көрсетілетін Сіз істейтін ұйымыңызды келтіруге болады.</p><p>Бұны бос қалдыру да ерсі емес.</p></qt>

en: &Email address:
kk: &Эл.пошта адресі:

en: <qt><h3>Email address</h3><p>This field should have your full email address.</p><p>This address is the primary one, used for all outgoing mail. If you have more than one address, either create a new identity, or add additional alias addresses in the field below.</p><p>If you leave this blank, or get it wrong, people will have trouble replying to you.</p></qt>
kk: <qt><h3>Эл.пошта адресі</h3><p>Бұнда толық эл.пошта адресіңізді келтіру керек.</p><p>Бұл негізгі адресіңіз, Егер бірнеше адресіңіз болса, немесе жаңа іс-әлпетін құрыңы, немесе төмендегі өрісіне қосымша бүркеншік адрестер ретінде келтіріңіз.</p><p>Егер бұны бос қалдырсаңыз не қате толтырсаңыз, хатыңызға жауап беруге мүмкін болмайды.</p></qt>

en: Email a&liases:
kk: Бүркеншік эл.пошта адрестері:

en: <qt><h3>Email aliases</h3><p>This field contains alias addresses that should also be considered as belonging to this identity (as opposed to representing a different identity).</p><p>Example:</p><table><tr><th>Primary address:</th><td>first.last@example.org</td></tr><tr><th>Aliases:</th><td>first@example.org<br>last@example.org</td></tr></table><p>Type one alias address per line.</p></qt>
kk: <qt><h3>Бүркеншік эл.пошта адрестері</h3><p>Бұл өрісте осы іс-әлпетіне тиесілі (басқа іс-әлпетіне жататындарды айыру үшін) бүркеншік адрестері жазылады.</p><p>Мысалы:</p><table><tr><th>Негізгі адрес: </th><td>first.last@example.org</td></tr><tr><th>Бүркеншіктер:</th><td>first@example.org<br>last@example.org</td></tr></table><p>Бір жолда бір адресті келтіріңіз.</p></qt>

en: Cryptography
kk: Шифрлау

en: OpenPGP signing key:
kk: OpenPGP қолтаңбалау кілті:

en: OpenPGP encryption key:
kk: OpenPGP шифрлау кілті:

en: <qt><p>The S/MIME (X.509) certificate you choose here will be used to digitally sign messages.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to digitally sign emails using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
kk: <qt><p>Мұнда таңдаған S/MIME (X.509) куәлік хаттарыңызды қолтаңбалау үшін қолданылады.</p><p>Егер бұл өрісті бос қалдырсаңыз, онда KMail тек S/MIME қолданып хатты цифрлық қолтанбалай алмайды, ал кәдімгі пошта айналымына бұның әсері жоқ.</p></qt>

en: S/MIME signing certificate:
kk: S/MIME қолтаңбалау куәлігі:

en: <qt><p>The S/MIME certificate you choose here will be used to encrypt messages to yourself and for the "Attach My Certificate" feature in the composer.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to encrypt copies of outgoing messages to you using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
kk: <qt><p>Мұнда таңдаған S/MIME куәлік хаттарды өзіңізге шифрлау үшін және құрастырғыштағы "Менің куәлігімді тіркеу" командасы үшін қолданылады.</p><p>Егер бұл өрісті бос қалдырсаңыз, онда KMail тек S/MIME қолданып, жіберетін хаттың көшірмесін өзіңізге шифрлай алмайды, ал кәдімгі пошта айналымына бұның әсері жоқ.</p></qt>

en: S/MIME encryption certificate:
kk: S/MIME шифрлау куәлігі:

[ctx: preferred format of encrypted messages]
en: Preferred format:
kk: Артық көретін пішімі:

en: Automatically sign messages
kk: Хаттар автоматты түрде қолтаңбалансын

[ctx: @title:tab Advanced identity settings.]
en: Advanced
kk: &Қосымша

en: &Reply-To address:
kk: &Жауап беру адресі:

en: <qt><h3>Reply-To addresses</h3><p>This sets the <tt>Reply-to:</tt> header to contain a different email address to the normal <tt>From:</tt> address.</p><p>This can be useful when you have a group of people working together in similar roles. For example, you might want any emails sent to have your email in the <tt>From:</tt> field, but any responses to go to a group address.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
kk: <qt><h3>Жауап беру адресі</h3><p>Хаттың<tt>Reply-to:</tt> айдарындағы жауап беру адресін анықтайды. Бұл жауап беру адресі <tt>Кімден:</tt> деген өрісінен өзге болғанда қолданылады.</p><p>Бұл бір топ адам бір істі атқарып жатқанда ыңғайлы. Мұндай жағдайда <tt>Жауап беру адресі:</tt> өрісінде топтың ортақ адресті келтіріп, <tt>Кімден:</tt> өрісінде хатты жібергеннің жеке адресті келтіруге болады.</p><p>Күмәндансаңыз бұл өрісті бос қалдырыңыз.</p></qt>

en: &CC addresses:
kk: '&Жасырып кімге' адрестері:

en: <qt><h3>CC (Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of CC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
kk: <qt><h3>'Жасырып кімге' адрестері</h3><p>Осы өрісте келтірілген адрестерге бүкіл осы іс-әлпетінен жіберілген әрбір хат жіберіледі</p><p>Әдетте бұны хаттың көшірмесін басқа бір тіркелгіңізге жіберу үшін қолданады.</p><p>Бірнеше адресті келтіруге (үтірмен бөліп) келтіруге болады.</p><p>Күмәндансаңыз бұл өрісті бос қалдырыңыз.</p></qt>

en: &BCC addresses:
kk: &Жасырып кімге адрестері:

en: <qt><h3>BCC (Blind Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity. They will not be visible to other recipients.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of BCC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
kk: <qt><h3>Жасырып кімге адрестері</h3><p>Осы өрісте келтірілген адрестерге бүкіл осы іс-әлпетінен жіберілген әрбір хат жіберіледі, бірақ бұл адрестер басқа алушыларға көрінбейді.</p><p>Әдетте бұны хаттың көшірмесін басқа бір тіркелгіңізге жіберу үшін қолданады.</p><p>Күмәндансаңыз бұл өрісті бос қалдырыңыз.</p></qt>

en: D&ictionary:
kk: Сөзд&ік:

en: Sent-mail &folder:
kk: Жіберілген хаттар қап&шығы:

en: &Drafts folder:
kk: &Жоба жазба қапшығы:

en: &Templates folder:
kk: &Үлгілер қапшығы:

en: Outgoing Account:
kk: IШығыс тіркелгісі

en: Attach my vCard to message
kk: Хатқа vCard-ты қосу

en: Create...
kk: Құру...

en: Autocorrection language:
kk: Автотүзету тілі:

en: Defaul&t domain:
kk: Әде&тті домені:

en: <qt><p>The default domain is used to complete email addresses that only consist of the user's name.</p></qt>
kk: <qt><p>Әдетті домен тек пайдаланушының атауынан тұратын эл.пошта адресін толықтыру үшін қолданылады.</p></qt>

en: &Use custom message templates for this identity
kk: Бұл іс-әлпеті үшін өзінің үлгілері қол&данылсын

en: &Copy Global Templates
kk: &Жалпы үлгілерін көшірмелеу

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Picture
kk: Сурет

en: Invalid Email Alias "%1"
kk: Жарамсыз эл.пошта бүркеншігі: "%1"

en: Invalid Email Address
kk: Жарамсыз эл.пошта адресі

en: One of the configured OpenPGP signing keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
kk: Бапталған OpenPGP қолтанбалау кілттерінің біреуінде, осы іс-әлпеті (%1) үшін, эл.пошта адресі көрсетілген пайдаланушының идентификаторы жоқ.
    Бұл алушы жағында қолтаңбаны тексеру кезінде ескерту хабарларының пайда болуға себеп болуы мүмкін.

en: One of the configured OpenPGP encryption keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
kk: Бапталған OpenPGP шифрлау кілттерінің біреуінде, осы іс-әлпеті (%1) үшін, эл.пошта адресі көрсетілген пайдаланушының идентификаторы жоқ.

en: One of the configured S/MIME signing certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
kk: Бапталған S/MIME қолтаңбалау куәлігінің біреуінде, осы іс-әлпеті (%1) үшін, эл.пошта адресі көрсетілген пайдаланушының идентификаторы жоқ.
    Бұл алушы жағында қолтаңбаны тексеру кезінде ескерту хабарларының пайда болуға себеп болуы мүмкін.

en: One of the configured S/MIME encryption certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
kk: Бапталған S/MIME шифрлау куәлігінің біреуінде, осы іс-әлпеті (%1) үшін, эл.пошта адресі көрсетілген пайдаланушының идентификаторы жоқ.

en: Email Address Not Found in Key/Certificates
kk: Кілтте/куәлікте эл.пошта адресі табылмады

en: The signature file is not valid
kk: Қолтаңба файлы жарамсыз

en: Edit...
kk: Өзгерту...

[ctx: %1: identity name. Used in the config dialog, section Identity, to indicate the default identity]
en: %1 (Default)
kk: %1 (әдеттегі)

en: Identity Name
kk: Іс-әлпетінің атауы

en: Email Address
kk: Эл.пошта адресі

en: &Remove
kk: Өші&ру

en: Rename
kk: Атауын өзгерту

en: Set as Default
kk: Әдетті қылу

en: &New identity:
kk: &Жаңа іс-әлпеті:

en: &Use System Settings values
kk: Жүйе параметрлер мәндері қ&олданылсын

en: &Duplicate existing identity
kk: Бар іс-әлпетінің &көшірмесі жасалсын

en: Distribution list %2 is empty, it cannot be used. | Distribution lists %2 are empty, they cannot be used.
kk[0]: "%2" тарату тізімі бос, пайдалануға жарамайды.

en: Contact created successfully
kk: Контакт сәтті құрылды

en: Contact cannot be stored: %1
kk: Контакт сақталмайды: %1

en: Failed to store contact
kk: Контактты сақтау жаңылысы

en: Do you want to attach this folder "%1"?
kk: "%1" қапшығын шын тіркемелексіз бе?

en: Attach Folder
kk: Қапшықты тіркемлеу

en: Delete Search
kk: Іздеуді өшіру

en: <qt>Are you sure you want to delete the search <b>%1</b>?<br />Any messages it shows will still be available in their original folder.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> іздеу нәтижесін өшіру керек пе? Ондағы бүкіл хаттар әрбірі өз қапшықтарында қалады.</qt>

[ctx: @action:button Delete search]
en: &Delete
kk: &Өшіру

en: Delete Folder
kk: Қапшықты өшіру

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <b>%1</b>?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> бос қапшықты өшірмексіз бег?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <resource>%1</resource> and all its subfolders? Those subfolders might not be empty and their contents will be discarded as well. <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
kk: <qt><resource>%1</resource> бос қапшығын ішкі қапшықтарымен қоса жойымақсыз ба? Ішкілері бос болмауы мүмкін, олардың мазмұны да бірге кетеді. <p><b>Байқаңыз</b>, жойылған хаттарды қалпына келтіруге болмайды, себебі олар өшірілгендер қапшығында сақталмайды.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the folder <resource>%1</resource>, discarding its contents? <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
kk: <qt><resource>%1</resource> қапшығын оның барлық мазмұнымен жойымақсыз ба?  <p><b>Байқаңыз</b>, жойылған хаттарды қалпына келтіруге болмайды, себебі олар өшірілгендер қапшығында сақталмайды.</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the folder <resource>%1</resource> and all its subfolders, discarding their contents? <p><b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.</p></qt>
kk: <qt><resource>%1</resource> қапшығын ішкі қапшықтарымен қоса олардың барлық мазмұнымен жойымақсыз ба? <p><b>Байқаңыз</b>, жойылған хаттарды қалпына келтіруге болмайды, себебі олар өшірілгендер қапшығында сақталмайды.</p></qt>

[ctx: @action:button Delete folder]
en: &Delete
kk: &Жою

en: Removing duplicates
kk: Қайталанғандарды өшіру

en: Done
kk: Болды

en: Error while removing duplicates
kk: Қайталанғандарды өшіру кезінде қате пайда болды

en: Set subject of message
kk: Хат тақырыбы

en: Set replyTo to 'address'
kk: Жауабын 'address' дегенге жіберу

en: Add 'header' to message. This can be repeated
kk: Хатқа 'header' айдарын қосу. Қайталауға болады.

en: Read message body from 'file'
kk: Хат бетін 'file' дегеннен алу

en: Set body of message
kk: Хат беті

en: Add an attachment to the mail. This can be repeated
kk: Хатқа тіркеме қосу. Бұны қайталауға болады

en: Only check for new mail
kk: Тек жаңа хаттар бар-жоғын тексеру

en: Only open composer window
kk: Тек құрастырғыш терезесін ашу

en: View the given message file
kk: Келтірген хат файлын қарау

en: Send message to 'address' or attach the file the 'URL' points to
kk: 'address' дегенге хат жіберу не 'URL' сілтемедегі файлды тіркеу

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

[ctx: @title:menu New message, folder or new window.]
note: i18n: ectx: Menu (file_new)
en: New
kk: Жаңа

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: &Шығу

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрініс

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
kk: &Өту

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: F&older
kk: Қ&апшық

note: i18n: ectx: Menu (file) i18n: ectx: Menu (message)
en: &Message
kk: &Хат

note: i18n: ectx: Menu (reply_special)
en: Reply Special
kk: Арнайы жауап

note: i18n: ectx: Menu (menubar_message_forward)
en: &Forward
kk: &Басқаға жолдау

note: i18n: ectx: Menu (apply_filter_actions)
en: A&pply Filter
kk: Сүзгіні қо&лдану

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: &Құралдар

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
kk: &Анықтама

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдары

en: Please wait while the message is transferred | Please wait while the %1 messages are transferred
kk[0]: %1 хат тасымалдауы біткенше күте тұрыңыз

en: Open Message
kk: Хатты ашу

en: The file does not contain a message.
kk: Файлдың құрамында хат жоқ.

en: The file contains multiple messages. Only the first message is shown.
kk: Бұл файлдың құрамында бірнеше хат бар. Тек бірінші хат көрсетілген.

en: Do you want to forward the selected messages as attachments in one message (as a MIME digest) or as individual messages?
kk: Таңдалған хаттарды бір хаттың тіркемесі (MIME жинағы) ретінде, әлде бөлек хаттар ретінде басқаға жолдамақсыз ба?

en: Send As Digest
kk: Жинағын жіберу

en: Send Individually
kk: Бөлек жіберу

en: Filtering messages
kk: Хаттарды сүзгілеу

en: Filtering message %1 of %2
kk: %1 / %2 хатты сүзгілеу

en: Moving messages
kk: Хаттарды жылжыту

en: Deleting messages
kk: Хаттарды өшіру

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: Insert
kk: Ендіру

note: i18n: ectx: Menu (options)
en: &Options
kk: &Параметрлер

note: i18n: ectx: Menu (attach)
en: &Attach
kk: &Тіркеме қосу

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
kk: HTML құралдары

note: i18n: ectx: ToolBar (directionToolBar)
en: Text Direction Toolbar
kk: Мәтін бағытының құралдары

en: KMail is set to be offline; all network jobs are suspended
kk: KMail желіден тыс режімге ауысты. Барлық желілік тапсырмалар аялдатылды

en: KMail is set to be online; all network jobs resumed
kk: KMail желіге қосылды. Барлық желілік тапсырмалар жалғастырылды

en: KMail is set to be online; all network jobs will resume when a network connection is detected
kk: KMail желіде істемек. Желіге қосылғаны байқалғанда барлық желілік тапсырмалар жалғастырылды

en: KMail is currently in offline mode. How do you want to proceed?
kk: KMail желіден тыс режімде істеп тұр. Нені қалайсыз?

en: Online/Offline
kk: Желіде/Желіден тыс

en: Work Online
kk: Желіде істеу

en: Work Offline
kk: Желіден тыс істеу

en: Network connection detected, all network jobs resumed
kk: KMail желіге қосығаны байқалды, барлық желілік тапсырмалар жалғастырылды

en: No network connection detected, all network jobs are suspended
kk: KMail желіден тыс екенін байқады, барлық желілік тапсырмалар аялдады

en: Failed to open autosave file at %1.
    Reason: %2
kk: %1 дегендегі автоматты түрінде сақтайтын файлды ашу жаңылысы.
    Себебі: %2

en: Opening Autosave File Failed
kk: Автосақтау файлды ашу жаңылысы

en: This identity has been changed to use the default transport: | These %1 identities have been changed to use the default transport:
kk[0]: Мынау %1 іс-әлпеті әдетті жіберу әдісіне ауыстырылған:

en: This identity has been changed to use the modified transport: | These %1 identities have been changed to use the modified transport:
kk[0]: Бұл %1 іс-әлпеті өзгертілген жіберу әдісіне ауыстырылған:

en: Sending messages
kk: Хаттары жіберу

en: Initiating sending process...
kk: Жіберу әрекетін бастау...

en: Archive Mail Agent was not registered.
kk: Поштаны архивтеу агенті тіркелмеген.

en: Send Later Agent was not registered.
kk: Кейінірек жіберетін агенті тіркелмеген.

en: KMail Error
kk: KMail қатесі

en: Unable to start import wizard
kk: Импорттау шебері жегілмеді.

en: Another mailer was found on system. Do you want to import data from it?
kk: Жүйеңізде басқа пошта бағдарламасы табылды. Одан деректі импортамақсыз ба?

en: Could not start the import wizard. Please check your installation.
kk: Импорттау шебері жегілмеді. Орнатылғанын тексеріңіз.

en: No Subject
kk: Тақырыбы жоқ

en: (no templates)
kk: (үлгілер жоқ)

en: This folder does not have any expiry options set
kk: Бұл қапшықтың ескіру мерзімі орнатылмаған

en: <qt>Are you sure you want to expire the folder <b>%1</b>?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> қапшығын ескі хаттардан тазаламақсыз ба?</qt>

en: Expire Folder
kk: Қапшықты ескіргендерден тазалау

en: &Expire
kk: &Ескілерден тазалау

en: Empty Trash
kk: Өшірілгендерді тазалау

en: Move to Trash
kk: Өшірілгендерге жылжыту

en: Are you sure you want to empty the trash folder?
kk: Өшірілгендер қапшығын тазаламақсыз ба?

en: <qt>Are you sure you want to move all messages from folder <b>%1</b> to the trash?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> қапшығынан барлық хаттарды өшірілгендер қапшығына жылжытпақсыз ба?</qt>

en: Moved all messages to the trash
kk: Барлық хаттар өшірілгендер қапшығына жылжытылды

en: Are you sure you want to expire all old messages?
kk: Барлық ескі хаттарды өшірмексіз бе?

en: Expire Old Messages?
kk: Ескі хаттардан тазалау керек пе?

en: Expire
kk: Ескілерден тазалау

en: Loading external references in html mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
kk: HTML пішіміндегі поштадағы сыртқы сілтемелерді жүктеу "спамға" қарсылығыңызды осалдатады да, жүйеңізді қазір мәлім немесе болашақтағы шабулдау әдістермен бұзу ықтималдығын ұлғайтады.

en: Security Warning
kk: Қауіпсіздік ескерту

en: Load External References
kk: Сыртқы сілтемелерді жүктеу

en: <qt>Do you really want to delete the selected message?<br />Once deleted, it cannot be restored.</qt> | <qt>Do you really want to delete the %1 selected messages?<br />Once deleted, they cannot be restored.</qt>
kk[0]: <qt>Таңдалған %1 хатты жоюды қалайсыз ба?<br />Жойылған хатты қайтаруға болмайды.</qt>

en: Delete Messages
kk: Хаттарды жою

en: Delete Message
kk: Хатты жою

en: Moving messages...
kk: Хаттарды жылжыту

en: Deleting messages...
kk: Хаттарды өшіру

en: Messages deleted successfully.
kk: Хаттарды жою сәтті орындалды.

en: Messages moved successfully.
kk: Хаттарды жылжыту сәтті орындалды

en: Deleting messages failed.
kk: Хаттар жою жаңылысы.

en: Deleting messages canceled.
kk: Хаттарды жою тоқтатылды.

en: Moving messages failed.
kk: Хаттарды жылжыту жаңылды.

en: Moving messages canceled.
kk: Хаттарды жылжыту тоқтатылды.

en: Copying messages...
kk: Хаттарды көшірмелеу...

en: Messages copied successfully.
kk: Хаттарды көшірмелеу сәтті орындалды.

en: Copying messages failed.
kk: Хаттарды көшірмелеу жаңылды.

en: Copying messages canceled.
kk: Хаттарды көшірмелеу тоқтатылды.

en: Moving messages to trash...
kk: Хатты өшірілгендерге тастау

en: Messages moved to trash successfully.
kk: Хаттарды өшірілгендерге жылжыту сәтті орындалды

en: Moving messages to trash failed.
kk: Хаттарды өшірілгендерге жылжыту жаңылды.

en: Moving messages to trash canceled.
kk: Хаттарды Шелекке тастау тоқтатылды.

en: Save &As...
kk: &Былай сақтау...

en: &Expire All Folders
kk: Бүкіл қапшықтарды ескілерден тазалау

en: Check &Mail
kk: &Поштаны тексеру

en: Check Mail In
kk: Келесідегі поштаны тексеру

en: Check Mail
kk: Поштаны тексеру

en: &Send Queued Messages
kk: &Кезектегі хаттарды жіберу

en: Online status (unknown)
kk: Желідегі күй-жайы (беймәлім)

en: Send Queued Messages Via
kk: Кезектегі хаттарды жіберу жолы

en: Certificate Manager
kk: Куәлік менеджері...

en: &Import Messages...
kk: Хаттарды &импорттау...

en: &Debug Sieve...
kk: Sieve жө&ндеуі...

en: Filter &Log Viewer...
kk: Сүзгі ж&урналы...

en: Edit "Out of Office" Replies...
kk: "Кеңседе жоқ" жауаптарын өңдеу...

en: &Configure Automatic Archiving...
kk: Автоматы архивтеуді &баптау...

[ctx: @action Hard delete, bypassing trash]
en: &Delete
kk: &Өшіру

en: M&ove Thread to Trash
kk: Ілеспе хаттарды өшірілгендерге та&стау

en: Move thread to trashcan
kk: Ілеспе хаттарды өшірілгендерге тастау

en: Delete T&hread
kk: І&леспеледі өшіру

en: &Find Messages...
kk: &Хаттарды іздеу...

en: Select &All Messages
kk: &Барлық хаттарды таңдау

en: &Mailing List Management...
kk: &Хабарлау тізімін басқару...

en: &Assign Shortcut...
kk: &Тіркесімді орнату...

en: &Expiration Settings
kk: &Ескіру параметрлері

en: &Archive Folder...
kk: Қапшықты &архивтеу...

en: Load E&xternal References
kk: С&ыртқы сілтемелерді жүктеу

en: Copy Message To...
kk: Хатты мынаған көшірмелеу...

en: Move Message To...
kk: Хатты мынаған жылжыту...

en: &New Message...
kk: &Жаңа хат...

[ctx: @action:intoolbar New Empty Message]
en: New
kk: Жаңа

en: Message From &Template
kk: &Үлгіден хатқа

en: New Message t&o Mailing-List...
kk: Тарату тізімін&е жаңа хат...

en: &Create Filter
kk: Сүзгіні құ&ру

en: Filter on &Subject...
kk: Тақ&ырыбы бойынша сүзгі...

en: Filter on &From...
kk: &Кімден өрісі бойынша сүзгі...

en: Filter on &To...
kk: Кімг&е өрісі бойынша сүзгі...

en: Mark &Thread
kk: &Ілеспе деп белгілеу

en: Mark Thread as &Read
kk: Ілеспелерді оқы&лған деп белгілеу

en: Mark all messages in the selected thread as read
kk: Таңдалған ілеспе топтағы барлық хаттарды оқылған деп белгілеу

en: Mark Thread as &Unread
kk: Ілеспелерді оқыл&маған деп белгілеу

en: Mark all messages in the selected thread as unread
kk: Таңдалған ілеспе топтағы барлық хабарды оқылмаған деп белгілеу

en: Mark Thread as &Important
kk: Ілеспелерді &маңызды деп белгілеу

en: Remove &Important Thread Mark
kk: Ілеспелердің &маңызды белгісін өшіру

en: Mark Thread as &Action Item
kk: Ілеспелерді &амал күтетін деп белгілеу

en: Remove &Action Item Thread Mark
kk: &Амал күтетін деген белгісін өшіру

en: &Watch Thread
kk: Ілеспелерді қа&дағалау

en: &Ignore Thread
kk: Ілеспелерді &елемеу

en: Save A&ttachments...
kk: Ті&ркемелерді сақтау...

en: Appl&y All Filters
kk: Барлық сүзгілерді қ&олдану

[ctx: View->]
en: &Expand Thread / Group
kk: Ілеспелерді/Топты та&рқату

en: Expand the current thread or group
kk: Назардағы ілеспелерді не топты тарқату

[ctx: View->]
en: &Collapse Thread / Group
kk: Ілеспелерді/Топты &бүктеу

en: Collapse the current thread or group
kk: Назардағы ілеспелерді не топты бүктеу

[ctx: View->]
en: Ex&pand All Threads
kk: Бүкіл ілеспелерін &тарқату

en: Expand all threads in the current folder
kk: Назардағы қапшықтағы барлық ілеспе топтарды жаю

[ctx: View->]
en: C&ollapse All Threads
kk: Барлық ілеспелерін &бүктеу

en: Collapse all threads in the current folder
kk: Назардағы қапшықтағы барлық ілеспе топтарды бүктеу

en: &Display Message
kk: Хатты &көрсету

en: &Next Message
kk: &Келесі хат

en: Go to the next message
kk: Келесі хатқа өту

en: Next &Unread Message
kk: Келесі оқыл&маған хат

[ctx: @action:inmenu Goto next unread message]
en: Next
kk: Келесі

en: Go to the next unread message
kk: Келесі оқылмаған хатқа өту

en: &Previous Message
kk: &Алдыңғы хат

en: Go to the previous message
kk: Алдыңғы хатқа өту

en: Previous Unread &Message
kk: Алдыңғы оқылмаған &хат

[ctx: @action:inmenu Goto previous unread message.]
en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Go to the previous unread message
kk: Алдыңғы оқылмаған хатқа өту

en: Next Unread &Folder
kk: Келесі оқылмаған қа&пшық

en: Go to the next folder with unread messages
kk: Оқылмаған хаты бар келесі қапшыққа өту

en: Previous Unread F&older
kk: Алдыңғы оқылмаған қ&апшық

en: Go to the previous folder with unread messages
kk: Оқылмаған хаты бар алдыңғы қапшыққа өту

[ctx: Go->]
en: Next Unread &Text
kk: Келесі оқылмаған &мәтін

en: Go to the next unread text
kk: Келесі оқылмаған мәтінге өту

en: Scroll down current message. If at end of current message, go to next unread message.
kk: Назардағы хатты төменге жүгірту. Хаттың соңына жеткен соң келесі оқылмаған хатқа өту.

en: Configure &Filters...
kk: &Сүзгілерді баптау...

en: Manage &Sieve Scripts...
kk: &Sieve скрипттерін басқару...

en: KMail &Introduction
kk: KMail &кіріспесі

en: Display KMail's Welcome Page
kk: KMail кіріспе бетін көрсету

en: Configure &Notifications...
kk: Құ&лақтандыруларды баптау...

en: &Configure KMail...
kk: KMail &баптаулары...

en: Expire...
kk: Ескіргеннен тазалау...

en: Add Favorite Folder...
kk: Таңдаулыларға қапшықты қосу...

en: Serverside Subscription...
kk: Сервер жақ жазылуы...

en: New AddressBook Contact...
kk: Жаңа Адрестік кітапша контакты...

en: Copy Message to Folder
kk: Хатты көшірмелейтін қапшық

en: Jump to Folder...
kk: Ауысатын қапшық...

en: Abort Current Operation
kk: Орындалып жатқан әрекетті доғару

en: Focus on Next Folder
kk: Келесі қапшыққа ауысу

en: Focus on Previous Folder
kk: Алдыңғы қапшыққа ауысу

en: Select Folder with Focus
kk: Назардағы қапшықты таңдау

en: Focus on First Folder
kk: Бірінші қапшыққа ауысу

en: Focus on Last Folder
kk: Соңғы қапшыққа ауысу

en: Focus on Next Message
kk: Келесі хатқа ауысу

en: Focus on Previous Message
kk: Алдыңғы хатқа ауысу

en: Select First Message
kk: Бірінші хатты таңдау

en: Select Last Message
kk: Соңғы хатты таңдау

en: Select Message with Focus
kk: Назардағы хатты таңдау

en: Set Focus to Quick Search
kk: Жедел іздеуге ауысу

en: Extend Selection to Previous Message
kk: Алдыңғы хатқа таңдауды кеңейту

en: Extend Selection to Next Message
kk: Келесі хатқа таңдауды кеңейту

en: Move Message to Folder
kk: Хатты жылжытатын қапшық

en: &Delete Search
kk: Іздеуді ө&шіру

en: E&mpty Trash
kk: Шелегін б&осату

en: &Move All Messages to Trash
kk: &Барлық хаттарды Шелекке тастау

en: Filter %1
kk: %1 сүзгісі

en: Use of HTML in mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
kk: Поштада HTML-ды қолдану "спамға" қарсылығыңызды осалдатады да, жүйеңізді қазір мәлім немесе болашақтағы шабуылдау әдістермен бұзу ықтималдығын ұлғайтады.

en: Use HTML
kk: HTML-ды қолдану

en: Starting...
kk: Бастау...

en: &Move to Trash
kk: Өшірілгендерге &тастау

[ctx: @action:intoolbar Move to Trash]
en: Trash
kk: Өшірілгендер

en: Move message to trashcan
kk: Хатты өшірілгендерге тастау

en: Cannot copy item. %1
kk: Аталым көшірілмеді. %1

en: New Message To...
kk: Мынаған жаңа хат...

en: Reply To...
kk: Мынаған жауап беру...

en: Forward To...
kk: Басқаға жіберу...

en: Add to Address Book
kk: Адрестік кітапшасына қосу

en: Open in Address Book
kk: Адрестік кітапшасында ашу

en: Bookmark This Link
kk: Сілтемені бетбелгіеу

en: Edit contact...
kk: Контактты өңдеу...

en: Save Link As...
kk: Сілтемені былай сақтау...

en: &Find in Message...
kk: &Хаттарда іздеу...

en: Save Image On Disk...
kk: Кескінді дискіге сақтау...

en: Show HTML Format
kk: HTML пішімін көрсету

en: Show HTML format when mail comes from this contact
kk: Осы контакттан пошта келгенде HTML пішімін көрсету

en: Load external reference when mail comes for this contact
kk: Осы контакттан пошта келгенде сыртқы  сілтемелерін жүктеу

en: Share image...
kk: Кескінді ортақтастыру...

en: KMail is now based on the Akonadi Personal Information Management framework, which brings many changes all around.
kk: KMail is көп өзгеістерге дұшар болып, енді Akonadi дербес мәліметті басқару құрылымын негіздейді.

en: Push email (IMAP IDLE)
kk: Хатты жіберу (IMAP IDLE)

en: Improved searches
kk: Жетілдірілген іздеу

en: Support for adding notes (annotations) to mails
kk: Хаттарға андатпаларды қосуды қолдау

en: Less GUI freezes, mail checks happen in the background
kk: Итерфейсінің жұмысын тежемеу үшін поштаны тексеруді қатар істеу

en: Contact modified successfully
kk: Контакт сәтті өзгертілді

en: New Messages In
kk: Жаңа хаттары бар

en: There are no unread messages
kk: Оқылмаған хаттар жоқ

en: 1 unread message | %1 unread messages
kk[0]: %1 оқылмаған хат

en: Retrieving folder properties
kk: Қапшық қасиетерін алу

en: Network is unconnected. Folder information cannot be updated.
kk: Желі қосылымы жоқ. Қапшық мәліметі жаңартылмады.

[ctx: @title:window]
en: Properties of Folder %1
kk: %1 қапшығының қасиеттері

[ctx: Message->]
en: &Reply
kk: &Жауап беру

en: &Reply...
kk: &Жауап беру...

en: Reply to &All...
kk: Б&үкіліне жауап беру...

en: Reply to A&uthor...
kk: А&вторға жауап беру...

en: Reply to Mailing-&List...
kk: Тарату &тізіміне жауап беру...

en: Reply Without &Quote...
kk: &Дәйексөзсіз жауап беру...

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: &Inline...
kk: Хаттың &бетінде...

[ctx: @action:inmenu Message->Forward->]
en: As &Attachment...
kk: &Тіркеме ретінде...

[ctx: Message->Forward->]
en: &Redirect...
kk: Қай&та жолдау...

en: Mar&k Message
kk: Хатты бе&лгілеу

[ctx: Message->]
en: &Forward
kk: &Басқаға жіберу

[ctx: Message->]
en: Mailing-&List
kk: Тарату &тізімі

en: Add Note...
kk: Жазуды қосу...

en: Filter on Mailing-&List...
kk: Тарату &тізімі бойынша сүзгі...

en: Send A&gain...
kk: Қай&тадан жіберу...

en: New Message From &Template
kk: &Үлгі бойынша жаңа хат

en: Edit Note...
kk: Жазбаны өңдеу...

en: Filter on Mailing-List...
kk: Пошта тізімін сүзгілеу...

en: <unknown>
kk: <беймәлім>

en: Open Message in List Archive
kk: Архив тізімдегі хатты ашу

en: Post New Message
kk: Жаңа хатты жолдау

en: Go to Archive
kk: Архивке өту

en: Request Help
kk: Көмек сұрау

[ctx: Contact the owner of the mailing list]
en: Contact Owner
kk: Контакт иесі

en: Unsubscribe from List
kk: Жазылудан айну

en: Filter on Mailing-List %1...
kk: %1 пошта тізімін сүзгілеу...

en: email
kk: эл.пошта

en: web
kk: веб

en: From
kk: Кімден

[ctx: Receiver of the email]
en: To
kk: Кімге

en: Date
kk: Күні

en: Preview
kk: Қарап-шығу

[ctx: @title:column, folder (e.g. email)]
en: Folder
kk: Қапшығы

[ctx: @action:button Search for messages]
en: &Search
kk: &Іздеу

[ctx: @action:inmenu Forward message inline.]
en: &Inline...
kk: Хаттың &бетінде...

[ctx: Message->Forward->]
en: As &Attachment...
kk: &Тіркеме ретінде...

en: Save Attachments...
kk: Тіркемелерді сақтау...

en: Clear Selection
kk: Таңдаудан айну

en: %1 match | %1 matches
kk[0]: %1 сәйкестік

en: Last Search
kk: Соңғы іздеу

en: You did not selected a valid folder.
kk: Дұрыс қапшықты таңдамадыңыз.

en: You forgot to select collections.
kk: Жиындарды таңдауды ұмыттыңыз.

en: You forgot to define condition.
kk: Шарты анықталмаған.

en: All folders selected are empty or were not indexed.
kk: Бүкіл таңдалған қапшықтар бос не индекстелмеген.

en: Contains condition cannot be used with a number of characters inferior to 4.
kk: Бұнда таңбалар саны төрттен кем болмайтын шарты бар.

en: Searching...
kk: Іздеп жатыр...

en: Cannot get search result. %1
kk: Іздеу нәтижесіз болды. %1

en: There was a problem renaming your search folder. A common reason for this is that another search folder with the same name already exists. Error returned "%1".
kk: Іздеу қапшықтың атауын өзгерту мәселесі. Бұның ең ықтимал себебі - дәл осылай аталған іздеу қапшықтың болғаны. Қайтарылған қате: "%1"

en: Copy Message | Copy %1 Messages
kk[0]: %1 хатты көшшірмелеу

en: Cut Message | Cut %1 Messages
kk[0]: %1 хатты кесіп алу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ExcludeImportantMailFromExpiry), group (Behaviour)
en: This prevents the automatic expiry of old messages in a folder from deleting (or moving to an archive folder) the messages that are marked 'Important' or 'Action Item'
kk: Бұл 'Маңызды' не 'Амал күтетін' деп белгіленген хаттарды ескіргенде автоматты түрде өшіруін (не архив қапшығына жылжытуын) болдырмайды

note: i18n: ectx: label, entry (AllowLocalFlags), group (Behaviour)
en: Allow local flags in read-only folders
kk: Тек оқу үшін қапшықтарда жергілікті жалаушалар рұқса етілсін

note: i18n: ectx: label, entry (SendOnCheck), group (Behaviour)
en: Send queued mail on mail check
kk: Кезектегі хат тексеріске жіберілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SendOnCheck), group (Behaviour)
en: <qt><p>Select whether you want KMail to send all messages in the outbox on manual or all mail checks, or whether you do not want messages to be sent automatically at all. </p></qt>
kk: <qt><p>Шығыс қапшықтағы хаттар тексеріске қолмен жіберілсін бе әлде бірден автоматты түрде жіберілсін бе, таңдаңыз.</p></qt>

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LastSelectedFolder), group (FolderSelectionDialog)
en: The most recently selected folder in the folder selection dialog.
kk: Қапшық таңдау диалогындағы ең жуырда таңдалған қапшық.

note: i18n: ectx: label, entry (ExternalEditor), group (General)
en: Specify e&ditor:
kk: Сыртқы &редакторы:

note: i18n: ectx: label, entry (UseExternalEditor), group (General)
en: Use e&xternal editor instead of composer
kk: Құрастырғышының орына с&ыртқы редакторы қолданылсын

note: i18n: ectx: label, entry (CustomMessageHeadersCount), group (General)
en: Specifies the number of custom MIME header fields to be inserted in messages (for internal use only)
kk: Хаттарға енгізілетін өзгеше MIME айдарлар саны (ішкі қолданыс үшін ғана)

note: i18n: ectx: label, entry (CloseToQuotaThreshold), group (General)
en: The threshold for when to warn the user that a folder is nearing its quota limit.
kk: Квотаға жақындап қалғаны туралы ескертетін табалдырығы.

note: i18n: ectx: label, entry (EmptyTrashOnExit), group (General)
en: Empty the local trash folder on program exit
kk: Бағдарламадан шыққанда Шелек қапшығы тазалансын

note: i18n: ectx: label, entry (StartSpecificFolderAtStartup), group (General)
en: Allow to start specific folder
kk: Бастағанда ашылатын қапшығын келтіру

note: i18n: ectx: label, entry (StartupFolder), group (General)
en: Specify the folder to open when the program is started
kk: Бағдарлама жұмысын бастағанда ашылатын қапшығын келтіріңіз

note: i18n: ectx: label, entry (AutoExpiring), group (General)
en: Specifies whether the folders will expire in the background (for internal use only)
kk: Ескірген хаттарды автоматты түрде қапшықтадан тазаланады ма дегенді көрсету (тек ішкі қолданысы үшін)

note: i18n: ectx: label, entry (FirstStart), group (General)
en: Specifies whether this is the very first time that the application is run (for internal use only)
kk: Қолданба ең бірінші рет жегіліп жатқанын көрсетді (тек ішкі колданысы үшін)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreviousNewFeaturesMD5), group (Internal)
en: This value is used to decide whether the KMail Introduction should be displayed.
kk: KMail кіріспе бетін көрсету қажетілігін білдіретін мән.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableFolderQuickSearch), group (UserInterface)
en: Show folder quick search line edit
kk: Жедел іздеу өрісі көрсетілсін

note: i18n: ectx: label, entry (ForwardingInlineByDefault), group (Composer)
en: Forward Inline As Default.
kk: Басқаға жолдайтыны әдетте хат бетінде жіберілсін.

note: i18n: ectx: label, entry (TooManyRecipients), group (Composer)
en: Warn if the number of recipients is more than:
kk: Алушылар саны келесіден артық болса ескерту:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TooManyRecipients), group (Composer) i18n: ectx: whatsthis, entry (RecipientThreshold), group (Composer)
en: If the number of recipients is larger than this value, KMail will warn and ask for a confirmation before sending the mail. The warning can be turned off.
kk: Алушылар саны осыдан артық болса KMail ескертіп құптауды сұрайды. Ескертуін өшіріп қоюға болады.

note: i18n: ectx: label, entry (ConfirmBeforeSend), group (Composer)
en: Confirm &before send
kk: Жіберу &алдында құптау сұралсын

note: i18n: ectx: label, entry (CheckSpellingBeforeSend), group (Composer)
en: Check spelling before send
kk: Жіберер алдына емлесін тексеру

note: i18n: ectx: label, entry (RequestMDN), group (Composer)
en: Automatically request &message disposition notifications
kk: &Хатпен не істеген туралы хабарлауы автоматты түрде сұралсын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RequestMDN), group (Composer)
en: <qt><p>Enable this option if you want KMail to request Message Disposition Notifications (MDNs) for each of your outgoing messages.</p><p>This option only affects the default; you can still enable or disable MDN requesting on a per-message basis in the composer, menu item <em>Options</em>-><em>Request Disposition Notification</em>.</p></qt>
kk: <qt><p>>Хатпен не істеген туралы хабарлама (Message Disposition Notification, MDN) бүкіл жіберілетін хат үшін сұрауға осы белгіні қойыңыз.</p><p>Бұл әдетті жағдайды өзгертетін параметр, бірақ әрбір жеке хаттың қасиетін құрастырғыш мәзірінің <em>Параметрлер</em>-><em>Қаралған туралы құлақтандыруды сұрау</em> деген жол арқылы өзгертуге болады.</p></qt>

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (Composer)
en: Autosave interval:
kk: Автосақтау аралығы:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutosaveInterval), group (Composer)
en: A backup copy of the text in the composer window can be created regularly. The interval used to create the backups is set here. You can disable autosaving by setting it to the value 0.
kk: Хат жазып жатқанда автоматты түрде сақтық көшірмесі жасалынады. Сақтық көшірмесі жасалып отыратын уақыт аралығын орнатыңыз. 0 деп қойсаныз көшірме жасалмайды.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSnippetManager), group (Composer)
en: Show the Text Snippet Management and Insertion Panel in the composer.
kk: Құрастырғышында мәтін үзінділерін басқару және енгізу панелі көрсетілсін

note: i18n: ectx: label, entry (CryptoStoreEncrypted), group (Composer)
en: When check, sent messages will be stored in the encrypted form
kk: Белгіленсе, жіберілген хаттар шифрланған түрде сақталады

note: i18n: ectx: label, entry (RecentUrls), group (Composer)
en: A list of all the recently used URLs
kk: Жуырда қолданған URL-адрестер тізімі

note: i18n: ectx: label, entry (RecentEncodings), group (Composer)
en: A list of all the recently used encodings
kk: Жуырда қолданған кодтамалар тізімі

note: i18n: ectx: label, entry (IdentityDialogSize), group (Geometry)
en: The size of the identity dialog (for internal use only)
kk: Іс-әлпеті диалогының өлшемі (тек ішкі қолданысы үшін)

note: i18n: ectx: label, entry (SearchWidgetWidth), group (Geometry)
en: The width of the search window (for internal use only)
kk: Іздеу терезесінің ені (тек ішкі қолданысы үшін)

note: i18n: ectx: label, entry (SearchWidgetHeight), group (Geometry)
en: The height of the search window (for internal use only)
kk: Іздеу терезесінің биіктігі (тек ішкі қолданысы үшін)

note: i18n: ectx: label, entry (ConfigureDialogWidth), group (Geometry)
en: The width of the Configure KMail dialog (for internal use only)
kk: KMail баптау диалог терезесінің ені (тек ішкі қолданысы үшін)

note: i18n: ectx: label, entry (ConfigureDialogHeight), group (Geometry)
en: The height of the Configure KMail dialog (for internal use only)
kk: KMail баптау диалог терезесінің биіктігі (тек ішкі қолданысы үшін)

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Message Preview Pane
kk: Хаттың көрніс терезесі

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Do not show a message preview pane
kk: Хат көрнісінің терезесі көрсетілмесін

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Show the message preview pane below the message list
kk: Хат көрнісі хаттар тізімінен төмен көрсетілсін

note: i18n: ectx: label, entry (readerWindowMode), group (Geometry)
en: Show the message preview pane next to the message list
kk: Хат көрнісі хаттар тізімінен кейін көрсетілсін

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Folder List
kk: Қапшықтар тізімі

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Long folder list
kk: Ұзын қапшық тізімі

note: i18n: ectx: label, entry (FolderList), group (Geometry)
en: Short folder list
kk: Қысқа қапшық тізімі

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateNewMessage), group (GlobalTemplates)
en: Message template for new message
kk: Жаңа хат үшін хат үлгісі

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateReply), group (GlobalTemplates)
en: Message template for reply
kk: Жауап үшін хат үлгісі

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateReplyAll), group (GlobalTemplates)
en: Message template for reply to all
kk: Барлығына жауап үшін хат үлгісі

note: i18n: ectx: label, entry (TemplateForward), group (GlobalTemplates)
en: Message template for forward
kk: Басқаға жолдау үшін хат үлгісі

note: i18n: ectx: label, entry (QuoteString), group (GlobalTemplates)
en: Quote characters
kk: Дәйексөз белгілері

note: i18n: ectx: label, entry (ToolTipDisplayPolicy), group (MainFolderView)
en: Specifies the policy used when displaying policy
kk: Ережелер көрсету саясатын келтіру

note: i18n: ectx: label, entry (CollectionWidth), group (SearchDialog)
en: Specifies the width of the collection field in the Search Window dialog (for internal use only)
kk: Іздеу диалог терезесіндегі жинақтың өріс енің көрсету (тек ішкі қолданысы үшін)

note: i18n: ectx: label, entry (SubjectWidth), group (SearchDialog)
en: Specifies the width of the subject field in the Search Window dialog (for internal use only)
kk: Іздеу диалог терезесіндегі тақырып өріс енің көрсету (тек ішкі қолданысы үшін)

note: i18n: ectx: label, entry (SenderWidth), group (SearchDialog)
en: Specifies the width of the sender field in the Search Window dialog (for internal use only)
kk: Іздеу диалог терезесіндегі жіберуші өріс енің көрсету (тек ішкі қолданысы үшін)

note: i18n: ectx: label, entry (ReceiverWidth), group (SearchDialog)
en: Specifies the width of the receiver field in the Search Window dialog (for internal use only)
kk: Іздеу диалог терезесіндегі қабылдаушы өріс енің көрсету (тек ішкі қолданысы үшін)

note: i18n: ectx: label, entry (DateWidth), group (SearchDialog)
en: Specifies the width of the date field in the Search Window dialog (for internal use only)
kk: Іздеу диалог терезесіндегі күннің өріс енің көрсету (тек ішкі қолданысы үшін)

note: i18n: ectx: label, entry (FolderWidth), group (SearchDialog)
en: Specifies the width of the folder field in the Search Window dialog (for internal use only)
kk: Іздеу диалог терезесіндегі қапшық өріс енің көрсету (тек ішкі қолданысы үшін)

en: Add new tag...
kk: Жаңа тэг-белгіні қосу...

en: More...
kk: Қосымша...

en: Search tag
kk: Іздейтін тег-белгісі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, customizeAccountOrder)
en: Customize accounts order...
kk: Тіркелгілер ретін ыңғайлау...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, group)
en: New Mail Notification
kk: Пошта келгендегі құлақтандыру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mVerboseNotificationCheck)
en: Show for each folder the number of newly arrived messages
kk: Әрбір қапшық үшін жаңа хаттардың саны көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mVerboseNotificationCheck)
en: Deta&iled new mail notification
kk: &Егжей-тегжейлі құлақтандыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mOtherNewMailActionsButton)
en: Other Actio&ns...
kk: &Басқа амалдар...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsGroup)
en: Encrypting
kk: Шифрлау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mEncToSelf)
en: When this option is enabled, the message/file will not only be encrypted with the receiver's public key, but also with your key. This will enable you to decrypt the message/file at a later time. This is generally a good idea.
kk: Белгісі қойылса, хат/файл алушының ашық кілтімен ғана емес өзіңіздің кілтіңізбен де шифрланады. Бұл біраз уақыттан кейін хаттың/файлдың шифрын шешу мүмкіндігі болу үшін істеледі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mEncToSelf)
en: When encrypting emails, always also encr&ypt to the certificate of my own identity
kk: Поштаны шифрланғанда, менің кілтімен де шифр&лансын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mStoreEncrypted)
en: Check to store messages encrypted
kk: Хаттар шифрланған түрінде сақтау үшін белгісін қойыңыз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mStoreEncrypted)
en: <qt>
    <h1>Store Messages Encrypted</h1>
    When this box is checked, sent messages are stored encrypted like they were sent. This is not recommended, as you will not be able to read the messages any longer if a necessary certificate expires.
    <p>
    However, there may be local rules that require you to turn this option on. When in doubt, check with your local administrator.
    </p></qt>
kk: <qt>
    <h1>Хаттар шифрланған түрінде сақталсын</h1>
    Бұл белгі қойылса, хаттар жіберілген шифрланған түрінде сақталады. Бұл онша жақсы амал емес, себебі қажетті куәліктердің мерзімі біткен соң, бұл хаттарды оқи алмайсыз.
    <p>
    Сонда да, жергілікті ережелер бойынша осылай сақтау керек болып қалатын жағдайлар болады. Күмәндансаңыз, жергілікті әкімшісімен ақылдасыңыз.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mStoreEncrypted)
en: Store sent messages encry&pted
kk: Жіберілген хаттар &шифрланған түрде сақталсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowKeyApprovalDlg)
en: When this option is enabled, the application will always show you a list of public keys from which you can choose the one it will use for encryption. If it is off, the application will only show the dialog if it cannot find the right key or if there are several which could be used.
kk: Белгісі қойылса, бағдарлама шифрлау үшін таңдауға әрқашанда барлық кілттердің тізімін көрсетеді. Әйтпесе, ол осы кілт таңдауын, тек жарайтын кілт таба алмағанда немесе жарайтын кілттер бірнеше болғанда ғана ұсынады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowKeyApprovalDlg)
en: Always show the encryption keys &for approval
kk: Әрқашанда шифрлау кілттер &құптау үшін көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAdd)
en: Add a new identity
kk: Жаңа іс-әлпетін қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAdd)
en: &Add...
kk: Қ&осу...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mModifyButton)
en: Modify the selected identity
kk: Таңдаған іс-әлпетін өзгерту

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mRenameButton)
en: Rename the selected identity
kk: Таңдаған іс-әлпетін қайта атау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRenameButton)
en: &Rename
kk: Қайта а&тау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mRemoveButton)
en: Remove the selected identity
kk: Таңдаған іс-әлпетін өшіру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mSetAsDefaultButton)
en: Use the selected identity by default
kk: Таңдаған іс-әлпетін әдетті қылу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSetAsDefaultButton)
en: Set as &Default
kk: Ә&детті болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unselectAllBtn)
en: Unselect All
kk: Бүкілін таңдамау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mExcludeImportantFromExpiry)
en: E&xclude important messages from expiry
kk: Маңызды хаттар ескіргендерге жатқызыл&масын

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mLoopOnGotoUnread)
en: Do not Loop
kk: Тұйық емес

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mLoopOnGotoUnread)
en: Loop in Current Folder
kk: Назардағы қапшықта айнала беру

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mLoopOnGotoUnread)
en: Loop in All Folders
kk: Тұйық қапшықтар

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mLoopOnGotoUnread)
en: Loop in All Marked Folders
kk: Тұйық белгіленген қапшықтар

[ctx: to be continued with "jump to first new message", "jump to first unread or new message", and "jump to last selected message"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mEnterFolderLabel)
en: When ente&ring a folder:
kk: Қапшыққа кі&ргенде:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mActionEnterFolder)
en: Jump to First Unread Message
kk: Бірінші оқылмаған хатқа ауысу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mActionEnterFolder)
en: Jump to Last Selected Message
kk: Соңғы таңдалған хатқа ауысу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mActionEnterFolder)
en: Jump to Newest Message
kk: Ең жаңа хатқа ауысу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mActionEnterFolder)
en: Jump to Oldest Message
kk: Ең ескі хатқа ауысу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mDelayedMarkAsRead)
en: Mar&k selected message as read after
kk: Келесі аралықтан &кейін таңдалған хат оқылған деп белгіленсін

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mDelayedMarkTime)
en:  sec
kk:  сек

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowPopupAfterDnD)
en: &Ask for action after dragging messages to another folder
kk: &Хатты басқа қапшыққа сүйрегеннен соң амал сұралсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mEmptyTrashCheck)
en: Empty local &trash folder on program exit
kk: Бағдарламадан шыққанда ө&шірілгендер қапшығы тазалансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mStartUpFolderCheck)
en: Open this folder on &startup:
kk: &Бастағанда ашылатын қапшық:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkbxAllFolders)
en: Search in &all folders
kk: &Бүкіл қапшықтардан іздеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkbxSpecificFolders)
en: Search &only in:
kk: Іздейтін &орны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mChkSubFolders)
en: &Include sub-folders
kk: І&шкі қапшықтарында да

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mChkMultiFolders)
en: Select specific folders:
kk: Тиісті қапшықтарын таңдау:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSearchFolderLbl)
en: Search folder &name:
kk: Іздеу қапшығының &атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSearchFolderOpenBtn)
en: Open &Search Folder
kk: &Іздеу қапшығын ашу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSearchResultOpenBtn)
en: Open &Message
kk: &Хатты ашу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: HTML Messages
kk: HTML хаттар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mExternalReferences)
en: Allow messages to load external references from the Internet
kk: Интернеттен сыртқы сілтемелерді жүктеу рұқсат етілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWarnHTML)
en: <b>WARNING:</b> Allowing HTML in email may increase the risk that your system will be compromised by present and anticipated security exploits. <a href="whatsthis1">More about HTML mails...</a> <a href="whatsthis2">More about external references...</a>
kk: <b>ЕСКЕРТУ:</b> HTML эл.поштаны рұқсат ету жүйеңіздің қауіпсіздік деңгейін төмендетеді. <a href="whatsthis1">HTML эл.пошта туралы...</a> <a href="whatsthis2">Сыртқы сілтемелер туралы...</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHtmlMailCheck)
en: Prefer HTML to plain text
kk: HTML-ді жай мәтіннен артық көру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: E-mails Scams
kk: Алаяқ эл.пошталар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: KMail can analyze messages for suspected email scams by looking for common techniques used to deceive you
kk: KMail хаттарда жиі қолданатын алдау тәсілдер бар ма деп талдап, алаяқтардың хаттарын таниды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mScamDetection)
en: Informs if message reading is a suspected email scam
kk: Хат күдікті болса, мүмкін алаяқтан деп хабарлансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Whitelist:
kk: "Ақ" тізімі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Encrypted Messages
kk: Шифрланған хаттар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAlwaysDecrypt)
en: Attempt decryption of encrypted messages when viewing
kk: Шифрланған хаттарды қарағанда шифрды шешу әрекеті істелсін

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Certificate && Key Bundle Attachments
kk: Куәлік && Кілттер бума тіркемесі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutomaticallyImportAttachedKeysCheck)
en: Automatically import keys and certificate
kk: Кілттер мен куәліктер автоимпортталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSend)
en: Send policy:
kk: Жіберу тәртібі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioIgnore) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioAsk) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioDeny) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioAlways) i18n: ectx: property (whatsTh
en: <qt><h3>Message Disposition Notification Policy</h3><p>MDNs are a generalization of what is commonly called <b>read receipt</b>. The message author requests a disposition notification to be sent and the receiver's mail program generates a reply from which the author can learn what happened to his message. Common disposition types include <b>displayed</b> (i.e. read), <b>deleted</b> and <b>dispatched</b> (e.g. forwarded).</p><p>The following options are available to control KMail's sending of MDNs:</p><ul><li><em>Ignore</em>: Ignores any request for disposition notifications. No MDN will ever be sent automatically (recommended).</li><li><em>Ask</em>: Answers requests only after asking the user for permission. This way, you can send MDNs for selected messages while denying or ignoring them for others.</li><li><em>Deny</em>: Always sends a <b>denied</b> notification. This is only <em>slightly</em> better than always sending MDNs. The author will still know that the messages has been acted upon, he just cannot tell whether it was deleted or read etc.</li><li><em>Always send</em>: Always sends the requested disposition notification. That means that the author of the message gets to know when the message was acted upon and, in addition, what happened to it (displayed, deleted, etc.). This option is strongly discouraged, but since it makes much sense e.g. for customer relationship management, it has been made available.</li></ul></qt>
kk: <qt><h3>Хатпен не істеген туралы хабарлау (MDN) ережесі</h3><p>MDN деген <b>оқылғанын растау</b> дегеннің кеңейтілген түрі. Автор хабарлауды сұрайды, алушының бағдарламасы хатпен не істелген туралы жауап жібереді, Хабарлауда келесі бір мәлімет болуы мүмкін: <b>қаралды</b> (яғни оқылды), <b>өшірілді</b> және <b>тапсырылды</b> (мысалы, басқаға).</p><p>KMail келесі амалдарды жүзеге асырады:</p><ul><li><em>Елемеу</em>: ешқандай хабарлама жіберілмейді. Автоматты түрде ешбір MDN жіберілмейді (әдеттегі амал). </li><li><em>Сұрау</em>:хабарламаны жіберуге рұқсат сұрау. Бұл жолымен Сізге керегінде ғана хабарламаны жіберіп, қалғандардан бас тартып не елемей қалдыруға болады</li><li><em>Бас тарту</em>: әрқашанда <b>бас тарту</b> туралы хабарлама жіберу. Хат авторы хат жеткенін білетін болады, бірақ онымен не істегенін - өшірілгенін, оқылғанын, т.б. білмейді.</li><li><em>Әрқашанда жіберу</em>: Сұралған хабарламасын әрқашанда жіберу. Хат авторы хат жеткенін және онымен не істегенін білетін болады. Бір ерекше кәсіпкерлік қажеттілігі болмаса бұл таңдауды жасау жөнді амалға жатпайды.</li></ul> </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIgnore)
en: Ignore
kk: Керегі жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAsk)
en: Ask
kk: Сұрау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioDeny)
en: Deny
kk: Бас тарту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAlways)
en: Always send
kk: Әрқашанда жіберу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelQuote)
en: Quote original message:
kk: Бастапқы хатты дәйектеу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNothing)
en: Nothing
kk: Керегі жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFull)
en: Full message
kk: Толық хатты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioHeaders)
en: Only headers
kk: Тек айдарларын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mNoMDNsWhenEncryptedCheck)
en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
kk: Шифрланған хаттарға MDN жауаптар жіберілмесін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWarning)
en: <b>WARNING:</b> Unconditionally returning confirmations undermines your privacy. <a href="whatsthis-mdn">More about MDNs...</a>
kk: <b>ЕСКЕРТУ:</b> Растауды автоматты түрде жіберу Сіздің дербестігіңізге қайшы келеді: <a href="whatsthis-mdn">MDN туралы толығырақ...</a>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, CRLRB)
en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated using Certificate Revocation Lists (CRLs).
kk: Бұл параметр таңдалса, S/MIME куәліктері CRL (күші жойылған) тізімдерде бар-жоғы тексеріледі.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, OCSPRB)
en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated online using the Online Certificates Status Protocol (OCSP). Fill in the URL of the OCSP responder below.
kk: Белгісі қойылса, S/MIME куәліктері Куәліктердің желілік күй-жай протоколы (Online Certificates Status Protocol, OCSP) арқылы тексеріледі. Төменде OCSP қызметінің адресін келтіріңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, OCSPRB)
en: Validate certificates online (OCSP)
kk: Куәліктер онлайн тексерілсін (OCSP)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OCSPGroupBox)
en: Online Certificate Validation
kk: Куәліктерді онлайн тексеру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: OCSP responder URL:
kk: OCSP қызметінің URL адресі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: OCSP responder signature:
kk: OCSP қызметінің қолтаңбасы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, OCSPResponderURL)
en: Enter here the address of the server for online validation of certificates (OCSP responder). The URL is usually starting with http://.
kk: Куәлікті желіде тексеретін (OCSP қызметінің) серверінің адресі. Әдетте URL адресі http:// деп басталады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreServiceURLCB)
en: Ignore service URL of certificates
kk: Куәліктер қызметінің URL адресін елемеу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: By default GnuPG uses the file ~/.gnupg/policies.txt to check if a certificate policy is allowed. If this option is selected, policies are not checked.
kk: Әдетте қуәліктер ережесін қолдануға рұқсаттың бар екендігін тексеру үшін GnuPG  ~/.gnupg/policies.txt файлын қолданады. Егер бұл параметрді таңдасыңыз ережелер тексерілмейді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: Do not check certificate policies
kk: Куәліктер ережесі тексерілмесін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: If this option is checked, Certificate Revocation Lists are never used to validate S/MIME certificates.
kk: Белгісі қойылса, S/MIME куәліктерін тексергенде күші жойылған куәліктердің тізімі (CRL) қолданбайды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: Never consult a CRL
kk: CRL қолданылмасын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: If this option is checked, missing issuer certificates are fetched when necessary (this applies to both validation methods, CRLs and OCSP)
kk: Құсбелгісі қойылса, куәлікті шығарушының жоқ куәліктері алынады (CRL тізімдер мен OCSP екеуі де қолданылады)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: Fetch missing issuer certificates
kk: Куәлікті шығараттындардың жоқ куәліктері алынсын

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHTTP)
en: HTTP Requests
kk: HTTP сұраулары

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Entirely disables the use of HTTP for S/MIME.
kk: S/MIME үшін HTTP мүлдем рұксат етілмесін.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Do not perform any HTTP requests
kk: HTTP сұраулары болмасын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the HTTP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
kk: Күші жойылған куәліктер тізімінің (CRL) орналасуын анықтағанда,  тексерілетін куәлікте "CRL тарату орталығы" (CRL Distribution Point, DP) дегендер болады, ол URL адрестеріне бағыттайтын сілтемелер. Алғашқы табылған DP жазуы қолданылады.  Бұл параметр таңдалса, лайықты DP-ні іздегенде HTTP-қолданатындары еленбейді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: Ignore HTTP CRL distribution point of certificates
kk: HTTP-колданатын CRL тарату орталықтары еленбесін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, honorHTTPProxyRB)
en: If this option is selected, the value of the HTTP proxy shown on the right (which comes from the environment variable http_proxy) will be used for any HTTP request.
kk: Құсбелгісі қойылса, оң жақта көрсетілген HTTP (ортаның http_proxy айнымалысынан алынған) прокси сервері кез кеген HTTP сұрауы үшін қолданылады.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, customHTTPProxy)
en: Enter here the location of your HTTP Proxy, which will be used for all HTTP requests relating to S/MIME. The syntax is host:port, for instance myproxy.nowhere.com:3128.
kk: Мұнда S/MIME-мен істегенде барлық HTTP сұрауы үшін қолданылатын  прокси-сервердің адресін келтіріңіз. Бұл сервер:порт түрінде келтіріледі, мысалы: myproxy.nowhere.com:3128.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLDAP)
en: LDAP Requests
kk: LDAP сұраулары

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Entirely disables the use of LDAP for S/MIME.
kk: S/MIME үшін LDAP мүлдем қолданылмасын.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Do not perform any LDAP requests
kk: LDAP сұраулары орындалмасын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the LDAP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
kk: Күші жойылған куәліктер тізімінің (CRL) орналасуын анықтағанда,  тексерілетін куәлікте "CRL тарату орталығы" (CRL Distribution Point, DP) дегендер болады, ол URL адрестеріне бағыттайтын сілтемелер. Алғашқы табылған DP жазуы қолданылады.  Бұл параметр таңдалса, лайықты DP-ні іздегенде LDAP-қолданатындары еленбейді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: Ignore LDAP CRL distribution point of certificates
kk: LDAP-колданатын CRL тарату орталықтары еленбесін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, customLDAPLabel)
en: Primary host for LDAP requests:
kk: LDAP сұраулары үшін негізгі сервері:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, customLDAPProxy)
en: Entering a LDAP server here will make all LDAP requests go to that server first. More precisely, this setting overrides any specified host and port part in a LDAP URL and will also be used if host and port have been omitted from the URL. Other LDAP servers will be used only if the connection to the "proxy" failed.
    The syntax is "HOST" or "HOST:PORT". If PORT is omitted, port 389 (standard LDAP port) is used.
kk: LDAP сервері көрсетілсе, барлық сұраулар алдымен соған жіберіледі. Нақты айтқанда, бұл параметр LDAP URL адресінде көрсетілгеннен басымды, сонымен URL-де сервердің адресі не порты көрсетілмегенде қолданылады. Басқа LDAP серверлері тек егер "прокси" арқылы байланыс болмаса ғана қолданылады.
    Серверді "ХОСТ" немесе "ХОСТ:ПОРТ" түрінде көрсетіледі. Егер порт көрсетілмесе, онда (стандартты LDAP порты) 489 порты қолданылады.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mWarnUnsigned)
en: Check to be warned when sending unsigned messages.
kk: Қолтаңбаланбаған хатты жібергенде ескертілсін десеңіз осыны таңдаңыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mWarnUnsigned)
en: <qt>
    <h1>Warn When Trying To Send Unsigned Messages</h1>
    If this box is checked, you will be warned when you try to send parts of or the whole message unsigned.
    <p>
    It is recommended to leave this option turned on for maximum integrity.
    </p></qt>
kk: <qt>
    <h1>Қолтаңбаланбаған хатты жібергенде ескерту</h1>
    Белгісі қойылса, қолтаңбаланбаған хатты не оның бөлігін жіберу әрекеті туралы ескертіледі.
    <p>
    Тұтастығын сақтау үшін осы параметрдің қосылып тұрғаны жөн.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mWarnUnsigned)
en: Warn when trying to send &unsigned messages
kk: Қолтаңбалан&баған хатты жібергенде ескертілсін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, warnUnencryptedCB)
en: Check to be warned when sending unencrypted messages.
kk: Шифрланбаған хаттарды жібергенде ескерту жасалсын десеңіз осы белгіні қойыңыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, warnUnencryptedCB)
en: <qt>
    <h1>Warn When Trying To Send Unencrypted Messages</h1>
    If this box is checked, you will be warned when you try to send parts of or the whole message unencrypted.
    <p>
    It is recommended to leave this option turned on for maximum integrity.
    </p></qt>
kk: <qt>
    <h1>Шифрланбаған хаттарды жібергенде ескертілсін</h1>
    Белгісі қойылса, хатты не оның бөлігін шифрланбаған түрде жібергенде ескерту жасалады.
    <p>
    Тұтастығын сақтау үшін осы параметрдің қосылып тұрғаны жөн.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, warnUnencryptedCB)
en: &Warn when trying to send unencrypted messages
kk: Шифрланбаған хаттарды жібергенде &ескертілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: For Signing
kk: Қолтаңбалау үшін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: For Encryption
kk: Шифрлау үшін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnSignKeyExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrKeyExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrChainCertExpiresSB) i18n: ectx: property (toolTip), w
en: Select the number of days here
kk: Мұнда күндер санын таңдаңыз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnSignKeyExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If Signature Certificate Expires</h1>
    Select the minimum number of days the signature certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
kk: <qt>
    <h1> Қолтаңба куәліктің мерзімі жақында бітетін болса, ескерту</h1>
    Қолтаңбалау куәлігі күшінде болып, ешбір ескертусіз қолданатын күн санын төменгі шегін таңдаңыз.
    <p>
    SPHINX ортасында бұны 14 күн деп қойған жөн деп табылады.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrKeyExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If Encryption Certificate Expires</h1>
    Select the minimum number of days the encryption certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
kk: <qt>
    <h1>Куәліктің мерзімі жақында бітетіні туралы ескертілсін</h1>
    Шифрлау куәлігі күшінде болып, ешбір ескертусіз қолданатын күн санын төменгі шегін таңдаңыз.
    <p>
    SPHINX ортасында бұны 14 күн деп қойған жөн деп табылады.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrChainCertExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If A Certificate In The Chain Expires</h1>
    Select the minimum number of days all certificates in the chain should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
kk: <qt>
    <h1>Тізбектегі куәліктің мерзімі жақында бітетін болса, ескерту</h1>
    Тізбектегі бүкіл куәліктер күшінде болып, ешбір ескертусіз қолданатын күн санын төменгі шегін таңдаңыз.
    <p>
    SPHINX ортасында бұны 14 күн деп қойған жөн деп табылады.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnSignChainCertExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If CA Certificate Expires</h1>
    Select the minimum number of days the CA certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
kk: <qt>
    <h1>CA куәлігінің мерзімі жақында бітетін болса, ескерту</h1>
    CA куәлігі күшінде болып, ешбір ескертусіз қолданатын күн санын төменгі шегін таңдаңыз.
    <p>
    SPHINX ортасында бұны 14 күн деп қойған жөн деп табылады.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnSignRootCertExpiresSB) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, mWarnEncrRootCertExpiresSB)
en: <qt>
    <h1>Warn If Root Certificate Expires</h1>
    Select the minimum number of days the root certificate should be valid without issuing a warning.
    <p>
    The recommended SPHINX setting is 14 days.
    </p></qt>
kk: <qt>
    <h1>Түбір куәлігінің мерзімі жақында бітетін болса, ескерту</h1>
    Түбір куәлігі күшінде болып, ешбір ескертусіз қолданатын күн санын төменгі шегін таңдаңыз.
    <p>
    SPHINX ортасында бұны 14 күн деп қойған жөн деп табылады.
    </p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: For intermediate CA certificates:
kk: Аралық СА куәліктері үшін:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, gnupgButton)
en: GnuPG Settings...
kk: GnuPG-ні баптау ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableAllWarningsPB)
en: Re-enable All "Do not Ask Again" Warnings
kk: Барлық "Ендігәрі сұралмасын" деген ескертулер қайта болсын

en: There is nothing to undo.
kk: Қайтатын әрекет жоқ.

en: Cannot move message. %1
kk: Хат жылжытылмады. %1

en: Prefer &HTML to Plain Text
kk: &HTML-ді жай мәтіннен артық көру
