libakonadi - en to et translation catalogue (403 entries)

en: There is currently no account configured.
et: Praegu ei ole ühtegi kontot seadistatud.

en: Accounts integration is not supported
et: Kontode lõimimine ei ole toetatud

en: Unable to register object at dbus: %1
et: Objekti registreerimine D-Busis nurjus: %1

[ctx: Name and type of Akonadi resource]
en: %1 of type %2
et: %1, tüüp %2

en: Agent identifier
et: Agendi identifikaator

en: Akonadi Agent
et: Akonadi agent

[ctx: @info:status Application ready for work]
en: Ready
et: Valmis

[ctx: @info:status]
en: Offline
et: Pole võrgus

[ctx: @info:status]
en: Syncing...
et: Sünkroonimine...

[ctx: @info:status]
en: Error.
et: Viga.

[ctx: @info:status]
en: Not configured
et: Pole seadistatud

[ctx: @label command line option]
en: Resource identifier
et: Ressursi identifikaator

en: Akonadi Resource
et: Akonadi ressurss

[ctx: @info]
en: Invalid item retrieved
et: Hangiti vigane element

[ctx: @info]
en: Error while creating item: %1
et: Tõrge elemendi loomisel: %1

[ctx: @info]
en: Error while updating collection: %1
et: Tõrge kogu uuendamisel: %1

[ctx: @info]
en: Updating local collection failed: %1.
et: Kohaliku kogu uuendamine nurjus: %1.

[ctx: @info]
en: Updating local items failed: %1.
et: Kohalike elementide uuendamine nurjus: %1.

[ctx: @info]
en: Cannot fetch item in offline mode.
et: Võrguta režiimis ei saa elementi tõmmata.

[ctx: @info:status]
en: Syncing folder '%1'
et: Kausta '%1' sünkroonimine

en: Failed to retrieve collection for sync.
et: Kogu hankimine sünkroonimiseks nurjus.

en: Failed to retrieve collection for attribute sync.
et: Kogu hankimine atribuutide sünkroonimiseks nurjus.

en: The requested item no longer exists
et: Soovitud elementi pole enam

[ctx: @info]
en: Job canceled.
et: Töö katkestati

en: No such collection.
et: Sellist kogu ei ole.

en: Found unresolved orphan collections
et: Leiti lahendamata orbude kogud

en: Did not find other item for conflict handling
et: Konflikti lahendamiseks ei leitud teist elementi

en: Unable to access D-Bus interface of created agent.
et: Loodud agendi D-Busi liidese kasutamine nurjus.

en: Agent instance creation timed out.
et: Agendi isendi loomine aegus.

en: Unable to obtain agent type '%1'.
et: Agendi tüübi "%1" hankimine nurjus.

en: Unable to create agent instance.
et: Agendi isendi loomine nurjus.

en: Invalid collection instance.
et: Vigane kogu isend.

en: Invalid resource instance.
et: Vigane ressursiisend.

en: Unable to obtain D-Bus interface for resource '%1'
et: Ressursi "%1" D-Busi liidese hankimine nurjus

en: Collection attributes synchronization timed out.
et: Kogu atribuutide sünkroonimisel tekkis ajaületus.

en: Invalid collection to copy
et: Vigane kogu kopeerimiseks

en: Invalid destination collection
et: Vigane sihtkogu

en: Invalid parent
et: Vigane eellane.

en: Failed to parse Collection from response
et: Kogu parsimine vastusest nurjus

en: Invalid collection
et: Vigane kogu

en: Invalid collection given.
et: Määrati vigane kogu.

en: No objects specified for moving
et: Liigutamiseks pole ühtegi objekti määratud

en: No valid destination specified
et: Korrektset sihtkohta pole määratud

en: Invalid collection.
et: Vigane kogu.

en: Invalid parent collection
et: Vigane eellaskogu

en: Cannot connect to the Akonadi service.
et: Ühenduse loomine Akonadi teenusega nurjus.

en: The protocol version of the Akonadi server is incompatible. Make sure you have a compatible version installed.
et: Akonadi serveri protokolli versioon ei ole ühilduv. Kontrolli, kas sul on paigaldatud ühilduv versioon.

en: User canceled operation.
et: Kasutaja katkestas toimingu.

en: Unknown error.
et: Tundmatu viga.

en: Unexpected response
et: Ootamatu vastus

en: Failed to create relation.
et: Seose loomine nurjus.

en: Resource synchronization timed out.
et: Ressursi sünkroonimisel tekkis ajaületus.

en: Could not fetch root collection of resource %1.
et: Ressursi %1 juurkogu hankimine nurjus.

en: No resource ID given.
et: Ressursi ID-d pole määratud.

en: Invalid resource identifier '%1'
et: Vigane ressursi identifikaator '%1'

en: Failed to configure default resource via D-Bus.
et: Vaikeressursi seadistamine D-Busi vahendusel nurjus.

en: Failed to fetch the resource collection.
et: Ressursikogu hankimine nurjus

en: Timeout trying to get lock.
et: Ajaületus luku hankimisel.

en: Failed to create tag.
et: Sildi loomine nurjus.

en: Move to trash collection failed, aborting trash operation
et: Kogu viskamine prügikasti nurjus, toimingust loobutakse

en: Invalid items passed
et: Edastati vigased elemendid

en: Invalid collection passed
et: Edastati vigane kogu

en: No valid collection or empty itemlist
et: Korrektne kogu puudub või on elementide loend tühi

en: Could not find restore collection and restore resource is not available
et: Taastatud kogu ei leitud ja taastamisressurss pole kättesaadav

[ctx: @title:column, name of a thing]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @info:status]
en: Loading...
et: Laadimine ...

[ctx: @window:title]
en: Error
et: Tõrge

en: The target collection '%1' contains already
    a collection with name '%2'.
et: Sihtkogu "%1" sisaldab juba
    kogu nimega "%2".

[ctx: @title:column Name of a thing]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @info]
en: Could not copy item: <message>%1</message>
et: Elemendi kopeerimine nurjus: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not copy collection: <message>%1</message>
et: Kogu kopeerimine nurjus: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not move item: <message>%1</message>
et: Elemendi liigutamine nurjus: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not move collection: <message>%1</message>
et: Kogu liigutamine nurjus: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not link entity: <message>%1</message>
et: Olemi linkimine nurjus: <message>%1</message>

[ctx: @title:window]
en: Error
et: Tõrge

en: Favorite Folders
et: Lemmikkaustad

en: Total Messages
et: Kirju kokku

en: Unread Messages
et: Lugemata kirju

en: Quota
et: Kvoot

en: Storage Size
et: Salvesti suurus

en: Subfolder Storage Size
et: Alamkausta salvesti suurus

[ctx: number of unread entities in the collection]
en: Unread
et: Lugemata

[ctx: number of entities in the collection]
en: Total
et: Kokku

[ctx: collection size]
en: Size
et: Suurus

en: Tag
et: Silt

en: Unable to fetch item for index
et: Elementide tõmbamine indeksi jaoks nurjus

en: Index is no longer available
et: Indeks pole enam saadaval

en: Payload part '%1' is not available for this index
et: Indeksile pole saadaval ressursi komponenti '%1'

en: No session available for this index
et: Indeksile pole saadaval ühtegi seanssi

en: No item available for this index
et: Indeksile pole saadaval ühtegi elementi

en: Unnamed plugin
et: Nimetu plugin

en: No description available
et: Kirjeldus puudub

en: The Akonadi server protocol version differs from the protocol version used by this application.
    If you recently updated your system please log out and back in to make sure all applications use the correct protocol version.
et: Akonadi serveri protokolli versioon erineb selle rakenduse kasutatavast protokolli versioonist.
    Kui uuendasid hiljuti oma süsteemi, siis logi palun välja ja uuesti sisse tagamaks, et kõik rakendused kasutavad õiget protokolli versiooni.

en: There are no Akonadi Agents available. Please verify your KDE PIM installation.
et: Akonadi agente pole saadaval. Palun kontrolli oma KDE PIM-i paigaldust.

en: Protocol version mismatch. Server version is older (%1) than ours (%2). If you updated your system recently please restart the Akonadi server.
et: Protokolli versioonid ei sobi. Serveri versioon on vanem (%1) kui meie oma (%2). Kui oled süsteemi hiljaaegu uuendanud, käivita palun Akonadi server uuesti.

en: Protocol version mismatch. Server version is newer (%1) than ours (%2). If you updated your system recently please restart all KDE PIM applications.
et: Protokolli versioonid ei sobi. Serveri versioon on uuem (%1) kui meie oma (%2). Kui oled süsteemi hiljaaegu uuendanud, käivita palun kõik KDE PIM-i rakendused uuesti.

en: Akonadi Self Test
et: Akonadi enesetest

en: Checks and reports state of Akonadi server
et: Akonadi serveri kontrollimine ja oleku teadaandmine

en: (c) 2008 Volker Krause <vkrause@kde.org>
et: (c) 2008: Volker Krause <vkrause@kde.org>

en: &New Agent Instance...
et: &Uus agendi isend...

en: &Delete Agent Instance
et: &Kustuta agendi isend

en: &Configure Agent Instance
et: &Seadista agendi isendit

[ctx: @title:window]
en: New Agent Instance
et: Uus agendi isend

en: Could not create agent instance: %1
et: Agendi isendi loomine nurjus: %1

en: Agent instance creation failed
et: Agendi isendi loomine nurjus

[ctx: @title:window]
en: Delete Agent Instance?
et: Kas kustutada agendi isend?

en: Do you really want to delete the selected agent instance?
et: Kas tõesti kustutada kõik valitud agendi isendid?

[ctx: %1 = agent name]
en: %1 Configuration
et: %1 seadistamine

en: %1 Handbook
et: %1 käsiraamat

en: About %1
et: %1 teave

en: The configuration dialog has been opened in another window
et: Seadistustedialoog on avatud teises aknas

en: Configuration for %1 is already opened elsewhere.
et: %1 seadistamine on mujal avatud.

en: Failed to register %1 configuration dialog.
et: %1 seadistustedialoogi registreerimine nurjus.

en: minute | minutes
et[0]: min
et[1]: min

en: Retrieval
et: Tõmbamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inherit)
en: Use options from parent folder or account
et: Ülemkausta või konto valikute kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, syncOnDemand)
en: Synchronize when selecting this folder
et: Sünkroonimine kausta valimisel

[ctx: never check the cache]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, checkInterval)
en: Never
et: puhvrit ei kontrollita kunagi

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, checkInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, localCacheTimeout)
en: minutes
et: min

note: i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, localParts)
en: Locally Cached Parts
et: Kohalikult puhverdatud komponendid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, retrieveFullMessages)
en: Always retrieve full &messages
et: Alati tõ&mmatakse täielikud kirjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, retrieveOnlyHeaders)
en: &Retrieve message bodies on demand
et: Ki&rja sisu tõmmatakse vajaduse korral

[ctx: no cache timeout]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localCacheTimeout)
en: Forever
et: Mitte kunagi

[ctx: @info Displayed grayed-out inside the textbox, verb to search]
en: Search
et: Otsing

en: Use folder by default
et: Kausta kasutamine vaikimisi

en: &New Subfolder...
et: &Uus alamkaust...

en: Create a new subfolder under the currently selected folder
et: Uue alamkausta loomine parajasti valitud kaustas

[ctx: @title:window]
en: New Folder
et: Uus kaust

[ctx: @label:textbox, name of a thing]
en: Name
et: Nimi

en: Could not create folder: %1
et: Kausta loomine nurjus: %1

en: Folder creation failed
et: Kausta loomine nurjus

[ctx: @title:tab general properties page]
en: General
et: Üldine

[ctx: @label]
en: One object | %1 objects
et[0]: Üks objekt
et[1]: %1 objekti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
et: &Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, customIconCheckbox)
en: &Use custom icon:
et: Kohandat&ud ikooni kasutamine:

note: i18n: ectx: property (icon), widget (KIconButton, customIcon)
en: folder
et: kaust

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, statsBox)
en: Statistics
et: Statistika

[ctx: object names]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Content:
et: Sisu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countLabel)
en: 0 objects
et: 0 objekti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Size:
et: Suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabel)
en: 0 Byte
et: 0 baiti

en: Remember that indexing can take some minutes.
et: Arvesta, et indekseerimisele võib kuluda mitu minutit.

en: Maintenance
et: Hooldus

en: Error while retrieving indexed items count
et: Tõrge indekseeritud elementide arvu hankimisel

en: Indexed %1 item in this folder | Indexed %1 items in this folder
et[0]: Indekseeriti %1 element selles kataloogis
et[1]: Indekseeriti %1 elementi selles kataloogis

en: Calculating indexed items...
et: Indekseeritud elementide kokkulugemine ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder type:
et: Kausta tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderTypeLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderSizeLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, itemsCountLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unreadItemsCountLbl)
en: unknown
et: teadmata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Total items:
et: Elemente kokku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Unread items:
et: Lugemata elemente:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableIndexingChkBox)
en: Enable fulltext indexing
et: Täisteksti indekseerimise lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reindexButton)
en: Reindex folder
et: Indekseeri kaust uuesti

en: No Folder
et: Kaust puudub

en: Open collection dialog
et: Kogu avamise dialoog

[ctx: @title:window]
en: Select a collection
et: Kogu valimine

en: Modification Time
et: Muutmise aeg

en: Flags
et: Lipud

en: Attribute: %1
et: Atribuut: %1

[ctx: @title:window]
en: Conflict Resolution
et: Konflikti lahendamine

[ctx: @action:button]
en: Take my version
et: Kasuta minu versiooni

[ctx: @action:button]
en: Take their version
et: Kasuta nende versiooni

[ctx: @action:button]
en: Keep both versions
et: Jäta mõlemad versioonid alles

en: <qt>Your changes conflict with those made by someone else meanwhile.<br>Unless one version can just be thrown away, you will have to integrate those changes manually.<br>Click on <a href="opentexteditor">"Open text editor"</a> to keep a copy of the texts, then select which version is most correct, then re-open it and modify it again to add what's missing.
et: <qt>Sinu muudatused on vastuolus muudatustega, mida vahepeal on teinud keegi teine. <br>Kui just ei soovita üht versiooni kõrvale heita, tuleb muudatused käsitsi sisestada. <br>Klõpsa tekstide koopia säilitamiseks <a href="opentexteditor">Ava tekstiredaktor</a>, vali, milline versioon on kõige õigem, siis ava see uuesti ja asu muutma, et lisada puuduvad osad.

en: Data
et: Andmed

en: Starting Akonadi server...
et: Akonadi serveri käivitamine...

en: Stopping Akonadi server...
et: Akonadi serveri peatamine...

en: &Move Here
et: &Liiguta siia

en: &Copy Here
et: &Kopeeri siia

en: &Link Here
et: &Lingi siia

en: C&ancel
et: &Loobu

[ctx: %1 is a reason why]
en: Cannot connect to the Personal information management service.
    
    %1
et: Ühenduse loomine personaalse teabe haldamise teenusega nurjus.
    
    %1

en: Personal information management service is starting...
et: Personaalse teabe halduse teenus käivitatakse...

en: Personal information management service is shutting down...
et: Personaalse teabe halduse teenus lülitatakse välja...

en: Personal information management service is performing a database upgrade.
et: Personaalse teabe halduse teenus uuendab andmebaasi.

en: Personal information management service is performing a database upgrade.
    This happens after a software update and is necessary to optimize performance.
    Depending on the amount of personal information, this might take a few minutes.
et: Personaalse teabe haldamise teenus uuendab andmebaasi.
    See juhtub pärast tarkvara uuendamist ja on vajalik jõudluse optimeerimiseks.
    Sõltuvalt personaalse teabe hulgast võib selleks kuluda mitu minutit.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, notRunningPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notRunningDescription)
en: The Akonadi personal information management service is not running. This application cannot be used without it.
et: Akonadi personaalse teabe halduse teenus ei tööta. Seda rakendust ei saa ilma selleta kasutada.

[ctx: @action:button Start the Akonadi server]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startButton)
en: Start
et: Käivita

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, brokenPage)
en: The Akonadi personal information management framework is not operational.
    Click on "Details..." to obtain detailed information on this problem.
et: Akonadi personaalse teabe halduse (PIM) raamistik ei tööta.
    Täpsema teabe saamiseks klõpsa "Üksikasjad..."

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, brokenDescription)
en: The Akonadi personal information management service is not operational.
et: Akonadi personaalse teabe halduse teenus ei tööta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selfTestButton)
en: Details...
et: Üksikasjad...

en: Do you want to remove account '%1'?
et: Kas tõesti eemaldada konto "%1"?

en: Remove account?
et: Kas eemaldada konto?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Incoming accounts (add at least one):
et: Sissetulevate kirjade kontod (lisa vähemalt üks):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mAddAccountButton)
en: A&dd...
et: L&isa...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mModifyAccountButton)
en: &Modify...
et: &Muuda...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRemoveAccountButton)
en: R&emove
et: &Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRestartAccountButton)
en: Restart
et: Käivita uuesti

en: Recent Folder
et: Viimati kasutatud kaust

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RenameFavoriteDialog)
en: Rename Favorite
et: Lemmikkausta nime muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
et: Nimi:

[ctx: @title:window]
en: Akonadi Server Self-Test
et: Akonadi serveri enesetest

en: Save Report...
et: Salvesta aruanne...

en: Copy Report to Clipboard
et: Kopeeri aruanne lõikepuhvrisse

en: The QtSQL driver '%1' is required by your current Akonadi server configuration and was found on your system.
et: Sinu praegune Akonadi serveri seadistus nõuab QtSQL draiverit '%1' ja see leiti süsteemist.

en: The QtSQL driver '%1' is required by your current Akonadi server configuration.
    The following drivers are installed: %2.
    Make sure the required driver is installed.
et: Sinu praegune Akonadi serveri seadistus nõuab QtSQL draiverit '%1'.
    Paigaldatud on järgmised draiverid. %2.
    Kontrolli, kas vajalik draiver on paigaldatud.

en: Database driver found.
et: Leiti andmebaasi draiver.

en: Database driver not found.
et: Andmebaasi draiverit ei leitud.

en: MySQL server executable not tested.
et: MySQL-serveri käivitusfaili ei ole testitud.

en: The current configuration does not require an internal MySQL server.
et: Praegune seadistus ei nõua sisemist MySQL-serverit.

en: You have currently configured Akonadi to use the MySQL server '%1'.
    Make sure you have the MySQL server installed, set the correct path and ensure you have the necessary read and execution rights on the server executable. The server executable is typically called 'mysqld'; its location varies depending on the distribution.
et: Akonadi on praegu seadistatud kasutama MySQL-serverit '%1'.
    Kontrolli, kas MySQL-server on paigaldatud, määratud õige otsingutee ning sul on serveri käivitusfailile vajalikud lugemis- ja käivitamisõigused. serveri käivitusfail kannab tavaliselt nime 'mysqld', aga selle asukoht on distributsiooniti erinev.

en: MySQL server not found.
et: MySQL-serverit ei leitud.

en: MySQL server not readable.
et: MySQL-server ei ole loetav.

en: MySQL server not executable.
et: MySQL-server ei ole käivitatav.

en: MySQL found with unexpected name.
et: MySQL leiti ootamatu nime all.

en: MySQL server found.
et: Leiti MySQL-server.

en: MySQL server found: %1
et: Leiti MySQL-server: %1

en: MySQL server is executable.
et: MySQL-server on käivitatav.

en: Executing the MySQL server '%1' failed with the following error message: '%2'
et: MySQL-serveri '%1' käivitamine nurjus järgmise veateatega: '%2'

en: Executing the MySQL server failed.
et: MySQL-serveri käivitamine nurjus.

en: MySQL server error log not tested.
et: MySQL-serveri vealogi ei ole testitud.

en: No current MySQL error log found.
et: MySQL-serveri vealogi ei leitud.

en: The MySQL server did not report any errors during this startup. The log can be found in '%1'.
et: MySQL-server ei teatanud käivitamisel ajal mingitest vigadest. Logi võib leida failis "%1".

en: MySQL error log not readable.
et: MySQL vealogi ei ole loetav.

en: A MySQL server error log file was found but is not readable: %1
et: Leiti MySQL-serveri vealogi fail, aga see ei ole loetav: %1

en: MySQL server log contains errors.
et: MySQL-serveri logi sisaldab vigu.

en: The MySQL server error log file '%1' contains errors.
et: MySQL-serveri vealogi fail '%1' sisaldab vigu.

en: MySQL server log contains warnings.
et: MySQL-serveri logi sisaldab hoiatusi.

en: The MySQL server log file '%1' contains warnings.
et: MySQL-serveri logifail '%1' sisaldab hoiatusi.

en: MySQL server log contains no errors.
et: MySQL-serveri logi ei sisalda vigu.

en: The MySQL server log file '%1' does not contain any errors or warnings.
et: MySQL-serveri logifail '%1' ei sisalda vigu ega hoiatusi.

en: MySQL server configuration not tested.
et: MySQL-serveri seadistust ei ole testitud.

en: MySQL server default configuration found.
et: Leiti MySQL-serveri vaikeseadistus.

en: The default configuration for the MySQL server was found and is readable at %1.
et: Leiti MySQL-serveri vaikeseadistus, mis on loetav asukohas %1.

en: MySQL server default configuration not found.
et: MySQL-serveri vaikeseadistust ei leitud.

en: The default configuration for the MySQL server was not found or was not readable. Check your Akonadi installation is complete and you have all required access rights.
et: MySQL-serveri vaikeseadistust ei leitud või ei olnud see loetab. Kontrolli, kas Akonadi paigaldus on täielik ja sul on kõik vajalikud kasutamisõigused.

en: MySQL server custom configuration not available.
et: MySQL-serveri kohandatud seadistus ei ole saadaval.

en: The custom configuration for the MySQL server was not found but is optional.
et: MySQL-serveri kohandatud seadistust ei leitud, aga see on soovitatav.

en: MySQL server custom configuration found.
et: Leiti MySQL-serveri kohandatud seadistus.

en: The custom configuration for the MySQL server was found and is readable at %1
et: Leiti MySQL-serveri kohandatud seadistus, mis on loetav asukohas %1

en: MySQL server custom configuration not readable.
et: MySQL-serveri kohandatud seadistus ei ole loetav.

en: The custom configuration for the MySQL server was found at %1 but is not readable. Check your access rights.
et: MySQL-serveri kohandatud seadistus leiti asukohas %1, aga see ei ole loetav. Kontrolli oma kasutamisõigusi.

en: MySQL server configuration not found or not readable.
et: MySQL-serveri seadistust ei leitud või ei olnud see loetav.

en: The MySQL server configuration was not found or is not readable.
et: MySQL-serveri seadistust ei leitud või ei olnud see loetav.

en: MySQL server configuration is usable.
et: MySQL-serveri seadistus on kasutatav.

en: The MySQL server configuration was found at %1 and is readable.
et: MySQL-serveri seadistus leiti asukohas %1 ja see on loetav.

en: Cannot connect to PostgreSQL server.
et: Ühenduse loomine PostgreSQL-i serveriga nurjus.

en: PostgreSQL server found.
et: Leiti PostgreSQL-i server.

en: The PostgreSQL server was found and connection is working.
et: Leiti PostgreSQL-i server ja ühendus töötab.

en: akonadictl not found
et: Programmi akonadictl ei leitud

en: The program 'akonadictl' needs to be accessible in $PATH. Make sure you have the Akonadi server installed.
et: Programm 'akonadictl' peab olema kättesaadav otsinguteel ($PATH). Kontrolli, kas Akonadi server on ikka paigaldatud.

en: akonadictl found and usable
et: Leiti akonadictl ja see on kasutatav

en: The program '%1' to control the Akonadi server was found and could be executed successfully.
    Result:
    %2
et: Leiti Akonadi serverit juhtiv programm '%1' ja seda saab edukalt käivitada.
    Tulemus:
    %2

en: akonadictl found but not usable
et: Leiti akonadictl, aga see ei ole kasutatav.

en: The program '%1' to control the Akonadi server was found but could not be executed successfully.
    Result:
    %2
    Make sure the Akonadi server is installed correctly.
et: Leiti Akonadi serverit juhtiv programm '%1', aga seda ei saa edukalt käivitada.
    Tulemus:
    %2
    Kontrolli, kas Akonadi server on korrektselt paigaldatud.

en: Akonadi control process registered at D-Bus.
et: Akonadi juhtimise protsess on D-Busis registreeritud.

en: The Akonadi control process is registered at D-Bus which typically indicates it is operational.
et: Akonadi juhtimise protsess on D-Busis registreeritud, mis tavaliselt tähendab, et see töötab.

en: Akonadi control process not registered at D-Bus.
et: Akonadi juhtimise protsess ei ole D-Busis registreeritud.

en: The Akonadi control process is not registered at D-Bus which typically means it was not started or encountered a fatal error during startup.
et: Akonadi juhtimise protsess ei ole D-Busis registreeritud, mis tavaliselt tähendab, et see ei ole käivitatud või tekkis käivitamisel saatuslik viga.

en: Akonadi server process registered at D-Bus.
et: Akonadi serveri protsess on D-Busis registreeritud.

en: The Akonadi server process is registered at D-Bus which typically indicates it is operational.
et: Akonadi serveri protsess on D-Busis registreeritud, mis tavaliselt tähendab, et see töötab.

en: Akonadi server process not registered at D-Bus.
et: Akonadi serveri protsess ei ole D-Busis registreeritud.

en: The Akonadi server process is not registered at D-Bus which typically means it was not started or encountered a fatal error during startup.
et: Akonadi serveri protsess ei ole D-Busis registreeritud, mis tavaliselt tähendab, et see ei ole käivitatud või tekkis käivitamisel saatuslik viga.

en: Protocol version check not possible.
et: Protokolli versiooni ei saa kontrollida.

en: Without a connection to the server it is not possible to check if the protocol version meets the requirements.
et: Serveriga ühendust loomata ei saa kontrollida, kas protokolli versioon vastab nõuetele.

en: Server protocol version is too old.
et: Serveri protokolli versioon on liiga vana.

en: The server protocol version is %1, but version %2 is required by the client. If you recently updated KDE PIM, please make sure to restart both Akonadi and KDE PIM applications.
et: Serveri protokolli versioon on %1, aga klient nõuab on vähemalt %2. Kui oled hiljaaegu uuendanud KDE PIM-i, palun käivita kindlasti uuesti nii Akonadi kui ka KDE PIM-i rakendused.

en: Server protocol version is too new.
et: Serveri protokolli versioon on liiga uus.

en: Server protocol version matches.
et: Serveri protokolli versioon ei sobi.

en: The current Protocol version is %1.
et: Aktiivne protokolli versioon on %1.

en: Resource agents found.
et: Leiti ressursi agendid.

en: At least one resource agent has been found.
et: Leiti vähemalt üks ressursi agent.

en: No resource agents found.
et: Ressursi agente ei leitud.

en: No resource agents have been found, Akonadi is not usable without at least one. This usually means that no resource agents are installed or that there is a setup problem. The following paths have been searched: '%1'. The XDG_DATA_DIRS environment variable is set to '%2'; make sure this includes all paths where Akonadi agents are installed.
et: Ühtegi ressursi agenti ei leitud, kuid Akonadi vajab tööks vähemalt ühte. See tähendab tavaliselt, et ressursi agente ei ole paigaldatud või on mingi probleem häälestamisega. Otsiti läbi järgmised asukohad: '%1'. Keskkonnamuutuja XDG_DATA_DIRS väärtuseks on määratud '%2', nii et kontrolli, kas see hõlmab kõiki asukohti, kuhu on paigaldatud Akonadi agendid.

en: No current Akonadi server error log found.
et: Aktiivse Akonadi serveri vealogi ei leitud.

en: The Akonadi server did not report any errors during its current startup.
et: Akonadi server ei teatanud viimase käivitamise ajal ühestki veast.

en: Current Akonadi server error log found.
et: Leiti aktiivse Akonadi serveri vealogi.

en: The Akonadi server reported errors during its current startup. The log can be found in %1.
et: Akonadi server teatas praeguse käivitamise ajal vigadest. Logi leiab asukohast %1.

en: No previous Akonadi server error log found.
et: Varasemat Akonadi serveri vealogi ei leitud.

en: The Akonadi server did not report any errors during its previous startup.
et: Akonadi server ei teatanud eelmise käivitamise ajal ühestki veast.

en: Previous Akonadi server error log found.
et: Leiti eelmine Akonadi serveri vealogi.

en: The Akonadi server reported errors during its previous startup. The log can be found in %1.
et: Akonadi server teatas eelmise käivitamise ajal vigadest. Logi leiab asukohast %1.

en: No current Akonadi control error log found.
et: Aktiivse Akonadi juhtimise vealogi ei leitud.

en: The Akonadi control process did not report any errors during its current startup.
et: Akonadi juhtimise protsess ei teatanud viimase käivitamise ajal ühestki veast.

en: Current Akonadi control error log found.
et: Leiti aktiivne Akonadi juhtimise vealogi.

en: The Akonadi control process reported errors during its current startup. The log can be found in %1.
et: Akonadi juhtimise protsess teatas praeguse käivitamise ajal vigadest. Logi leiab asukohast %1.

en: No previous Akonadi control error log found.
et: Eelmist Akonadi juhtimise vealogi ei leitud.

en: The Akonadi control process did not report any errors during its previous startup.
et: Akonadi juhtimise protsess ei teatanud eekmise käivitamise ajal ühestki veast.

en: Previous Akonadi control error log found.
et: Leiti eelmine Akonadi juhtimise vealogi.

en: The Akonadi control process reported errors during its previous startup. The log can be found in %1.
et: Akonadi juhtimise protsess teatas eelmise käivitamise ajal vigadest. Logi leiab asukohast %1.

en: Akonadi was started as root
et: Akonadi käivitati administraatori õigustes

en: Running Internet-facing applications as root/administrator exposes you to many security risks. MySQL, used by this Akonadi installation, will not allow itself to run as root, to protect you from these risks.
et: Internetiga suhtlevate rakenduste käivitamine administraatori õigustes toob kaasa hulgaliselt turberiske. Akonadi kasutatav MySQL ei luba nende ohtude vältimiseks käivitada ennast administraatori õigustes.

en: Akonadi is not running as root
et: Akonadi ei tööta administraatori õigustes

en: Akonadi is not running as a root/administrator user, which is the recommended setup for a secure system.
et: Akonadi ei tööta administraatori õigustes, mis on turvalise süsteemi huvides ka soovitatav.

en: Save Test Report
et: Testi aruande salvestamine

en: Error
et: Tõrge

en: Could not open file '%1'
et: Faili '%1' avamine nurjus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, introductionLabel)
en: An error occurred during the startup of the Akonadi server. The following self-tests are supposed to help with tracking down and solving this problem. When requesting support or reporting bugs, please always include this report.
et: Akonadi serveri käivitamisel tekkis viga. Järgmised enesetestid peaksid aitama probleemi tuvastada ja lahendada. Abi paludes või veast teada andes lisage alati ka see aruanne.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsGroup)
en: Details
et: Üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <p>For more troubleshooting tips please refer to <a href="https://userbase.kde.org/Akonadi">userbase.kde.org/Akonadi</a>.</p>
et: <p>Probleemide lahendamise kohta leiab rohkem nõuandeid leheküljelt <a href="https://userbase.kde.org/Akonadi">userbase.kde.org/Akonadi</a>.</p>

en: &New Folder...
et: &Uus kaust...

en: New
et: Uus

en: Delete
et: Kustuta

en: Synchronize
et: Sünkrooni

en: Folder &Properties
et: Ka&usta omadused

en: Properties
et: Omadused

en: &Paste
et: &Aseta

en: Paste
et: Aseta

en: Manage Local &Subscriptions...
et: Halda kohalikke tellimu&si...

en: Manage Local Subscriptions
et: Halda kohalikke tellimusi

en: Add to Favorite Folders
et: Lisa lemmikkaustade hulka

en: Add to Favorite
et: Lisa lemmikute hulka

en: Remove from Favorite Folders
et: Eemalda lemmikkaustade seast

en: Remove from Favorite
et: Eemalda lemmikute seast

en: Rename Favorite...
et: Nimeta lemmik ümber...

en: Rename
et: Muuda nime

en: Copy Folder To...
et: Kopeeri kaust...

en: Copy To
et: Kopeeri

en: Copy Item To...
et: Kopeeri element...

en: Move Item To...
et: Liiguta element...

en: Move To
et: Liiguta

en: Move Folder To...
et: Liiguta kaust...

en: Cut
et: Lõika

en: Create Resource
et: Loo ressurss

en: &Resource Properties
et: Ressursi omadused

en: Work Offline
et: Töötamine võrguta

en: &Synchronize Folder Recursively
et: &Sünkrooni kaust rekursiivselt

en: Synchronize Recursively
et: Sünkrooni rekursiivselt

en: &Move Folder To Trash
et: &Viska kaust prügikasti

en: Move Folder To Trash
et: Viska kaust prügikasti

en: &Move Item To Trash
et: &Viska element prügikasti

en: Move Item To Trash
et: Viska element prügikasti

en: &Restore Folder From Trash
et: &Taasta kaust prügikastist

en: Restore Folder From Trash
et: Taasta kaust prügikastist

en: &Restore Item From Trash
et: &Taasta element prügikastist

en: Restore Item From Trash
et: Taasta element prügikastist

en: &Restore Collection From Trash
et: &Taasta kogu prügikastist

en: Restore Collection From Trash
et: Taasta kogu prügikastist

en: &Synchronize Favorite Folders
et: &Sünkrooni lemmikkaustad

en: Synchronize Favorite Folders
et: Sünkrooni lemmikkaustad

en: Synchronize Folder Tree
et: Sünkrooni kaustapuu

en: &Copy Folder | &Copy %1 Folders
et[0]: &Kopeeri kaust
et[1]: &Kopeeri %1 kausta

en: &Copy Item | &Copy %1 Items
et[0]: &Kopeeri element
et[1]: &Kopeeri %1 elementi

en: &Delete Item | &Delete %1 Items
et[0]: &Kustuta element
et[1]: &Kustuta %1 elementi

en: &Delete Resource | &Delete %1 Resources
et[0]: &Kustuta ressurss
et[1]: &Kustuta %1 ressursi

en: &Synchronize Resource | &Synchronize %1 Resources
et[0]: &Sünkrooni ressurss
et[1]: &Sünkrooni %1 ressurssi

en: Copy Folder | Copy %1 Folders
et[0]: Kopeeri kaust
et[1]: Kopeeri %1 kausta

en: Copy Item | Copy %1 Items
et[0]: Kopeeri element
et[1]: Kopeeri %1 elementi

en: Cut Item | Cut %1 Items
et[0]: Lõika element
et[1]: Lõika %1 elementi

en: Cut Folder | Cut %1 Folders
et[0]: Lõika kaust
et[1]: Lõika %1 kausta

en: Delete Item | Delete %1 Items
et[0]: Kustuta element
et[1]: Kustuta %1 elementi

en: Delete Folder | Delete %1 Folders
et[0]: Kustuta kaust
et[1]: Kustuta %1 kausta

en: Synchronize Folder | Synchronize %1 Folders
et[0]: Sünkrooni kaust
et[1]: Sünkrooni %1 kausta

[ctx: @label:textbox name of Akonadi folder]
en: Name
et: Nimi

en: Do you really want to delete this folder and all its sub-folders? | Do you really want to delete %1 folders and all their sub-folders?
et[0]: Kas tõesti kustutada see kaust ja kõik selle alamkaustad?
et[1]: Kas tõesti kustutada %1 kausta ja kõik nende alamkaustad?

[ctx: @title:window]
en: Delete folder? | Delete folders?
et[0]: Kas kustutada kaust?
et[1]: Kas kustutada kaustad?

en: Could not delete folder: %1
et: Kausta kustutamine nurjus: %1

en: Folder deletion failed
et: Kausta kustutamine nurjus

[ctx: @title:window]
en: Properties of Folder %1
et: Kausta %1 omadused

en: Do you really want to delete the selected item? | Do you really want to delete %1 items?
et[0]: Kas tõesti kustutada valitud element?
et[1]: Kas tõesti kustutada %1 elementi?

[ctx: @title:window]
en: Delete item? | Delete items?
et[0]: Kas kustutada element?
et[1]: Kas kustutada elemendid?

en: Could not delete item: %1
et: Elemendi kustutamine nurjus: %1

en: Item deletion failed
et: Elemendi kustutamine nurjus

[ctx: @title:window]
en: Rename Favorite
et: Lemmikkausta nime muutmine

[ctx: @label:textbox name of the folder]
en: Name:
et: Nimi:

[ctx: @title:window]
en: New Resource
et: Uus ressurss

en: Could not create resource: %1
et: Ressursi loomine nurjus: %1

en: Resource creation failed
et: Ressursi loomine nurjus

en: Do you really want to delete this resource? | Do you really want to delete %1 resources?
et[0]: Kas tõesti kustutada see ressurss?
et[1]: Kas tõesti kustutada %1 ressurssi?

[ctx: @title:window]
en: Delete Resource? | Delete Resources?
et[0]: Kas kustutada ressurss?
et[1]: Kas kustutada ressursid?

en: Could not paste data: %1
et: Andmete asetamine nurjus: %1

en: Paste failed
et: Asetamine nurjus

en: We can not add "/" in folder name.
et: Kausta nimesse ei saa lisada "/".

en: Create new folder error
et: Tõrge uue kausta loomisel

en: We can not add "." at begin or end of folder name.
et: Kausta nime algusse või lõppu ei saa lisada ".".

en: Before syncing folder "%1" it is necessary to have the resource online. Do you want to make it online?
et: Enne kausta "%1" sünkroonimist peab ressurss olema võrgus. Kas minna võrku?

en: Account "%1" is offline
et: Konto "%1" ei ole võrgus

[ctx: @action:button]
en: Go Online
et: Mine võrku

en: Move to This Folder
et: Liiguta sellesse kausta

en: Copy to This Folder
et: Kopeeri sellesse kausta

en: Failed to update subscription: %1
et: Tellimuse uuendamine nurjus: %1

[ctx: @title]
en: Subscription Error
et: Tellimuse tõrge

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SubscriptionDialog)
en: Local Subscriptions
et: Kohalikud tellimused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
et: Otsing:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscribedOnlyCheckBox)
en: &Subscribed only
et: &Ainult tellitud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscribeButton)
en: Su&bscribe
et: T&elli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unsubscribeButton)
en: &Unsubscribe
et: Tü&hista tellimus

en: Failed to create a new tag
et: Uue sildi loomine nurjus

en: An error occurred while creating a new tag
et: Tõrge uue sildi loomisel

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove the tag <resource>%1</resource>?
et: Kas tõesti eemaldada silt <resource>%1</resource>?

[ctx: @title]
en: Delete tag
et: Sildi kustutamine

[ctx: @info]
en: Delete tag
et: Sildi kustutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectLabel)
en: Select tags that should be applied.
et: Rakendatavate siltide valimine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newTagButton)
en: Create new tag
et: Loo uus silt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TagManagementDialog)
en: Manage Tags
et: Siltide haldamine

[ctx: @label Placeholder text in tag selection combobox]
en: Select tags...
et: Siltide valimine ...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TagSelectionDialog)
en: Select Tags
et: Siltide valimine

en: Clear
et: Puhasta

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (Akonadi::TagView, tagView)
en: Click to add tags
et: Klõpsa siltide lisamiseks

en: Akonadi To XML converter
et: Akonadi->XML teisendaja

en: Converts an Akonadi collection subtree into a XML file.
et: Akonadi kogu alampuu teisendamine XML-failiks.

en: (c) 2009 Volker Krause <vkrause@kde.org>
et: (c) 2009: Volker Krause <vkrause@kde.org>

en: No data loaded.
et: Andmeid pole laaditud.

en: No filename specified
et: Failinime pole määratud

en: Unable to open data file '%1'.
et: Andmefaili "%1" avamine nurjus.

en: File %1 does not exist.
et: Faili %1 ei ole olemas.

en: Unable to parse data file '%1'.
et: Andmefaili "%1" parsimine nurjus.

en: Schema definition could not be loaded and parsed.
et: Skeemi definitsiooni ei saa laadida ega parsida.

en: Unable to create schema parser context.
et: Skeemi parseri konteksti loomine nurjus.

en: Unable to create schema.
et: Skeemi loomine nurjus.

en: Unable to create schema validation context.
et: Skeemi valideerimise konteksti loomine nurjus.

en: Invalid file format.
et: Vigane failivorming.

en: Unable to parse data file: %1
et: Andmefaili parsimine nurjus: %1

en: Unable to find collection %1
et: Kogu %1 ei leitud
