kdevwelcomepage - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: News
uk: Новини

en: Need Help?
uk: Потрібна допомога?

en: Learn about KDevelop
uk: Дізнайтеся більше про KDevelop

en: Join KDevelop's team!
uk: Долучіться до команди KDevelop!

en: Handbook
uk: Підручник

en: Back to code
uk: Повернутися до коду

en: Configure a new Launcher
uk: Налаштувати новий інструмент запуску

en: Attach to Process
uk: Приєднати до процесу

en: Debug your program
uk: Розпочати діагностику програми

en: Debug Area
uk: Область діагностики

en: On the <em>Debug</em> area you will be able to see and analyze how your program works on execution. On the <em>Run</em> menu you will find all the possible options.
uk: За допомогою області <em>Діагностика</em> ви зможете переглядати і аналізувати виконання вашої програми. Керувати параметрами виконання можна за допомогою меню <em>Виконання</em>.

en: As you can see, here you can just execute your application or debug it if you need further runtime information. You can select what is going to be run by configuring the launches and selecting the one you want to use in the <em>Current Launch Configuration</em> sub-menu.
uk: Як можна бачити, тут ви можете просто запустити вашу програму або виконати діагностику, якщо вам потрібні розширені дані щодо її виконання. Ви можете визначити дії, які буде виконано за допомогою налаштовування засобі запуску і визначення того з них, який ви хочете використати, за допомогою підменю <em>Поточні налаштування запуску</em>.

en: Review a Patch
uk: Розглянути латку

en: Review Area
uk: Область рецензування

en: On the <em>Review</em> area you will be able to find the tools you need to review changes in your projects, either the ones you made or some external patch.
uk: За допомогою області <em>рецензування</em> ви зможете скористатися інструментами рецензування змін у ваших проєктах, внесених вами або надісланих іншими розробниками.

en: Also it will help you send the changes to the community you're contributing to, either by committing the changes, sending them by e-mail or putting them on a ReviewBoard service.
uk: Крім того, за її допомогою ви зможете надіслати зміни до спільноти розробників прямим внесенням змін до сховища, надсиланням латки електронною поштою або розміщенням змін на сторінці служби ReviewBoard.

en: New Project
uk: Створити проєкт

en: Open Project
uk: Відкрити проєкт

en: Fetch Project
uk: Отримати проєкт

en: Recent Projects
uk: Нещодавні проєкти

en: <h3>Welcome to KDevelop!</h3>
    <p>You can start working on a project by opening an existing or creating a new one via the above buttons.</p>
    <p>If you need help, please check out the <a href="https://userbase.kde.org/KDevelop">User Manual.</a></p>
uk: <h3>Вітаємо у KDevelop!</h3>
    <p>Ви можете розпочати роботу над проєктом, відкривши наявний або створивши новий за допомогою натискання відповідних кнопок.</p>
    <p>Якщо ви хочете ознайомитися із довідкою, зверніться до <a href="https://userbase.kde.org/Special:myLanguage/KDevelop">Підручника користувача</a>.</p>

en: <br/>
    <h3>Note for Windows users</h3>
    <p>Note that KDevelop does NOT ship a C/C++ compiler on Windows!</p>
    <p>You need to install either GCC via MinGW or install a recent version of the Microsoft Visual Studio IDE and make sure the environment is setup correctly <i>before</i> starting KDevelop.</p>
    <p>If you need further assistance, please check out the <a href="https://userbase.kde.org/KDevelop4/Manual/WindowsSetup">KDevelop under Windows instructions.</a></p>
uk: <br/>
    <h3>Зауваження для користувачів Windows</h3>
    <p>Зверніть увагу на те, що KDevelop НЕ постачається з компілятором C/C++ у Windows!</p>
    <p>Вам доведеться встановити або GCC з MinGW або новітню версію комплексного середовища розробки Microsoft Visual Studio і належним чином налаштувати середовище <i>до</i> запуску KDevelop.</p>
    <p>Якщо вам потрібна довідкова інформація, будь ласка, зверніться до <a href="https://userbase.kde.org/Special:myLanguage/KDevelop4/Manual/WindowsSetup">настанов щодо KDevelop у Windows</a>.</p>

en: Sessions
uk: Сеанси

en: Go!
uk: Перейти

en: Documentation for KDevelop users
uk: Документація для користувачів KDevelop

en: Keep up with KDevelop's development
uk: Стежте за розробкою KDevelop

en: Help us improve KDevelop
uk: Допоможіть нам у покращенні KDevelop

[ctx: Example: Tue, 03 Jan 2017 10:00:00 (new)]
en: %1 (new)
uk: %1 (нове)

en: Fetching feeds...
uk: Отримуємо подачі…

en: No recent news
uk: Немає свіжих новин

en: Branches
uk: Гілки

en: Projects
uk: Проєкти
